X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)
Odpowiedz

LUTOWE STARANIA!!!!!!:-)

Oceń ten wątek:
  • Smutas Autorytet
    Postów: 613 459

    Wysłany: 24 lutego 2013, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki czy widac mój nowy wykres a jak nie to co trzeba zrobic

    f2w3rjjg2c3oph75.png
    f2wl3e5enx7sd16m.png
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 24 lutego 2013, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!

    Konwalio - Amicizia ma rację! Poczekaj z testami jeszcze trochę!
    sama_ja - nie zapomnij dać znać co u gina!
    Bozia - udostępnij nam wykresik w stópce... Ale spojrzałam na Twój wykres. Póki co niewiele można o nim powiedzieć, jest mocno nieczytelny. Spróbuj zaznaczyć jako domyślną godzinę 8:00 (częściej mierzysz o 8 niż o 7). I odznacz wszystkie tempki z jakiegoś powodu zakłócone (jeżeli takie są). Bo na ten moment to naprawdę nic nie można niestety z Twojego wykresu powiedzieć... Żadna z 3 temperatur nie spełnia zasad, aby uznać ją za "wyższą"
    Smutas - tak jak napisała Amicizia wyżej. Zdarza się, że faza przedowulacyjna ma różną długość. Owulacja może się przesunąć w stosunku do poprzednich cykli. Za stałą uznaje się fazę lutealną.

    Miłego dnia kochane!

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 lutego 2013, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, jeżeli przyjąć, że owulację miałam 23 dc (estradiol z krwi był w stężeniu jak w fazie owulacyjnej), a od 27 dc rozpoczęła mi się faza lutealna, to dzisiaj jest jej 10 dzień, więc rzeczywiście jeszcze może być troszkę za wcześnie. Nie wiem ile u mnie trwa faza lutealna, ale mam nadzieję, że dzięki obserwacji z ovu tego się dowiem. Wydaje mi się, że te plamienia są przedmiesiączkowe... Cały czas nie mogę uwierzyć, że mój cykl już tyle trwa! Trochę już tęsknie za @. :) Przynajmniej mogłabym już nowy cykl zacząć.
    Jeżeli chodzi o kwestie badań, to mam o tyle dogodną sytuację, że nie muszę za nie płacić :-) Z pracy mam prywatne świadczenia medyczne i wystarczy, że pójdę do internisty, który wystawi skierowanie.
    Malvinka a jak Ty się czujesz?
    sama_ja - ja rano zaznaczam plamienie, a jak okaże się, że to miesiączka, to później zmieniam. Bardzo fajnie, że zdecydowałaś się mierzyć tempki. Ja od następnego cyklu postanowiłam zacząć stosować testy owulacyjne. Zakupiłam na allegro i ciekawa jestem pierwszego cyklu z nimi.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane luty okazał się dla mnie szczęśliwym miesiącem!!! :D Udało się mimo, że lekarz mówił co innego :( a wtedy wiara mnie opuściła , a tu - NIESPODZIANKA :D cud,cud,cud ROZSYŁAM CIĄŻOWE FLUIDKI ŻEBY I DLA WAS LUTY BYŁ SZCZĘŚLIWYM :D

    Libra, Malvinka, Fedra, samira, liloe, gocha04, Meginka, agula lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konwalia to ja też zaznaczyłam plamienie :D

    Konwalia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti a pod wykresem napisałam Ci, że pewnie jak sobie odpuścisz to "zaskoczy" ;) Gratuluję i życzę spokojnych miesięcy :)))

    Marti, samira lubią tę wiadomość

  • Ilona Autorytet
    Postów: 1269 4221

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;D Super wieści dzisiaj. Gratuluje zafasolkowanym ;D

    Marti, samira lubią tę wiadomość

    Moje skarby Wiki i Marcel :)
  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również przyłączam się do gratulacji. Coraz więcej fasolek w lutym. :)

    Marti lubi tę wiadomość

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti wrote:
    Kochane luty okazał się dla mnie szczęśliwym miesiącem!!! :D Udało się mimo, że lekarz mówił co innego :( a wtedy wiara mnie opuściła , a tu - NIESPODZIANKA :D cud,cud,cud ROZSYŁAM CIĄŻOWE FLUIDKI ŻEBY I DLA WAS LUTY BYŁ SZCZĘŚLIWYM :D

    Gratuluję:) dzisiaj to już drugi plusik:) zajebiście:)

    Marti, samira lubią tę wiadomość

  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) zrobiłam dziś test ten uktraczuły iw szyłą mi słaba ale jednka druga kreseczka!!! udąło się!!! jestem przy nadziei :) a wtym cyklu się nie staraliśmy tylko jakoś tak wyszło i porszę!!! szczęśliwy cykl, jutro ide do lekarza po skierowanie i na bete potem, ajka się wszystko potwierdzi to będzie cudowny prezent urodzinowy, bo dziedzius urodzi sie w okolicach moich urodzin no i urodzin mojej mamy wiec ja dostane dziecko w prezencie a mama pierwszego wnuczka!!! :)

    Fedra, Libra, Marti, samira, AGA 30, Konwalia, Malvinka, gocha04, Meginka, agula lubią tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • Fedra Autorytet
    Postów: 9361 19566

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULUJE NOWO ZAFASOLKOWANYM :)

    Amicizia, Marti lubią tę wiadomość

    17.04.2013 - 29.06.2013 - 11 tydz <3
    2015 Nati <3
    2017 Suzi <3
  • Malvinka Autorytet
    Postów: 327 264

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, gratulacje!!!! I nuuuudnej ciąży Ci życzę!!!! :)

    Konwalio, mnie dzisiaj brzuszek pobolewa i martwi mnie to :( Dlatego leżę w łóżeczku i się nie ruszam na wszelki wypadek. Jutro wizyta u gina :)

    Marti, samira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GRATULUJĘ NOWYCH FASOLECZEK :)

    Marti lubi tę wiadomość

  • AnMi Koleżanka
    Postów: 42 33

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla nowych zafasolkowanych.

    Marti lubi tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/548e57ee4bfc4ae42b3f722fde94c5b5
  • Amicizia Autorytet
    Postów: 2578 2367

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti tobie tez gratuluje fasolki to bedziemy podbnie z terminiem i razmew ciazy :)

    Marti lubi tę wiadomość

    tpb9ue9.png
    20110521580820.png
  • whisky Nowa
    Postów: 3 8

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    zaczynam starania z Wami. Gratuluję tym, którym się udało w styczniu :)
    Mam już smyka - ma rok i 4 miesiące. Pora na siostrzyczkę, albo braciszka :)

    Libra lubi tę wiadomość

  • Nina Autorytet
    Postów: 3522 4056

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Same dobre wieści, gratuluję wszystkim nowym mamusiom:)

    Amicizia lubi tę wiadomość

    ijpbx1hp0l1f6pzg.png
    dqprj44jred240is.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    whisky wrote:
    Cześć dziewczyny,
    zaczynam starania z Wami. Gratuluję tym, którym się udało w styczniu :)
    Mam już smyka - ma rok i 4 miesiące. Pora na siostrzyczkę, albo braciszka :)

    Witamy, witamy:)

  • Konwalia Autorytet
    Postów: 1813 2472

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malvinka wrote:
    Marti, gratulacje!!!! I nuuuudnej ciąży Ci życzę!!!! :)

    Konwalio, mnie dzisiaj brzuszek pobolewa i martwi mnie to :( Dlatego leżę w łóżeczku i się nie ruszam na wszelki wypadek. Jutro wizyta u gina :)

    Masz racje odpoczywaj, tylko się nie martw - na pewno będzie dobrze. Daj znać, co lekarz powie.

    l22nroeq1zznmx65.png
    l22ntv73nfpjjdx8.png
  • mindusia Autorytet
    Postów: 668 435

    Wysłany: 24 lutego 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marti, Amicizia gratuluje wam dziewczyny i po cichu zazdroszczę tych dwóch kresek.

    Spokojnych i nudnych 9 miesięcy wam życzę

    Amicizia, Marti lubią tę wiadomość

    m3sx3e3ky5bi25o3.png
    https://www.maluchy.pl/ci-67721.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ