X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a jak jest z inseminacja ? Jest ona w jakiś sposób refundowana? Czy tylko prywatnie się robi ? Będę wdzięczna za każde info.

  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona wrote:
    32dc ja zero objawowo oprócz od 3 dni bolącego trochę brzucha i trochę z tylu krzyża. Plus mam mega duzo śluzu ale takiego przezroczystego. Myśle, ze jak nie pojawi się okres to pójdę w środę na bete. Chociaż ciężko mi się wyrwać z pracy.

    A test robiłaś Malinka?

    Paulaona a ten śluz nie jest lekko rozciągliwy?
    Ja taki mam na 2-3 dni przed @, to znaczy, że hormony lecą w dół.

    Ja ma problem ze sprawdzaniem śluzu, przez to, że często <3 ale w zeszlym cylku podczas celibatu dało się zauważyć taki objaw @.

    Malinka Twoje objawy niestety mogą świadczyć i o @ i o ciąży, lepiej żeby to drugie!!!
    Może miałaś przesunięcie owulacji. Pisałaś, że już tak miałaś, że 5 dni po spóźnionej @ okazało się, że ciąża, ale tamta beta (28 tak?) wskazywała, że dopiero chwilę wcześniej było zagnieżdżenie, więc oby teraz też tak było!! :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Dziewczyny a jak jest z inseminacja ? Jest ona w jakiś sposób refundowana? Czy tylko prywatnie się robi ? Będę wdzięczna za każde info.

    Jeżeli trafisz do kliniki niepłodności np, przy jakimś szpitalu działającym na nfz to myślę, że tak. Ja właśnie zastanawiam się, czy odpuścić, czy np, właśnie pogadać z moim gin, co pracuje w też w szpitalu, żeby mnie tam przerzuciła na nfz...

    Hugolina87 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Paulaona a ten śluz nie jest lekko rozciągliwy?
    Ja taki mam na 2-3 dni przed @, to znaczy, że hormony lecą w dół.

    Ja ma problem ze sprawdzaniem śluzu, przez to, że często <3 ale w zeszlym cylku podczas celibatu dało się zauważyć taki objaw @.

    Malinka Twoje objawy niestety mogą świadczyć i o @ i o ciąży, lepiej żeby to drugie!!!
    Może miałaś przesunięcie owulacji. Pisałaś, że już tak miałaś, że 5 dni po spóźnionej @ okazało się, że ciąża, ale tamta beta (28 tak?) wskazywała, że dopiero chwilę wcześniej było zagnieżdżenie, więc oby teraz też tak było!! :)

    Właśnie wgl, jak woda raczej. Zawsze miałam taki hmmm z grodkami bardziej gesty. Ja normalnie mam 28dc. Wolałbym go nie dostać to w środę pójdę na betę :(

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Paulaona a ten śluz nie jest lekko rozciągliwy?
    Ja taki mam na 2-3 dni przed @, to znaczy, że hormony lecą w dół.

    Ja ma problem ze sprawdzaniem śluzu, przez to, że często <3 ale w zeszlym cylku podczas celibatu dało się zauważyć taki objaw @.

    Malinka Twoje objawy niestety mogą świadczyć i o @ i o ciąży, lepiej żeby to drugie!!!
    Może miałaś przesunięcie owulacji. Pisałaś, że już tak miałaś, że 5 dni po spóźnionej @ okazało się, że ciąża, ale tamta beta (28 tak?) wskazywała, że dopiero chwilę wcześniej było zagnieżdżenie, więc oby teraz też tak było!! :)


    dokładnie to było niby 7 lat temu... okres przesuwał mi sie tylko na ciąże jak juz 15 lat miesiączkuje...
    tylko ja te objawy mam od 2 tyg...
    serio. moze piersi mniej bolą ale codziennie je czuje i nadal mam duuże no i ciśnienie doszło kilka dni temu a na wkładce bieeeel... zawsze dzien przed było lekko brązowo kremowo...

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona wrote:
    Właśnie wgl, jak woda raczej. Zawsze miałam taki hmmm z grodkami bardziej gesty. Ja normalnie mam 28dc. Wolałbym go nie dostać to w środę pójdę na betę :(

    No to dobrze, w takim razie oby beta była pozytywna :-) A nóż może w tym cyklu akurat owulacja się trochę przesunęła i będzie piękny finał ;)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    dokładnie to było niby 7 lat temu... okres przesuwał mi sie tylko na ciąże jak juz 15 lat miesiączkuje...
    tylko ja te objawy mam od 2 tyg...
    serio. moze piersi mniej bolą ale codziennie je czuje i nadal mam duuże no i ciśnienie doszło kilka dni temu a na wkładce bieeeel... zawsze dzien przed było lekko brązowo kremowo...


    Malinka no niestety nasze cykle wyglądają różnie nie tylko przez ciążę. U mnie tez ostatni cylk zupełnie pokręcony i dupa. W tym cyklu już nie zwracam uwagi na objawy, bo to nie ma sensu. Tylko człowiek się bardziej nakręca a przez to spóźnia się @.

    Myśle, że jeszcze chwila i będzie wynik bety, wtedy się wszystko wyjaśni, oby na plus.

    W ogóle coś dziś jestem nadzwyczaj aktywna, może dlatego, że mam dziś wolne i już tak przywykłam do tego forum :)

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung i Malineczka dajcie koniecznie znać jak wasze bety wyszły.
    Ja przed chwila odebrałam kolejne wyniki i tak
    TSH 2,11
    FT3 2,04
    FT4 1,28
    W przeciągu tygodnia tsh spadło z 3,81 na 2,11 za godzinę mam wizytę u endo i niech ona mnie dalej prowadzi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 12:53

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Sung i Malineczka dajcie koniecznie znać jak wasze bety wyszły.
    Ja przed chwila odebrałam kolejne wyniki i tak
    TSH 2,11
    FT3 2,04
    FT4 1,28
    W przeciągu tygodnia tsh spadło z 3,81 na 2,11 za godzinę mam wizytę u endo i niech ona mnie dalej prowadzi.

    nie znam sie na tych tarczycowych parametrach.
    dawaj znac po wizycie ;*

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Malinka no niestety nasze cykle wyglądają różnie nie tylko przez ciążę. U mnie tez ostatni cylk zupełnie pokręcony i dupa. W tym cyklu już nie zwracam uwagi na objawy, bo to nie ma sensu. Tylko człowiek się bardziej nakręca a przez to spóźnia się @.

    Myśle, że jeszcze chwila i będzie wynik bety, wtedy się wszystko wyjaśni, oby na plus.

    W ogóle coś dziś jestem nadzwyczaj aktywna, może dlatego, że mam dziś wolne i już tak przywykłam do tego forum :)


    włąsnie obawiam się ,że u mnie to tylko zawirowanie :(
    żebyś wiedziała, jak by przyszła w termine było by na luzie a tak...
    a tak siedze na tyłku bawie sie z moimi cukieraskami lalkami pijemy herbatkę obiadu nie gotuje bo mi sie rece trzesą :P pyszne.pl obiad stawia mąż sie ucieszy...
    i myśle, i rozmyślam i obawiam sie najgorszego :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lutego 2018, 13:07

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • ams Autorytet
    Postów: 744 570

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, u mnie dzisiaj 9dpo,szyjka poszla bardzo w gore, nie moge jej 'zlapac'...
    Tempka na dole stala plus stan podgoraczkowy od tygodnia... Teoretycznie wg mnie i ovuview @powinna byc za trzy dni...
    Testowac jutro czy czekac?
    Jestem mega niecierpliwa...

    Od 22.10.2018 o 2H10 szczesliwa Mamusia malutkiej Charlotte <3
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ams wrote:
    Kobitki, u mnie dzisiaj 9dpo,szyjka poszla bardzo w gore, nie moge jej 'zlapac'...
    Tempka na dole stala plus stan podgoraczkowy od tygodnia... Teoretycznie wg mnie i ovuview @powinna byc za trzy dni...
    Testowac jutro czy czekac?
    Jestem mega niecierpliwa...


    patrząc na moje szczęście to bym poczekała :)
    po co masz sie stresować rozaczarować a potem cieszyć .
    lepiej w dzien@. aczkolwiek testowałam w dzien @ i 2 dni po i biel a @ nie ma wiec nie ma reguły

    ams lubi tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    patrząc na moje szczęście to bym poczekała :)
    po co masz sie stresować rozaczarować a potem cieszyć .
    lepiej w dzien@. aczkolwiek testowałam w dzien @ i 2 dni po i biel a @ nie ma wiec nie ma reguły

    INTUICYJNIE :) DZIAŁAJ ;*

    ams lubi tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też już nie mam zamiaru sugerować się objawami...to za bardzo nakręca a potem jestem jeszcze bardziej rozczarowana i ryczę.
    U mnie też @ w tym cyklu pozno, ale za to krótka , dziś 4dc a nic prawie nie ma, wczoraj też mało już... Aż dziwi mnie to...

    LISTA STARACZEK

  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ja też już nie mam zamiaru sugerować się objawami...to za bardzo nakręca a potem jestem jeszcze bardziej rozczarowana i ryczę.
    U mnie też @ w tym cyklu pozno, ale za to krótka , dziś 4dc a nic prawie nie ma, wczoraj też mało już... Aż dziwi mnie to...


    spóźniła Ci sie ?

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Dziewczyny a jak jest z inseminacja ? Jest ona w jakiś sposób refundowana? Czy tylko prywatnie się robi ? Będę wdzięczna za każde info.
    Hugolina87 to zalezychyba też od lekarza...mój gin powiedział że ja mogę mieć refundowana inseminacje.. Ale u mnie wiek i to że tak długo nie mogę zajść.. musiałabyś porozmawiać że swoim gin. :-)

    Dorka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorot wrote:
    Hugolina87 to zalezychyba też od lekarza...mój gin powiedział że ja mogę mieć refundowana inseminacje.. Ale u mnie wiek i to że tak długo nie mogę zajść.. musiałabyś porozmawiać że swoim gin. :-)

    U mnie tylko to tylozgiecie jest. Niewiem czy przez to by mi zrobili ta inseminacje czy w ogóle się starać a fundusz..:/ wiem ze przy słabym nasienie robią. Ech pewnie i tak kazali by iść prywatnie. Fakt taki ze juz długo się staramy. Zorientuje się trochę w temacie

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odebralam wynik usg i napisane 16 dc ze wolnego plunu w zatoce dauglasa nie stwierdzono co to znaczy ze owulacji nie bylo? W wymikow widzialam tylko prolaktyna 18.6 i fsh 6.7 chyba

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia a kiedy miałaś owulacje ? Płyn jest widoczny najczęściej odrazu po owu, czasami dłużej. A gin nic nie mówił ze jest po owu bo jest cialko zolte ?

  • Martusia9 Przyjaciółka
    Postów: 264 25

    Wysłany: 12 lutego 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina87 wrote:
    Martusia a kiedy miałaś owulacje ? Płyn jest widoczny najczęściej odrazu po owu, czasami dłużej. A gin nic nie mówił ze jest po owu bo jest cialko zolte ?
    Ja bylam tylko na usg bo jest gdzie indziej niz doktor i nic nie mowila mi o tym moze lekarz vos dzis powie bo ma zdjecia tego usg .. ja nie robie testow owu i nie mierze temp bo to za bardzo stresuje kochamy sie co 2 dzien i co ma byc to bedzie

    9cs o 1 dzidziusia
    22.10.2016 7 tyg[*]puste jajo
    24lata
    Tsh 1.13
    1 cykl z CLO-luty
    Wkoncu nam sie uda
    Marzec bez wspomagaczy.. co ma byc to bedzie
‹‹ 78 79 80 81 82 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ