X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    dziwne to wszystko zobaczcie na moj wykresik!! sama juz nie rozumiem !!!!
    jesteś przed owulką moim zdaniem... mierzysz temperaturę o różnych godzinach i uważam, że ostatnie dwie masz zaburzone, jakbyś je zmirzyła o 6 rano - byłyby niższe... tak uważam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2013, 13:27

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny któraś z Was bierze wiesiołka??? I pomaga?? Bo u mnie śluz strasznie marny i w ogóle nie ma rozciągliwego, tylko wodnisty. Mam zamiar zakupić. Bierzecie ten oeparol czy jakiś inny ???

    samira lubi tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja drugi cykl biorę oeparol właśnie. U mnie pomógł. Wcześniej w ogóle nie miałam przezroczystego i rozciągliwego śluzu. W poprzednim cyklu było go sporo, w tym dośc mało, ale BYŁ.

    Meginka lubi tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny ;D

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    dziewczyny któraś z Was bierze wiesiołka??? I pomaga?? Bo u mnie śluz strasznie marny i w ogóle nie ma rozciągliwego, tylko wodnisty. Mam zamiar zakupić. Bierzecie ten oeparol czy jakiś inny ???

    mi pomogła taka kuracja, bo ze śluzem też miałam kiepsko....
    stosuję oeparol femina od pierwszego dnia miesiączki do pierwszego dnia wyższych temperatur... a do tego lactowaginal codziennie wieczorem po jednej globulce przez 3-4 dni zaraz po miesiączce, by zrównoważyć ph, bo ja mam szybko owulację
    efekt zarąbisty, śluz mega rozciągliwy, przeźroczysty, badania wyszły mi super (cytologia i posiew)!

    dodam tylko, że efekt został uzyskany od 3 cylku kuracji... w 1 i 2 cyklu stosowania drgnęło niewiele

    Meginka lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szczerze to wolalabym zeby wyszlo ze nie miewam owulacji lub cos podobnego bo gin dalby mi leki i moze by pomoglo a tak to nie wiem na czym stoje!!!

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    szczerze to wolalabym zeby wyszlo ze nie miewam owulacji lub cos podobnego bo gin dalby mi leki i moze by pomoglo a tak to nie wiem na czym stoje!!!

    a robiłaś jakieś badania? od tego trzeba zacząć... poproś gina o skierowanie... bez określania podstawowych hormonów nawet nie ma jak gadać o terapii hormonalnej...

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, jak usłyszałam,że na wykresiki za wcześnie to chciałam jej parsknąć w twarz i wyjść, a mój mąż jak sie oburzył :P
    Byłam już prywatnie, mam torbiel (bo to już nawet nie niepęknięty pęcherzyk) dostałam metformax. Mam mieszane uczucia :(
    Olej z wiesiołka tez biore 2 cykl,ale chyba jak skończe to kupie siemie lniane, sama już nie wiem, tyle tego wszytskiego :/

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • Asia87 Autorytet
    Postów: 1911 1260

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    szczerze to wolalabym zeby wyszlo ze nie miewam owulacji lub cos podobnego bo gin dalby mi leki i moze by pomoglo a tak to nie wiem na czym stoje!!!

    Pogadaj z ginem, może monitoring?

    Synuś, największe szczęście :*
    Córcie ur. 28.02.18r.
    04.2016 [*] 10tc 09,11.2016 cb

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Dzięki dziewczyny, jak usłyszałam,że na wykresiki za wcześnie to chciałam jej parsknąć w twarz i wyjść, a mój mąż jak sie oburzył :P
    Byłam już prywatnie, mam torbiel (bo to już nawet nie niepęknięty pęcherzyk) dostałam metformax. Mam mieszane uczucia :(
    Olej z wiesiołka tez biore 2 cykl,ale chyba jak skończe to kupie siemie lniane, sama już nie wiem, tyle tego wszytskiego :/

    spróbuj oeparol... on w sobie zawiera wyciąg z wiesiołka i siemienia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie mam już siły, spadek tempki ale dziwnie jest bo jakby dziś wróciła @ na razie spore plamienie i boję się ze znów się cykl pitoli,dawno temu tez tak miałam 2razy @ w miesiącu ,już mi ręce opadają, płakać mi się chce i nie wiem co myśleć a najpierw tez tak pomyślałam to może owulka bo taki spadek ale to lekkie krwawienie -plamienie za jakieś dwie godziny po mierzeniu tempki ,nie wiem jak to nazwać :(

    i zaznaczyłam plamienie bo bardzo lekkie krwawienie to odznacza kolejny cykl a ja nie wiem co to !?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samirka, jeżeli się nie nasili, to poczekaj do jutra... zobaczymy jak jutro się będzie sprawa klarować... bo teraz to cholercia ciort wie:/

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    Samirka, jeżeli się nie nasili, to poczekaj do jutra... zobaczymy jak jutro się będzie sprawa klarować... bo teraz to cholercia ciort wie:/

    aon czekam tylko mnie to trochę martwi :(


    a u ciebie ładny skok ,niech tak idzie aż do zielonej kropeczki :)

    Libra lubi tę wiadomość

  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 lutego 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jak w tym cyklu się nie uda (tfu tfu) to zacznę brać ten oeparol i może pomoże :) chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała... ehhh oby te Walentynki wczorajsze przyniosły same fasoleczki :)

    agula, Libra, Effcia28 lubią tę wiadomość

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Libra wrote:
    Samirka, jeżeli się nie nasili, to poczekaj do jutra... zobaczymy jak jutro się będzie sprawa klarować... bo teraz to cholercia ciort wie:/

    aon czekam tylko mnie to trochę martwi :(


    a u ciebie ładny skok ,niech tak idzie aż do zielonej kropeczki :)

    no wiem... to czekanie... łatwo powiedzieć trudniej wykonać... ot cała filozofia
    hehehe... skok i teraz trzeba czekać jeszcze z 10 dni;) o matko;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2013, 15:01

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    dziewczyny któraś z Was bierze wiesiołka??? I pomaga?? Bo u mnie śluz strasznie marny i w ogóle nie ma rozciągliwego, tylko wodnisty. Mam zamiar zakupić. Bierzecie ten oeparol czy jakiś inny ???

    ja tez mam zawsze z tym śluzem problem i mówiła kiedyś ginka ze to może być niski poziom estrogenów ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meginka wrote:
    No to jak w tym cyklu się nie uda (tfu tfu) to zacznę brać ten oeparol i może pomoże :) chociaż mam nadzieję, że nie będę musiała... ehhh oby te Walentynki wczorajsze przyniosły same fasoleczki :)

    ja zaczęłam brać od listopada... a efekt dopiero w styczniu... ale cieszę się, że cierpliwie przyjmowałam, bo efekt w moim przypadku jest rewelacyjny:) czego i Tobie życzę:)

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Libra wrote:
    sylwia1985 wrote:
    szczerze to wolalabym zeby wyszlo ze nie miewam owulacji lub cos podobnego bo gin dalby mi leki i moze by pomoglo a tak to nie wiem na czym stoje!!!

    a robiłaś jakieś badania? od tego trzeba zacząć... poproś gina o skierowanie... bez określania podstawowych hormonów nawet nie ma jak gadać o terapii hormonalnej...

    robilam prolaktyne tarczyce Tsh i usg wszystko ok

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Meginka wrote:
    dziewczyny któraś z Was bierze wiesiołka??? I pomaga?? Bo u mnie śluz strasznie marny i w ogóle nie ma rozciągliwego, tylko wodnisty. Mam zamiar zakupić. Bierzecie ten oeparol czy jakiś inny ???

    ja tez mam zawsze z tym śluzem problem i mówiła kiedyś ginka ze to może być niski poziom estrogenów ...

    z estrogenów miałam badany tylko estriadol... i miałam wysoki, a ze śluzem lipa... u mnie owulka szybka jest, więc ph pochwy jeszcze się nie zdążyło ustabilizować po miesiącze, a tu owulka już... mi pomógł też laktowaginal... teraz mam tyle, że spokojnie mogłabym sie podzielić;)

    Meginka, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia1985 wrote:
    Libra wrote:
    sylwia1985 wrote:
    szczerze to wolalabym zeby wyszlo ze nie miewam owulacji lub cos podobnego bo gin dalby mi leki i moze by pomoglo a tak to nie wiem na czym stoje!!!

    a robiłaś jakieś badania? od tego trzeba zacząć... poproś gina o skierowanie... bez określania podstawowych hormonów nawet nie ma jak gadać o terapii hormonalnej...

    robilam prolaktyne tarczyce Tsh i usg wszystko ok

    do stymulacji hormonalnej potrzeba jeszcze inne hormony... lh, fsh, estradiol, testosteron... względnie androstendion, dehydroepiandrosteron (DHEA)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ