X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 lutego 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mleko... albo kalafiorową :P :D
    Katarzyna87 wrote:
    Zgadzam się z wami polejecie również mi ;p?

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Katarzyna87 Autorytet
    Postów: 4528 6014

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lauda. wrote:
    Chyba mleko... albo kalafiorową :P :D

    Kalafiorową już dzisiaj jadłam ;p Na śniadanie jak wiesz ;D

    ex2bg7rf9gca70kb.png
    f2wljw4z5xlc2pyj.png
  • lauda. Autorytet
    Postów: 2429 3543

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz dostaniesz mleko. Dużo mleka. Dzięki temu nie przydarzą Ci się zaparcia ciążowe :D
    Katarzyna87 wrote:
    Kalafiorową już dzisiaj jadłam ;p Na śniadanie jak wiesz ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:01

    atdc20mmxp7m5026.png
  • Matleena Autorytet
    Postów: 5466 5390

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 listopada 2015, 00:49

    lauda. lubi tę wiadomość

    tt1ce913.aspx?&fake.png

    mpf_6a30716f026cf4d4d8712df59b64ed2b.png

    24-12-2015 62cm 4640g sn
  • anucha Przyjaciółka
    Postów: 114 33

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ralpina wrote:
    To ja chętnie chlapnę również, bo w ciąży nie jestem, a organizm szanowny mi się zafiksował i dziś świętuję 41dc ! Żeby nie oszaleć biegam na jogę i popijam wino (właściwie wina spore ilości)... Na endometrium ponoć dobre, więc moje tam już zapewne dorodne narosło... Zdrowie Dziewczęta!

    Na poprawę nastroju:

    f6b5dc73f243f9f7.jpg
    Łączę się z Tobą, choć nie dorównam Ci długością cyklu, ale mamy podobnie. Też chyba chlapnę dziś wieczorkiem z tej okazji i za wszystkie staraczki. No to zdrówko!

    Ralpina lubi tę wiadomość

  • Emma80 Autorytet
    Postów: 1263 562

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Kurcze, dziewczyny, nie wpadajcie w paranoję. A co jesli okaże się (czego nikomu nie życzę), że któraś tutaj będzie się starać np. 5 lat? I przez te 5 lat nie będziecie nic zażywać, nie będziecie chodzić na badania i w ogóle nic nie robić, bo albo zaszkodzi to staraniom albo zaszkodzi to fasolce?

    Ja gdybym tak do tego podchodziła, to musiałabym do pracy nie chodzić, bo pracuję z promieniowaniem. Moim zdaniem klara bella ma najlepsze podejście. Nie ma co byc w ciąży zanim się w nią nie zajdzie. A co do ultradźwięków, to też nie jest do końca tak, bo z tego co ja wiem, to np USG nie jest zalecane zbyt często nie dlatego, że szkodzi jakoś tam strasznie dziecku, tylko dlatego, że dziecko to bardzo mocno słyszy i się stresuje. Ale z tego co ja kojarzę wcale nie jest tak, że ma to jakiś tam straszny wpływ na maleństwo. Moim zdaniem do wszystkiego trzeba podchodzić ze zdrowym rozsądkiem.

    No i właśnie to samo miałam na myśli, nie mam zamiaru się męczyć i wariować, jak równie dobrze mogę nigdy w ciążę nie zajść, ale jednak fajnie by było wiedzieć jak to w końcu jest naprawdę, i na co zwracać uwagę, a co odpuścić.
    Co do ultradźwięków, to miałam na myśli zabieg na skręconą kostkę np., a nie zwykłe USG i to wiem akurat od lekarza, który zmienił mi rodzaj zabiegów jak dowiedział się o staraniach.
    I jakoś wcale nie pociesza mnie to, że jeślibym przypadkiem w złym momencie zrobiła RTG, albo tomografię, to nie urodzę chorego dziecka, bo zarodek zostanie poroniony. Nie chciałabym zaszkodzić przez swoje zaniedbanie. Tylko tyle.
    Daleka jestem od przesadzania i popadania w paranoję. :)
    Szukam tylko sprawdzonych informacji i próbuję oddzielać ziarno rzeczowych wiadomości od plew mitów okołociążowych. ;)
    Jednym z takich mitów jest np. nagonka na koty w związku z toksoplazmozą i powtarzają je nawet lekarze.

    Matleena lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2011r.
    sierpień 2014 - I operacja usunięcia mięśniaków,
    14 c.s.
    luty 2016 - II operacja usunięcia mięśniaków,
    wrzesień 2016 - usuwamy polipa...
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo Wy wariatki :)
    To ja też się napiję :D

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy ciąży którą poroniłam, też o siebie dbałam, uważałam i nic to nie pomogło. Jak już się zagnieździ i jest wszystko w porządku to nie popuści, a jak coś jest nie tak to nic nie poradzimy, a czasami może i lepiej niż na siłę podtrzymywać ciąże z której urodziłoby się chore dzieciątko.
    Ja też coś chlapnę polewajcie :D

  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAJSONEK, MAŁA.MI gratuluje!!;) reszcie mamusiek równiez ale Was kochane pamiętam jeszcze z lipcówek,sierpniówek itd;)!!
    Ciesze sie razem z Wami;)! Piekne chwile przed Wami!;) Jak dzis pamietam te łzy jak zrobilam test potem bete ktora byla minimalnie powyej... A teraz? Półmetek, bobas puka od srodka w brzuszek zeby dac o sobie znac:)!

    mała.mi, Zajsonek lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj właśnie pytałam gina czy mam się jakoś oszczędzać a on powiedział, że jak jest zdrowa ciąża to nic się nie stanie i bym chyba w kamieniołomach musiała pracować, żeby ją uszkodzić :D

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak zaciążę będę chciała pracować przez na pewno 3-4 miesiące. :) Jeśli gin mi pozwoli :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 17:52

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • roletka Autorytet
    Postów: 1107 1825

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie można @ wpisać, beta negatywna, @ nie ma i nie wiem kiedy przyjdzie przez stymulację

    Styczeń2015 IMSI ET 2x 4A :( > lutyKET 1x blastAA :( > marzecKET 2x blastAB :( > Czerwiec2015 IMSI II ET 2x 8AA > 9dpt beta 92,23 11dpt beta 279,3 > 4xŚnieżki > 05.02.16 34t5d Pszczółki są z Nami <3 961l2n0aael72r9g.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emma80 wrote:
    No i właśnie to samo miałam na myśli, nie mam zamiaru się męczyć i wariować, jak równie dobrze mogę nigdy w ciążę nie zajść, ale jednak fajnie by było wiedzieć jak to w końcu jest naprawdę, i na co zwracać uwagę, a co odpuścić.
    Co do ultradźwięków, to miałam na myśli zabieg na skręconą kostkę np., a nie zwykłe USG i to wiem akurat od lekarza, który zmienił mi rodzaj zabiegów jak dowiedział się o staraniach.
    I jakoś wcale nie pociesza mnie to, że jeślibym przypadkiem w złym momencie zrobiła RTG, albo tomografię, to nie urodzę chorego dziecka, bo zarodek zostanie poroniony. Nie chciałabym zaszkodzić przez swoje zaniedbanie. Tylko tyle.
    Daleka jestem od przesadzania i popadania w paranoję. :)
    Szukam tylko sprawdzonych informacji i próbuję oddzielać ziarno rzeczowych wiadomości od plew mitów okołociążowych. ;)
    Jednym z takich mitów jest np. nagonka na koty w związku z toksoplazmozą i powtarzają je nawet lekarze.
    dokładnie :D
    co do usg ja miałam robione co 2 tygodnie i młody sie zdrowy urodził

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • kubecek Ekspertka
    Postów: 227 134

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny wpiszcie mi @ bo rano dostałam a beta negatywna wiec na nowo staranka

    Każdy człowiek jest jak księżyc - Ma swoją drugą stronę której nie pokazuje nikomu
    http://jpdwa.blogspot.de/2014/06/modlitwa-mazonkow-o-dar-potomstwa.html

    0e3d986850.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo już mamy 12 groszków jak fajniusio :D A dopiero mamy 10 luty:)
    Czekamy na więcej:)
    U mnie 8 dni do testowania...

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Nie odmówię... To kto leje?


    g5zbxpbcmyej_t.jpg

    Mordeczka, Ralpina, anucha, anja83, kubecek lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Girl25 Autorytet
    Postów: 3799 532

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ralpina wrote:
    To ja chętnie chlapnę również, bo w ciąży nie jestem, a organizm szanowny mi się zafiksował i dziś świętuję 41dc ! Żeby nie oszaleć biegam na jogę i popijam wino (właściwie wina spore ilości)... Na endometrium ponoć dobre, więc moje tam już zapewne dorodne narosło... Zdrowie Dziewczęta!

    Na poprawę nastroju:

    f6b5dc73f243f9f7.jpg
    Strasznie długa masz ta II faze... Może test po prostu nie pokazał? Robilas bete?

    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wlj44jhzx0jd7c.png[/link]

    dxomanli5dlutv4a.png
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś



    UWAGA KOMUNIKAT ;)

    Wszystko do tego momentu uzupełnione :) Od tego momentu prawdopodobnie nie będę uzupełniać listy aż do soboty wieczorem/niedzieli, albowiem po prostu mnie nie będzie ;)

    Ale nic się nie martwcie, potem wpadnę tu i wszystko pouzupełniam.

    zwei_kresken, Emilia77, odrobinacheci, Katarzyna87, kubecek, anja83, mana, lauda. lubią tę wiadomość

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to Zuzzi, obyś miała dużo bobasków do wklejania :D

    Helen, agania, Emilia77 lubią tę wiadomość

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • mała.mi Autorytet
    Postów: 404 763

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracając do przesadnego dbania o siebie, to ja przed pierwszą ciążą, którą poroniłam, przesadnie o siebie dbałam, rzuciłam fajki, nie piłam alkoholu, nie chodziłam na aerobik w drugiej fazie cyklu. Skutek jest taki, że przytyłam i nic dobrego z tego nie wyszło. Teraz śmigałam na nartach ( w momencie prawdopodobnej implantacji również) piłam grzańce i co? I udało się :-D

    I jeżeli nie będzie przeciwwskazań lekarskich to chciałabym pracować do końca roku szkolnego (pracuję w szkole podstawowej) :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 21:44

    Helen, Emilia77 lubią tę wiadomość

    sv6zcOJ.jpgsv6zp1.png
    3WMBhGc.jpg3WMBp1.png
‹‹ 68 69 70 71 72 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ