X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja to masz dziś tak jak większość z tym spaniem dziś. Wszyscy jacyś zaspani:) A ty wyluzuj dziś troszkę przy lampeczce wina i będzie dobrze;) miłego wieczorku.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    maja2024 wrote:
    Malvinka ja też dziś zaszalałam 1 w pracy i 3 w domu:) Ale mój mąż mówi że teraz mi się należy:) Przynajmniej mniej nerwowa jestem :) Widzę, że u Ciebie też tempka w górze:)

    U mnie w górze, ale to bardzo wyraźnie zasługa luteiny. Nigdy nie miałam tak wysoko, a tu pierwszy cykl z lutką, pierwsza dawka - skok tempki i się trzyma :) Tylko u mnie najprawdopodobniej serduszka nie wtedy kiedy trzeba. Zresztą pisałam o tym pod wykresem i w innym wątku też :(

    Za to u Ciebie tempka wysoko, serduszek dużo... Trzymam kciuki!

    Ah czyli zasługa luteiny, zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymam kciuki:) Tak serduszek sporo w tym miesiącu mąż starał się jak mógł:) A tempka niestety spada:)

    Malvinka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Maja to masz dziś tak jak większość z tym spaniem dziś. Wszyscy jacyś zaspani:) A ty wyluzuj dziś troszkę przy lampeczce wina i będzie dobrze;) miłego wieczorku.

    Dziękuję:) Oj wyluzuję się:) Koleżanka też ma problemy z zajściem i tak się spotykamy i pocieszamy nawzajem:)

    gocha04, samira lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja rownież staram sie o dzidzie. Dzisiaj piątek planuje romantyczna kolacje przygotować dla mojego mezulka. Liczę na późniejsze przytulanie. Miłego weekendu dziewczyny ;D

    samira lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczątka :) jak tam minął dzień ?? Ja się tak starałam zrobić ciasto drożdżowe, ale coś mi nie wychodzi... a miała być niespodzianka dla męża.. hmmm no cóż, zrobię mu inną w nocy :)
    a moja tempka cały czas taka sama, normalnie nuda.
    Dziś wzięłam druga tabletkę CLO, nie ma żadnych skutków ubocznych jak na razie, zobaczymy co będzie dalej. A co tam u Was Babeczki??? :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ekkaja Ekspertka
    Postów: 125 176

    Wysłany: 8 lutego 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do was :) i życzę wszystkim owocnego miesiąca :)

    samira lubi tę wiadomość

    zem3k6nlhegg1vf6.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 8 lutego 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Malvinka wrote:
    maja2024 wrote:
    Malvinka ja też dziś zaszalałam 1 w pracy i 3 w domu:) Ale mój mąż mówi że teraz mi się należy:) Przynajmniej mniej nerwowa jestem :) Widzę, że u Ciebie też tempka w górze:)

    U mnie w górze, ale to bardzo wyraźnie zasługa luteiny. Nigdy nie miałam tak wysoko, a tu pierwszy cykl z lutką, pierwsza dawka - skok tempki i się trzyma :) Tylko u mnie najprawdopodobniej serduszka nie wtedy kiedy trzeba. Zresztą pisałam o tym pod wykresem i w innym wątku też :(

    Za to u Ciebie tempka wysoko, serduszek dużo... Trzymam kciuki!

    Ah czyli zasługa luteiny, zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymam kciuki:) Tak serduszek sporo w tym miesiącu mąż starał się jak mógł:) A tempka niestety spada:)

    W 8 dfl to sobie może spadać. Byle nie na linię podstawową ;) Jeszcze ma dużo czasu, żeby urosnąć :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 8 lutego 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj z mężem zarejestrować nasz samochód i odwiedziłam szwagierkę. Pytała się czy ja na pewno nie jestem w ciąży bo mój brzuch zwłaszcza w dolnej partii jest zaokrąglony jak to określiła ja na ciąże.
    Mówiła mi tez że jak była w ciąży po raz pierwszy to robiła 2 testy i wyszły negatywne i miała normalnie okres, niedawno urodziła synka i też mówiła że prze miesiąc miała normalnie okres a była w ciąży.

    Nie powiem dala mi dzisiaj szwagierka do myślenia tym co powiedziała. Stwierdziłam że nawet jak dostane @ to i tak dla św spokoju zrobię bete. Testom ciążowym nie ma tak znowu do końca co ufac

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 55

    Wysłany: 8 lutego 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja nie wiem czy w tym miesiącu cokolwiek mi wyjdzie ze starań bo chyba przegapiłam owulację. Myslałam, że będzie tak jak poprzednio w okolicach 21dc, bo mam długie cykle i nie mierzyłam regularnie temp. A tu już od kilku dni wysoka temp. Nie jestem przeziębiona, więc chyba był już skok tylko nie wiem dokładnie kiedy.

    samira lubi tę wiadomość

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 8 lutego 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam tam wieczorek wam mija?
    Mi fajnie 4 piwka:) i dużża pizza z koleżanka:)
    A podbrzusze zaczyna szaleń normalnie...

    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png Wszystko jest na dobrej drodze z wykresem luknijcie proszę:) Całuski kochane:*

    agula lubi tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 8 lutego 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dziś sobie obliczyłam, że jakby w tym miesiącu mi się udało, to termin porodu miałabym dokładnie na 14 listopada (dzień moich urodzin)- alez bym się cieszyła...oczywiście wiem, że bardzo rzadko sie zdarza, że kobiety rodzą dokłądnie w terminie, ale miałabym przez 9 miesięcy nadzieję na najwspanialszy urodzinowy prezent :))))

    mindusia, samira lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 8 lutego 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć dziewczyny! Dziś sobie obliczyłam, że jakby w tym miesiącu mi się udało, to termin porodu miałabym dokładnie na 14 listopada (dzień moich urodzin)- alez bym się cieszyła...oczywiście wiem, że bardzo rzadko sie zdarza, że kobiety rodzą dokłądnie w terminie, ale miałabym przez 9 miesięcy nadzieję na najwspanialszy urodzinowy prezent :))))

    Ja mam dużo koleżanek co urodziły w dniu swoich urodzin:)

    alexis lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 lutego 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane ja dopiero z pracy wrocilam i juz sie relaksuje przy winku hihi ;) @ juz powoli sobie idzie, chyba od jutra zaczne mierzyc temp i za pare dni testy owu i zobaczymy co to bedzie w tym cyklu :) milego wieczorku dziewczynki :) buziam :*

    Meginka, maia1991, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 8 lutego 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekkaja wrote:
    dołączam do was :) i życzę wszystkim owocnego miesiąca :)

    wzajeemnie:-*

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 8 lutego 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hejka kochane ja dopiero z pracy wrocilam i juz sie relaksuje przy winku hihi ;) @ juz powoli sobie idzie, chyba od jutra zaczne mierzyc temp i za pare dni testy owu i zobaczymy co to bedzie w tym cyklu :) milego wieczorku dziewczynki :) buziam :*

    hey u mnie tez sobie juz idzie w niedziele ja pakuje i zaczynam dzialac:*buziaki

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • oli Autorytet
    Postów: 385 329

    Wysłany: 9 lutego 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny, dołączam do lutowego wątku, pierwszy raz z dokładną obserwacją cyklu. W poniedziałek idę do lekarza, by zobaczyć, co zrobić, żeby jakoś wspomóc poczęcie ;) pozdrawiam!

    samira lubi tę wiadomość

    km5svcqgfaw599l1.png
  • dodziulek Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również dołaczam i zaczynam tym 12 cykl starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Wam wszystkim życzę :* Ja mam nadzieję, że pomimo pozytywnego testu nie będę musiała do was dołączyć :(

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj rozpoczełam nowy cykl i kolejne starania powodzenia wam wszystkim

    samira lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 9 lutego 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę będę u was dopiero w poniedziałek po poludniu:)3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ