X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Lutowe Zielone Kropki 2014 :)
Odpowiedz

Lutowe Zielone Kropki 2014 :)

Oceń ten wątek:
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wpisałam sie co prawda na 3.02 ale mysle ze wszystko wyjscni sie wczesniej.Oby pozytywnie dla mnie i dla Wasz wszystkich:)

    Tak czy inaczej jak @ nie bedzie to testuje tego 3:)

    Eweloka84 lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    czemu tak to dziwnie kopiujecie ??

    wystarczy skopiować i wstawić w swojego nowego posta ,nie cytować ;)

    ok juz nie bede ...pozdrawiam

    samira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta83 wrote:
    SAMIRA I ROBOTKA1 jak tam kochane po monitoringach ?????/
    ja nie miałam monitoringu ale wczoraj test owulacyjny pozytyw i piersi bolą a brodawki to już nie mówię jak ..poza tym ciągnięcia w jajnikach i podbrzuszu (mam nadzieję ze to na ovulkę bo mam chore jelita to możne być od nich)i działam ostro :P (jak widać na wykresie) :)

    Eweloka84, czekaja, marta83 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziara wrote:
    ok juz nie bede ...pozdrawiam
    ale nic się nie stało ,spokojnie ,to taka aluzja była tylko do wszystkich w sumie ...:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki Staranek styczeń-luty 2014 <3
    Styczen:

    29-Ania1986

    Luty:
    1 - dorocia2324
    2 -
    3 - czekaja ,Nata
    4 -
    5 - samira ,mycha28 ,Robotka1 ,Eweloka84
    6 - wirbażka ,mika85
    7 -
    8 - rastafanka
    9 -
    10 - Iwka, K4lina, santoocha ,Madziara
    11 -
    12 -
    13 - pati2704
    14 - yojiona, aniulkab86 ,blue00
    15 -
    16 -
    17 -
    18 -
    19 -
    20 -
    21 -
    22 -
    23 -
    24 -
    25 -
    26 -
    27 - marta83 ,IK
    28 - Karmelek, Miśkaa


    pozwolilam sobie troche zmodyfikować liste bo z poprzedniej wynikało ze testuje dopiero 26 lutego;) a testuje na chwile obecna 29 stycznia, a ze jestem tu od poczatku to chyba moge wprowadzic małe zmiany co Samirka?

    Eweloka84, IK lubią tę wiadomość

  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No samira łaśnie widziałam że u ciebie na wykresie ostrą robote widac;)

    samira lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    samira wrote:
    ale nic się nie stało ,spokojnie ,to taka aluzja była tylko do wszystkich w sumie ...:D

    wiem ...usmiecham sie ...przyznalam sie ze wlasnie ja tak zrobilam ...pozdrawiam..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekaja wrote:
    No samira łaśnie widziałam że u ciebie na wykresie ostrą robote widac;)
    żeby to dało rezultaty w postaci groszka to będzie extra prezent na Walentynki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 stycznia 2014, 15:18

    kamo, Eweloka84, czekaja, Iwka lubią tę wiadomość

  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samira trzymam kciuki za owocne starania :):)

    samira lubi tę wiadomość

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć!
    U mnie ostre starania zakończyły się ostrym zapaleniem pęcherza... Chyba umrę! Drugi raz w życiu tak mam...
    Urofuraginum, żurawinka i jakieś ziółka poszły w ruch. Może macie jakieś sprawdzone sposoby na to cholerstwo?

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja znalazlam cos takiego:
    Lekcja pierwszej pomocy

    Często już po trzech, czterech dniach kuracji dolegliwości ustępują. Wtedy wizyta u lekarza nie będzie konieczna.
    Pij dużo płynów. Nie mniej niż 3 l dziennie. W ten sposób łatwiej zapobiegniesz dalszemu rozwojowi infekcji. Przez pierwsze dni co godzinę wypijaj szklankę przegotowanej wody (możesz do niej dodać sok z połówki cytryny). Jeśli nie lubisz kwaśnych płynów, łykaj witaminę C (nie więcej niż 10 tabletek po 200 mg na dobę).
    Rób nasiadówki. Czasami wystarczy już cieplejsza niż zazwyczaj kąpiel rano i wieczorem. Możesz też do niej dodać napar z ziół (wymieszaj po łyżce kwiatu rumianku, ziela nawłoci i krwawnika oraz liści szałwii, zalej litrem wrzątku i parz pod przykryciem 15 minut). Po przecedzeniu wlej do wanny i dolej tyle gorącej wody, by - kiedy usiądziesz - sięgała ci tylko do talii. Taka nasiadówka powinna trwać 15-20 minut. Przeciwzapalnie i rozkurczowo działają też ziołowe parówki. Możesz je przygotować z kilku ziół (takich jak do nasiadówek). Po odcedzeniu napar wlej do małej miski z gorącą wodą. Najpierw kucnij nad nią (potem możesz usiąść) i od talii przykryj się ręcznikiem. Na taką kąpiel parową zarezerwuj sobie ok. 20 minut. Zarówno do nasiadówek, jak i parówek stosuje się też gotowe mieszanki, dostępne w aptece (Femonisept, Vagolavit, Vagosan).
    Rozgrzewaj się. Nie wystarczy otulić się puchową kołdrą. Aby rzeczywiście szybko poczuć ulgę, przyłóż ciepły okład na podbrzusze oraz, jeśli będzie to możliwe, równocześnie drugi na dolną część pleców. Użyj do tego poduszek elektrycznych lub termoforów.
    Sięgnij po zioła. W ciągu dnia staraj się wypić nawet do 1,5 l specjalnych ziołowych herbatek, które działają moczopędnie i łagodzą objawy zapalenia. Mogą to być gotowe mieszanki (Urovit, Urosan, Nefrobonisan) albo napary z wybranego ziela, np. nawłoci, skrzypu, pokrzywy, bratka czy mniszka. Łyżkę ziół (lub ekspresową herbatkę) zalej szklanką wrzątku i parz pod przykryciem przez 15 minut. Podrażniony pęcherz ukoisz, pijąc wyciąg z brzozy, pokrzywy, mniszka albo jeżówki. Takie preparaty również kupisz w aptece.
    Zaufaj żurawinie. Zakwasza mocz i zapobiega rozwojowi szkodliwych bakterii. Sok czy konfitury nie wystarczą. Lecznicze właściwości mają dostępne bez recepty preparaty z wyciągiem z żurawiny (Uretin, Urinal).
    Wypróbuj ziołomiody. Pszczoły robią je z podawanych im specjalnych pożywek na bazie soków z roślin. Na zapalenie pęcherza apiterapeuci polecają ziołomiód: pokrzywowy, rumiankowy i z soku brzozowego. Trzeba jeść po łyżeczce 3 razy dziennie.
    Zażywaj leki ziołowe. W aptece bez recepty kupisz Urosept, Nefrobonisol, Urogran lub Fitolizynę (działają one odkażająco i moczopędnie).

    _Ania_ lubi tę wiadomość

  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, dzięki :)

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • dorocia2324 Autorytet
    Postów: 3623 1569

    Wysłany: 18 stycznia 2014, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem co czujesz Ania bo do mnie w ostatnim czasie często się to przyplątuje. Ale ja jak poczuje tylko coś niepokojącego to od razu żurawinka idzie w ruch i jest oki, czasem maść jak jest gorzej.

    wff29vvj3im6fjka.png
    82dojw4zvycwyste.png
    gyxw6iyek58r84xj.png[/url
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj już znacznie lepiej niż wczoraj - zjadłam zapasy żurawiny, biorę Urofuraginum i piję hurtowe ilości ziółek Urosan :)

    czekaja lubi tę wiadomość

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • e3w3a Przyjaciółka
    Postów: 82 28

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki:) Ja postanowiłam w tym cyklu całkowicie wyluzować. Poprzedni zakończył się klapą i był płacz i rozczarowanie. Był to pierwszy cykl po poronieniu w którym dostaliśmy zielone światełko od lekarza i myślałam że jak za pierwszym razem udało się bez problemu to teraz będzie tak samo, ale niestety...myślę że spięcie i stres zrobiły swoje. Dlatego postanowiliśmy z M, że zrobimy jak wtedy gdy się udało, wyjedziemy gdzieś sobie nie będziemy nic planować, myśleć, nakręcać się. W przyszłym tyg oddajemy laptopa do naprawy przez co nie będę miała mozliwości przesiadywać tu cały czas, obserwować wykres. Tak postanowiliśmy na ten cykl:) Za miesiąc wrócę i dam znać czy się udało:) Trzymam za Was wszystkie kciuki i życzę powodzenia! Luty będzie piękny!Wierzę w to:) Ciepłe uściski dla Was wszystkich:):)

    _Ania_, santoocha lubią tę wiadomość

    enopka
  • _Ania_ Ekspertka
    Postów: 206 177

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Owocnych starań zatem :)

    cfbd69597e38556e0d9dfe823aa26cca.png
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobre podejscie:) ja rowniez jak w tym cyklu sie nie uda odpuszczam mierzenie liczenie sprawdzanie i moze to bedzie mialo pozytywny wplyw:)

    e3w3a lubi tę wiadomość

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też chciałam w tym cyklu odpuścić ale cieszę się że tego nie zrobiłam boo ten cykl mam zupełnie inny niż poprzedni tzn. patrząc na śluz i temperaturkę ovu miałam 12 dc a ja 0 13 miesięcy mam między 17 a 21 dc. jestem ciekawa czy po 14 dniach przyjdzie @...cykle mam około 31 dni a tu by miała przyjść 26 dc...Ale jeśli teraz się nie uda gin chce mnie zobaczyć ....trochę się boję bo HSG i laparo miałam w ostatnich 3 miesiącach - z nim mi nudno nie jest.
    Ewcia trzymam kciuki i czekamy na cudowne wiadomości <3

    czekaja, samira, e3w3a lubią tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
  • czekaja Autorytet
    Postów: 1883 1921

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwka moze pojdziesz go gina juz w fasolka w brzuchu:)

    mi tez sie ovu przesunela najprawdopodobniej o 3 dni ale to z powodu dostinexu chyba:)

    iv099vvjggrlv6wt.png



    hchydqk3i4qembie.png



  • Iwka Autorytet
    Postów: 2702 3400

    Wysłany: 19 stycznia 2014, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj oby kochana :) ale teraz tak policzyłam że jeśli przyjdzie @ 26 dc to jeszcze jeden cykl może mi się uda odhaczyć przed wizytą bo gin dał mi czas do końca lutego....co to oznacza, nie wytłumaczył...dlatego mam obawy

    czekaja lubi tę wiadomość

    f2w3dqk36k0lr0xc.png
    17.07.2011[*] Zosia
    Synuś <3 11 dpt - 622 bhcg; 14 dpt - 1292 bhcg
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ