X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5efd8377f356.jpg

    Dorka
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    MałaMi, wydaje mi się, że z Waszym nasieniem może być Wam trudniej (bo dobrze pamiętam, że macie słaby wynik?), więc musisz przygotować się na większą walkę. Wiem, bo mój mąż też miał słaby wynik nasienia i lekarka mowiła nam otwarcie, że nasze szanse są bliskie zeru, że nawet w inseminacji mamy ok 10% szans, ale cuda się zdarzają.

    Zawalczcie o lepsze nasienie, nam się udało je mega poprawić to i Wam się uda, a ja trzymam kciuki!!


    No masz rację... dziękuję że tak wspierasz ale już brakuje mi siły na to wszystko...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Dorot prog za niski. Ale żelazo masz piękne!
    Malinka kciuki!
    Też dziś robiłam betę, bo od soboty nie bolą mnie już piersi...

    Sung..to musiałabym iść po giną po jakieś leki?? Czy można jakoś samemu podciągnąć ten progesteron?? A co myślicie o PRL?? Sung i jak wyszła Ci beta?? Trzymam mocno kciuki ;-)

    Dorka
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja od piątku czekałam na wyniki bety i dziś nareszcie są 141,30... teraz pozostaje mi się tylko modlić żeby ten cud pozostał z nami ❤️

    _Hania, MałaMi90, Marryy, ams, pumka1990 lubią tę wiadomość

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Nieprawda, że nici.

    Po pierwsze: 22 dc to był 7 dpo? Bo jak nie to prog (progesteron) dopiero 7-8 dpo osiąga "szczyt".
    Po drugie: Dziewczyny w ciąży tutaj jak wrzucały wyniki bety i prog też potrafiły mieć niewiele ponad 10, a jednak im się udało, ale wtedy warto podciągnąć ten wynik wspomagaczami
    Po trzecie: progesteron potrafi się w ciągu dnia zmienić nawet o 50%, mi lekarka mówiła, że jeden wynik nigdy nie jest 100% rzetelny.

    Wiem, wiem, że przy moim 17,6 biadolę, że nic z tego, ale ja badam prog reguarnie po owulacji i nigdy nie miałam poniżej 20 stąd znam swój organizm.

    Sprawdź dokładnie wartości w domu, na pewno ten wynik o niczym nie przesądza :)

    Hania chyba to był 9 10 dp..więc chyba za późno..to w przyszłym cyklu zrobię w 8dp chyba będzie bardziej wiarygodny i wtedy porownam wyniki.. ;-)

    Dorka
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorot to 9 i 10 dpo już mógł trochę opaść, bo progesteron rośnie do 7-8dpo i zaczyna spadać do @. Ale mógłbyć równie dobrze niższy, albo taki sam, trudno powiedzieć.

    Jak pisze Sung jest nieco za niski (mimo, że w normie), bo do zafasolkowania przydałby się bliżej 20 (a najlepiej ponad) natomiast niewyklucza to udanego cyklu jak już pisałam. Na pewno jak wspomnisz lekarzowi, że masz dość niski to może dać ci luteinę albo duphaston po owulacji.

    Sung nawet mnie nie stresuj, dawaj znać jak beta, piersi różnie zachowują się we wczesnej ciąży!

    Blondas, no pięknie, rośnijcie zdrowo :*

    MałaMi, niestety musisz uzbroić się w cieprliwość, na mnie wyniki męża spadły jak najgorszy wyrok i wizja samego regenerowania nasienia przez 3 miesiące wpędzało mnie w depresję. ale razem to przetrwaliśmy i nie poddajemy się ;-)
    Rozważaliście inseminacje, czy nie kwalifikujecie się jeszcze?

    Blondas_29 lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Dziewczyny ja od piątku czekałam na wyniki bety i dziś nareszcie są 141,30... teraz pozostaje mi się tylko modlić żeby ten cud pozostał z nami ❤️

    rośnijcie zdrowo..;*

    ja czekam o 18 wyniki online.

    Blondas_29 lubi tę wiadomość

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona wrote:
    Zrobiłam test i nic, a okresu dalej brak :(


    który dzien cyklu masz ?
    zrób bete...
    u mnie wszystkie negatywy a piersi mam jak donice co ja mam rozmiar SS :P

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dorot to 9 i 10 dpo już mógł trochę opaść, bo progesteron rośnie do 7-8dpo i zaczyna spadać do @. Ale mógłbyć równie dobrze niższy, albo taki sam, trudno powiedzieć.

    Jak pisze Sung jest nieco za niski (mimo, że w normie), bo do zafasolkowania przydałby się bliżej 20 (a najlepiej ponad) natomiast niewyklucza to udanego cyklu jak już pisałam. Na pewno jak wspomnisz lekarzowi, że masz dość niski to może dać ci luteinę albo duphaston po owulacji.

    Sung nawet mnie nie stresuj, dawaj znać jak beta, piersi różnie zachowują się we wczesnej ciąży!

    Blondas, no pięknie, rośnijcie zdrowo :*

    MałaMi, niestety musisz uzbroić się w cieprliwość, na mnie wyniki męża spadły jak najgorszy wyrok i wizja samego regenerowania nasienia przez 3 miesiące wpędzało mnie w depresję. ale razem to przetrwaliśmy i nie poddajemy się ;-)
    Rozważaliście inseminacje, czy nie kwalifikujecie się jeszcze?


    niestety nie kwalifikujemy się jeszcze...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka a samą betę zrobiłaś, czy prog też? Bo może opóźnienie wynikać z cyklu bezowulacyjnego (tfutfu), chociaż wysoki prog nie przesądza o owulce, ale niski na pewno ją wyklucza.

    Trzymam kciuki, żeby to jednak fasolka była przyczyną, dawaj znać po 18!!

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4107 1739

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a poza tym chciałabym naturalnie nie myślę jeszcze o takich rzeczach... zobaczymy po kolejnych badaniach i po tych 3 miesiącach

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona wrote:
    Zrobiłam test i nic, a okresu dalej brak :(

    ten sam rocznik jestesmy ;)

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Malinka a samą betę zrobiłaś, czy prog też? Bo może opóźnienie wynikać z cyklu bezowulacyjnego (tfutfu), chociaż wysoki prog nie przesądza o owulce, ale niski na pewno ją wyklucza.

    Trzymam kciuki, żeby to jednak fasolka była przyczyną, dawaj znać po 18!!

    prog też. zaszalałam jak juz dać sie kłóć to na coś :P a nie na sama zwide ciążową :P

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Lisaveta_ Ekspertka
    Postów: 189 105

    Wysłany: 12 lutego 2018, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blondas_29 wrote:
    Dziewczyny ja od piątku czekałam na wyniki bety i dziś nareszcie są 141,30... teraz pozostaje mi się tylko modlić żeby ten cud pozostał z nami ❤️
    Gratulacje:*

    Blondas_29 lubi tę wiadomość

    Księżniczka styczeń 2013
    Aniołek [*] luty 2018 - 10t

  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lisaveta_ wrote:
    Gratulacje:*
    Również wielkie gratulacje i życzę dużo powodzenia,będzie dobrze ;-)

    Blondas_29 lubi tę wiadomość

    Dorka
  • dorot Ekspertka
    Postów: 294 86

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Dorot to 9 i 10 dpo już mógł trochę opaść, bo progesteron rośnie do 7-8dpo i zaczyna spadać do @. Ale mógłbyć równie dobrze niższy, albo taki sam, trudno powiedzieć.

    Jak pisze Sung jest nieco za niski (mimo, że w normie), bo do zafasolkowania przydałby się bliżej 20 (a najlepiej ponad) natomiast niewyklucza to udanego cyklu jak już pisałam. Na pewno jak wspomnisz lekarzowi, że masz dość niski to może dać ci luteinę albo duphaston po owulacji.

    Sung nawet mnie nie stresuj, dawaj znać jak beta, piersi różnie zachowują się we wczesnej ciąży!

    Blondas, no pięknie, rośnijcie zdrowo :*

    MałaMi, niestety musisz uzbroić się w cieprliwość, na mnie wyniki męża spadły jak najgorszy wyrok i wizja samego regenerowania nasienia przez 3 miesiące wpędzało mnie w depresję. ale razem to przetrwaliśmy i nie poddajemy się ;-)
    Rozważaliście inseminacje, czy nie kwalifikujecie się jeszcze?
    Hania biorę dupka od 16dc mam brać 2×1 przez 10 dni.. :-)

    Dorka
  • Paulaona Koleżanka
    Postów: 108 14

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    który dzien cyklu masz ?
    zrób bete...
    u mnie wszystkie negatywy a piersi mam jak donice co ja mam rozmiar SS :P

    32dc ja zero objawowo oprócz od 3 dni bolącego trochę brzucha i trochę z tylu krzyża. Plus mam mega duzo śluzu ale takiego przezroczystego. Myśle, ze jak nie pojawi się okres to pójdę w środę na bete. Chociaż ciężko mi się wyrwać z pracy.

    A test robiłaś Malinka?

    Skoro można pomyśleć, że może być lepiej, to znaczy, że już jest lepiej.
  • Blondas_29 Ekspertka
    Postów: 159 84

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka23x wrote:
    rośnijcie zdrowo..;*

    ja czekam o 18 wyniki online.
    Również trzymam mocno kciuki! ❤️

    w4sqs65gyz0a6r5s.png

    Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć, że się uda! <3
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona wrote:
    32dc ja zero objawowo oprócz od 3 dni bolącego trochę brzucha i trochę z tylu krzyża. Plus mam mega duzo śluzu ale takiego przezroczystego. Myśle, ze jak nie pojawi się okres to pójdę w środę na bete. Chociaż ciężko mi się wyrwać z pracy.

    A test robiłaś Malinka?


    8 kochana... 8 sikańców i negatywy ja mam tak :
    bóle brzucha
    bóle krzyża
    ogromne piersi i żylaste
    zawroty głowy
    niskie ciśnienie
    wyostrzony węch
    brak apetytu
    z czego na @ mam
    kłócia w szyjce
    bole brzucha
    apetyt
    puls i cisnienie w normie

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 12 lutego 2018, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulaona wrote:
    32dc ja zero objawowo oprócz od 3 dni bolącego trochę brzucha i trochę z tylu krzyża. Plus mam mega duzo śluzu ale takiego przezroczystego. Myśle, ze jak nie pojawi się okres to pójdę w środę na bete. Chociaż ciężko mi się wyrwać z pracy.

    A test robiłaś Malinka?


    ja mam 34 dc... a mam 30-31 dniowe wiec no... niepokoje sie.
    bardziej sie boje rozczarowania niz ostatnie 4 miesiace :(

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ