X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny. u mnie dziś 11dc, poprzedni cykl 32 dniowy, wczesniejsze 28-29. nie mierze tempki, w tym cyklu odpuszczam obserwację bo mnie to stresuje. dziś mi nie daje spokoju jedna rzecz, pojawil się śluz rozciągliwy, przezroczysty szklisty, nie mętny, a w nim ciemne niteczki. czy to oznacza że już po owu czy przed??? żadnych bólów ja na razie nie mam. mam nadzieję , że jestem przed owu bo nie serduszkowaliśmy :(

    samira lubi tę wiadomość

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 15 lutego 2013, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maja2024 wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek:)
    A ja dziś dzwoniłam do lekarza i mam termin wyznaczony na 25 lutego, wcześniej powiedział, że nie ma sensu bo i tak nic nie będzie widać. Zapytałam też czy betę powtarzać powiedział że nie muszę chyba że bardzo chcę, teraz mam się cieszyć a nie martwić. Powiedzcie co myślicie iść czy nie i czekać na wizytę???

    Hej. Ja byłam 11.02- widać było malutka plamkę wielkości 1 mm, no i powiedział, że pęcherz płodowy jest...i teraz mam stresa, bo na 100% powiedział, że za 2 tyg powie, lub bardziej już potwierdzi :-), choć badania mam zrobić. Też mam wizytę 25...ehhh ale się dłuży....

    samira, Nina82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja serduszkuję od przedwczoraj co dwa dni i testów nie robię bo mnie to stresuje bo wykazały owu a raczej jej nie było i nie rozmawiam o tym z G ze musimy ,ze teraz i itp...tylko działamy spontanicznie (mimo ze co dwa dni ale przytulanki są bez stresu) :)

    wykres prowadzę jak zeszłego razu ale bez testów owu jak pisałam wyżej...

    agula, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    maja2024 wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek:)
    A ja dziś dzwoniłam do lekarza i mam termin wyznaczony na 25 lutego, wcześniej powiedział, że nie ma sensu bo i tak nic nie będzie widać. Zapytałam też czy betę powtarzać powiedział że nie muszę chyba że bardzo chcę, teraz mam się cieszyć a nie martwić. Powiedzcie co myślicie iść czy nie i czekać na wizytę???

    Hej. Ja byłam 11.02- widać było malutka plamkę wielkości 1 mm, no i powiedział, że pęcherz płodowy jest...i teraz mam stresa, bo na 100% powiedział, że za 2 tyg powie, lub bardziej już potwierdzi :-), choć badania mam zrobić. Też mam wizytę 25...ehhh ale się dłuży....

    a który to tydzień od @ ??

  • Mała Autorytet
    Postów: 403 288

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    Mała wrote:
    maja2024 wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek:)
    A ja dziś dzwoniłam do lekarza i mam termin wyznaczony na 25 lutego, wcześniej powiedział, że nie ma sensu bo i tak nic nie będzie widać. Zapytałam też czy betę powtarzać powiedział że nie muszę chyba że bardzo chcę, teraz mam się cieszyć a nie martwić. Powiedzcie co myślicie iść czy nie i czekać na wizytę???

    Hej. Ja byłam 11.02- widać było malutka plamkę wielkości 1 mm, no i powiedział, że pęcherz płodowy jest...i teraz mam stresa, bo na 100% powiedział, że za 2 tyg powie, lub bardziej już potwierdzi :-), choć badania mam zrobić. Też mam wizytę 25...ehhh ale się dłuży....

    a który to tydzień od @ ??

    Hej Samirko. Mi ovu wyznaczył @ na 30 dc, długi. Jakoś miałam tak 28 max. No ale zważywszy na tym oparciu to mam 38 dc. 1 wszy test zrobiłam w 10 dniu po wyznaczonej owu- tak jakoś spontanicznie i nie mogłam uwierzyć. Wiec wychodzi 8 dzień od spodziewanej @. Jak dzwoniła do gina mówiłam, że jestem 4 dni od spodziewanej @ no ale powiedział, żeby przyjść. Jako lekarz naprawdę ok. Pytał sie czy wytrzymam nerwowo 2 tyg, juz powiedziałam ze tak, ale czuje ze tan następny będzie sie dłużył...


    90cf747de3aa410208f6f1b5fa8a7bde.png

  • Kleopatra Autorytet
    Postów: 4163 5429

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co ja mam powiedzieć :) U mnie ovu twierdzi że rozpoczęłam 8 tydzień,50 dzień cyklu, a 33 od ovu a wizytę mam 26.02

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2013, 10:39

    l22nzbmhc97dgg3u.png
    Wiktor 2010, Maksymilian 2013, Mikołaj 2017
  • Meginka Autorytet
    Postów: 1335 1402

    Wysłany: 15 lutego 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    a ja serduszkuję od przedwczoraj co dwa dni i testów nie robię bo mnie to stresuje bo wykazały owu a raczej jej nie było i nie rozmawiam o tym z G ze musimy ,ze teraz i itp...tylko działamy spontanicznie (mimo ze co dwa dni ale przytulanki są bez stresu) :)

    wykres prowadzę jak zeszłego razu ale bez testów owu jak pisałam wyżej...

    no to tak samo jak ja, te testy to mnie raczej stresowały niż pomagały, co ma być to będzie...

    2013💙👶
    2017 cb
    2018❤👶
    2022 cb
    04.02 ⏸
    24.02 wizyta(6+3)-mamy ❤
    17.03 kolejna wizyta
    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja męża nie zaganiam do wyra bo mówi że czuje presję więc mu nie mówię, że płodne itd... czekam na jego atak :D w końcu musi mu się zachcieć, chyba , że wcześniej mi libido skoczy to mu gadka o presji nie pomoże ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2013, 12:05

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 15 lutego 2013, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny siedzę jak na szpilkach dzisiaj. Myślicie, że można mój wykres uznać za trójfazowy??

    Nina82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia87 wrote:
    Ja byłam wczoraj u ginki i tylko kolejny raz pokazała mi,że jest beznadziejna i że więcej do niej nie pójde. Powiedziała,że na robienie wykresików i mierzenie temp to jeszcze za wcześnie, no co za głupia baba. Dziś ide prywatnie.

    masz rację... zmień... przecież wykresy zawsze można prowadzić... nawet jeżeli się nie staracie o dzidziusia... beznadziejna kobita...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann2224 wrote:
    hej wszystkiem ja jestem dzisiaj padnieta po nieprzespanej nocy ale pełna nadzieji czekam na niedzielne testowanie:)

    hehehe:) ja też czekam na Ciebie i Gosię;)

    ann2224, gocha04 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Dzień dobry dziewczynki!

    ann2224 - wcale Ci się nie dziwię, że czekasz z niecierpliwością, bo Twój wykresik wygląda bardzo obiecująco!

    Ja po dzisiejszym kolejnym wzroście siedzę jak na szpilkach już. Termin @ na jutro, chociaż wiem, że może być przesunięta przez Luteinkę. Ale dzisiaj kupię testy i jutro zatestuję znowu. Chociaż pewnie jako, że odstawiłam już lutkę to jutro tempka spadnie :( Ale głupia jestem bo siedzę w internecie (zamiast pracować o.O) i szukam wszelkich informacji, które mogłyby mi podpowiedzieć, czy ten mój wykresik to ciążowy jest... Myślicie, że ten mały dołek 8dpo mógł być oznaką implantacji? Bo w sumie to mój wykres zaczyna coraz bardziej wyglądać na trójfazowy :) Jak myślicie? Zerknijcie prooooszęęęę!!! Każda opinia mile widziana! Ja dzisiaj tego baaaardzo potrzebuję!

    Malvinka:) spokojnie czekamy:) wykres ładny, ale wiesz przecież co on na tym etapie może oznaczać? wszystko! ale trzymam gorąco kciuki za fasolkę... a kiedy testujesz? Jutro podniecona wpadnę oblikać Twój wykresik:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2013, 13:06

    Malvinka lubi tę wiadomość

  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem Libruś, wiem... Wczoraj zatestowałam i negatywnie. Jutro powtórzę. Jeśli coś jest na rzeczy to jutro się wyjaśni. :)

    Nina82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olaola wrote:
    witajcie dziewczyny. u mnie dziś 11dc, poprzedni cykl 32 dniowy, wczesniejsze 28-29. nie mierze tempki, w tym cyklu odpuszczam obserwację bo mnie to stresuje. dziś mi nie daje spokoju jedna rzecz, pojawil się śluz rozciągliwy, przezroczysty szklisty, nie mętny, a w nim ciemne niteczki. czy to oznacza że już po owu czy przed??? żadnych bólów ja na razie nie mam. mam nadzieję , że jestem przed owu bo nie serduszkowaliśmy :(

    trudno bez tempki ocenić, ale jak dla mnie to jesteś przed owu

    olaola lubi tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie czy możecie zerknąć na mój wykres, byłam u lekarza i on mówi, że owulka będzie dziś, jutro, a najpóźniej pojutrze. Trochę to się nie pokrywa z tym co mówił wcześniej, bo niby wcześniej miewałam owulacje w 7, 8 dc. ale może właśnie nie mogłam zajść w ciąże bo nie mogliśmy trafić,mam taką nadzieję. Może teraz się uda tylko skąd mam wiedzieć, żeby tylko nie przegapić.
    3a9137d7fa8192b68a9a5561797a60a9.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2013, 13:09

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biorąc pod uwagę śluz i to co mówił lekarz to owulka mogła być wczoraj. Jeśli temperaturka teraz pójdzie w górę dalej, to dzisiaj byłaby pierwsza wyższa. Trzymam kciuki!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mała wrote:
    maja2024 wrote:
    Witajcie dziewczyny:) Wszystkiego najlepszego z okazji walentynek:)
    A ja dziś dzwoniłam do lekarza i mam termin wyznaczony na 25 lutego, wcześniej powiedział, że nie ma sensu bo i tak nic nie będzie widać. Zapytałam też czy betę powtarzać powiedział że nie muszę chyba że bardzo chcę, teraz mam się cieszyć a nie martwić. Powiedzcie co myślicie iść czy nie i czekać na wizytę???

    Hej. Ja byłam 11.02- widać było malutka plamkę wielkości 1 mm, no i powiedział, że pęcherz płodowy jest...i teraz mam stresa, bo na 100% powiedział, że za 2 tyg powie, lub bardziej już potwierdzi :-), choć badania mam zrobić. Też mam wizytę 25...ehhh ale się dłuży....

    nie stresuj się:) powiedział Ci tak, bo dla ginekologa potwierdzeniem prawidłowej ciąży jest zarodek z bijącym serduchem:) a do tego jeszcze chwikla:) będzie dobrze Mała:)

    gocha04 lubi tę wiadomość

  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne to wszystko zobaczcie na moj wykresik!! sama juz nie rozumiem !!!!

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Wiem Libruś, wiem... Wczoraj zatestowałam i negatywnie. Jutro powtórzę. Jeśli coś jest na rzeczy to jutro się wyjaśni. :)

    oj Malvinka:) wiem co przeżywasz... mam to samo przed @... ta niepewność i nadzieja:) staram się nie myśleć i nie nakręcać:) czytam wtedy książki:)

    Malvinka, Nina82 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona wrote:
    Cześć dziewczyny! Mam pytanie czy możecie zerknąć na mój wykres, byłam u lekarza i on mówi, że owulka będzie dziś, jutro, a najpóźniej pojutrze. Trochę to się nie pokrywa z tym co mówił wcześniej, bo niby wcześniej miewałam owulacje w 7, 8 dc. ale może właśnie nie mogłam zajść w ciąże bo nie mogliśmy trafić,mam taką nadzieję. Może teraz się uda tylko skąd mam wiedzieć, żeby tylko nie przegapić.
    3a9137d7fa8192b68a9a5561797a60a9.png

    niby owulka może wystąpić nawet do drugiego dnia wyższych temperatur... zaliczyłaś spadek tempki, a w mojej książce napisane było, że to może oznaczać pik lh... czyli od tego dnia 2 dni do owulki... co by się zgadzało z tym co powiedział lekarz

‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ