X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego wynika dziewczyny ze mierzenie tempki, obserwacja śluzu i testy owu są bez sensu? Kurczę to teraz już całkiem mnie zatkało :-P chodzicie w takim razie co miesiąc na monitoring?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Potwierdzam, co Paula napisała. Mi też gin mówiła, że cykl bezowulacyjny jest dłuższy conajmniej o kilka dni, nawet do 2 tygodni. Ja raczej przez cały cykl bezowulacyjny widziałam po śluzie że nic się nie dzieje.

    A ja już nicnie czuje w podbrzuszu, chyba już po owulacji, ale żeby tak nagle wszystko ucichło... Na wszelki wypadek jescze dziisaj przypieczętujemy <3 :D

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Potwierdzam, co Paula napisała. Mi też gin mówiła, że cykl bezowulacyjny jest dłuższy conajmniej o kilka dni, nawet do 2 tygodni. Ja raczej przez cały cykl bezowulacyjny widziałam po śluzie że nic się nie dzieje.

    A ja już nicnie czuje w podbrzuszu, chyba już po owulacji, ale żeby tak nagle wszystko ucichło... Na wszelki wypadek jescze dziisaj przypieczętujemy <3 :D
    <3 ile wlezie :-D
    a ja tez pamietam,ze ze sluzem wtedy kiepsko było, mialam wodnisty ale rozciagliwego, kotry mam zawsze nie bylo. ale testy owu uparcie wychodzily ale wiaodmo,ze testy wykrywaja pik lh a to oznacza,ze oragnizm sie przygotuje do owu ale czy ostatecznie uda sie pęcherzykowi pęknąc to moze tylko usg potwierdzic.
    Ja akurat nie chodze co cykl na monitoring ale w tym zrobilam wszystko dokldnie, lacznie jutro badam proga zeby moc juz z czystym sumieniem w nastepnym cyklu wyluzowac i ostatecznie uswiadomic sobie,ze problem jest po stronie meskiej...
    a jesli chodzi o skok tempki w bezoulacyjyjnym to tez jest czeste zwlaszcza jak ktos ma pco lub pcos

    860i3e5edambhnvb.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Smag..zrobiłam jak pisałaś.. nie brałam Wit przez 3 dni.. I poszłam na wyniki..od nowego cyklu biorę ovarin i wit c...żadnych dodatkowych Wit nie biorę.. co robić??

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Z tego wynika dziewczyny ze mierzenie tempki, obserwacja śluzu i testy owu są bez sensu? Kurczę to teraz już całkiem mnie zatkało :-P chodzicie w takim razie co miesiąc na monitoring?

    Karolcia27 ja chodzę co miesiąc na monitoringu.. I na żadnym z wykresów nie pokazało mi odpowiedniej owulacji.. :-) Tak teraz patrzę na wykres..to owy miała być w 11dc.. A będąc na monitoringu wyszło że była w 13dc. ;-) Mam też aplikacje Flo..tam owulacja przesunela mi się na dzisiaj.. A ja już po owu... ;-)

    Dorka
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia tak tez iwazam moja gin, ze jedynym potwierdzeniem owulacji jest monitoring, reszte rzeczy to wrozenie z fusow:). Oczywiscie, jesli jest osoba ktora ma wszytsko wzorcowo to tak to powinno u niej wygladac i wykres powinien pokazac ta owu.. Ja czuje sie o wiele lepiej jak zaprzestalam moerzyc tempke, bo naprawde doprowadzalo mnie to czasami do rozpaczy z samego rana, a po co taki dodatkowy stres:)

    Dziewczyny poleccie jakis dobry thriller?:)

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W takim razie pierdziele to wszystko i za miesiąc idę w takim razie też na monitoring:-) PCOS nie mam na szczęście ale chyba tez mi się wszystko jakoś poprzestawialo:-( tymczasem postaram się nie myśleć o tym i jakoś dotrwać do tego wtorku, chociaż zmartwiłam sie, że w cyklu bez owu tez są objawy ovu:-( lecę do wanny a potem na "kolację" z mężem i z Conceive:-P

    SMag, Szimi lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 lutego 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Karolcia tak tez iwazam moja gin, ze jedynym potwierdzeniem owulacji jest monitoring, reszte rzeczy to wrozenie z fusow:). Oczywiscie, jesli jest osoba ktora ma wszytsko wzorcowo to tak to powinno u niej wygladac i wykres powinien pokazac ta owu.. Ja czuje sie o wiele lepiej jak zaprzestalam moerzyc tempke, bo naprawde doprowadzalo mnie to czasami do rozpaczy z samego rana, a po co taki dodatkowy stres:)

    Dziewczyny poleccie jakis dobry thriller?:)

    Mnie ta temperatura wykończy :/

    A co do filmów to polecam
    rzeka tajemnic
    Połączenie
    Pogrzebany
    Nie oddychaj
    Labirynt
    Zodiak

    LISTA STARACZEK

  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie odnośnie cyklów bezowulacyjnych,czy moje ovu też odróżnia owulacyjne od bez owu?,przeglądałam cykle i zauważyłam że jeden mam zapisany jako bezowulacyjny.Zastanawiam się na jakiej podstawie program tak zapisał?

    ignite
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Mam pytanie odnośnie cyklów bezowulacyjnych,czy moje ovu też odróżnia owulacyjne od bez owu?,przeglądałam cykle i zauważyłam że jeden mam zapisany jako bezowulacyjny.Zastanawiam się na jakiej podstawie program tak zapisał?
    Ignite udostepnij wykres :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag schowaj termometr :) Oszczędź sobie stresu, on naprawdę nie sprzyja i chociaż nie lubię motywacyjnego bełkotu w stylu jesteś zwycięzcą, uważam, że teoria o wpływie stresu na powodzenie zajścia w ciążę jest prawdziwa.

    Jeżeli chodzi o filmy, tak dużo thrillerów nie znam, mi się podobał z tych co wypisała SMAG Labirynt (jedyny widziałam), jak rzeka tajemnic, to poleciłabym wyspę tajemnic z DiCaprio. Zaginiona dziewczyna też jest fajna i Wind River z takich nowszych.

    Mnie zaczęły boleć sutki, zdjęłam stanik i mam podrażnione, może to kwestia nowego płynu do płukania, może mnie uczulił, a może zacznie się cyckowe cierpienie jak co miesiąc ;-)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Hej, zrobiłam już tabelkę na luty, jeśli ktoś już wie, że styczeń mu przepadł i chce się zapisywać na luty, zapraszam!

    Życzę wszystkim || i trzymam kciuki!
    P.S. Walentynki na pewno będą nam sprzyjać ;)
    u mnie w tabeli mały błąd sie kradl ,to był moj 2 cs, pierwszy byl na przelomie grudnia/stycznia -negatyw i drugi styczen/luty- pozytyw, ale dziekuje slicznie za przepisanie!

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 lutego 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Kurczę no to jak możliwy jest ten skok temperatury? Gin to jakoś wyjaśnił?
    Skok temperatury potwierdza przejscie w druga faze. To przejscie jest zawsze, nawet gdy owulacja nie wystapila

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze raz proszę o dopisanie mnie na 10 lutego bo tu takie wspaniałe wieści że nic dziwnego że nikt nie zauważył hihi.
    Gratulacje dziewczyny !! Pięknie zaczynamy ten miesiąc :)

    <3
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Dzięki, chciałabym, ale to bardzo silne przeczucie. Odczuwam dość mocne zrezygnowanie. :) no ale cóż...

    Miłego dnia dziewczyny! :) ja lecę na spacer... :)

    Taaaaakkkkk... Dwa tygodnie temu też tak miałam. Nawet zrezygnowałam z testowania. Także wiem, znam ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek, Xxboo gratuluję ogromnie i zapraszam na październik ;-)

    Reszta dziewczyn - bijcie styczniowy wynik!

    tym_janek lubi tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 4 lutego 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Z tego wynika dziewczyny ze mierzenie tempki, obserwacja śluzu i testy owu są bez sensu? Kurczę to teraz już całkiem mnie zatkało :-P chodzicie w takim razie co miesiąc na monitoring?
    Nigdy w życiu nie byłam na monitoringu. Usg ginekologiczne miałam raz - w ciąży.

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 5 lutego 2018, 06:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej laseczki. I jak tam Wasze tempki ?
    Smag widze lekki skok w gore :)
    U mnie 36.8 czyli psia dupa ;)
    Ide na badania... Skoro 4 cykl bez niczego to pora sie za siebie wziac.
    Zmienie tez lekarza... Moj nie zaproponowal mi monitoringu... Wiec pora cos zmienic.

    SMag, Magda - mbc lubią tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 5 lutego 2018, 06:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka coś tam skoczyło, ale nie wiem jaka była wczoraj tak naprawdę więc nie ma się co cieszyć ;) dziś 28dc. Zobaczymy co będzie dalej.

    Dziwne, że Twój lekarz nie zaproponował Ci monitoringu, skoro to jest jedyny sposób żeby sprawdzić czy na 100% doszło do owulacji. Ja jak poszłam to zaraz kazała mu się rozbierac i robiła USG żeby zobaczyć co się tam dzieje .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 lutego 2018, 06:56

    Magda - mbc lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 5 lutego 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Malinka coś tam skoczyło, ale nie wiem jaka była wczoraj tak naprawdę więc nie ma się co cieszyć ;) dziś 28dc. Zobaczymy co będzie dalej.

    Dziwne, że Twój lekarz nie zaproponował Ci monitoringu, skoro to jest jedyny sposób żeby sprawdzić czy na 100% doszło do owulacji. Ja jak poszłam to zaraz kazała mu się rozbierac i robiła USG żeby zobaczyć co się tam dzieje .

    SMag tymjanek jest z krk, to chyba tak jak Ty, możesz ją podpytać o gina :)

    SMag lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
‹‹ 29 30 31 32 33 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ