X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już zaczełam kolejny cykl starań i zarazem pierwszy z clo i monitoringiem jak narazie lekki ból głowy i kłucie jajnika pecherzyk w 10 dniu dominujący 13 a endom 7 jutro kolejny monitoring i zobaczymy czy m,ój malec rosnie:)

    event.png
  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa testy negatywne,więc już na pewno przez ten miesiąc zagoszcze z wami. dzisiaj mija 6 dzień od odstawienia dupka a @ brak mam 32 dzień cyklu, nie wiecie dziewczyny co może być powodem tak długiego czekania na @ po dupku, troche mnie to martwi tymbardziej, że moje okresy od 4 miesięcy wygladają jak 5 dniowe plamienia raz większe raz mniejsze.

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 55

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam do lutowych starań, bo w styczniu się nie udało. Tym razem postanowiłam bardziej na luzie podejść i się nie stresować. Co ma być to będzie.
    Powodzenia dla wszystkich lutowych staraczek.

    mindusia, Nina82, Libra lubią tę wiadomość

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • LucyZ Debiutantka
    Postów: 7 5

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja dołączam... i też na luzie- odkładam w tym miesiącu termometr i inne gadżety...

    mindusia, Nina, Nina82 lubią tę wiadomość

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zrobiłam nerwowa! Martwie się ze lekarz ma zbyt male doświadczenie.. A już myslalam ze jestem zdrowa

  • Eavonne Autorytet
    Postów: 284 201

    Wysłany: 29 stycznia 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy co czas pokaze.. Za tydz do laryngologa i na testy.. i się okaze czy mam alergie pokarmowa..!

  • angela Autorytet
    Postów: 978 3687

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni_c wrote:
    Też już się witam :) bo coś mi się wydaję, że ten m-c stracony :) Zawsze chciałam zajść w ciąże w lutym, by urodzić ''skorpionka'' i może moje marzenie się spełni :D
    c1c9dce1dd1debeb2d56ab1d8ebed415.png

    A dlaczego akurat "skorpionka"?

    [img][/img]ex2btv7310kr6qnr.png
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo to taki nasz ''rodzinny'' znak :) prawie cała moja rodzina to skorpiony włącznie ze mną ;)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, wlasnie dolaczylam do waszego forum , staramy sie z mezem 9 miesiecy o 2gie dziecko, z pierwszym tez troche nam zeszlo. Zycze wszystkim staraczkom powodzenia w tym miesiacu zakochanych :)

    Libra lubi tę wiadomość

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam ja niestety w tym miesiac d was nie dołączę bo leczenia ciąg daaszy, i pewnie dopiero w marcu będę mogła, ale przyszłam pożyczyć wam szczęścia w tych lutowych starankach :)

    mindusia, Malvinka, KaRa, Libra lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agaciaz, Lucyz ja tak staram się od tego cyklu. też sobie obiecywałam ze definitywny koniec z pomiarami tempki itp, ale wytrzymałam jak na razie jeden cykl teraz robię w tym cyklu bardziej dla siebie, po to żeby wiedzieć czy owulka w ogóle miała miejsce. Najlepiej jest wrzucić na luz, mimo iż to bardzo trudne ale przynajmniej się tyle nie myśli i się tyle nie nakręca.

    Amicizia, kciuki to się zawsze przydadzą. oby nas było jak najwięcej :)

    Amicizia lubi tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 30 stycznia 2013, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny czy to normale że 5 dni po ostatniej tabletce clo tak źle sie czuje kreci mi sie w głowie jest mi słabo i mdli mnie i do tego bola mnie jajniki?

    event.png
  • MałaMi83 Autorytet
    Postów: 389 597

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety w tym cyklu już nic nie wywalczę- przeziębienie i gorączka na dzień przed ovu:( No chyba, że ktoś słyszał o jakiś cudach w gorączce? Nadziei brak..

    3jgxw1d38c6jwcsz.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovu Ci się może przesunąć jeśli masz gorączkę.

  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 31 stycznia 2013, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LucyZ wrote:
    I ja dołączam... i też na luzie- odkładam w tym miesiącu termometr i inne gadżety...

    ja też :)

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 lutego 2013, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    widze że na luty dużo staraczek dołączyło...:/ powodzenia dziewczynki!!!
    ja jestem w końcówce cyklu. niebawem powinnam mieć @. ale jak nie będe miała to się wcale nie obrażę;) to czekanie mnie dobija... siedze tylko i wpatruje się w wykres... wydaje mi się że od następnego tyg do was dołączę, choć mam cichą nadzieje że tym razem będzie +

    mindusia lubi tę wiadomość

    AnnaB
  • annab Koleżanka
    Postów: 45 16

    Wysłany: 1 lutego 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    od 3 dni boli mnie brzuch, tak jakby mi ktoś od środka wbijał igły. pierwszy raz tak mam:/nie przyjemne uczucie...:/ czy któraś z Was po owulacji też miała takie objawy?i co one mogą oznaczać?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lutego 2013, 12:59

    AnnaB
  • moni_c Autorytet
    Postów: 1096 1152

    Wysłany: 1 lutego 2013, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na m-c się żegnam z Wami- postanowiłam sobie ''odpocząć'' od mierzenia, czekania, wyliczeń itp.
    Mam nadzieję, że ten m-c będzie dla Was szczęśliwy :)

    Nina, Nina82 lubią tę wiadomość

    mc1d28t.png
    zabawa.gif
    20100828580113.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 1 lutego 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    annab wrote:
    widze że na luty dużo staraczek dołączyło...:/ powodzenia dziewczynki!!!
    ja jestem w końcówce cyklu. niebawem powinnam mieć @. ale jak nie będe miała to się wcale nie obrażę;) to czekanie mnie dobija... siedze tylko i wpatruje się w wykres... wydaje mi się że od następnego tyg do was dołączę, choć mam cichą nadzieje że tym razem będzie +

    annab to zupełnie jakbym o sobie czytała, zwłaszcza z tym wykresem.
    Serce mówi co innego rozum co innego. Nie mniej jednak życzę powodzenia.

    moni_c może to i jest jakaś myśl, może ja zrobie podobnie w lutym jak teraz w tym cyklu nic nie wyjdzie. Zobaczymy :)

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 1 lutego 2013, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka wiele dziewczyn tutaj czeka na dwie krechy a ja czekam na owulke jak narazie tak mnie jajniki napierdzielaja że nawet kichac ani śmiac sie nie moge ledwo z łuzka wstaje:(

    event.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ