X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • popiołka Nowa
    Postów: 2 1

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej przyjmijcie mnie do swojego grona :)

    иιєиσямαℓиα lubi tę wiadomość

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heka dziewczyny, jestem tu nowa. styczniowe starania na nic :( wiec jest nadzieja na luty :)

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Aga11 Przyjaciółka
    Postów: 108 20

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, ja też bym chciała dołączyć jakby odpukać w styczniu się nie udało :)

    ***
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopisuję się do walczących w lutym:) Motto: w końcu musi się udać!

    Libra lubi tę wiadomość

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luty dziewczyny mam nadzieje że tym razem nam sie uda:)

    event.png
  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    ja jakoś mam przeczucie że w tym cyklu tez się nie uda, więc poczekam do końca miesiąca i do ciebie dołączę :)

    Ja się podpisuję pod Meginką, ale jeszcze nie dopisuję :-) Choć też mam takie przeczucie :-(

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 23 stycznia 2013, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki zerknijcie na mój wykres- notatki, Ja chyba nadal nie łapę śluzu itd, co myślicie???

    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkie dziewczyny witam serdecznie! Mam nadzieję, że sobie tutaj fajnie pogadamy przez ten miesiąc. A potem przekształcimy wątek na ciężarówki ;)

    Mała - zaznaczasz na wykresie śluz relatywnie najlepszej jakości. Śluz wodnisty i rozciągliwy są śluzami najbardziej płodnymi, oba tak samo dobrymi. Pewnie teraz tempka już pójdzie w górę i dzisiejszy dzień będzie pierwszym dniem fazy lutealnej.

    Dziewczyny, no to jeszcze zróbmy naszą lutową tabelkę :) Dopisujcie się chronologicznie terminem testowania. Ja zaczynam :)


    Malvinka..................5cs.....................16.02

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2013, 08:32

    Mała lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Wszystkie dziewczyny witam serdecznie! Mam nadzieję, że sobie tutaj fajnie pogadamy przez ten miesiąc. A potem przekształcimy wątek na ciężarówki ;)

    Mała - zaznaczasz na wykresie śluz relatywnie najlepszej jakości. Śluz wodnisty i rozciągliwy są śluzami najbardziej płodnymi, oba tak samo dobrymi. Pewnie teraz tempka już pójdzie w górę i dzisiejszy dzień będzie pierwszym dniem fazy lutealnej.

    Dziewczyny, no to jeszcze zróbmy naszą lutową tabelkę :) Dopisujcie się chronologicznie terminem testowania. Ja zaczynam :)


    Malvinka..................5cs.....................16.02

    O dzięki. Ja mam nadzieję:) Ale trudno mi się połapać, wydaje mi się, że wczoraj był wodnisty, choć takowego nie umie rozpoznać, tylko no czułam...;-/ hmm :-) Rozciągliwy był napewno, ale strasznie, ze się tak wyrażę, jak napisałam, było mokro. Dziś już mniej, jeszcze nic nie widzę, a po przytulankach nie wiem, czy to śluz czy ...:-)...
    W tamtym miesiącu mierzyłam w cały świat, wiec w sumie to jest taki typowy 1 wszy wykres z tempką normalnie mierzoną...

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to dziewczyny, ja już na bank się dopisuję do lutowych starań, bo byłam u gina i ten cykl był bezowulacyjny. Z resztą opisałam swój przypadek w styczniowych staraniach. Zaczynam starania z CLO

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też do Was dołączam - co prawda u mnie cykl in vitro - więc nic nie mogę mierzyć i przewidywać, ale wciąż mam nadzieję, że może się uda - serce tak - rozum nie - walczą ze sobą okropnie

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny!!!

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też zapisuje się na lutowe staranka, niestety test negatywny i dzisiaj mam strasznego doła bo coś przeczuwam, że nieszybko zobacze dwie kreski. płakać mi się chce. bedzie to mój 5 cykl starań wiem, że jest to niedługo, ale dzidzie chciałam już mieć wcześniej choć wiecie jak to jest - znalezienia pracy, jeszcze doszła przeprowadzka 0 poprostu unormowanie sobie życia.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym miesiącu mam zamiar wybrać się do innego jeszcze gin., żeby zobaczyć co on powie i chciałam bym zrobić sobie badanie SIS, podobno bardzo podobne do HSG, różni się tym, że mniej bolesne i odrazu na usg widać czy są drożne jajowody, a u mnie to może być z tym problem gdyż kilka lat temu miałam cięzkie zapalenie przydatków, które moja była zajebista pani gin. nie zauważyła dopiero gdy pojechałam z bólem do specjalisty z poznania to powiedział i zresztą na monitorze pokazał , że mam straszne zapalenie przydatków aż krwawiące rany. możliwe, że tam się potworzyły jakieś zrosty bo niewiadomo ile z tym cholerstwem chodziłam. dlatego chciałabym najpóżniej w marcu zrobić sobie to badanie i wyelimninować kolejną rzecz. badanie kosztuje 300 więc nie jest aż tak drogie a przynajmniej będe spokojniejsza

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, dopisujcie się do tabelki :)

    @darijka - nie dołuj się. Jak mam przeczucie, że nasz lutowy wątek będzie obfitował w fasolki ;)

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    no to dziewczyny, ja już na bank się dopisuję do lutowych starań, bo byłam u gina i ten cykl był bezowulacyjny. Z resztą opisałam swój przypadek w styczniowych staraniach. Zaczynam starania z CLO

    to tak jak ja też pierwszy cykl z clo biore już 5 dni i wmniare oki sie czuje poza bólem głowy:)

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    Meginka wrote:
    no to dziewczyny, ja już na bank się dopisuję do lutowych starań, bo byłam u gina i ten cykl był bezowulacyjny. Z resztą opisałam swój przypadek w styczniowych staraniach. Zaczynam starania z CLO

    to tak jak ja też pierwszy cykl z clo biore już 5 dni i wmniare oki sie czuje poza bólem głowy:)

    No ja dziewczynki w lutym pojadę 4 cykl na clo w tym cyklu pauza bo chłopa nie ma więc nie brałam!!!
    Trzymam za was wszystkie kciuki!!!:-)

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 24 stycznia 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w tym cyklu zaczynam pić cudowne zioła ojca sroki i zaczynam brać macę i dużo,dużo wody (mam z tym problem tylko 3 szklanki płynów piję dziennie)na śluzik. wiesiołek i siemie zbytnio nie pomagały - zażywane trzy cykle. no i ja też zaklepuje jedną fasolinkę dla mnie

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 06:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja również dołączam do Was:) ale nie chce w tym miesiącu mierzyć twmp, prowadzić wykresu itd....co ma byc to bedzie:) ale z Wami chętnie się podzielę spostrzeżeniami, życzę nam wszystkim lutowych fasolek:)

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 25 stycznia 2013, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kobiety z wyznaczonym celem w tym miesiącu!!! Ja roniez zaczynam nowy cykl. Jestem z Wami a Wy badzcie ze mna, trzeba się wspierać i nie poddawac! Trzymam kciuki byle do owulki:-)))

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ