Tydzień dla Płodności   

Nie przegap swojej szansy!
Umów się na pierwszą wizytę u lekarza specjalisty za 1zł.
Tylko do 14 września   
SPRAWDŹ
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • gocha04 Autorytet
    Postów: 3786 6344

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja to masz dziś tak jak większość z tym spaniem dziś. Wszyscy jacyś zaspani:) A ty wyluzuj dziś troszkę przy lampeczce wina i będzie dobrze;) miłego wieczorku.

    preg.png[/url]
    👩 '85 👦'82

    AMH 1.07
    07.2015 - 1IUI ❌
    08.2015 - 2IUI ❌

    01.2022 AMH 0,24
    02.2022 Invicta - IVF z KD ❌
    02.2022 OVIklinika
    03.2022 krótki protokół IVF
    31.03.2022 transfer 3dniowca 8AB
    8dpt cień cienia, 9 dpt ⏸,
    11dpt beta 27,2 13dpt beta 65,5, 15dpt 190,6
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    maja2024 wrote:
    Malvinka ja też dziś zaszalałam 1 w pracy i 3 w domu:) Ale mój mąż mówi że teraz mi się należy:) Przynajmniej mniej nerwowa jestem :) Widzę, że u Ciebie też tempka w górze:)

    U mnie w górze, ale to bardzo wyraźnie zasługa luteiny. Nigdy nie miałam tak wysoko, a tu pierwszy cykl z lutką, pierwsza dawka - skok tempki i się trzyma :) Tylko u mnie najprawdopodobniej serduszka nie wtedy kiedy trzeba. Zresztą pisałam o tym pod wykresem i w innym wątku też :(

    Za to u Ciebie tempka wysoko, serduszek dużo... Trzymam kciuki!

    Ah czyli zasługa luteiny, zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymam kciuki:) Tak serduszek sporo w tym miesiącu mąż starał się jak mógł:) A tempka niestety spada:)

    Malvinka lubi tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • maja2024 Autorytet
    Postów: 695 920

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gocha04 wrote:
    Maja to masz dziś tak jak większość z tym spaniem dziś. Wszyscy jacyś zaspani:) A ty wyluzuj dziś troszkę przy lampeczce wina i będzie dobrze;) miłego wieczorku.

    Dziękuję:) Oj wyluzuję się:) Koleżanka też ma problemy z zajściem i tak się spotykamy i pocieszamy nawzajem:)

    gocha04, samira lubią tę wiadomość

    msayah2.png
    0sbo70a.png
    eiktyx8d7h9nb2ik.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Ja rownież staram sie o dzidzie. Dzisiaj piątek planuje romantyczna kolacje przygotować dla mojego mezulka. Liczę na późniejsze przytulanie. Miłego weekendu dziewczyny ;D

    samira lubi tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 8 lutego 2013, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczątka :) jak tam minął dzień ?? Ja się tak starałam zrobić ciasto drożdżowe, ale coś mi nie wychodzi... a miała być niespodzianka dla męża.. hmmm no cóż, zrobię mu inną w nocy :)
    a moja tempka cały czas taka sama, normalnie nuda.
    Dziś wzięłam druga tabletkę CLO, nie ma żadnych skutków ubocznych jak na razie, zobaczymy co będzie dalej. A co tam u Was Babeczki??? :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Ekkaja Ekspertka
    Postów: 125 176

    Wysłany: 8 lutego 2013, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dołączam do was :) i życzę wszystkim owocnego miesiąca :)

    samira lubi tę wiadomość

    zem3k6nlhegg1vf6.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 8 lutego 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Malvinka wrote:
    maja2024 wrote:
    Malvinka ja też dziś zaszalałam 1 w pracy i 3 w domu:) Ale mój mąż mówi że teraz mi się należy:) Przynajmniej mniej nerwowa jestem :) Widzę, że u Ciebie też tempka w górze:)

    U mnie w górze, ale to bardzo wyraźnie zasługa luteiny. Nigdy nie miałam tak wysoko, a tu pierwszy cykl z lutką, pierwsza dawka - skok tempki i się trzyma :) Tylko u mnie najprawdopodobniej serduszka nie wtedy kiedy trzeba. Zresztą pisałam o tym pod wykresem i w innym wątku też :(

    Za to u Ciebie tempka wysoko, serduszek dużo... Trzymam kciuki!

    Ah czyli zasługa luteiny, zobaczymy co z tego wyniknie. Trzymam kciuki:) Tak serduszek sporo w tym miesiącu mąż starał się jak mógł:) A tempka niestety spada:)

    W 8 dfl to sobie może spadać. Byle nie na linię podstawową ;) Jeszcze ma dużo czasu, żeby urosnąć :)

  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 8 lutego 2013, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja byłam dzisiaj z mężem zarejestrować nasz samochód i odwiedziłam szwagierkę. Pytała się czy ja na pewno nie jestem w ciąży bo mój brzuch zwłaszcza w dolnej partii jest zaokrąglony jak to określiła ja na ciąże.
    Mówiła mi tez że jak była w ciąży po raz pierwszy to robiła 2 testy i wyszły negatywne i miała normalnie okres, niedawno urodziła synka i też mówiła że prze miesiąc miała normalnie okres a była w ciąży.

    Nie powiem dala mi dzisiaj szwagierka do myślenia tym co powiedziała. Stwierdziłam że nawet jak dostane @ to i tak dla św spokoju zrobię bete. Testom ciążowym nie ma tak znowu do końca co ufac

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 56

    Wysłany: 8 lutego 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Ja nie wiem czy w tym miesiącu cokolwiek mi wyjdzie ze starań bo chyba przegapiłam owulację. Myslałam, że będzie tak jak poprzednio w okolicach 21dc, bo mam długie cykle i nie mierzyłam regularnie temp. A tu już od kilku dni wysoka temp. Nie jestem przeziębiona, więc chyba był już skok tylko nie wiem dokładnie kiedy.

    samira lubi tę wiadomość

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 8 lutego 2013, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny jak tam tam wieczorek wam mija?
    Mi fajnie 4 piwka:) i dużża pizza z koleżanka:)
    A podbrzusze zaczyna szaleń normalnie...

    3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png Wszystko jest na dobrej drodze z wykresem luknijcie proszę:) Całuski kochane:*

    agula lubi tę wiadomość

  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 8 lutego 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Dziś sobie obliczyłam, że jakby w tym miesiącu mi się udało, to termin porodu miałabym dokładnie na 14 listopada (dzień moich urodzin)- alez bym się cieszyła...oczywiście wiem, że bardzo rzadko sie zdarza, że kobiety rodzą dokłądnie w terminie, ale miałabym przez 9 miesięcy nadzieję na najwspanialszy urodzinowy prezent :))))

    mindusia, samira lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 8 lutego 2013, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Cześć dziewczyny! Dziś sobie obliczyłam, że jakby w tym miesiącu mi się udało, to termin porodu miałabym dokładnie na 14 listopada (dzień moich urodzin)- alez bym się cieszyła...oczywiście wiem, że bardzo rzadko sie zdarza, że kobiety rodzą dokłądnie w terminie, ale miałabym przez 9 miesięcy nadzieję na najwspanialszy urodzinowy prezent :))))

    Ja mam dużo koleżanek co urodziły w dniu swoich urodzin:)

    alexis lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 8 lutego 2013, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane ja dopiero z pracy wrocilam i juz sie relaksuje przy winku hihi ;) @ juz powoli sobie idzie, chyba od jutra zaczne mierzyc temp i za pare dni testy owu i zobaczymy co to bedzie w tym cyklu :) milego wieczorku dziewczynki :) buziam :*

    Meginka, maia1991, samira lubią tę wiadomość

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 8 lutego 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ekkaja wrote:
    dołączam do was :) i życzę wszystkim owocnego miesiąca :)

    wzajeemnie:-*

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • maia1991 Autorytet
    Postów: 631 551

    Wysłany: 8 lutego 2013, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agula wrote:
    hejka kochane ja dopiero z pracy wrocilam i juz sie relaksuje przy winku hihi ;) @ juz powoli sobie idzie, chyba od jutra zaczne mierzyc temp i za pare dni testy owu i zobaczymy co to bedzie w tym cyklu :) milego wieczorku dziewczynki :) buziam :*

    hey u mnie tez sobie juz idzie w niedziele ja pakuje i zaczynam dzialac:*buziaki

    kjmnio4p9cq8r3f2.png
    67eihicrx39gx9ms.png
  • oli Autorytet
    Postów: 385 329

    Wysłany: 9 lutego 2013, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny, dołączam do lutowego wątku, pierwszy raz z dokładną obserwacją cyklu. W poniedziałek idę do lekarza, by zobaczyć, co zrobić, żeby jakoś wspomóc poczęcie ;) pozdrawiam!

    samira lubi tę wiadomość

    km5svcqgfaw599l1.png
  • dodziulek Koleżanka
    Postów: 35 21

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również dołaczam i zaczynam tym 12 cykl starań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia Wam wszystkim życzę :* Ja mam nadzieję, że pomimo pozytywnego testu nie będę musiała do was dołączyć :(

  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 9 lutego 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczoraj rozpoczełam nowy cykl i kolejne starania powodzenia wam wszystkim

    samira lubi tę wiadomość

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • LuSiA:) Autorytet
    Postów: 257 110

    Wysłany: 9 lutego 2013, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja tylko na chwilkę będę u was dopiero w poniedziałek po poludniu:)3673558e031c7c3b94266f3ecaf13ed9.png

‹‹ 15 16 17 18 19 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ