X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    dziewczyny któraś z Was bierze wiesiołka??? I pomaga?? Bo u mnie śluz strasznie marny i w ogóle nie ma rozciągliwego, tylko wodnisty. Mam zamiar zakupić. Bierzecie ten oeparol czy jakiś inny ???

    ja tez mam zawsze z tym śluzem problem i mówiła kiedyś ginka ze to może być niski poziom estrogenów ...

    z estrogenów miałam badany tylko estriadol... i miałam wysoki, a ze śluzem lipa... u mnie owulka szybka jest, więc ph pochwy jeszcze się nie zdążyło ustabilizować po miesiącze, a tu owulka już... mi pomógł też laktowaginal... teraz mam tyle, że spokojnie mogłabym sie podzielić;)

    heheheeh to daj troche :) :) :)

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    Libra wrote:
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    dziewczyny któraś z Was bierze wiesiołka??? I pomaga?? Bo u mnie śluz strasznie marny i w ogóle nie ma rozciągliwego, tylko wodnisty. Mam zamiar zakupić. Bierzecie ten oeparol czy jakiś inny ???

    ja tez mam zawsze z tym śluzem problem i mówiła kiedyś ginka ze to może być niski poziom estrogenów ...

    z estrogenów miałam badany tylko estriadol... i miałam wysoki, a ze śluzem lipa... u mnie owulka szybka jest, więc ph pochwy jeszcze się nie zdążyło ustabilizować po miesiącze, a tu owulka już... mi pomógł też laktowaginal... teraz mam tyle, że spokojnie mogłabym sie podzielić;)

    heheheeh to daj troche :) :) :)

    no kurczę, żeby istniała jakaś metoda i mogłoby się to u Ciebie przyjąć... to nie ma sprawy:D hehehe

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mam nadzieję że w następnym cyklu po tym wieśku będę miała swój :P a jeszcze większą mam nadzieję, że nie będzie następnego cyklu :) fajnie by było :)

    Libra, samira, gocha04 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Magda421 Koleżanka
    Postów: 50 72

    Wysłany: 15 lutego 2013, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam wiesiołek tylko w pierwszej połowie cyklu i przyznam się że głupio zrobiłam bo zwiększyłam sobie dawkę dwukrotnie - gdzieś na innym forum przeczytałam że dziewczyny tak biorą. W efekcie przed następnym okresem pojawiły mi się plamienia a samo krwawienie wydłużyło się o dwa dni. Gdy spytałam panią doktor czy mógł to być efekt wiesiołka powiedziała że tak bo przy przedawkowaniu powoduje skurcze macicy - więc zalecam ostrożność w dawkowaniu. Ale śluz faktycznie troszkę się poprawił

    Meginka, samira, Ilona lubią tę wiadomość

    f2w3xm5ey48bo7te.png
    tkvgwji2ustxarf7.png
    file:///C:/Users/Magda/Desktop/Karolek/2014-02-25-309.jpg
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 15 lutego 2013, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc! Alez się wczoraj zdenerwowałam- tyle pisałam o tych walentynkach, o staraniach walentynkowych, że to będzie pracowity dzień itp, mój mąż była na szkoleniu i wczoraj wieczorem wrócił, wybaczyłam mu że nic nie zorganizował, bo w zasadzie ja się wszystkim zajęłam w tym roku, kolację przygotowałam romantyczną, winko czerwone itp, a on przyjechał z marną różyczką, zjadł, wypił wino i poszedł spać!!! Ależ byłam zawiedziona, przykro mi było bardzo ale powinnam się przyzwyczaic, bo mój mąż nie lubi "okazji" tj walentynki, urodziny itp nie wie jak się ma wtedy zachować, ale wczoraj tylko i wyłącznie na sexie mi zależało i nawet tego nie dostałam bo był za bardzo zmęczony po szkoleniu, wiec tylko się przygnębiłam i poszłam spac do innego pokoju- takie miałam walentynki, już myślałam że będzie po staraniach w tym miesiącu bo taka sfoszona byłam na niego ale szybo złagodził sytuację, przeprosił, pokazał się w nowych majtkach hehe i dziś wynagrodził mi walentynki ;) i powiedział że to jeszcze nie koniec hehehe :)

    samira, Libra lubią tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 15 lutego 2013, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądałam przed chwilką filmik na youtube o najlepszych pozycjach do zachodzenia w ciążę- sexuolog mówi, że najlepsze to od tyłu i klasyczna, przy klasycznej warto jakiś wałek albo poduszkę sobie pod pupę podłożyc żeby nasienie nie uciekło i nie wstawac od razu tylko trochę poleżeć
    http://www.youtube.com/watch?v=XymrscpD_8o
    także do dzieła! :)

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie wiem czy ja już nie wariuje, ale strasznie boli mnie lewa strona podbrzusza, myślicie, ze to może być oznaka, ze owulacja właśnie sie odbywa???

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • DeeDee Debiutantka
    Postów: 8 2

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może już niedługo będziesz miała owulkę. Ja powinnam byłam mieć wczoraj @, ale jeszcze nie mam...Cały czas odczuwam jednak skurcze, takie okresowe. Wczoraj popołudniu strasznie mnie zabolało i na dole pleców i w podbrzuszu. Myślałam, że już lada moment zacznę krwawić, a jednak nic. Czy Wy też tak miałyście kiedyś?

    agula lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    olaola wrote:
    witajcie dziewczyny. u mnie dziś 11dc, poprzedni cykl 32 dniowy, wczesniejsze 28-29. nie mierze tempki, w tym cyklu odpuszczam obserwację bo mnie to stresuje. dziś mi nie daje spokoju jedna rzecz, pojawil się śluz rozciągliwy, przezroczysty szklisty, nie mętny, a w nim ciemne niteczki. czy to oznacza że już po owu czy przed??? żadnych bólów ja na razie nie mam. mam nadzieję , że jestem przed owu bo nie serduszkowaliśmy :(

    trudno bez tempki ocenić, ale jak dla mnie to jesteś przed owu

    Dzięki, też tak myślę, przypomniało mi się że w poprzednim cyklu podczas wizyty u gin mówiła, że śluz jest podbarwiony i byłam przed owu.

  • darijka Autorytet
    Postów: 721 538

    Wysłany: 15 lutego 2013, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny ja w końcu znalazłam normalnego gin. który przebadał mi moją macice i jajniki wzłuż i wszerz, jestem bardzo zadowolona, myślałam cały czas, że nie mam śluzu płodnego , brałam wiesiołka piłam siemie a tu nic, dzisiaj byłam na wizycie *(mam 17 dzień cyklu, pęcherzyk 21, endo 8,5, płyn w zatoce obecny) i mam w macicy piękny śluz, którego sama nie umiałam zaobserwować nawet jak sobie tam próbowałam wygrzebać, jestem pełna nadzieji na ten cykl trzymajcie kciuki, pozdrawiam

    samira, Nina, agula, Libra lubią tę wiadomość

    ]iv09mg7yqro6ly4p.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alexis wrote:
    Oglądałam przed chwilką filmik na youtube o najlepszych pozycjach do zachodzenia w ciążę- sexuolog mówi, że najlepsze to od tyłu i klasyczna, przy klasycznej warto jakiś wałek albo poduszkę sobie pod pupę podłożyc żeby nasienie nie uciekło i nie wstawac od razu tylko trochę poleżeć
    http://www.youtube.com/watch?v=XymrscpD_8o
    także do dzieła! :)

    a ja mam taka opinię lekarza

    Porada dnia
    Ciesz się seksem - nie martw się ani pozycją w jakiej się kochasz ani faktem czy osiągniesz orgazm czy nie – wbrew powszechnemu przekonaniu żadne z powyższych nie ma wpływu na Twoje szanse zajścia w ciążę.

    liloe lubi tę wiadomość

  • agaciaz Przyjaciółka
    Postów: 61 55

    Wysłany: 16 lutego 2013, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też się wydaje, że pozycja nie jest zbyt istotna.
    Też się tak denerwujecie gdy zbliża się termin @? Ja czekam do jutra, tak mnie korci żeby zrobić test, ale nie popełnię tego błędu co ostatnio, nie chcę się rozczarować. Właściwie planowałam czekać z testem do poniedziałku ale jak nie będzie żadnych oznak @ to zrobię jutro.

    20121212580114.png
    lcvo2ph.png
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 16 lutego 2013, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) jakie plany na weekendzik??? Ja wczoraj miałam małego doła, oglądałam film kogiel-mogiel i jak ta Kaśka zaczęła ryczeć na koniec że jest w ciąży, to ja razem z nią, tylko że z przeciwnego powodu :( mój M mnie pocieszał, że niedługo na pewno tez będę w ciąży, a ja jeszcze bardziej w ryk. No masakra, nigdy tak nie miałam, dzisiaj już lepiej i śmieję się z tego :) ehhh kobieta zmienna jest :)

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • alexis Autorytet
    Postów: 254 272

    Wysłany: 16 lutego 2013, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak z tymi pozycjami- ja tam w tym miesiącu się stosuję do zaleceń tego sexuologa, no i moje koleżanki, które dzieci już mają też powiedziały mi że w tych pozycjach najlepiej no i poduszkę pod tyłek chociaż na kilka minut- nie mówię, że tylko i wyłacznie tak można zajść w ciażę ale można sobie w ten sposób to zajście ułatwić- są wtedy chociaż trochę większe szanse :) się okaże

    samira lubi tę wiadomość

    km5shdges7mhg8ze.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam w sobotni poranek wszystkie lutowe staraczki!
    U mnie wczoraj (14dc) wyszedł pozytywny test owulacyjny ok. 10, a o 20-22 czułam kłucie w okolicy jajników (jakby skurcze na okres, bardziej z lewej strony). Czy to mogła być owulacja? Do tej pory czułam ją raz (dwa cykle temu, jako jednorazowe mocne ukłucie, nigdy nie miałam tego typu bólu). Niby się zgadza, śluz wczoraj był bardzo rozciągliwy (ponad 4 cm), w lewym jajniku w 12 dc był pęcherzyk ok.17 mm. Dzisiaj liczyłam na skok temperatury, a tu nic... Trochę mnie to martwi. Śluz wodnito, kremowy, zero rozciągliwości. Kreska testowa na teście owu jest, ale troszkę jaśniejsza już od testowej i tej, która była wczoraj. Martwię się tą temperaturą :/

    samira lubi tę wiadomość

  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 16 lutego 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry dziewczynki :) a mi dzisiaj strasznie tempka skoczyla i nie wiem dlaczego. wypilam wczoraj moze 3 lampki wina, czy to moglo byc powodem takiego skoku?

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzieś czytałam, że po alko może podskoczyć. Robiłaś test owu? Może wcześniej w tym cyklu?

  • ann2224 Autorytet
    Postów: 689 580

    Wysłany: 16 lutego 2013, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny dzisaij bardzo mi tem skoczyłą nie wiem czy to przez zawalone zatoki czy cos innego:)

    liloe lubi tę wiadomość

    event.png
  • agula Autorytet
    Postów: 358 199

    Wysłany: 16 lutego 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    robilam wczoraj pierwszy w tym cyklu, byl negatywny, dzisiaj zrobie znowu

    Endometrioza IV stopnia
    13.05.2014 - laparotomia, usuniecie torbieli i ognisk endometriozy, udroznienie jajowodow, plastyka jajowodow i jajnikow.
    Za 6 miesiecy staranka :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2013, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    hej dziewczyny dzisaij bardzo mi tem skoczyłą nie wiem czy to przez zawalone zatoki czy cos innego:)

    wierzę że przez coś innego i kciuki trzymam ...ale przed @ czasem nie testuj !! ;)

    agula lubi tę wiadomość

‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ