X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond czekamy na Twoją historię :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim zafasolkowanym! :)

    Dziewczyny, czy któraś z Was ma/miała problem z wit. B12? Albo wie o kimś takim, a mimo to udało się zajść w ciążę i donosić zdrowe maleństwo?

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Mi się nie raz już wchłonęła z okresem, zawsze jak miałam to mi się wchłonęła tak w zasadzie, tylko nie wiem czy to była krwotoczna.

    No ja właśnie na to liczę, że bez tabletek anty się wchłonie. Wizytę mam na 2 marca i już u swojego lekarza, bo jemu ufam najbardziej. Zobaczymy wtedy co dalej. Jeśli nadal będzie widoczna torbiel i on zalesie tabletki anty to go posłucham.

    W ogóle nie przestaje mnie dziwić, że jest na lewym jajniku, skoro w 13d.c pęcherzyki były widoczne na prawym, i to aż trzy. No i to pierwszy cykl z zastrzykiem.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 lutego 2018, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Pomysl sobie ze te wszystkie koleżanki potencjalnie mogą dac Ci w spadku wszystkie potrzebne dla Twojego przyszłego bobasa rzeczy i wtedy to już w ogóle nie będzie smutno :D a dzidzius na pewno fajny :) ja to sie zawsze rozczulałam jak widziałam takie małe słodkie bąbelki, nawet jak jeszcze nie myslalam o tym żeby mieć dzieci :)

    U mnie było tak, że to ja w spadku wszystko rozdawałam, a teraz w razie czego to już nic bym nie miała. Dobrze, że jest pepco ☺️

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 15 lutego 2018, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) grarujuję zafasolowanym :) 1000 piękna beta a progesteron to już w ogóle mogła byś mi troche dać bo taki piękny :)

    Słońce, PaniEr :( przykro mi :(

    Moja przyjaciółka urodziła synka dzisiaj (miała zaplanowane cc na jutro ale ją o 18 ruszyło i o 19.30 była po cc) i nie wiem co mi się stało ale zamiast się cieszyć mi jest smutno że to nie ja :( cieszę się, ze zdrowe itp ale to nie ta radość co kiedyś... a może zwolniła dla mnie brzuszek? zobaczymy ja tracę nadzieję pomału... nie chcę żyć staraniami tylko, bo widzę, ze reszta zyca mi ucieka miedzy palcami... sąsiadka obok mnie urodziła 2 msc temu, z drugiej strony miesiąc temu, nade mną urodziła w piątek a pode mną dzisiaj fajnie co?

    Akceptacja!
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 16 lutego 2018, 03:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL uda sie w końcu, tule Cię mocno i trzymam mocno kciuki :*

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja tutaj dość rzadko bywam, szczególnie że już nawet nie można prowadzić wykresu bez premium (doświadczenie w branży na szczęście to umożliwia).
    Znowu mam dupka, ale coś mi się porobiło z temperaturami, natomiast zaczęły skakać (w drugiej fazie). Mogła by któraś zerknąć i mi powiedzieć czy ma jakiś pomysł dlaczego?

    https://ovufriend.pl/graph/806392a3591d869b06590bac8bfb1231

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry!!
    Dzis zrobilam kolejne testy i na jednym prawie nic nie widac, a na drugim mzga bladzioch...
    Testy z innych firm niz wczesniej...

    Troche sie martwie :(
    Po pracy ide na bete.

    Milego dnia!!

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wrote:
    Hej :) grarujuję zafasolowanym :) 1000 piękna beta a progesteron to już w ogóle mogła byś mi troche dać bo taki piękny :)

    Słońce, PaniEr :( przykro mi :(

    Moja przyjaciółka urodziła synka dzisiaj (miała zaplanowane cc na jutro ale ją o 18 ruszyło i o 19.30 była po cc) i nie wiem co mi się stało ale zamiast się cieszyć mi jest smutno że to nie ja :( cieszę się, ze zdrowe itp ale to nie ta radość co kiedyś... a może zwolniła dla mnie brzuszek? zobaczymy ja tracę nadzieję pomału... nie chcę żyć staraniami tylko, bo widzę, ze reszta zyca mi ucieka miedzy palcami... sąsiadka obok mnie urodziła 2 msc temu, z drugiej strony miesiąc temu, nade mną urodziła w piątek a pode mną dzisiaj fajnie co?

    KAL, ja Ci się wcale a wcale nie dziwie. Mnie tez ogarniał smutek, gdy dowiadywałam się o kolejnych ciążach wśród moich koleżanek. Oczywiście nie chodzi o to, ze komuś zle życzyłam, ale o to, ze moje marzenie spełniało się wszystkim wkoło a mi jakoś nie chciało. Daj sobie jeszcze trochę czasu. Porobisz te badania, o których mówiłaś i zobaczysz co dalej. Może dupek w II fazie cyklu?
    ams wrote:
    Dzien dobry!!
    Dzis zrobilam kolejne testy i na jednym prawie nic nie widac, a na drugim mzga bladzioch...
    Testy z innych firm niz wczesniej...

    Troche sie martwie :(
    Po pracy ide na bete.

    Milego dnia!!

    No nie strasz. Mi tez drugiego dnia tez wyszły mega bladziochy a spodziewałam się jednak mocniejszej kreski, ale od rodzaju i firmy testu jednak sporo zależy. Leć na betę i daj znać co i jak. Trzymam kciuki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 08:46

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMS trzymam mocno kciuki za betę :-* będziesz miała dzisiaj wynik?

    Kasiulka fakt, dziwne,a w którym dc byłaś na pierwszym i potem na tym drugim usg? Może pęcherzyk szybko urósł przez ten czas? Nie wiem sama...jak duża ta torbiel?

    Ja mam o 10.30 operację psa, strasznie się denerwuje, mimo, że może pomyślicie że "to tylko pies" dla mnie jest jak czlonek rodziny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki:-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 08:45

    pumka1990 lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lutego 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    AMS trzymam mocno kciuki za betę :-* będziesz miała dzisiaj wynik?

    Kasiulka fakt, dziwne,a w którym dc byłaś na pierwszym i potem na tym drugim usg? Może pęcherzyk szybko urósł przez ten czas? Nie wiem sama...jak duża ta torbiel?

    Ja mam o 10.30 operację psa, strasznie się denerwuje, mimo, że może pomyślicie że "to tylko pies" dla mnie jest jak czlonek rodziny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki:-*

    Karolcia trzymam kciuki za kluskę, daj znać jak się czuje po. Ja razem ze swoją bułką trzymamy kciuki z całych sił! &&&

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko nadążyć za wami hehe :D

    Gratuluję wszystkim brzuchatkom ;**
    I 3mam kciuki za kolejne pozytywy :) &&&


    Jaki problem z B12 dokładnie ? chodzi o niedobór ?

    Kal kiedyś się uda ;* ja wiem jak trudno jest... mi juz tyle dziewczyn brzuszek oddawało a ja nadal w tyle :/


    Ja dzisiaj mam monit ciekawe co tam się wyhodowało xD

    Miłego dnia :)

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • KAL Autorytet
    Postów: 1131 672

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Ja szukam wczasów dla nas i myślę między Węgrami, Włochami, Grecją, Chorwacją we Włoszech i Chorwacji byliśmy więc mam dylemat :)

    Akceptacja!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam ba Krecie i na Rodos polecam Grecję :)

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam i na Węgrach i w Grecji i na wakacje bym poleciłam Grecję ;)

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAL wiem co czujesz, ostatnio miałam to samo. Też nikomu źle nie życzę, ale jak słyszę o kolejnych ciążach to krew mnie zalewa że wszystkim się udaje a mi nie. Dalej stoję w miejscu.
    Trochę odpuściłam, to fakt i lepiej mi z tym. Co ma być to będzie. Nie zajde za miesiąc to może zajde za 4 miesiące.
    W marcu porobie badania i zobaczymy.

    Też myślę o wakacjach, marzy mi się Grecja - najbardziej Zakynthos. Napewno gdzieś pojedziemy :)

    AMS trzymam kciuki :* nie stresuj się tylko leć na bete potwierdzić że rośnie w Tobie nowe życie :* :)

    Karolcia trzymam kciuki za pieska :*

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też baby boom, w tym tygodniu kolejnym znajomym urodził się szkrab. To już 3 dziecko w naszej paczce w ciągu pół roku!
    I zaczynają się od nich wszystkich pytania - a kiedy wy?
    Nie cierpię tego :/

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez często mam dola ze innym jakoś się układa tak jak chcą. U nas nie dość że się nie układa to z ciążą też problem. Często myślę że może nie powinnisny mieć więcej dzieci i stad jest jak jest :( ze może taki los jest nam pisany żeby zostać przy jednym dziecku.
    Byłam sobie zrobić badania bo mam endo w pon. Szczerze to się trochę boje wizyty bo ja sama sobie ta tarczyce unormowalam pod starania ;) teraz wynik mam ok 1,3 /1,5 wiec myślę że oki. Zobaczymy co powie. Za tydz gin i znowu owulacja :p w tym miesiącu mam dwie hehe
    Karmelkovaa daj znać po wizycie :)

  • Ewelinaaaa Przyjaciółka
    Postów: 89 32

    Wysłany: 16 lutego 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkova dokładnie, duży niedobór

    3jgx43r8qbfa8f9b.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 lutego 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja mam o 10.30 operację psa, strasznie się denerwuje, mimo, że może pomyślicie że "to tylko pies" dla mnie jest jak czlonek rodziny. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze, trzymajcie kciuki:-*

    Bo pies to jest członek rodziny! :) ja bardzo chciałabym powiększyć naszą rodzinkę o czworonoga, ale niestety obawiam się trochę tego, że pies za dużo czasu musiałby spędzać sam i nie mam pojęcia jakby to znosił :)

    KAL wrote:
    Dzięki dziewczyny. Ja szukam wczasów dla nas i myślę między Węgrami, Włochami, Grecją, Chorwacją we Włoszech i Chorwacji byliśmy więc mam dylemat :)

    Włochy, Grecję i Chorwację zaliczyłam i nie umiałabym wybrać :) jak nie byliście w Grecji to polecam :) byłam na Krecie i w Atenach :) Kreta na wczasy jest rewelacyjnym kierunkiem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 10:24

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ