X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuję piersi w ogóle :/
    tempka niby lepsza, ale bez szału. Wstaję godzinę wcześniej i nie mam pojęcia kiedy można już liczyć jako normalną, bez dodawania 0,1...
    Mam tylko jeden objawy, dla mnie charakterystyczny, ale nie typowo ciążowy, więc nie ma co sobie wkręcać. Innych brak.

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    To jak owulacja była to jest nadzieja! ;) trzymam kciuki, jeżeli test ma przynieść dwie krechy to warto czekac :)

    W tym cyklu już po wszystkim bo @ dzisiaj bez zaproszenia. :-( i dlatego zastanawiam się nad tym clo od tego cyklu ktoś brał? Czy skróci mi cykle? Bo owulacja niby występuje tylko bardzo późno.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Hej kochane! Ja również witam się w lutowym wątku ;)

    Ciągle biję się z myślami - odpuścić czy nie odpuścić w lutym?
    Waleczna natura mówi - nie odpuszczaj, a nuż się uda! Ale zaraz za nią pojawia się głosik - po co Ci kolejne rozczarowanie?

    Sama już nie wiem ;/

    Mam tak samo... jestem waleczna z natury.
    Ale jestem też zmęczona tym wiecznym napięciem.
    Na razie myślę, że w lutym pójdę na monitoring (a nuż coś się okaże) i przejdę na dietę (powinnam, a ostatnio popłynęłam i mam z tyłu głowy, że to mnie blokuje).
    A w marcu olewam wszystko.
    Jak będzie, zobaczymy.

  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się właśnie dowiedziałam, że koleżanka jest w ciąży... I jakoś mnie to zdolowalo, że wszystkim w około się udaje tylko nie mi...

    LISTA STARACZEK

  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ja się właśnie dowiedziałam, że koleżanka jest w ciąży... I jakoś mnie to zdolowalo, że wszystkim w około się udaje tylko nie mi...

    Smag trzymaj sie <3 i my trafimy na nasz czas, głowa do góry.
    wiem co czujesz u mnie wszytskie kuzynki jak nie w ciąży to tyle co urodziły, ciesze sie z ich szczęścia, słodkie maleństwa. Ale wieczne pytania a "wy kiedy, "teraz wasza kolej. Nawet nie zdają sobie sprawy ile mnie to kosztuje bo one w 1-2 cyklu.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Ja się właśnie dowiedziałam, że koleżanka jest w ciąży... I jakoś mnie to zdolowalo, że wszystkim w około się udaje tylko nie mi...

    Miałam wczoraj to samo... niby udaje, ze mnie to nie rusza, ale tak naprawdę strasznie mi przykro, ze akurat mi od wielu miesięcy się nie udaje...

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • molisia Autorytet
    Postów: 964 552

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dołączam się do testujących :) 10.02powinnam dostać @. Jestem rok po ciąży p.M.
    W tym cyklu owulacji akurat była że zdrowego jajowodu :) liczę że zobaczę dwie kreski i będzie wszystko ok

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • _Hania Autorytet
    Postów: 1653 628

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    W tym cyklu już po wszystkim bo @ dzisiaj bez zaproszenia. :-( i dlatego zastanawiam się nad tym clo od tego cyklu ktoś brał? Czy skróci mi cykle? Bo owulacja niby występuje tylko bardzo późno.

    Późna owulacja, co wiem od dziewczyn ze styczniowego wątku (są nieocenione w poradach) nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę, ale przy staraniach tak długie cykle na pewno są utrudnieniem.

    Ja w tym cyklu brałam CLO. Zadziałało na uśpiony jajnik, ale owulacja (na to wygląda) będzie w tym samym czasie co w innych cyklach, ale słyszałam, że przyspiesza wielu dziewczynom. Może warto spróbować, porozmawiać z lekarzem.

    Przy tak długich cyklach też wydaje mi się plamienie bardziej naturalne, ja po 50 dniach miałam okres 7 dni :/ Kiedyś jak miałam cykl bezowulacyjny też tak to wyglądało. Lekarka wtedy tłumaczyła mi, że jak nie ma owulacji, to endometrium zaczyna się złuszczać z przerostu już, więc dlatego to trwa dłużej i są plamienia. Ale u Ciebie owulacja była :-)

    Na pewno pracowałabym nad skróceniem cykli, chociażby dlatego, żeby szybciej mieć szansę na kolejne starania.


    Sung ja mocno trzymam kciuki, brak objawów to też może byc objaw, nawet jak w poprzednich ciążach miałaś inaczej :)

    Sung lubi tę wiadomość

    syn 2019
    ____

    03.2021 wpadka - biochem
    06.2021 - starania czas start!
    07.2021 - biochem
    08.2021 - przerwa
    11.2021 - ?
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie tak jak mówicie: nova test to jakieś gówno, nie kupujcie go;) skoro zrobiłam antyreklame to zrobię też reklamę żelu conceive- stosowalyscie go? Ja myślę że szczęśliwy traf był właśnie wtedy kiedy mialam najwiekszy w moim zyciu( do tej pory) orgazm ;D i myślę ze conceive mial w tym swój udział.
    Jutro na pewno pójdę na betę, w poniedziałek myślę że też i jak beta będzie ładnie rosła to dopiero wtedy zapiszę się do lekarza. Myślę że w połowie 5 tygodnia żeby sprawdzić czy kropek jest w dobrym miejscu.

    Dziewczyny,póki mogę, jestem z Wami!! Mam urlop do końca tygodnia, zobaczymy czy później będę miała czas zaglądać do Was tak często jak teraz.

    Ewelinaaaa, Marryy, Sung, _Hania lubią tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
  • NiecierpliwaKarolina Autorytet
    Postów: 2409 2115

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Nie czuję piersi w ogóle :/
    tempka niby lepsza, ale bez szału. Wstaję godzinę wcześniej i nie mam pojęcia kiedy można już liczyć jako normalną, bez dodawania 0,1...
    Mam tylko jeden objawy, dla mnie charakterystyczny, ale nie typowo ciążowy, więc nie ma co sobie wkręcać. Innych brak.

    Jaki? :-)

    Co do piersi to spokojnie. Ja też ich za bardzo nie czuję (może chwilami uczucie ciężkości i pełności, ale bólu zero). W pierwszej ciąży też mnie nie bolały. Także nie każda musi to mieć ;-)

    n59y8u69xkreiife.png
    n59y20mm7mm8z66z.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Dokładnie tak jak mówicie: nova test to jakieś gówno, nie kupujcie go;) skoro zrobiłam antyreklame to zrobię też reklamę żelu conceive- stosowalyscie go? Ja myślę że szczęśliwy traf był właśnie wtedy kiedy mialam najwiekszy w moim zyciu( do tej pory) orgazm ;D i myślę ze conceive mial w tym swój udział.
    Jutro na pewno pójdę na betę, w poniedziałek myślę że też i jak beta będzie ładnie rosła to dopiero wtedy zapiszę się do lekarza. Myślę że w połowie 5 tygodnia żeby sprawdzić czy kropek jest w dobrym miejscu.

    Dziewczyny,póki mogę, jestem z Wami!! Mam urlop do końca tygodnia, zobaczymy czy później będę miała czas zaglądać do Was tak często jak teraz.

    To ja muszę pomyśleć o tym żelu bo narazie skupiłam się tylko na ovarin od tego cyklu :) go trzeba zastosować przed <3 i chwile poczekać czy można dopiero w trakcie <3 v

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    Miałam wczoraj to samo... niby udaje, ze mnie to nie rusza, ale tak naprawdę strasznie mi przykro, ze akurat mi od wielu miesięcy się nie udaje...
    Siedzę w pracy i ryczeć mi się chce..

    LISTA STARACZEK

  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobieta zmienną jest - walczę i testuję w lutym razem z Wami ;) Proszę o wpisanie na 28.02. - znów trzeba zamknąć miesiąc, mam nadzieję, że tym razem się uda pozytywnie. ;)

    Uzupełniam zapasy - ovarin, żel conceive i testy owulacyjne już zamówione. ;)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Marryy Autorytet
    Postów: 618 312

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hania wrote:
    Późna owulacja, co wiem od dziewczyn ze styczniowego wątku (są nieocenione w poradach) nie jest przeszkodą do zajścia w ciążę, ale przy staraniach tak długie cykle na pewno są utrudnieniem.

    Ja w tym cyklu brałam CLO. Zadziałało na uśpiony jajnik, ale owulacja (na to wygląda) będzie w tym samym czasie co w innych cyklach, ale słyszałam, że przyspiesza wielu dziewczynom. Może warto spróbować, porozmawiać z lekarzem.

    Przy tak długich cyklach też wydaje mi się plamienie bardziej naturalne, ja po 50 dniach miałam okres 7 dni :/ Kiedyś jak miałam cykl bezowulacyjny też tak to wyglądało. Lekarka wtedy tłumaczyła mi, że jak nie ma owulacji, to endometrium zaczyna się złuszczać z przerostu już, więc dlatego to trwa dłużej i są plamienia. Ale u Ciebie owulacja była :-)

    Na pewno pracowałabym nad skróceniem cykli, chociażby dlatego, żeby szybciej mieć szansę na kolejne starania.


    Sung ja mocno trzymam kciuki, brak objawów to też może byc objaw, nawet jak w poprzednich ciążach miałaś inaczej :)

    Dzięki Hania. Okres u mnie zawsze trwa ok 6 dni i to krwawienia ale bez specjalnego bólu, zobaczymy jak będzie teraz z tym plamieniem.
    Długie cykle są baaardzo uciążliwe szczególnie jak chciałoby sie juz :)
    Muszę porozmawiać z moim M czy zaczynać clo w tym cyklu czy czekamy jeszcze.

    2019 ♥️👩🏻

    Starania od 09.2017
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do żelu to napewno udawał dobrze płodny śluz.. ja go używałam przed <3 i czasem w trakcie a raz to nawet "po" sobie jeszcze wstrzyknelam (ale tak naprawdę chyba tylko dla spokoju psychicznego :p)

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    LISTA STARACZEK

  • MałaMi90 Autorytet
    Postów: 4109 1740

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szimi wrote:
    Dokładnie tak jak mówicie: nova test to jakieś gówno, nie kupujcie go;) skoro zrobiłam antyreklame to zrobię też reklamę żelu conceive- stosowalyscie go? Ja myślę że szczęśliwy traf był właśnie wtedy kiedy mialam najwiekszy w moim zyciu( do tej pory) orgazm ;D i myślę ze conceive mial w tym swój udział.
    Jutro na pewno pójdę na betę, w poniedziałek myślę że też i jak beta będzie ładnie rosła to dopiero wtedy zapiszę się do lekarza. Myślę że w połowie 5 tygodnia żeby sprawdzić czy kropek jest w dobrym miejscu.

    Dziewczyny,póki mogę, jestem z Wami!! Mam urlop do końca tygodnia, zobaczymy czy później będę miała czas zaglądać do Was tak często jak teraz.


    NO mnie niestety nie pomógł stosowuje żel już 5 miesięcy. :( U mnie pewnie inny problem jest...

    Pokrótce:

    Ona: niedoczynność tarczycy, endometrioza II stopnia, trombofilia wrodzona, brak KIR z DS

    On: leukocyty w nasieniu, MSOME- 1% klasa II,

    I Procedura
    II Transfer
    9w1d 💔 CRL 24,1 Aniołku Kochamy Cię
    II Procedura
    Zaczynamy
    ❄️❄️❄️❄️❄️ 4x4AA/4BA
    2 przebadane i zdrowe
    Pozostało
    ❄️ 4BA
    brak przebadanych
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Siedzę w pracy i ryczeć mi się chce..

    Też tak ostatnio reaguję na wszelkie info o ciążach i narodzinach. Musimy wierzyć, że nam się uda :*

    Moja kuzynka strasznie narzekała na ciążę - że ją mdli, wszystko boli itp. A ja tak bardzo chciałabym wiedzieć o czym ona mówi. ;(

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag wrote:
    Siedzę w pracy i ryczeć mi się chce..

    SMag głowa do góry! Przynajmniej dopóki nie dostaniesz @ (tfu tfu) bo u Ciebie są duuuuze szanse i ja mam jakies dziwne przeczucie a przynajmniej głęboka nadzieje ze Ci się udało w tym cyklu! Wszystko było pod kontrola, pęcherzyk był piękny, zastrzyk był, z tego musza być dobre wieści <3 wiem ze nie jest łatwo śle bądź dobrej myśli ze już niedługo będziesz przezywać to co koleżanka :* wczoraj siostra mojego meza urodziła zdrowego chłopczyka i jeszcze nazwali go tak jak my z mężem zawsze chcieliśmy naszego syna wiec tez na początku było mi trochę orzykto śle z drugiej strony myśle sobie ze skoro jej się udało (38 lat) to i mi się uda :)

    SMag lubi tę wiadomość

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marryy wrote:
    Potwierdzone jest pcos, w tym cyklu owulacja była bo poszłam akurat po skoku temp w 41dc i potwierdził. A euthyrox przypisal bo tsh 3,8.

    Marryy a jak lekarz ustalił u Ciebie PCOS? Na jakiej podstawie? Jeśli można wiedzieć :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Szimi Autorytet
    Postów: 291 207

    Wysłany: 1 lutego 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SMag nie płacz proszę, zobaczysz że będzie dobrze :*
    My uzywalismy żelu dokładnie tak samo, jak SMag pisze. raz w trakcie, raz przed a raz też sobie zaaplikowalam po, bo wydawało mi się mało i żeby plemniczkom lepiej było;D

    SMag lubi tę wiadomość

    31.01.2018- dwie kreski. Cudzie rośnij zdrowo <3
    zi133e3kabsyhy15.png
‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ