X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne LUTOWE TESTOWANIE 2018
Odpowiedz

LUTOWE TESTOWANIE 2018

Oceń ten wątek:
  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 14 lutego 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    veritaserum zgadza się ze kazdy ma po obciążeniu w górę prl :) no a Ci rzeczowi lekarze jednak zlecają , to badanie też trzeba dobrze zrobic , w zasadzie przygotować się aby było miarodajne .
    Ja biorę dostinex na zbicie , bo ona powinna urosnąc ale sa normy ile razy , w moim przypadku dużo za dużo , na przykładzie znajoma dopiero utzymała ciąże jak zbiła ogromną prl po obciążeniu to sie nazywa hiperprolaktynemia w zależności od wyników w taki sposób można również wykryć guza przysadki :) także ja myślę , że istotna jest jednak w jakimś stopniu


    Hugolina wiesz co kobieta zmienna jest , ale nie powiem Ci co się moze zmienić co nie ... wiem ze ANA się moze zmienić po poronieniach np
    Ale czy śluz ... trudno powiedzieć , czasami jak są p.p plemnikowe to wtedy nie dochodzi do zapłodnienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 18:42

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie nie dochodzi do zaplodnienia. Lekarze zwalili winę na tylozgiecie macicy i ze to juz mnie kwalifikuje do IUI. Słabo ogólnie. Myslama ze nie będę mieć problemów z poczęciem albo że nie aż takie zeby się bujać tyle czasu. Bo z miesiąca na miesiąc jestem bardziej rozgoryczona, zła bezradna i wściekła aż. No wiadomo ze smutno tez ze kolejny raz nic.

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina nie tutaj bym szukała... miałam kontakt kiedyś z dziewczynami miały tyłozgięcie , inne miały dwurożność i dzieci mają .
    Masz jakiegoś lekarza co od razu pcha Cie bez próby na IUI , nie rozumiem tego . Ale tak to czasami jest jeden drugiemu podsyła i jest zarobek .
    Moim zdaniem trzeba się skonsultować z dobrym lekarzem nawet posłuchac kilku opinii żeby zrobić IUI . Przecież samo tyłozgięcie to nie jest nie wiadomo co poczytaj na necie nawet , mogą byc trudnosci ale to nie jest wyrocznia .
    A moze masz PCOS sprawdzałaś ? przeciwciała przeciw plemnikowe bym zbadała ale nie z krwi a ze śluzu właśnie , bo moze być tak ze śluz " niszczy" plemniki zanim dojdą do celu . Bada się to ileś tam godzin po stosunku i pobierają śluz z szyjki i badają . Musiałabyś dopytać

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pcos nie mam raczej. Byłam w trakcie @ na usg i nie widać było nic niepokojącego. Może coś zostało "spieprzone " podczas cesarki bo o tym też lekarz jeden powiedzil. Niby teraz ta bliznę naprawilam bo był ubytek w ścianie macicy ale czy to było wieksza przeszgoda tez nie wiem. O lekarza tez ciężko tu u mnie. W klinice niepłodności byłam to gin nie miał jakoś specjalnie do czego się doczepic patrząc na wyniki, tez wspomniał o inseminacji jeśli nie wyjdzie nam w ciągu pół roku od operacji. Czekam na wizytę u kolejnego lekarza. Spytam o to badanie śluzu.

  • Karmelkovaa Autorytet
    Postów: 2385 1850

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina hm poszukaj gdzieś dalej lekarza , nie z okolic moze . Warto się porozglądac ...
    Mam nadzieję , że w końcu zaskoczy a Ty będziesz cudownie zaskoczona ;*

    " Ty tylko mnie poprowadź...Tobie powierzam mą drogę '
    w57vflw15bwqt29a.png
    Dwa Aniołki [*] [*]
    2 ciąże biochemiczne ...
    Deficyt KIR , niewydolność ciałka żółtego i duzo innych





  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Szczecinie mam aż za dużo lekarzy do wyboru tyle ze terminy są odległe. Ale żeby tez trafić na odpowiedniego to sztuka.

    Karmelkovaa Tobie życzę dwóch kreseczek i oczywiscie żeby teraz ciąża się utrzymala i szczęśliwie rozwiazala .ja mam już jedno dziecko z czego się bardzo cieszę. Teraz kazali mi się modlic. ;)

  • kasiulka1082 Autorytet
    Postów: 502 228

    Wysłany: 15 lutego 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Helenka_mała wrote:
    Kasiulka, a Twój partner zaczął przyjmować jakieś suplementy an poprawę? ja już zakupiłam i zaczynamy działać.

    Fertilman plus, wcześniej brał więcej specyfików, ale mamy nadzieję, że to wystarczy. Jeszcze go zmuszę żeby do Wit C 1000 powrócił.

    13.05.2005 - córka <3
    11.06.2008 - syn
    <3gannqqmzrgeqpltq.png

    05.06.2017 - zaczynamy się leczyć po 11 cyklach starań o trzeci skarb <3
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugilina87 - u mnie ginekolog też stwierdził tyłozgięcie, ale nic nie mówił o tym, że może to utrudniać zajście w ciążę.

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Makowa_Panna Autorytet
    Postów: 2194 2130

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hugolina jak przeczytam co Ci lekarz mówił o tyłozgięciu to myślałam, że spadnę z krzesła! A co on szkołę sto lat temu kończył?! Ja mam tyłozgięcie a w ciąże zachodzę bez problemu. Gorzej z utrzymaniem...
    Karmelkovaa czyli wysoka prolaktyna po obciążeniu może być przyczyna poronień?

    Nasz ziemski cud Zuzia 07.02.2019
    9 poronień (*)
    ckaiebkmec0q6ruc.png
  • Ola_45 Autorytet
    Postów: 2815 2691

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2019, 23:49

  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, ja już po becie, czekam z niecierpliwością na wyniki. Wczoraj dla pewności zrobiłam jeszcze jeden test i wyszła znowu blada druga kreska, mam nadzieje ze to nie pomyłka i mój organizm wreszcie zaczął współpracować :)

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • Malinka23x Ekspertka
    Postów: 219 76

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już po becie, czekam z niecierpliwością na wyniki. Wczoraj dla pewności zrobiłam jeszcze jeden test i wyszła znowu blada druga kreska, mam nadzieje ze to nie pomyłka i mój organizm wreszcie zaczął współpracować :)


    3mam kciuki... ;*

    A u mnie nadal cisza. Tempka wysoka. Okresu brak. Wczoraj plamilam myslama ze to juz... A dzis cisza :(

    4de4da5bbbe6e996e17a2a8aaf94d399.png
  • SMag Autorytet
    Postów: 842 331

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Ja w następnym miesiącu (jak się nie uda i dlatego że w tym już się splukalam :D)
    Chce sobie zrobić tą MUCH-ę i posiew z pochwy, może jeszcze tą homocysteine. Zobaczę jak z kasą będę stała.
    MUCHa 200zl a posiew 80zl - jakie ceny według Was ? Drogo ? Względnie ?

    Trzymam kciuki za wszystkie testujące w najbliższych dniach :*
    Mniej się udzielam , ale podczytuje.

    LISTA STARACZEK

  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już po becie, czekam z niecierpliwością na wyniki. Wczoraj dla pewności zrobiłam jeszcze jeden test i wyszła znowu blada druga kreska, mam nadzieje ze to nie pomyłka i mój organizm wreszcie zaczął współpracować :)

    Kciuki! :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Cześć dziewczyny, ja już po becie, czekam z niecierpliwością na wyniki. Wczoraj dla pewności zrobiłam jeszcze jeden test i wyszła znowu blada druga kreska, mam nadzieje ze to nie pomyłka i mój organizm wreszcie zaczął współpracować :)

    To obie czekamy :) tez dziś w końcu poszłam :) trzymam kciuki!

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmelkovaa wrote:
    Hugolina a prolaktyne po obciazeniu ? bo ta jest istotna ... widzisz ja prl mam super po obciazeniu w kosmos . Biore dostinex a prl odpowiada za niewydolnosc ciałka tez . Pogadaj z ginem moze cos zaproponuje i faceta bym zbadała

    Tylko wszedzie sie odchodzi juz od badania prl po obciazeniu. Podwyzszona swiadczy tylko o wrazliwosci na stres i nic poza tym.

  • PaniEr Ekspertka
    Postów: 210 61

    Wysłany: 15 lutego 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1000 wrote:
    To obie czekamy :) tez dziś w końcu poszłam :) trzymam kciuki!
    Super :) o której bedziesz mieć wyniki? Mi powiedzieli, ze na pewno przed 18, ale przeważnie są dostępne już Ok 15.

    PCOS, hiperinsulinemia, wysoki testosteron i androstendion, AMH = 17,1
    armia męża OK, jajowody drożne.

    3 cykle z clo, obecnie 3 cykl z aromkiem i Bomfolą.
  • bondzik007 Autorytet
    Postów: 1401 992

    Wysłany: 15 lutego 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr i 1000 wysokich bet życzę :*

    1000, pumka1990 lubią tę wiadomość

    12.04.18 - Dwie kreski!! <3 Beta 232,47 11dpo 3cs
    p19u3e3kqm3ubh3v.png

    [*] Aniołek 9tc+3 16.11.2017 <3 <3 <3 1cs

    Synek <3 cały i zdrowy urodzony 16.12.18 <3

    [*] Aniołek 10tc+5 31.12.19 <3 <3 <3 dziewczynka z trisomią 22 ..

    MTHFR_1298A-C homozygota , obniżone białko S, podwyższone D-dimery
    Folian, b12, b6, wit D, acard, clexane, duphaston
  • 1000 Autorytet
    Postów: 653 487

    Wysłany: 15 lutego 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PaniEr wrote:
    Super :) o której bedziesz mieć wyniki? Mi powiedzieli, ze na pewno przed 18, ale przeważnie są dostępne już Ok 15.

    U mnie wyniki są zwykle są między 15 a 16 :) znów cały dzień siedzenia jak na szpilkach ;)

    abebc6b312.png
    6814342a4e.png
  • Megsss Autorytet
    Postów: 1426 656

    Wysłany: 15 lutego 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madame_butterly wrote:
    Hugilina87 - u mnie ginekolog też stwierdził tyłozgięcie, ale nic nie mówił o tym, że może to utrudniać zajście w ciążę.

    U mnie dokładnie to samo... mam tylozgiecie i lekarz zaprzeczył ze może to mieć
    wplyw na trudności z zajściem

‹‹ 95 96 97 98 99 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ