Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ams Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 12:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja "wymusilam" owulacje na wykresie na wczoraj. Zeby miec jako taki poglad ile mniej wiecej dni jest po owulacji...

Nie wiem, czy bedzie sens testowac 15-tego

Echhhh tak mocno wierze w to, ze sie uda, chociaz szanse sa znikome w sumie...

Nic, trzeba czekac - jak zawsze.

Czekam tez na powrot meza - dzis wieczorem <3

Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • ams Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 12:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Jestem. Wczoraj bolało tak, że pakowałam się do szpitala. Silny ból jajnika, który przeszedł w ból podbrzusza.
    Dzisiaj... narazie nie boli. Nadal plamię, ale raczej widzę na papierze. Brąz.
    Test negatywny (12 dpo).

Wspolczuje tego bolu...
    Trzymaj sie Kochana !!!! :*

Sung lubi tę wiadomość

• 1000 Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam chyba po raz pierwszy przeczucie, ze się nie udalo, poprzednie cykle mocno się natawialam i doszukiwała a w tym nic a nic. Intuicja mi podopowiada, ze nic z tego nie będzie.

abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • _Hania Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 12:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung kiedyś miałam plamienie (2 dni), dzień przerwy, w noc dostałam tak silnego bólu, że już sobie wyobrażałam, że pewnie pękła mi torbiel albo coś, miałam jechać na SOR, ale po 2-3 h ból zaczął łagodnieć. Okres przyszedł dzień później, ale juz na szczęście bezbolesny.

Życzę Ci, żeby Twój nie nadszedł, ale niestety, objawy często zwiastować moją i II kreski, i @.

Mnie teraz też ciągle boi podbrzusze i obawiam się, że nici z owulcji, szyjka już twarda się robi :( Jutro się okaże, trzymajcie kciuki za mnie!

❄️
  • _Hania Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 12:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    A ja mam chyba po raz pierwszy przeczucie, ze się nie udalo, poprzednie cykle mocno się natawialam i doszukiwała a w tym nic a nic. Intuicja mi podopowiada, ze nic z tego nie będzie.

Ja już też się nie nastawiam i nawet się nie zastanawiam, czy w tym cyklu może się udać, czy nie. Zrobiłam co mogłam a teraz muszę czekać :)

Może Twoje przeczucie działa odwrotnie? :-) Tego Ci życzę!

1000 lubi tę wiadomość

❄️
  • 1000 Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 12:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Ja już też się nie nastawiam i nawet się nie zastanawiam, czy w tym cyklu może się udać, czy nie. Zrobiłam co mogłam a teraz muszę czekać :)

Może Twoje przeczucie działa odwrotnie? :-) Tego Ci życzę!

Dzięki, chciałabym, ale to bardzo silne przeczucie. Odczuwam dość mocne zrezygnowanie. :) no ale cóż...

Miłego dnia dziewczyny! :) ja lecę na spacer... :)

abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Hania. Tak przeraźliwie boję się ponownej cp, że okres mnie tym razem nie zmartwi...

• tym_janek Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    JESTEM W CIĄŻY!!!

Jeszcze sama w to nie wierze, ale zrobiłam dziś rano sikańce 3 różnych firm i na wszystkich po niecałej minucie były już 2 wyraźne krechy! Idę na betę i dam Wam jeszcze znać :)

a tymczasem przestrzegam przed wczesnym testowaniem, u mnie w 11 dpo beta była 0,48 ;)

ams, _Hania, 1000, Magda - mbc, Marryy, Ewelinaaaa, Sung, Kitkat, Helenka_mała, Ineczka, KAL, pumka1990, dorot, Natalia1984, JustynaK90, Sanka, NiecierpliwaKarolina, MałaMi90, Ewelka Elka lubią tę wiadomość

👧🏼 wrzesień 2018
    🧒🏼 sierpień 2020
  • ams Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    JESTEM W CIĄŻY!!!

Jeszcze sama w to nie wierze, ale zrobiłam dziś rano sikańce 3 różnych firm i na wszystkich po niecałej minucie były już 2 wyraźne krechy! Idę na betę i dam Wam jeszcze znać :)

a tymczasem przestrzegam przed wczesnym testowaniem, u mnie w 11 dpo beta była 0,48 ;)

aaaaaaa!!!!
    gratulacjeeeee!!!
    trzymam mocno kciuki !!! i podeslij dwukreskowe wirusiki :)

tym_janek lubi tę wiadomość

• Paula_30 Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    JESTEM W CIĄŻY!!!

pięknie!!! gratuluje <3
    jeszcze napisz nan bieżąco nam jakie mialas/masz objawy zanim ztrobiłas test? ;-P Zebysmy mogly sobie wmawiac :-P

860i3e5edambhnvb.png
  • Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja co prawda byłam wpisana na testowanie styczniowe- wtedy był negatyw. Ale 2 lutego test pokazał dwie kreski! Powtórzyłam test jeszcze 3 i 4 lutego czyli dziś - wszystkie pozytywne :)

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za testujące!

_Hania, ams, Marryy, Ewelinaaaa, Paula_30, Sung, tym_janek, Helenka_mała, Ineczka, pumka1990, JustynaK90, Sanka, NiecierpliwaKarolina, MałaMi90, Ewelka Elka lubią tę wiadomość

715d7c48aeb895ef7206b2c9bd3947ed.png
  • _Hania Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tym_janek, Xxboo Bardzo Wam gratuluję!! <3 Zarażajcie nas :)

tym_janek, dajesz nam nadzieję i powód do pracowania nad cierpliwością z testowaniem i nietracenia wiary dopóki nie ma @ ;) :)

❄️
  • Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Tym_janek, Xxboo Bardzo Wam gratuluję!! <3 Zarażajcie nas :)

tym_janek, dajesz nam nadzieję i powód do pracowania nad cierpliwością z testowaniem i nietracenia wiary dopóki nie ma @ ;) :)
    Ja bardzo chętnie ale sama jeszcze w to nie wierze dlatego od 3 dni sikam na patyki ;D
    Jutro chce isc na betę, a dopiero za 2 tygodnie do lekarza czyli ok 6 tc

• ignite Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 13:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    tym_janek wrote:
    JESTEM W CIĄŻY!!!

Gratuluje.Prześlij wiruski

ignite
  • ignite Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 14:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Cześć dziewczyny, ja co prawda byłam wpisana na testowanie styczniowe- wtedy był negatyw. Ale 2 lutego test pokazał dwie kreski! Powtórzyłam test jeszcze 3 i 4 lutego czyli dziś - wszystkie pozytywne :)

Gratuluje wszystkim zafasolkowanym i trzymam kciuki za testujące!
    Gratuluję i powodzenia życzę.

ignite
  • Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego 2018, 14:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest to że w 21 dc byłam u lekarza zrobić usg i orzekł cykl bezowulacyjny. 4 dni poźniej test ciązowy pozytywny.

ams, Helenka_mała, pumka1990 lubią tę wiadomość

• ignite Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 14:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Xxboo wrote:
    Najlepsze jest to że w 21 dc byłam u lekarza zrobić usg i orzekł cykl bezowulacyjny. 4 dni poźniej test ciązowy pozytywny.
    Może jeszcze nic nie widział? Lekarze też bywają omylni.

Helenka_mała lubi tę wiadomość

ignite
  • bondzik007 Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 14:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAA DZIEWCZYNY GRATULACJE!!!!

POZARAŻAJCIE NAS TROCHĘ NOOOO :))

12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

[*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

[*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • Xxboo Przyjaciółka

Wysłany: 4 lutego 2018, 14:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ignite wrote:
    Może jeszcze nic nie widział? Lekarze też bywają omylni.
    tłumacze to sobie może kiepskim sprzętem raczej, nie wierze że lekarz z takim doświadczeniem, zastępca ordynatora w Instytucie matki i dziecka nie zauwazyl by owu.

• ams Autorytet

Wysłany: 4 lutego 2018, 14:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale fajna niedziela !!!
    Dziewczyny ciesze sie Waszym szczesciem !!!

Gratulacje i duzo zdrowia :)

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego