X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • ignite Autorytet
    Postów: 444 103

    Wysłany: 3 lutego 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Mój gin ma urlop. Zapisałam się niestety dopiero na wtorek do kogoś innego.
    Boli non stop. Wczoraj jeszcze były przerwy.
    Nie będzie happy endu. Nie ma się co łudzić. :(
    Przykro mi.

    ignite
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaKarolina wrote:
    Zdecydowanie Facelle z Rossmanna. W pierwszej ciąży miałam cień w 8dpo, a teraz w 11 dpo wieczorem same widziałyście.
    Kupiłam dziś. Oby przyniósł szczęście ;)

    NiecierpliwaKarolina lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    bedziemy testowac mniej wiecej w tym samym czasie :) z nadzieja, ze wszystkie ujrzymy II :)




    Dziewczyny powiedzcie, czy czasie okoloowulacyjnym tez Was boli raz z jednej raz z drugiej strony???
    nie jest to bol jakis ogromny, raczej tak zakluje i koniec :)
    Mnie też czasem pobolewa z jednej czasem z drugiej strony.

    ams lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też często pobolewa po 2 stronach ale w tym cyklu czuję tylko tę stronę po owulacji i to dość silnie (łącznie z bólem krzyża).

    Nova współczuję @. Oby szybko się skończyła, byś mogła wznowić działania :)

    U mnie na razie nie było jeszcze takiego silniejszego bólu jak zawsze w owu więc mam nadzieję, że z <3 się wstrzelimy :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kciuki i wiruski.Co do problemów u facetów na naszej grupie fb są dwie dziewczyny,które właśnie są w ciąży a jeszcze pół roku temu usłyszały, ze z takimi wynikami faceta nie ma opcji z naturalna ciąża i cio? Można dodam, ze jedna miała 0% druga mniej niż 2% Ponowie odstawili alkohol, papierosy zdrowy tryb życia wł plus witaminki akurat oni brali ten Fertilman na temat innych się nie wypowiem bo nie wiem.A wcxorsj jedna dziewczyna zaskoczyła po pierwszej inseminacji :)

    Paula_30, Magda - mbc, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Martshia Debiutantka
    Postów: 15 22

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny!!

    Powtórzyłam dziś test, z mojego urojonego cienia, jest (co prawda delikatna), ale na pewno jest druga kreseczka!!!


    Pati88, dorot, ams, _Hania, Malinka23x, Paula_30, Mordeczka, Szimi, Marryy, MiSia :), pumka1990, MałaMi90 lubią tę wiadomość

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nova87 wrote:
    Witam. Bylam zapisana na jutro na testowanie.... niestety @ przyszla dzisiaj :(
    Też mii przykro..I jak pisze Hania..obyg szybko się skończyła.. I będzie nadzieja w następnym cyklu... ;-)

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martshia wrote:
    Dziewczyny!!

    Powtórzyłam dziś test, z mojego urojonego cienia, jest (co prawda delikatna), ale na pewno jest druga kreseczka!!!

    To super..trzymam kciuki ;-)

    Martshia lubi tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie.. ;-) Byłam wczoraj na drugim monitoringu.. I było już ciałko żółte :-) więc pecherzyk pękł;-) ❤ przed i po owy.. teraz będę czekać na wyniki tego wszystkiego.. Gin przepisał mi od 16 dc duphaston..mam brać przez 10 dni.. :-)

    SMag, NiecierpliwaKarolina, Mordeczka lubią tę wiadomość

    Dorka
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 3 lutego 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot trzymam kciuki bardzo mocno :* :)

    Martshia gratulacje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2018, 19:18

    Martshia lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Witajcie.. ;-) Byłam wczoraj na drugim monitoringu.. I było już ciałko żółte :-) więc pecherzyk pękł;-) ❤ przed i po owy.. teraz będę czekać na wyniki tego wszystkiego.. Gin przepisał mi od 16 dc duphaston..mam brać przez 10 dni.. :-)

    Jeśli mogę spytać to przepisał dupka z jakiś konkretnych wskazan ? :) masz za niski progesteron?

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 3 lutego 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niby wszystko jest dobrze...mam normalnie owu i pecherzyk ktory peka i jest cialko..Ale to już któryś cykl z kolei że nie mogę zajść w ciaze..Tak naprawdę to wogole nie zapytałam z jakich powodów mam to brać..

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Niby wszystko jest dobrze...mam normalnie owu i pecherzyk ktory peka i jest cialko..Ale to już któryś cykl z kolei że nie mogę zajść w ciaze..Tak naprawdę to wogole nie zapytałam z jakich powodów mam to brać..

    Pytam z ciekawosci bo też mam za sobą już tyle cykli i myślałam żeby iść do gina I spytać o tego dupka. Jak terax się nie uda to pójdę przed następna owulacja. Choć proga mam ponad 20 zawsze po owu a jedną nie zaskakuje. Miałam problem z blizna po cc, wg lekarza ona mogła być przyzna niepowodzeń. Zobaczymy za 10 dni. Powodzenia życzę :) a to starania o pierwszego szkraba?

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 3 lutego 2018, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ineczka wrote:
    Dziewczyny kciuki i wiruski.Co do problemów u facetów na naszej grupie fb są dwie dziewczyny,które właśnie są w ciąży a jeszcze pół roku temu usłyszały, ze z takimi wynikami faceta nie ma opcji z naturalna ciąża i cio? Można dodam, ze jedna miała 0% druga mniej niż 2% Ponowie odstawili alkohol, papierosy zdrowy tryb życia wł plus witaminki akurat oni brali ten Fertilman na temat innych się nie wypowiem bo nie wiem.A wcxorsj jedna dziewczyna zaskoczyła po pierwszej inseminacji :)
    super! takie wiadomosci daja nadzieje :-) <3

    860i3e5edambhnvb.png
  • Zuuziaaaa Autorytet
    Postów: 1115 665

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w poprzednich postach informowałam Wasno swoich dwóch kreskach i niskiej becie, ale dzisiaj zrobiła druga i same zobaczcie:
    1.02 - 41
    3.02 - 171
    Trzymam za Was kciuki i zostawiam wiruski! Każda z Was zobaczy dwie kreski już w krotce!

    ams, klitra, Joanna_blondi, SMag, _Hania, NiecierpliwaKarolina, Mordeczka, Szimi, Malinka23x, Ineczka, pumka1990, MałaMi90 lubią tę wiadomość

    ex2b73sb82yeq2e0.png

    zpbnvut1l2ii4he1.png

  • staraczka24 Autorytet
    Postów: 2435 939

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejo ppamiętcie mnie? meldujr ze @ zawotala 1.02. i nie wyglada jalby miala sie skonczyc. przy tym endo co mialam to nie dziwie sie. ja w lutym nie testuje ale za was trzymam kciuki. moje testowanie bedzie gdzies7-10.03 pozdrawiam was wszystkie i gratuluje tym ktorym sie udalo :-*

    Naj­piękniej­szych chwil w życiu nie zap­la­nujesz. One przyjdą same.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuziia piękny przyrost. Gratulacje :)

    Zuuziaaaa lubi tę wiadomość

  • Almond Autorytet
    Postów: 571 384

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuzia piekna beta:-)! Rosnijcie zdrowo i oczywiscie lapie wszystkie wiruski:) mam nadzieje, ze Nas pozarażasz:D

    Zuuziaaaa lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36x7eedzr.png

    7 cs o 2 dzidziusia - 12.03.2018 beta 265 14.03 beta 648 17.03 beta 1589 19.03 3587 dająca nadzieje <3

    1cs z Lametta - cb 02.2018
    2 cs z Lametta - Chyba się udało :)

  • Paula_30 Autorytet
    Postów: 1501 620

    Wysłany: 3 lutego 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie chyb nic z tego, temp wwysoka ale taka sama jak co miesiac. do tego cos mnie biere,dzisiaj w nocy mdłosci, teraz katar,bol glowy i zimno mi :-( moze hcg z zastrzyku ze mnie schodi i zaczynam sie tak zle czuc jak na pms? :-(

    860i3e5edambhnvb.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 3 lutego 2018, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka bardzo współczuję! Takie endo miałaś, że hoho! U mnie przy 9,5 mm lekarz powiedział, że enometrium mam już jak w 2 fazie cyklu i myślał, że już może jestem po owu, ale pęcherzyk jeszcze rósł.

    Trzymam kciuki za następny Twój cykl, ważne chyba, że pojawiła się owu bez stymulacji, nie? :)

    Zuzia beta rewelka! Zaraź mnie! :p

    Paula po zastrzyku wszystkie odczucia mogą się poprzestawiać, więc nie wiem czy jest sens porównywać to do inyych cykli, kiedy testujesz?

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
‹‹ 23 24 25 26 27 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ