X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Pewnie ❤️ w październiku będzie boom na porodowkach ❤️

    Kaka470 nie widzę innej opcji :-D

    W czwartek jedziemy na badanie nasienia ;-) wszystko sie wyjaśni.

    Dziewczyny czy są tu kobitki które maja niedoczynność tarczycy razem z hiperprolaktynemią i ginekolog przepisał im Clo lub zalecił ovarin? ;-)


    Ja nie mam nic z powyższych ale cos mam (nie tak) tylko nikt nie wie co :).
    Tez jestem na CLO teraz to bedzie juz moj trzeci cykl z CLO.

    Dziewczyny luty jest nasz :).

  • Anna Stesia Autorytet
    Postów: 3942 5285

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy można dołączyć? Poprosiłabym o wpisanie na 15 lutego.

    kaka470, Anulka0407 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witaj Anna Stesia <3 w lutym musi się nam wszystkim udać ;)

    Ja własnie zamówiłam inofem i zel conceive. Pierwszą wizytę u gina odnośnie nieudanych starań mam dopiero 25 stycznia czyli 11dc a moze akurat ten inofem pomoże i urośnie piękny pęcherzyk :D mam nadzieje że gin potraktuje mnie serio i weźmie się za mnie aby w końcu zaskoczyło. Nie poddaje się ale mam wrażenie ze pokłady mojej nadziei i cierpliwości powoli się kończą ;-)

    CarPer jak czujesz się po CLO? Pomaga rosnąć pęcherzykom?

  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po zapoznaniu się z opiniami też zamówiłam cel conceive także czekam na przesyłkę i zabieram się za testowanie :D

    spioch lubi tę wiadomość

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    Pewnie ❤️ w październiku będzie boom na porodowkach ❤️

    Kaka470 nie widzę innej opcji :-D

    W czwartek jedziemy na badanie nasienia ;-) wszystko sie wyjaśni.

    Dziewczyny czy są tu kobitki które maja niedoczynność tarczycy razem z hiperprolaktynemią i ginekolog przepisał im Clo lub zalecił ovarin? ;-)
    ja u siebie podejrzwam też problem z prolaktyną, ale tarczyca rozwalona. Ovarin powiedział, że moge brać, dla niego najważniejszy kwas foliowy, a clo to mój ierwszy cykl, drugi dzień.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    ja u siebie podejrzwam też problem z prolaktyną, ale tarczyca rozwalona. Ovarin powiedział, że moge brać, dla niego najważniejszy kwas foliowy, a clo to mój ierwszy cykl, drugi dzień.:)

    A CLO przepisal Ci sam czy ty to zaproponowalas?

    Zbadaj PRL bo to duży czynnik niepowodzeń

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 14:57

    spioch lubi tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie jak tam po niedzieli , ja właśnie dopadłam komputer bo wcześniej miałam gości :-)U mnie owu już skacze z owulacją wyznaczył mi już dwa terminy owu i @ a to dopiero początek i oczekiwanie na wielkie testowanie z którego na pewno nic pozytywnego nie będzie .

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Ewka90 Autorytet
    Postów: 1042 135

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    witam serdecznie jak tam po niedzieli , ja właśnie dopadłam komputer bo wcześniej miałam gości :-)U mnie owu już skacze z owulacją wyznaczył mi już dwa terminy owu i @ a to dopiero początek i oczekiwanie na wielkie testowanie z którego na pewno nic pozytywnego nie będzie .

    Myśl pozytywnie a będzie dobrze :) trzymam kciuki :)

    3i49gu1r7dpjlown.png
  • CarPer Autorytet
    Postów: 1491 588

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spioch wrote:
    witaj Anna Stesia <3 w lutym musi się nam wszystkim udać ;)

    Ja własnie zamówiłam inofem i zel conceive. Pierwszą wizytę u gina odnośnie nieudanych starań mam dopiero 25 stycznia czyli 11dc a moze akurat ten inofem pomoże i urośnie piękny pęcherzyk :D mam nadzieje że gin potraktuje mnie serio i weźmie się za mnie aby w końcu zaskoczyło. Nie poddaje się ale mam wrażenie ze pokłady mojej nadziei i cierpliwości powoli się kończą ;-)

    CarPer jak czujesz się po CLO? Pomaga rosnąć pęcherzykom?

    Czuje sie całkiem ok. Chociaz mam takie napady gorąca momentami ktore trwają chwile. Nie mam monitoringu bo tutaj sie tego nie praktykuje. Pierwszy cykl był stracony całkiem wiem po temperaturze ze owu wcale nie było. W drugim skok był juz ładnie widoczny ale nic z tego :(. Mam natomiast sprawdzany progesteron w kazdym cyklu. Teraz po trzecim dowiem sie jakie były wartości i jesli sie okaże ze poniżej 10 (albo 30, zalezy chyba od jednostek) to dawka CLO zostanie podwojona na kolejne 3 miesiace. A pozniej to juz mnie czeka jedynie IVF.
    Śpioch Ty jak widze jestes na początku staran. Zmotywuj gina zeby sie Toba zajął porządnie ;)

    spioch lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CarPer wrote:
    Czuje sie całkiem ok. Chociaz mam takie napady gorąca momentami ktore trwają chwile. Nie mam monitoringu bo tutaj sie tego nie praktykuje. Pierwszy cykl był stracony całkiem wiem po temperaturze ze owu wcale nie było. W drugim skok był juz ładnie widoczny ale nic z tego :(. Mam natomiast sprawdzany progesteron w kazdym cyklu. Teraz po trzecim dowiem sie jakie były wartości i jesli sie okaże ze poniżej 10 (albo 30, zalezy chyba od jednostek) to dawka CLO zostanie podwojona na kolejne 3 miesiace. A pozniej to juz mnie czeka jedynie IVF.
    Śpioch Ty jak widze jestes na początku staran. Zmotywuj gina zeby sie Toba zajął porządnie ;)

    Tak własnie zapisałam się do jakiegoś polecanego i idę 25 stycznia w tej sprawie. Mój progesteron w 3dc wyniosl 0,2 a w 22dc około 6. Przeszukałam swoje stare badania (kiedy jeszcze się nie starałam i w ogóle nie patrzyłam na to) i zawsze w 2 fazie mój prog wynosił około 6 także moze byc problem z owulacją. Endo przepisała mi bromka i mowiła ze to pomoże owulacji, ale jak widać 3 miesiąc już go biorę a dalej nie zaskoczyło.
    Wiąże duże nadzieje teraz z tym ginekologiem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 stycznia 2017, 20:45

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od razu po odstawieniu clo zaczynam szaleć, bo mam monitoring dopiero w 14 dc i może być już po owulacji .:)

    spioch, kate88:) lubią tę wiadomość

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie na razie spokój w sensie owulacji nie widać. :P Zaczynam się martwić czy też nie mam z nią problemów. Jutro ginekolog może coś rozjaśni.

    Ja się dziś na domiar złego poślizgnęłam i przewróciłam. Właśnie wróciłam z izby przyjęć i mam skierowanie do chirurga- ledwo ruszam ręką.

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 15 stycznia 2017, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, nie mogę się doczekać wizyty u nowej gin, mam nadzieję że będzie warta mojego czekania :D wezmę jej wyniki badań które porobilam, streszcze to co dotychczas lekarze mówili i mam nadzieję że w końcu coś podziała sensownie. Ale to dopiero 24

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Ania :) Przyjaciółka
    Postów: 69 67

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Dziewczyny, można się dołączyć? Niestety w styczniu się nie udało :(

    Ania
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania :) wrote:
    Czesc Dziewczyny, można się dołączyć? Niestety w styczniu się nie udało :(

    Tule i oczywiście witaj. Luty będzie miał rekord fasolek :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Adziuchna Debiutantka
    Postów: 15 17

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny
    Chciałabym do Was dołączyć. W kupię raźniej. Pewnie będę najstarszą starającą się wśród Was, ale zawsze możemy podzielić się doświadczeniami

    Mama dwóch córek Michasia 10 lat, Hania 5 lat i Aniołka 07.07.2014 (15tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ania i Adziuchna ;-)

    W kupie zawsze raźniej ;-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a pytanie trochę z innej beczki, ale na pewno coś poradzicie.

    Myślicie, że stany zapalne/grzybiczne mogą być przeszkodą w zajściu?
    I czy leki, globulki i maści nie są przeciwskazane dla staraczek?

    Ginekologa mam dopiero 01.02, a się zastanawiam.

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Ania i Adziuchna , przykro mi z powodu @

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ