X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    I jak się leczy ta droznosc jajowodow? :-(

    laparoskopia (jeśli częsciowa niedrożność) lub niestety in vitro :(

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi, ciągle uważam, że jedna ginka na podstawie jednego USG NIE MOGŁA zdiagnozować niedrożności, chyba że masz tam jakieś niewiadomo jak duże rzeczy. A gdybyś takie miała, to pewnie byś już siedziała ze skierowaniem do szpitala.

    Poza tym co to w ogóle za tekst, że im starsza będziesz, tym trudniej Ci będzie w ciążę zajść? To coś niezwykłego? Przecież KAŻDA z nas tak ma...

    Emma80 lubi tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wg mnie lekarka mocno się pośpieszyła z oceną sytuacji Mandi!!! zrób sobie na spokojnie badania hormonalne i zobaczysz co i jak! wg mnie gdyby jakimś cudem rzeczywiście podejrzewała u Ciebie niedrożność to odrazu by Ci dala skierowanie na potwierdzenie tego dokładniejszymi badaniami, a nie skierowanie na bad hormonalne, ktore nic nie powiedzą czy masz niedrożność czy nie!
    także głowa do góry;)
    szkoda tylko że są tacy lekarze którzy zamiast wspierać w staraniach o dzidzie to potrafią tylko mega zdołować!

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę do niej z wynikami i zobaczę co powie bo dziwne jest to dla mnie, że os razu tak stwierdziła, że mam jajniki Niedrożone i mam bardzo mało śluzu itp.
    A potem pójdę tez do innego lekarza bo każdy co innego mówi...

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastraszyla mnie do tego stopnia ze wczoraj jak głupia płakałam chodź jeszcze dokładnie nie wiem co i jak

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    Pójdę do niej z wynikami i zobaczę co powie bo dziwne jest to dla mnie, że os razu tak stwierdziła, że mam jajniki Niedrożone i mam bardzo mało śluzu itp.
    A potem pójdę tez do innego lekarza bo każdy co innego mówi...

    koniecznie! mi kilku lekarzy przez 4 lata wmawiało że mam niegroźną torbiel a okazała się wodniakiem jajowodu... trzeba zaufac swojej intuicji i zmieniac lekarzy :)

    Mandi :) lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi!! Aleksia ma rację. Żeby zdiagnozować drożność jajowodów potrzebna jest laparoskopia. Przez to ja będę miała ją robioną!!! Ciężko to stwierdzić przez USG... także na Twoim miejscu poszłabym z wynikami badań do innego gin... Już nie wspomnę, że jeszcze nie spotkałam się z tym, żeby na pierwszej wizycie od razu stawiać takie diagnozy... :/

    Maczek, Mandi :) lubią tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj jakiegoś mentalnego dołka, płakać mi się i z mężem się pokłóciłam (nie na bobaskowe tematy). Tak bardzo bym chciała już być w ciąży, jestem zazdrosna o inne mamy i ich ciążowe brzuszki. Moja ciocia 35 lat zaszła w 3 ciąże bez problemu, nigdy nie poroniła, a ja co 23 lata i już jedno poronienie i póki co kolejne starania bezowocne, czasami wydaje mi się to takie niesprawiedliwe, a najgorsze są te dni w których nachodzi mnie myśl że własnie byłabym w 7 miesiącu :( . Ehh musiałam się wygadać i mi ulżyło.
    Teraz lecę na uczelnie a nie chce mi się, ale wytrwam, a Wam miłego popołudnia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 12:50

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w kwietniu mialabym 7 letnie dziecko:(

    M&M
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odrobinacheci kiedyś każda z nas będzie w ciąży!! Już nie mogę się doczekać!! ;) będzie dobrze!!!

    Aleksia85, Mandi :), odrobinacheci lubią tę wiadomość

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci wrote:
    A ja mam dzisiaj jakiegoś mentalnego dołka, płakać mi się i z mężem się pokłóciłam (nie na bobaskowe tematy). Tak bardzo bym chciała już być w ciąży, jestem zazdrosna o inne mamy i ich ciążowe brzuszki. Moja ciocia 35 lat zaszła w 3 ciąże bez problemu, nigdy nie poroniła, a ja co 23 lata i już jedno poronienie i póki co kolejne starania bezowocne, czasami wydaje mi się to takie niesprawiedliwe, a najgorsze są te dni w których nachodzi mnie myśl że własnie byłabym w 7 miesiącu :( . Ehh musiałam się wygadać i mi ulżyło.
    Teraz lecę na uczelnie a nie chce mi się, ale wytrwam, a Wam miłego popołudnia :)

    Głowa do góry! Dookoła mnie też same ciążowe brzuszki - moje koleżanki ze studiów już prawie wszystkie są mamusiami :) ale ja też będę, jestem pewna! wszystkie będziemy! <3

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie mało ciężarnych dookoła ale ja i tak już się nakręciłam na ciążę na maksa :D

    Dziewczyny, jeszcze chwila i będą fasolki! :)

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokladnie nie ma co sie dolowac niz na sile wszytskim nam sie uda;) glowa od gory :( milego dnia zmykam do pracy:))

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moja kruszyna we wrześniu miałaby 6lat :/ życie...też mam górki i dołki, raz wierzę, że dane być mi mamą innym razem myślę, że nie. Takie huśtawki podczas starań są normalne, to bardzo trudny okres dla par zwłaszcza jak się szybko nie zaskoczy.

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 00:45

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • zabcia2806 Ekspertka
    Postów: 238 134

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:) Dopiszcie mnie na 12:) Nie wiem czy będę mieć owulacje, ale co tam najwyżej się wypiszę:)

    o1483e5etckudhmf.png

    3jgxvfxmqavtht7y.png
  • Mambella Autorytet
    Postów: 526 357

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, i ja się dolacze hmm okolice 16 lutego, teraz czekam na @ pewnie w piątek przyjdzie (ale i dobrze ze na weekend bo będzie meeega) :-P z tym stwierdzeniem niedrożności to się zgadzam z dziewczynami nie da rady stwierdzić tego na ust chyba ze jest jakas duuza zmiana, mi gin powiedział ze zrostów też na ust nie jest w stanie wykryć. Może warto na monit się zapisać? Będzie jakas wieksza pewność ze ovu jest.

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie grono się powiększa :) witajcie dziewczyny ;)

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a mi już lepiej, tak głowa do góry i działać :) Poszłam na uczelnie trochę się pośmiałam i zaraz dzień staje się lepszy, a mężulek też do łask już wrócił :)

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 14 stycznia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ten cykl chyba będzie krótki, byłam na monicie i w piątek mogę mieć już owulkę jeśli pęcherzyk pęknie, dziś 12dc pęcherzyk dominujący z prawego jajnika 17,7mm endometrium 5mm. Myślicie, że ma rację czy się myli kobieta ?
    Nie mialam jeszcze tak szybko owulacji

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 stycznia 2015, 18:50

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ