Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna, a progesteron miałaś badany? Często te plamienia są z jego niedoboru.

K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Lianna Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi, właśnie progesteron w 21dc miałam piękny. Nawet była szansa na ciążę!
    Za to tsh 3,31.

PWZJp2.png
  • odrobinacheci Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem kobietki, że miałam teraz pierwszą noc w której w końcu się wyspałam w ciągu ostatniego tygodnia, bo tak się stresowałam temperaturą, żeby nie spadła, @ żeby nie przyszła, testem żeby pokazał dwie kreski i spać nie mogłam. Pierwszy cykl z Ovu i z tempką, a trochę przesadzałam za bardzo chciałam i teraz już się uspokoję i wrzucę na luz :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 21:40

Udało się w 23CSPP <3 Córka/ Elena <3
    eLYHp2.pngmUTmp1.png
  • Mandi :) Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zalamana nie dość że nie.mogę zajść w ciążę to jeszcze narzeczony powiedział mi,że nie weźmiemy ślubu w przyszłym roku tylko za trzy lata. Czemu każdy jest szczęśliwy tylko nie ja. Wszystko mi się psuje :-(

• Fatim Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o kwestie finansowe?

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi, że jeszcze nie dojrzał rozumiecie po tylu latach :-( to szok dla mnie nie będę czekać wiecznie

• Mini Mouse Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia, ja niby mam progesteron w normie, ale lekarz mówił, ze troszkę niski..

Mandi, ale i tak wiele badań jest płatnych. Nawet jak masz skierowanie z nfz.. chociaż ja robię wszystko prywatnie.

j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko najważniejsze zrobię prywatnie juz wole czegoś sobie odmówić a zrobić badania

• Fatim Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes pewna, ze skoro niedojrzal do slubu to dojrzal do dziecka ? Zeby mu sie nagle nie odwidzialo i nie zstawil cie samej z brzuchem tfu, tfu. Ile on ma lat ? Rozmawialas z nim szczerze o tym ? Moze skrywa prawdziwy powod ?

Maczek lubi tę wiadomość

3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Mini Mouse Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi mi lekarz jako pierwsze badania zlecił TSH, anty TPO, Progesteron i Prolaktyna.. Nie są to jakieś straszne koszty, bo zapłaciłam niecałą 100

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 22:26

j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mini Mouse Autorytet

Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    A ja jestem zalamana nie dość że nie.mogę zajść w ciążę to jeszcze narzeczony powiedział mi,że nie weźmiemy ślubu w przyszłym roku tylko za trzy lata. Czemu każdy jest szczęśliwy tylko nie ja. Wszystko mi się psuje :-(

heeeej, spokojnie... pogadaj z nim szczerze o co chodzi, czy coś się zmieniło... Może boi się dziecka, nie jest gotowy? Szczera rozmowa zawsze pomaga! Trzymam kciuki!!! :*

j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • zonaboba Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 00:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spokojnie porozmawiajcie. Moze boi sie ze nie dacie sobie rady w jednym roku z dzieckiem i ze slubem. Bo jesli na fasolke jest gotowy to i do slubu powinien byc. Takie jest moje zdanie:)
    My np.slub planujemy na 2017 a o dzidzie staramy sie juz teraz uwazamy ze nie trzeba miec papierka zeby byc kochajaca sie rodzina. Ale zobaczymy co bd pierwsze dziecko czy papier :)

Trzymam kciuki :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 00:04

To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pewna do wczoraj,że jest gotowy na dziecko i ślub teraz zglupialam i nie wiem. Jestem wściekła na niego :-(. On się boi po prostu odpowiedzialnosci za rodzinę tak sądzę. A przede wszystkim braku wolności chodzi o wychodzenie na tenisa itp. Zonaboba my też ustaliliśmy wcześniej, że najpierw dzidzia potem ślub więc chyba przemyskal sprawę ze ślubem i go to przerosło. Nawet nie mam już siły płakać :-(

• Molcia Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi musicie sobie w takim razie to wszystko wyjaśnić, żeby było jasne czy oboje chcecie teraz mieć dziecko.. ja dzisiaj wreszcie dostałam konkretną @ i mogę zaczynać nowy cykl, a w związku z tym dzisiaj sobie strzelę jakieś piwko, a co - ja nie mogę?? ;)

3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • odrobinacheci Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    Mandi musicie sobie w takim razie to wszystko wyjaśnić, żeby było jasne czy oboje chcecie teraz mieć dziecko.. ja dzisiaj wreszcie dostałam konkretną @ i mogę zaczynać nowy cykl, a w związku z tym dzisiaj sobie strzelę jakieś piwko, a co - ja nie mogę?? ;)
    Pij pij kobieto! Ja przedwczoraj walłam piwko, a wczoraj 2 kieliszki wina należy nam się przy tych wyczerpujących staraniach :D

Mandi :) lubi tę wiadomość

Udało się w 23CSPP <3 Córka/ Elena <3
    eLYHp2.pngmUTmp1.png
  • Molcia Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci o to to to - o tym mówię ;) wczoraj mnie taki straszny dołek złapał nad moją obecna sytuacją życiową - trzeba zalać robaka :)

odrobinacheci lubi tę wiadomość

3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny głowy do góry! trzymajcie też kciuki żeby moja owulka przyszła w terminie bo mój M. wyjeżdża w przyszły piątek (15dc) :)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 09:20

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj piwko wypilam ;),Aleksia a jak długie masz cykle ?;))

• Aleksia85 Autorytet

Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwykle miałam 32-34 dni, ale teraz biore duphaston i cykle mi sie skróciły więc licze że owulka przyjdzie wcześniej :)

JEZU,DZIĘKUJĘ ZA TEN CUD! <3

gann3e3kucyr1xfk.png

w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jakby owulka była w sobotę to i tak są przeciez szanse ;) bo dzień czy dwa przed owulka jak się przytulamy to są szansę :)

Aleksia85 lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego