X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)
Odpowiedz

Lutowe Śnieżynki - lista testujących w lutym 2015 ;)

Oceń ten wątek:
  • Maczek Autorytet
    Postów: 2476 2586

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna, a progesteron miałaś badany? Często te plamienia są z jego niedoboru.

    K7KTp2.png
    VMlC.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzzi, właśnie progesteron w 21dc miałam piękny. Nawet była szansa na ciążę!
    Za to tsh 3,31.

    PWZJp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam powiem kobietki, że miałam teraz pierwszą noc w której w końcu się wyspałam w ciągu ostatniego tygodnia, bo tak się stresowałam temperaturą, żeby nie spadła, @ żeby nie przyszła, testem żeby pokazał dwie kreski i spać nie mogłam. Pierwszy cykl z Ovu i z tempką, a trochę przesadzałam za bardzo chciałam i teraz już się uspokoję i wrzucę na luz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 21:40

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja jestem zalamana nie dość że nie.mogę zajść w ciążę to jeszcze narzeczony powiedział mi,że nie weźmiemy ślubu w przyszłym roku tylko za trzy lata. Czemu każdy jest szczęśliwy tylko nie ja. Wszystko mi się psuje :-(

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodzi o kwestie finansowe?

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mówi, że jeszcze nie dojrzał rozumiecie po tylu latach :-( to szok dla mnie nie będę czekać wiecznie

  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleksia, ja niby mam progesteron w normie, ale lekarz mówił, ze troszkę niski..

    Mandi, ale i tak wiele badań jest płatnych. Nawet jak masz skierowanie z nfz.. chociaż ja robię wszystko prywatnie.

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziecko najważniejsze zrobię prywatnie juz wole czegoś sobie odmówić a zrobić badania

  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestes pewna, ze skoro niedojrzal do slubu to dojrzal do dziecka ? Zeby mu sie nagle nie odwidzialo i nie zstawil cie samej z brzuchem tfu, tfu. Ile on ma lat ? Rozmawialas z nim szczerze o tym ? Moze skrywa prawdziwy powod ?

    Maczek lubi tę wiadomość

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi mi lekarz jako pierwsze badania zlecił TSH, anty TPO, Progesteron i Prolaktyna.. Nie są to jakieś straszne koszty, bo zapłaciłam niecałą 100

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 22:26

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • Mini Mouse Autorytet
    Postów: 377 254

    Wysłany: 12 stycznia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi :) wrote:
    A ja jestem zalamana nie dość że nie.mogę zajść w ciążę to jeszcze narzeczony powiedział mi,że nie weźmiemy ślubu w przyszłym roku tylko za trzy lata. Czemu każdy jest szczęśliwy tylko nie ja. Wszystko mi się psuje :-(

    heeeej, spokojnie... pogadaj z nim szczerze o co chodzi, czy coś się zmieniło... Może boi się dziecka, nie jest gotowy? Szczera rozmowa zawsze pomaga! Trzymam kciuki!!! :*

    j36rxzdvom4rcj7o.png
    34bwskjojd5tec0q.png
  • zonaboba Autorytet
    Postów: 624 202

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na spokojnie porozmawiajcie. Moze boi sie ze nie dacie sobie rady w jednym roku z dzieckiem i ze slubem. Bo jesli na fasolke jest gotowy to i do slubu powinien byc. Takie jest moje zdanie:)
    My np.slub planujemy na 2017 a o dzidzie staramy sie juz teraz uwazamy ze nie trzeba miec papierka zeby byc kochajaca sie rodzina. Ale zobaczymy co bd pierwsze dziecko czy papier :)

    Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 00:04

    To nasz 50 cs +10 na luzie <3 Na OVU od 04.2014r.
    26 lat, nieplodnosc idiopatyczna... 17.08-1 IUI :(

  • Mandi :) Autorytet
    Postów: 741 169

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam pewna do wczoraj,że jest gotowy na dziecko i ślub teraz zglupialam i nie wiem. Jestem wściekła na niego :-(. On się boi po prostu odpowiedzialnosci za rodzinę tak sądzę. A przede wszystkim braku wolności chodzi o wychodzenie na tenisa itp. Zonaboba my też ustaliliśmy wcześniej, że najpierw dzidzia potem ślub więc chyba przemyskal sprawę ze ślubem i go to przerosło. Nawet nie mam już siły płakać :-(

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandi musicie sobie w takim razie to wszystko wyjaśnić, żeby było jasne czy oboje chcecie teraz mieć dziecko.. ja dzisiaj wreszcie dostałam konkretną @ i mogę zaczynać nowy cykl, a w związku z tym dzisiaj sobie strzelę jakieś piwko, a co - ja nie mogę?? ;)

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molcia wrote:
    Mandi musicie sobie w takim razie to wszystko wyjaśnić, żeby było jasne czy oboje chcecie teraz mieć dziecko.. ja dzisiaj wreszcie dostałam konkretną @ i mogę zaczynać nowy cykl, a w związku z tym dzisiaj sobie strzelę jakieś piwko, a co - ja nie mogę?? ;)
    Pij pij kobieto! Ja przedwczoraj walłam piwko, a wczoraj 2 kieliszki wina należy nam się przy tych wyczerpujących staraniach :D

    Mandi :) lubi tę wiadomość

  • Molcia Autorytet
    Postów: 1050 850

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odrobinacheci o to to to - o tym mówię ;) wczoraj mnie taki straszny dołek złapał nad moją obecna sytuacją życiową - trzeba zalać robaka :)

    odrobinacheci lubi tę wiadomość

    3jgxugpj3q0r53wa.png3jgx43r8lmtsm6tc.png
  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny głowy do góry! trzymajcie też kciuki żeby moja owulka przyszła w terminie bo mój M. wyjeżdża w przyszły piątek (15dc) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2015, 09:20

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez wczoraj piwko wypilam ;),Aleksia a jak długie masz cykle ?;))

  • Aleksia85 Autorytet
    Postów: 525 113

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zwykle miałam 32-34 dni, ale teraz biore duphaston i cykle mi sie skróciły więc licze że owulka przyjdzie wcześniej :)

    oeuadzu5c56wlzo3.png
    bhywcwa1cs9d2clm.png
    w5wqcwa1bc3vq9f8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nawet jakby owulka była w sobotę to i tak są przeciez szanse ;) bo dzień czy dwa przed owulka jak się przytulamy to są szansę :)

    Aleksia85 lubi tę wiadomość

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ