X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek, Xxboo - GRATULACJE ! <3 rosnijcie zdrowo !
    Przepis na II kreski ?

    Ja w kiepskim humorze... Nie wiem, jak nie sugerować się temperatura to nie wiem czemu aż tak dziś spadła.. zobaczę jeszcze co jutro pokaże termometr, ale nie jestem dobrej myśli..

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    JESTEM W CIĄŻY!!!

    Jeszcze sama w to nie wierze, ale zrobiłam dziś rano sikańce 3 różnych firm i na wszystkich po niecałej minucie były już 2 wyraźne krechy! Idę na betę i dam Wam jeszcze znać :)

    a tymczasem przestrzegam przed wczesnym testowaniem, u mnie w 11 dpo beta była 0,48 ;)

    GRATULACJE!!!
    Wspaniała wiadomość :)
    Miałaś jakieś objawy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 14:47

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Cześć dziewczyny, ja co prawda byłam wpisana na testowanie styczniowe- wtedy był negatyw. Ale 2 lutego test pokazał dwie kreski! Powtórzyłam test jeszcze 3 i 4 lutego czyli dziś - wszystkie pozytywne :)

    Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za testujące!

    Brawo!! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo dziewczynki ;* superrr ;*

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super wieści na koniec tygodnia! Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zbieram wiruski na następny cykl - oby był już z owulacją ;)

    U mnie od wczoraj objawy @, oby szybko przyszła żebyśmy mogli zacząć działać ;)

    SMag Ty się póki co niczym nie przejmuj, jak widać testy też są omylne więc zgodnie z założeniami czekaj cierpliwie ;) dopóki @ nie ma to nie trać humoru ;)

    Xxboo wrote:
    Najlepsze jest to że w 21 dc byłam u lekarza zrobić usg i orzekł cykl bezowulacyjny. 4 dni poźniej test ciązowy pozytywny.

    XXboo a na jakiej podstawie lekarz tak stwierdził? W sensie w ogóle nie urósł pęcherzyk, czy był przerośnięty? Tak podpytuje bo mi tak lekarz w tym cyklu też na monitoringu stwierdził brak owu...


    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 4 lutego 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Super wieści na koniec tygodnia! Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i zbieram wiruski na następny cykl - oby był już z owulacją ;)

    U mnie od wczoraj objawy @, oby szybko przyszła żebyśmy mogli zacząć działać ;)

    SMag Ty się póki co niczym nie przejmuj, jak widać testy też są omylne więc zgodnie z założeniami czekaj cierpliwie ;) dopóki @ nie ma to nie trać humoru ;)




    XXboo a na jakiej podstawie lekarz tak stwierdził? W sensie w ogóle nie urósł pęcherzyk, czy był przerośnięty? Tak podpytuje bo mi tak lekarz w tym cyklu też na monitoringu stwierdził brak owu...
    Powaiedzial dokladnie tak: endometrum wskazujace na 2 faze cyklu 10 mm, brak pecherzyka dominujacego (a to byl 21 dc wiec chyba heloł -logiczne), to sie go pytam zeby mi łopatologicznie powiedzial co to oznacza a on: w tym cyklu raczej owulacji nie byl. Tak mnie wkurzyl ze poszlam od razu na progesteron i wyszedł w 22 dc 12,5.....

    dodam że cykle mam 27 dniowe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 14:59

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Powaiedzial dokladnie tak: endometrum wskazujace na 2 faze cyklu 10 mm, brak pecherzyka dominujacego (a to byl 21 dc wiec chyba heloł -logiczne), to sie go pytam zeby mi łopatologicznie powiedzial co to oznacza a on: w tym cyklu raczej owulacji nie byl. Tak mnie wkurzyl ze poszlam od razu na progesteron i wyszedł w 22 dc 12,5.....

    dodam że cykle mam 27 dniowe


    A mówił coś o ciałku żółtym? Był jakiś ślad płynu w zatoce Douglasa? No czasami lekarze też mogą się pomylić... W Twoim przypadku wyszło to na lepsze :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Xxboo Przyjaciółka
    Postów: 166 45

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    A mówił coś o ciałku żółtym? Był jakiś ślad płynu w zatoce Douglasa? No czasami lekarze też mogą się pomylić... W Twoim przypadku wyszło to na lepsze :)
    o tym nic nie mówił, a wiedział że sie staramy, a ja z niewiedzy nie zapytałam :)

    715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja rada: znaleźć dobrego lekarza i zaufać mu :) Ja dzięki mojemu ginowi zaliczyłam (z dużym prawdopodobieństwem) pierwszą owulację w życiu no i się udało. Kazał mi testować 13 dpo, ja głupia testowałam 11 dpo i jak widać dopiero w 16 dpo jednak zrobiłam test jeszcze raz i się udało.

    Moje objawy są mało rzetelne, bo tak jak mówiłam, nie miałam wcześniej owulki, więc nie wiem co było winą proga a co już ciąży. Do tego miałam zapalenie zatok i opryszczkę i brałam antybiotyk, więc dużo "ciążowych" objawów to też jego skitki uboczne mogły być. To co wzbudziło moją podejrzliwość wczoraj, że dziś w ogóle zatestowałam to taki dziwny ból po bokach piersi, jakby spod pachy i bardzo wysokie tętno, no myślałam, że mi serce wyskoczy zaraz, mimo że nie miałam gorączki, a zwykle tylko podczas gorączki mi tak serce szaleje.

    66294a78778f9714med.jpg

    Marryy, Paula_30, NatkaZ, pumka1990, NiecierpliwaKarolina, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 lutego 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Moja rada: znaleźć dobrego lekarza i zaufać mu :) Ja dzięki mojemu ginowi zaliczyłam (z dużym prawdopodobieństwem) pierwszą owulację w życiu no i się udało. Kazał mi testować 13 dpo, ja głupia testowałam 11 dpo i jak widać dopiero w 16 dpo jednak zrobiłam test jeszcze raz i się udało.

    Moje objawy są mało rzetelne, bo tak jak mówiłam, nie miałam wcześniej owulki, więc nie wiem co było winą proga a co już ciąży. Do tego miałam zapalenie zatok i opryszczkę i brałam antybiotyk, więc dużo "ciążowych" objawów to też jego skitki uboczne mogły być. To co wzbudziło moją podejrzliwość wczoraj, że dziś w ogóle zatestowałam to taki dziwny ból po bokach piersi, jakby spod pachy i bardzo wysokie tętno, no myślałam, że mi serce wyskoczy zaraz, mimo że nie miałam gorączki, a zwykle tylko podczas gorączki mi tak serce szaleje.

    66294a78778f9714med.jpg

    Mierzyłas temperaturę ?
    Jak z serduszkowaniem w okolicach owulacji ? Codziennie ?

    Piękne II kreski :)

    LISTA STARACZEK

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperaturę mierzyłam, ale przestałam w 11 dpo jak beta wyszła nisko. Seks 3 i 1 dzień przed owulacją i jeszcze w dniu owulacji i dzień po z rana. I w zasadzie cały tydzień przed owulką codziennie :D
    Ja miałam dokładny monitoring i zastrzyk na pęknięcie i monitoring po, więc wiem na 100%, że owulka była w piątek 19 stycznia :)

    SMag, Paula_30, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny! :) wielkie gratulacje;) A już ten dzień był jakiś taki smutny na forum a tutaj takie dobre wieści:)

    Staraczki!!! Ogłaszam! Musimy w lutym pobić rekord! :D

    ams, JustynaK90 lubią tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek super ;* gratulacje ;* przesylaj wiruski :)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Temperaturę mierzyłam, ale przestałam w 11 dpo jak beta wyszła nisko. Seks 3 i 1 dzień przed owulacją i jeszcze w dniu owulacji i dzień po z rana. I w zasadzie cały tydzień przed owulką codziennie :D
    Ja miałam dokładny monitoring i zastrzyk na pęknięcie i monitoring po, więc wiem na 100%, że owulka była w piątek 19 stycznia :)
    Gratulacje ogromne. Jak przeczytałam to aż się śmiałam do telefonu. Przywracasz wiarę chociaż ja wiem że to jednak nie ten cykl, ale następny będzie nasz, teraz tylko czekam na @

    tym_janek lubi tę wiadomość

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy apap moze zaburzyc temp ?
    Jestem tak masakrycznie przeziebiona ze szok. I nie wiem czy jest sens sprawdzac teraz temp jak biore apap...

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Moja rada: znaleźć dobrego lekarza i zaufać mu :) Ja dzięki mojemu ginowi zaliczyłam (z dużym prawdopodobieństwem) pierwszą owulację w życiu no i się udało. Kazał mi testować 13 dpo, ja głupia testowałam 11 dpo i jak widać dopiero w 16 dpo jednak zrobiłam test jeszcze raz i się udało.

    Moje objawy są mało rzetelne, bo tak jak mówiłam, nie miałam wcześniej owulki, więc nie wiem co było winą proga a co już ciąży. Do tego miałam zapalenie zatok i opryszczkę i brałam antybiotyk, więc dużo "ciążowych" objawów to też jego skitki uboczne mogły być. To co wzbudziło moją podejrzliwość wczoraj, że dziś w ogóle zatestowałam to taki dziwny ból po bokach piersi, jakby spod pachy i bardzo wysokie tętno, no myślałam, że mi serce wyskoczy zaraz, mimo że nie miałam gorączki, a zwykle tylko podczas gorączki mi tak serce szaleje.

    66294a78778f9714med.jpg


    Ale fantastyczne kreseczki !!!!!!
    Podziel sie :D

    dorot lubi tę wiadomość

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a są tu jakieś staraczki które owulacji nie miały w którymś cyklu? Czym się różnił ten cykl od innych cykli? Oczywiście, prócz temperatury, bo akurat w tym miesiącu nie mierzę:p a od rana mnie tak jajniki napierdzielają, że myślałam w kościele, że zdechnę:) ale dla tych co nie pamiętają, to mój pęcherzyk był bardzo mały i gin mówił, że być może to cykl bez owu, więc zastanawiają mnie te dość silne bóle, które utrzymują się w zasadzie już od wczoraj przez cały czas.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • tym_janek Autorytet
    Postów: 2584 2703

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam dać znać, to daję znać: beta HCG = 169,9

    Karolcia27, bondzik007, KAL, Magda - mbc, pumka1990, NiecierpliwaKarolina, Sanka, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    Miałam dać znać, to daję znać: beta HCG = 169,9

    Super:) jeszcze raz gratulacje;)

    tym_janek lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 4 lutego 2018, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny pięknie zaczyna się luty oby tak dalej :))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ