X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Wam nawet,że od paru cykli wydaje mi się ,że mam więcej śluzu po owulacji niż przed nią,wręcz się w nim topie po:D

    860i3e5edambhnvb.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie dlatego się zapisalam bo mam panikę, że nie pęka mi pęcherzyk :p Jutro idę.

    I tak miałam iść we wtorek ew. jutro wiec akurat. Strasznie drogo wszystko to wychodzi, za 2 minutowe USG kasują 80 lub 100 zł i proszę przyjść za 2 dni :p Chociaż jak się uda, to dopiero będą wydatki ;-) Najpiękniej wydane pieniądze <3

    Paula_30, ams lubią tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc wszystkim :-* wczoraj się nie odzywalam, bo od rana walczyłam z mega bólem głowy, a popołudniu naszło mnie na zrobienie chrustów :-P i dzisiaj jadę je porozwozic bo wyszło chyba z 300:-P gratuluję wszystkim zafasokolwanym pięknej bety :-* a tym, u których zawitała wstrętna malpa to życzę udanego kolejnego cyklu i tulę mocno i jeszcze tym, u których jeszcze nic nie przesądzone to głowa do góry i nie martwić się dopoki nie ma @ :-*

    Ja mam takie dość silne bóle owulacyjne, zawsze były zlokalizowane po prawej stronie, w tym cyklu trochę dziwnie, bo na prawym pecherzyku brak, za to jest na lewym ale mały, ale to ten prawy daje się bardziej we znaki niż lewy. Chcociaz lewy też odczuwam. To takie bardziej kłucie, ale odczuwalne praktycznie cały dzień, raz bardziej raz mniej. Wczoraj <3 rano i wieczorem, jeszcze się nie poddajemy, że to bezowulacyjny i będziemy do wtorku (mam monitoring) działać codziennie :-D wczoraj też chciałam sprawdzić śluz, ale w środku i był rozciągliwy, lecz biały,czy to pozostałości po porannym serduszkowaniu?Sprawdzałam po 12 godzinach i wieczornej kąpieli.

    Miłej niedzieli wszystkim :-*

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ja właśnie dlatego się zapisalam bo mam panikę, że nie pęka mi pęcherzyk :p Jutro idę.

    I tak miałam iść we wtorek ew. jutro wiec akurat. Strasznie drogo wszystko to wychodzi, za 2 minutowe USG kasują 80 lub 100 zł i proszę przyjść za 2 dni :p Chociaż jak się uda, to dopiero będą wydatki ;-) Najpiękniej wydane pieniądze <3


    Ja się pozytywnie zaskoczyłam, bo jak byłam wtedy co Ty na USG i kazał przyjść we wtorek to już mam nie płacić. Ciekawe, jakbym chciała przyjść jeszcze raz jeśli pęcherzyk będzie większy, ale nie pęknięty np. w piątek to czy miałabym już płacić.

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, ale jakoś już straciłam nadzieję że to udany cykl.
    Zrobiłam test i oczywiście jedna kreska i ani cienia cienia.. wiem, głupia jestem bo to 11dpo dopiero a tym bardziej robić test przy takiej temperaturze jak dziś to już totalny debilizm...
    Popłakałam z dwie godziny chyba... Wiem, że płacz nic nie zmieni ale co tam.
    Naprawdę myślałam że się uda teraz :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 10:45

    LISTA STARACZEK

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag tulę mocno :-* wiem co przeżywasz bo też miałam taki tamten cykl, piękna tempka, dużo objawów :-( ale nie łam się jeszcze, nie mierz już temperatury, tylko powtórz test za 2 dni jak @ nie przyjdzie :-* ja odpuściłam w tym cyklu tempkę i naprawdę jestem o wiele bardziej spokojniejsza i lepiej śpię :-)

    SMag lubi tę wiadomość

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 tak jak ja :)
    Smag sama mi mowilas ze 10 11 dpo za wczesnie ;* wstrzymaj sie ;* tule wierze ze bedzie ok ;*

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a w okresie okoloowulacyjnym jaka powinna być szyjka?

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sprawdzam tylko od czasu do czasu, ale dzisiaj nie mogę jej prawie sięgnąć. Nie wiem czy to dobrze czy źle:-P

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • JustynaK90 Koleżanka
    Postów: 67 9

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)
    Wracam na testowanie, proszę o dopisanie mnie na sobotę 10.02
    Gratulacje dla kolejnych Szczęściar które już ujrzały 2 kreski. No i kciuki trzymam za to żebyśmy pobiły w Lutym rekord pozytywów :D

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    <3
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja sprawdzam tylko od czasu do czasu, ale dzisiaj nie mogę jej prawie sięgnąć. Nie wiem czy to dobrze czy źle:-P
    U mnie jak zbliża się owu to szyjka jest wysoko(oczywiście jak patrzę rano,bo potem w ciągu dnia szyjka raz jest nisko raz wysoko).

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    ignite
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    SMag tulę mocno :-* wiem co przeżywasz bo też miałam taki tamten cykl, piękna tempka, dużo objawów :-( ale nie łam się jeszcze, nie mierz już temperatury, tylko powtórz test za 2 dni jak @ nie przyjdzie :-* ja odpuściłam w tym cyklu tempkę i naprawdę jestem o wiele bardziej spokojniejsza i lepiej śpię :-)
    Karolica ja tez o dprzyszlego cyklu przestaje mierzyc i chodzic na monitoringi :-) odpuszczam, ponoc wtedy sie szybciej zachodzi;-) ja zawsze mma piekne wysokie temp objawoow urojonej ciazy pelno a i tak @ przychodzi..

    Karolcia27 lubi tę wiadomość

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    Karolcia27 tak jak ja :)
    Smag sama mi mowilas ze 10 11 dpo za wczesnie ;* wstrzymaj sie ;* tule wierze ze bedzie ok ;*
    Malinka ile jest dpo? bo po miniaturze widze, ze masz bardzo ładny wykres:-) tylko nie udostępniasz wykresu

    860i3e5edambhnvb.png
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Ja sprawdzam tylko od czasu do czasu, ale dzisiaj nie mogę jej prawie sięgnąć. Nie wiem czy to dobrze czy źle:-P
    Karolcia ładny ten Twoj wykres :-)

    860i3e5edambhnvb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem. Wczoraj bolało tak, że pakowałam się do szpitala. Silny ból jajnika, który przeszedł w ból podbrzusza.
    Dzisiaj... narazie nie boli. Nadal plamię, ale raczej widzę na papierze. Brąz.
    Test negatywny (12 dpo).

    Dorot jeśli to wynik bez brania witamin to za wysoki. B6 jest neurotoksyczna w nadmiarze. Ja bym odstawila. A jeśli nie chcesz to zwróć uwagę na wszelkie drętwienia itp.

    Ciekawostka: na grupie o ciąży pozamacicznej ktoś napisał, że progesteron spowalnia jajko. A to może powodować pozamaciczną. I żeby brać 3 dni po potwierdzonej owulacji.

  • Karolcia27 Autorytet
    Postów: 1497 931

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Karolcia ładny ten Twoj wykres :-)

    Nie, to stary się może wyświetla? W tym na nie prowadzę już wykresu :-)

    4 cs - 29 marca II kreseczki <3

    7v8r9n73wz5zsofj.png

    heterozygota 677CT i 1298AC oraz heterozygota w PAI - 1 4G

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia27 wrote:
    Nie, to stary się może wyświetla? W tym na nie prowadzę już wykresu :-)
    a faktycznie jest do 11.stycznia ale nie zakonczony :-P

    860i3e5edambhnvb.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 ja tez nie prowadze to stara miniatura :) jestem 10dpo :)

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag jestem w tej samej sytuacjo co ty. Milion symptomów ciąży, a test dziś z jedną kreską a tu już 12 dpo.temperatura spadła o 0,2. Załamalam się i też płakałam ale tłumaczyłam sobie że następny cykl już się zbliża i za 2 tygodnie jedziemy na narty więc nie będę się stresować a wtedy też będę miała owulacje. Jakie to wszystko przykre jest... w tym miesiącu idę też do innego lekarza zobaczymy co on powie. Jeszcze na dodatek gardło dziś mnie zaczęło drapac.
    A byłam przekonana że to ten cykl miałam to przeczucie że rozwija się we mnie nowe życie... jutro jeszcze ostatnia porcja lutka i czekam na okres.

  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 4 lutego 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja "wymusilam" owulacje na wykresie na wczoraj. Zeby miec jako taki poglad ile mniej wiecej dni jest po owulacji...


    Nie wiem, czy bedzie sens testowac 15-tego

    Echhhh tak mocno wierze w to, ze sie uda, chociaz szanse sa znikome w sumie...

    Nic, trzeba czekac - jak zawsze.

    Czekam tez na powrot meza - dzis wieczorem <3

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
‹‹ 25 26 27 28 29 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ