X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond czekamy na Twoją historię :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym! :)

    Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała problem z wit. B12? Albo wie o kimś takim, a mimo to udało się zajść w ciążę i donosić zdrowe maleństwo?

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Mi się nie raz już wchłonęła z okresem, zawsze jak miałam to mi się wchłonęła tak w zasadzie, tylko nie wiem czy to była krwotoczna.

    No ja właśnie na to liczę, że bez tabletek anty się wchłonie. Wizytę mam na 2 marca i już u swojego lekarza, bo jemu ufam najbardziej. Zobaczymy wtedy co dalej. Jeśli nadal będzie widoczna torbiel i on zalesie tabletki anty to go posłucham.

    W ogóle nie przestaje mnie dziwić, że jest na lewym jajniku, skoro w 13d.c pęcherzyki były widoczne na prawym, i to aż trzy. No i to pierwszy cykl z zastrzykiem.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Pomysl sobie ze te wszystkie koleżanki potencjalnie mogą dac Ci w spadku wszystkie potrzebne dla Twojego przyszłego bobasa rzeczy i wtedy to już w ogóle nie będzie smutno :D a dzidzius na pewno fajny :) ja to sie zawsze rozczulałam jak widziałam takie małe słodkie bąbelki, nawet jak jeszcze nie myslalam o tym żeby mieć dzieci :)

    U mnie było tak, że to ja w spadku wszystko rozdawałam, a teraz w razie czego to już nic bym nie miała. Dobrze, że jest pepco ☺️

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 15 lutego 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) grarujuję zafasolowanym :) 1000 piękna beta a progesteron to już w ogóle mogła byś mi troche dać bo taki piękny :)

    Słońce, PaniEr :( przykro mi :(

    Moja przyjaciółka urodziła synka dzisiaj (miała zaplanowane cc na jutro ale ją o 18 ruszyło i o 19.30 była po cc) i nie wiem co mi się stało ale zamiast się cieszyć mi jest smutno że to nie ja :( cieszę się, ze zdrowe itp ale to nie ta radość co kiedyś... a może zwolniła dla mnie brzuszek? zobaczymy ja tracę nadzieję pomału... nie chcę żyć staraniami tylko, bo widzę, ze reszta zyca mi ucieka miedzy palcami... sąsiadka obok mnie urodziła 2 msc temu, z drugiej strony miesiąc temu, nade mną urodziła w piątek a pode mną dzisiaj fajnie co?

    Akceptacja!
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 16 lutego 2018, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL uda sie w końcu, tule Cię mocno i trzymam mocno kciuki :*

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja tutaj dość rzadko bywam, szczególnie że już nawet nie można prowadzić wykresu bez premium (doświadczenie w branży na szczęście to umożliwia).
    Znowu mam dupka, ale coś mi się porobiło z temperaturami, natomiast zaczęły skakać (w drugiej fazie). Mogła by któraś zerknąć i mi powiedzieć czy ma jakiś pomysł dlaczego?

    https://ovufriend.pl/graph/806392a3591d869b06590bac8bfb1231

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!!
    Dzis zrobilam kolejne testy i na jednym prawie nic nie widac, a na drugim mzga bladzioch...
    Testy z innych firm niz wczesniej...

    Troche sie martwie :(
    Po pracy ide na bete.

    Milego dnia!!

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej :) grarujuję zafasolowanym :) 1000 piękna beta a progesteron to już w ogóle mogła byś mi troche dać bo taki piękny :)

    Słońce, PaniEr :( przykro mi :(

    Moja przyjaciółka urodziła synka dzisiaj (miała zaplanowane cc na jutro ale ją o 18 ruszyło i o 19.30 była po cc) i nie wiem co mi się stało ale zamiast się cieszyć mi jest smutno że to nie ja :( cieszę się, ze zdrowe itp ale to nie ta radość co kiedyś... a może zwolniła dla mnie brzuszek? zobaczymy ja tracę nadzieję pomału... nie chcę żyć staraniami tylko, bo widzę, ze reszta zyca mi ucieka miedzy palcami... sąsiadka obok mnie urodziła 2 msc temu, z drugiej strony miesiąc temu, nade mną urodziła w piątek a pode mną dzisiaj fajnie co?

    KAL, ja Ci się wcale a wcale nie dziwie. Mnie tez ogarniał smutek, gdy dowiadywałam się o kolejnych ciążach wśród moich koleżanek. Oczywiście nie chodzi o to, ze komuś zle życzyłam, ale o to, ze moje marzenie spełniało się wszystkim wkoło a mi jakoś nie chciało. Daj sobie jeszcze trochę czasu. Porobisz te badania, o których mówiłaś i zobaczysz co dalej. Może dupek w II fazie cyklu?
    ams wrote:
    Dzien dobry!!
    Dzis zrobilam kolejne testy i na jednym prawie nic nie widac, a na drugim mzga bladzioch...
    Testy z innych firm niz wczesniej...

    Troche sie martwie :(
    Po pracy ide na bete.

    Milego dnia!!

    No nie strasz. Mi tez drugiego dnia tez wyszły mega bladziochy a spodziewałam się jednak mocniejszej kreski, ale od rodzaju i firmy testu jednak sporo zależy. Leć na betę i daj znać co i jak. Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 08:46

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMS trzymam mocno kciuki za betę :-* będziesz miała dzisiaj wynik?

    Kasiulka fakt, dziwne,a w którym dc byłaś na pierwszym i potem na tym drugim usg? Może pęcherzyk szybko urósł przez ten czas? Nie wiem sama...jak duża ta torbiel?

    Ja mam o 10.30 operację psa, strasznie się denerwuje, mimo, że może pomyślicie że "to tylko pies" dla mnie jest jak czlonek rodziny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 08:45

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    AMS trzymam mocno kciuki za betę :-* będziesz miała dzisiaj wynik?

    Kasiulka fakt, dziwne,a w którym dc byłaś na pierwszym i potem na tym drugim usg? Może pęcherzyk szybko urósł przez ten czas? Nie wiem sama...jak duża ta torbiel?

    Ja mam o 10.30 operację psa, strasznie się denerwuje, mimo, że może pomyślicie że "to tylko pies" dla mnie jest jak czlonek rodziny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki:-*

    Karolcia trzymam kciuki za kluskę, daj znać jak się czuje po. Ja razem ze swoją bułką trzymamy kciuki z całych sił! &&&

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko nadążyć za wami hehe :D

    Gratuluję wszystkim brzuchatkom ;**
    I 3mam kciuki za kolejne pozytywy :) &&&


    Jaki problem z B12 dokładnie ? chodzi o niedobór ?

    Kal kiedyś się uda ;* ja wiem jak trudno jest... mi juz tyle dziewczyn brzuszek oddawało a ja nadal w tyle :/


    Ja dzisiaj mam monit ciekawe co tam się wyhodowało xD

    Miłego dnia :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ja szukam wczasów dla nas i myślę między Węgrami, Włochami, Grecją, Chorwacją we Włoszech i Chorwacji byliśmy więc mam dylemat :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam ba Krecie i na Rodos polecam Grecję :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam i na Węgrach i w Grecji i na wakacje bym poleciłam Grecję ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wiem co czujesz, ostatnio miałam to samo. Też nikomu źle nie życzę, ale jak słyszę o kolejnych ciążach to krew mnie zalewa że wszystkim się udaje a mi nie. Dalej stoję w miejscu.
    Trochę odpuściłam, to fakt i lepiej mi z tym. Co ma być to będzie. Nie zajde za miesiąc to może zajde za 4 miesiące.
    W marcu porobie badania i zobaczymy.

    Też myślę o wakacjach, marzy mi się Grecja - najbardziej Zakynthos. Napewno gdzieś pojedziemy :)

    AMS trzymam kciuki :* nie stresuj się tylko leć na bete potwierdzić że rośnie w Tobie nowe życie :* :)

    Karolcia trzymam kciuki za pieska :*

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też baby boom, w tym tygodniu kolejnym znajomym urodził się szkrab. To już 3 dziecko w naszej paczce w ciągu pół roku!
    I zaczynają się od nich wszystkich pytania - a kiedy wy?
    Nie cierpię tego :/

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez często mam dola ze innym jakoś się układa tak jak chcą. U nas nie dość że się nie układa to z ciążą też problem. Często myślę że może nie powinnisny mieć więcej dzieci i stad jest jak jest :( ze może taki los jest nam pisany żeby zostać przy jednym dziecku.
    Byłam sobie zrobić badania bo mam endo w pon. Szczerze to się trochę boje wizyty bo ja sama sobie ta tarczyce unormowalam pod starania ;) teraz wynik mam ok 1,3 /1,5 wiec myślę że oki. Zobaczymy co powie. Za tydz gin i znowu owulacja :p w tym miesiącu mam dwie hehe
    Karmelkovaa daj znać po wizycie :)

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkova dokładnie, duży niedobór

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja mam o 10.30 operację psa, strasznie się denerwuje, mimo, że może pomyślicie że "to tylko pies" dla mnie jest jak czlonek rodziny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki:-*

    Bo pies to jest członek rodziny! :) ja bardzo chciałabym powiększyć naszą rodzinkę o czworonoga, ale niestety obawiam się trochę tego, że pies za dużo czasu musiałby spędzać sam i nie mam pojęcia jakby to znosił :)

    KAL wrote:
    Dzięki dziewczyny. Ja szukam wczasów dla nas i myślę między Węgrami, Włochami, Grecją, Chorwacją we Włoszech i Chorwacji byliśmy więc mam dylemat :)

    Włochy, Grecję i Chorwację zaliczyłam i nie umiałabym wybrać :) jak nie byliście w Grecji to polecam :) byłam na Krecie i w Atenach :) Kreta na wczasy jest rewelacyjnym kierunkiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 10:24

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ