X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 3 lutego 2018, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Kupiłam dziś. Oby przyniósł szczęście ;)
    Musi <3

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 3 lutego 2018, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też powtarzałam dziś betę. Ale więcej nie robię :-P
    Wynik z dziś - 480,29.
    Przedwczoraj 226,48.

    Paula_30, Szimi, ams, pumka1990, Sanka, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 3 lutego 2018, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wczorajsze cienie na tescie to byly zwidy :( dzis rozpoczynam nowy cykl, kolejny....ile jeszcze? :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    wczorajsze cienie na tescie to byly zwidy :( dzis rozpoczynam nowy cykl, kolejny....ile jeszcze? :(
    Tule. Pamiętaj nowy cykl bowe szanse...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 23:19

    stresant lubi tę wiadomość

  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 3 lutego 2018, 23:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziaaa gratulacje!!!:)

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 4 lutego 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba nic z tego nie będzie... Temperatura poleciała na leb na szyję... Zaznaczyłam w otwartym kółku bo obudziłam się przed czwartą jakoś , nie mogłam spać i zmierzyłam o 4 a nie jak zwykle o 4:40.
    Łudzę się jeszcze ze to może jakaś implantacja czy coś, albo to że spalam do tej czwartej nie cale 5 godzin.. ale chyba nie ma się co łudzić.. :(
    Piersi już nie bolą tak jak wczoraj nawet..
    Ovarin może mi cykl skrocil i dostanę pewnie jutro @... :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 07:54

    LISTA STARACZEK

  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też tempka spadła jutro będzie @

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po wczorajszym przytulanku miałam śluz różowy wiec idzie@ chyba nie ma sensu jutro testowac:(:( dziś dzień smutku i tak do środy az przyjdzie a w środę już w ogóle będzie płacz;(

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia Gratulacje ;*
    Smag nie zalamuj sie. Moze implantacja nie ma co sie juz zle nakrecac ;* a jak sie czujesz ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag : A jak te Twoje piersi ?
    Bo i mi sie sutki zmienily, otoczka i zylki mam...

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 4 lutego 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia9 ja tak mialam w 2 ciazy. Szyjka byla bardzo ukrwiona napuchnieta i plamilam do 3 miesiaca po stosunkachm mialam wstrzemiezliwosc zachowac do 13.tc

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Pytam z ciekawosci bo też mam za sobą już tyle cykli i myślałam żeby iść do gina I spytać o tego dupka. Jak terax się nie uda to pójdę przed następna owulacja. Choć proga mam ponad 20 zawsze po owu a jedną nie zaskakuje. Miałam problem z blizna po cc, wg lekarza ona mogła być przyzna niepowodzeń. Zobaczymy za 10 dni. Powodzenia życzę :) a to starania o pierwszego szkraba?

    Niewiem jaki mam progesteron..będę dopiero teraz robić wynik... Ale żeby blizna też była przyczyną? To takie trochę dziwne ;-) Hugolina ..najlepiej zapytaj giną ;-) czytałam że dupek też pomaga w zagniezdzeniu.. ;-) Tobie również życzę powodzenia i trzymam.kciuki...mam dwoje dzieci i jestem po dwóch poronieniach.

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Niewiem jaki mam progesteron..będę dopiero teraz robić wynik... Ale żeby blizna też była przyczyną? To takie trochę dziwne ;-) Hugolina ..najlepiej zapytaj giną ;-) czytałam że dupek też pomaga w zagniezdzeniu.. ;-) Tobie również życzę powodzenia i trzymam.kciuki...mam dwoje dzieci i jestem po dwóch poronieniach.
    Blizna była niezrosnieta i był tam ubytek do którego wg gina wpadły żołnierze, że to była taka zapora. Miałam też zrost dość duży. No nic narazie zobaczymy bez leków.
    Nie dziękuję :)

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Blizna była niezrosnieta i był tam ubytek do którego wg gina wpadły żołnierze, że to była taka zapora. Miałam też zrost dość duży. No nic narazie zobaczymy bez leków.
    Nie dziękuję :)


    Będzie wszystko dobrze..pewnie teraz jak już jest ok z ta blizna..to masz większe szanse ;-) nie poddawaj się ;-)

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wczoraj odebrałam wyniki z Wit.b6
    34.2 5.0-30.0 czy jak jest trochę podniesiona to jest źle??

    Dorka
  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka to dalas mi nadzieje;) zobaczymy;)

    Malinka23x lubi tę wiadomość

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co to może być za ból? Jestem 6 dpo a od wczoraj bola mnie jajniki raz jeden raz drugi ale np przy naciąganiu,przykładowo jak się wyciągam w łóżku albo jak kładę się na inny bok,to wtedy jakby uciskam ten jajnik i boli. Jak nagle wstaje to też zakluje. Wcześniej miewałam bóle owulacyjne bądź pms-owe jajników i te przed @. A te to jakaś nowość,nazwałam je naciąganiem jajników;p któras z Was tak może miała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2018, 09:49

    860i3e5edambhnvb.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 4 lutego 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag temperatura nie jest wyznacznikiem. Widziałam wykresy, gdzie temp leciała w dół a test pozytywny. Spokojniem dopóki nie ma @ nie można odpuszczać.

    Paula mam tak często w 2 fazie cyklu. Macica pracuje ;-) Mój gin poprzedni mówił, że jajniki nie bolą, bo nie są unerwione i oto co czuje, to macica w 2 fazie cyklu, ale przy owulacji czuje je punktowo więc nie wiem ;p
    Wiele dziewczyn jednak takie ciągnięcie w pachwinach opisuje jako pierwszy objaw ciąży, ale 6dpo to dopiero się maleństwo może zagnieżdżać.

    A u mne ból silny brzucha, zawsze jak miałam owulacje to miałam takie mocniejsze ukłucie i ból dość mocny ale krótki. A dzisiaj odkąd wstałam pulsuje mi ta strona z owulacją, aż noga mnie boli. Już zaczęłam myśleć, że to może wyrostek. Czy któraś ma takie dłuższe i silniejsze bóle okołowulacyjne? :( Zapisałam się już do lekarza.

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smag moja gin mi ciagle powtarza, termometr to nie jest wyznacznik! Wiec ja bym sie nim nie sugerowala! Wiele dziewczyn mialo duze spadki a testy byly pozytywne! Wiec nie martw sie i zobaczysz, ze @ nie przyjdzie!!!

    Paula, Hania mnie tez mecza bole „poowulacyjne” :D zawsze mialam silny bol podczas owulacji ale tera ciagle cos pobolewa, ja to alurat zrzucam na skutki uboczne pozastrzyku i szczerze, to teraz wiem co dziewczyny opisuja jako ciagniecie w pchwinach bo mam to na non stopie :)

    Paula_30 lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 4 lutego 2018, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almond wrote:
    Smag moja gin mi ciagle powtarza, termometr to nie jest wyznacznik! Wiec ja bym sie nim nie sugerowala! Wiele dziewczyn mialo duze spadki a testy byly pozytywne! Wiec nie martw sie i zobaczysz, ze @ nie przyjdzie!!!

    Paula, Hania mnie tez mecza bole „poowulacyjne” :D zawsze mialam silny bol podczas owulacji ale tera ciagle cos pobolewa, ja to alurat zrzucam na skutki uboczne pozastrzyku i szczerze, to teraz wiem co dziewczyny opisuja jako ciagniecie w pchwinach bo mam to na non stopie :)
    Ja też ma owulacyjny ból nieraz trwający cały dzień i jeszcze następny. A ostatnio nawet po owu miałam takie bóle aż do @ ale podejrzewałam że pęcherzyk nie pękł.Zawsze po owu bolały mnie sutki z 2-3 dni teraz tylko po bokach jak ucisne,w majtkach mam mokro i ciągną mi jajniki. Pewnie dzieki zastrzyków będą już wiedziała jak sie powinno czuć w ciąży:D

    860i3e5edambhnvb.png
‹‹ 24 25 26 27 28 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ