X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tysiaczku, wszystko zależy o jakiej liczbie godzin mówimy i ile czasu miałabyś dla niego po pracy. Tak czy siak, teraz póki fasolka się nie wykluje i trochę nie posrośnie, to lepiej się wstrzymać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2018, 11:53

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 lutego 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za operacje psa.pies to członek rodziny.córka ma ukochanego podwórkowego to jakby mogła wpuscic go do domu to zapewnie spał by z nia na łózku.

    Karolcia27, dorot, pumka1990 lubią tę wiadomość

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 lutego 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Tysiaczku, wszystko zależy o jakiej liczbie godzin mówimy i ile czasu miałabyś dla niego po pracy. Tak czy siak, teraz póki fasolka się nie wykluje i trochę nie posrośnie, to lepiej się wstrzymać :)

    Wychodzimy z domu koło 7 albo trochę wcześniej a wracamy z reguły koło 16.15, a wiec dobre 9 godzin dziennie piesu byłby sam. Plus tako, ze mamy ogród wiec mógłby sobie hasać. Po pracy problemu by nie było, całkiem dobrze się organizujemy gdy musimy :D szczerze mówiąc myslalam właśnie o tym, ze gdy będę już na zwolnieniu, to będzie dobry moment na psa, bo będę w domu i będę mogla być z nim na początku cały czas, ale to luźny plan i pewnie nienajlepszy :D

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 16 lutego 2018, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    AMS trzymam mocno kciuki za betę :-* będziesz miała dzisiaj wynik?

    Kasiulka fakt, dziwne,a w którym dc byłaś na pierwszym i potem na tym drugim usg? Może pęcherzyk szybko urósł przez ten czas? Nie wiem sama...jak duża ta torbiel?

    Najpierw byłam w 13d.c., a na kolejnym w 27d.c. Torbiel ma 37mm więc jak na tak krótki czas to chyba wcale nie jest mała.

    Dzisiaj zrobiłam na wszelki wypadek test, oczywiście biel wizyta. Podłamałam się jeszcze bardziej. Chyba odpuszczę bo zaczyna mi brakować sił. Szczególnie, że nie mam pojęcia co mi przeszkadza, jaką jest przyczyną, że tej ciąży ciągła nie ma

    ams lubi tę wiadomość

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 16 lutego 2018, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, z tego wszystkiego mniej dbam o zdrowie, nie biorę żadnych leków, witamin. Jedynie clo i luteinę brałam no i euthyrox, chociaż o luteinie w tym cyklu też z trzy razy zapomniałam. Też tak macie gdy czujecie zniechęcenie?

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 lutego 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny za slowa otuchy <3 ja jestem raczej dobrej mysli, bo czuje sie caly czas tak samo, temperatura sie utrzymuje, a szyjka jest wysoko i twarda :)

    Ide na bete dzis kolo 17h.
    Nie wiem czy bede miec wyniki dzis czy jutro.

    Mam mimo wszystko przeczucie, ze wszystko bedzie dobrze :)

    MałaMi90, Karolcia27 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 16 lutego 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Dziewczyny. Z mężem również staramy się o rodzeństwo dla synka. Co prawda to pierwszy cykl i się nie nastawiam, ale... No właśnie , od tygodnia mam mdłości, takie że wybudzają mnie w nocy. a spać mogłabym godzinami. Głowa boli mnie już któryś dzień. Mierzę temperatury ale przy nocnym wstawaniu to bywa z nimi różnie ( w wykresie szału nie ma). I tak się zastanawiam czy przy kiepskich temperaturach ciąża jest możliwa?


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane moje :-) ja już byłam zobaczyc pieska po operacji, ale odbieram go dopiero popołudniu, i pobeczalam się oczywiście jak go zobaczyłam takiego bidusia leżącego, był już wybudzony, no ale nie miał siły wstać i tylko patrzyl taki oszołomiony tymi oczetami. Na szczęście wszystko się udało, chirurg bardzo fajny, też ma buldożka, także teraz czeka nas kilka ciężkich dni, mam nadzieję, że nie będzie się nic działo :-) miał robione podniebienie, nos i kastrację więc jest obolały z każdej strony:-(

    Meridian oczywiście że są:-) tym bardziej, że wstajesz w nocy, a kiedy masz termin @? Zrób test ciążowy jak już jesteś w terminie lub po :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Dzieki Dziewczyny za slowa otuchy <3 ja jestem raczej dobrej mysli, bo czuje sie caly czas tak samo, temperatura sie utrzymuje, a szyjka jest wysoko i twarda :)

    Ide na bete dzis kolo 17h.
    Nie wiem czy bede miec wyniki dzis czy jutro.

    Mam mimo wszystko przeczucie, ze wszystko bedzie dobrze :)

    Mocno trzymam kciuki :-*

    ams lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiulka1082 wrote:
    Najpierw byłam w 13d.c., a na kolejnym w 27d.c. Torbiel ma 37mm więc jak na tak krótki czas to chyba wcale nie jest mała.

    Dzisiaj zrobiłam na wszelki wypadek test, oczywiście biel wizyta. Podłamałam się jeszcze bardziej. Chyba odpuszczę bo zaczyna mi brakować sił. Szczególnie, że nie mam pojęcia co mi przeszkadza, jaką jest przyczyną, że tej ciąży ciągła nie ma

    No dziwna sprawa faktycznie....gin pewnie zrobił usg dobrze, no jedynie że w między czasie się musiał pęcherzyk zrobić i tak urosnąć. A kiedy robiłaś zastrzyk?

    Głowa do góry:-* nie poddawaj się:-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziewczyny już 3 dzień bóle jak na okres po odstawieniu tego dupka ale @ nadal ani widu ani slychu :-(zaczynam się już wkurzać, bo już chciałabym zacząć nowy cykl!!

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Marryy Autorytet
    Postów: 605 308

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia i jak to podniebienie miał jakieś objawy z tym związane? Bo naszemu też zalecił ale ciężko Mi się zdecydować jak narazie wystarczyła korekcja platow nosowych ale kto wie. Trzymam kciuki żeby szybko doszedł do siebie.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po prostu charczal mocno i chrapał i nic więcej, nie dusił się itp, ale stwierdziliśmy, że musimy się w końcu zdecydować, bo jak przyjdzie lato to się będzie męczył i chcieliśmy zapobiec temu, że kiedyś może się coś stać. Wet powiedział, że już dawno nie widział, żeby buldożek miał tam tak wąsko i zrobił mu jakaś metoda "folden Flap". Podobno, może za jakiś czas to się wszystko odnowić ale nie musi. Trzeba obserwować. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie.

    Marryy lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Meridian Ekspertka
    Postów: 230 100

    Wysłany: 16 lutego 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Meridian oczywiście że są:-) tym bardziej, że wstajesz w nocy, a kiedy masz termin @? Zrób test ciążowy jak już jesteś w terminie lub po :-)
    Termin dopiero w środę.Oj będzie się dłużyło.
    Zdrówka życzę dla Twojego pieska :-)


    [link=https://www.suwaczki.com/]qb3cupjyeop1tpt9.png[/link]

    Meridian
  • Tekana Ekspertka
    Postów: 220 170

    Wysłany: 16 lutego 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diamond92 wrote:
    Z całego serca życzę żeby zaskoczyła ;*
    A z butelki normalnie synuś pije? :) bo moja szwagierka ma ten problem, że jej syn ani butelki, ani smoczka, ani niekapka tylko cyc ;P


    Odkąd wróciłam do pracy to powoli przestawił się na butle :( chyba szybciej leci i dlatego tak się zachowuje :)
    Teraz czekamy na ten tydzień jeszcze na testowanie :D

    0d1yhqvkrdd1187y.png
    7470dzu53pt5x8uh.png


    10.05.2015 Aniołek (7tc) ❤ <3
    18 cs
    07.12.2016 synek ❤ <3 <3 nasza miłość ❤ <3 <3

    4cs o rodzeństwo <3<3 28.02.
    II kreski 28.03. <3
    01.02. zakończenie kp
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 16 lutego 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To zatestuj najwcześniej w środę właśnie :-) trzymam kciuki :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    U mnie też baby boom, w tym tygodniu kolejnym znajomym urodził się szkrab. To już 3 dziecko w naszej paczce w ciągu pół roku!
    I zaczynają się od nich wszystkich pytania - a kiedy wy?
    Nie cierpię tego :/
    Mam tak samo ostatnio dowiaduje się o ciazach znajomych które zachodzą zaraz po ślubie lub przy pierwszym cyklu!Dlaczego jest nam tak trudno... Kiedy wyjdzie słońce?!

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszlam do lab, zeby zrobic bete i progesteron i mi powiedzieli, ze te badania sie robi rano...

    No nic pojde jutro rano.
    Wyniki tez beda jutro.

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Poszlam do lab, zeby zrobic bete i progesteron i mi powiedzieli, ze te badania sie robi rano...

    No nic pojde jutro rano.
    Wyniki tez beda jutro.

    Fakt, progesteron chyba na czczo trzeba :) ja jutro lecę na powtórkę badań, to obie będziemy czekać na wyniki ;)

    ams lubi tę wiadomość

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 16 lutego 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jeszcze raz ja.
    Porownalam test z wczoraj i z dzis (ten, ktory wyszedl, bo na jednym jest prawie biel wizira - cos tam widac, ale szalu nie ma) i tak sobie mysle, ze moze sie zestresowalam za szybko ...


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2030fcc931aa.jpg

    Zerknijcie prosze, czy widzicie roznice. Jest dzisiaj troche lepiej, nie ?

    Przepraszam, ze tak spamuje ...

    od dzisiaj mam ferie, wiec bede mogla czesciej z Wami pisac i o Was, a nie tylko ciagle bla bla bla o sobie.

    Dziekuje kochane za wsparcie !!! <3

    Tekana, pumka1990 lubią tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 101 102 103 104 105 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ