X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adziuchna wrote:
    Witam dziewczyny
    Chciałabym do Was dołączyć. W kupię raźniej. Pewnie będę najstarszą starającą się wśród Was, ale zawsze możemy podzielić się doświadczeniami

    Witaj :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak wam mija dzień?

    Ja siedzę i powoli ładuje siły na ten cykl ;-)

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest dzisiaj totalna niemoc i lenistwo straszliwe. Ale może to organizm tylko odbija sobie za wczorajszy wariacki dzień w pracy.

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Bede Was obserwowac na lutym i poprosze o same pozytywne testy ;) Zostawiam wiruski :)

    moni91 wrote:
    Dziewczyny, a pytanie trochę z innej beczki, ale na pewno coś poradzicie.

    Myślicie, że stany zapalne/grzybiczne mogą być przeszkodą w zajściu?
    I czy leki, globulki i maści nie są przeciwskazane dla staraczek?

    Ginekologa mam dopiero 01.02, a się zastanawiam.

    Mowia, ze infekcje przeszkadzaja w zajaciu, ale roznie to bywa. Ja zaszlam w cyklu, w ktorym mialam bakterie w pochwie i po owu dostalam antybiotyk. Inne staraczki zaszly z grzybkiem i przy zapaleniu pecherza takze zawsze trzeba miec nadzieje :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 14:53

    spioch, kaka470, dobuska, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej nowym dziewczynom!
    Fajnie, że nas tak dużo.

    Trochę się stresuję przed wizytą u gina. Boję się, że mnie wyśmieje i nie dostanę żadnego skierowania na badania

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie ja sie zarazam ;-)

    Doma w ogóle sie nie stresuj, po to są badania żeby poznać przyczyny i zacząć działać! A jeśli cie lekarz wysmieje to znaczy ze to dupa nie lekarz ;-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Annie i bardzo Ci gratuluję ! :) U mnie teraz 6cs się rozpoczął więc może też będzie szczęśliwy.

    Doma90, wiem, że kłamstwo ma krótkie nogi, ale ja musiałam skłamać, że się dłużej staramy, żeby dostać jakiekolwiek skierowania.

    Jak powiedziałam kiedyś pierwszej gince, że 4-ce to się zaśmiała, choć w porządku babeczka... kazała po prostu uzbroić się w cierpliwość, bo to jest cud poczęcia, a nie zachcianki :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moni91 wrote:
    Dzięki Annie i bardzo Ci gratuluję ! :) U mnie teraz 6cs się rozpoczął więc może też będzie szczęśliwy.

    Doma90, wiem, że kłamstwo ma krótkie nogi, ale ja musiałam skłamać, że się dłużej staramy, żeby dostać jakiekolwiek skierowania.

    Jak powiedziałam kiedyś pierwszej gince, że 4-ce to się zaśmiała, choć w porządku babeczka... kazała po prostu uzbroić się w cierpliwość, bo to jest cud poczęcia, a nie zachcianki :)
    Tak masz racje w ogóle nie pomyslalam o czasie starania tylko ogólnie o badaniach. Ja ide za tydzień i tez zamierzam powiedzieć ze staram sie juz rok. Ale z badan nigdy zaden lekarz nie powinien sie smiac

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2017, 15:32

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, też mam zamiar skłamać i powiedzieć, że rok się staramy. Tak, to w ogóle by szans nie było bym dostała skierowanie. A akurat nie mam na zbyciu milionów monet na badania, więc miło gdyby mi dał to skierowanie. Mam na 17.00, to napiszę potem czy coś udało mi się wskórać.

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Tak, też mam zamiar skłamać i powiedzieć, że rok się staramy. Tak, to w ogóle by szans nie było bym dostała skierowanie. A akurat nie mam na zbyciu milionów monet na badania, więc miło gdyby mi dał to skierowanie. Mam na 17.00, to napiszę potem czy coś udało mi się wskórać.
    Kochana powodzenia daj koniecznie znać

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju jakiego ja mam dzisiaj doła....:(

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:59

    kaka470, spioch, wszamanka lubią tę wiadomość

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam od gina i trochę mój humor się popsuł.
    12 dc na usg prawy jajnik zupełnie pusty, lewy ma aż dwa pęcherzyki, z czego jeden ma 17mm.
    Nie wiadomo czy pęknie, więc zaproponował bym przyszła w środę do niego na obserwację cyklu. Tylko, że przyjmuje do 13 a ja jestem do 17 w pracy. Na dodatek na rejestracji powiedziała mi, że nie ma miejsca i że co ja sobie wyobrażam, że na NFZ zrobię monitoring i że mogę sobie przyjść i czekać czy mnie przyjmie...

    Hormony mi dał, tyle, że bez skierowania, bo twierdzi, że nie jest poradnią endokrynologiczną tylko ginekologiczną. I muszę zrobić prywatnie. Aktualnie nie mam takiej sumy pieniędzy, by je wykonać, więc to wszystko chyba jest bezsensu. :( :(

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    Wróciłam od gina i trochę mój humor się popsuł.
    12 dc na usg prawy jajnik zupełnie pusty, lewy ma aż dwa pęcherzyki, z czego jeden ma 17mm.
    Nie wiadomo czy pęknie, więc zaproponował bym przyszła w środę do niego na obserwację cyklu. Tylko, że przyjmuje do 13 a ja jestem do 17 w pracy. Na dodatek na rejestracji powiedziała mi, że nie ma miejsca i że co ja sobie wyobrażam, że na NFZ zrobię monitoring i że mogę sobie przyjść i czekać czy mnie przyjmie...

    Hormony mi dał, tyle, że bez skierowania, bo twierdzi, że nie jest poradnią endokrynologiczną tylko ginekologiczną. I muszę zrobić prywatnie. Aktualnie nie mam takiej sumy pieniędzy, by je wykonać, więc to wszystko chyba jest bezsensu. :( :(
    Boże co za lekarz......

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu takie dzisiaj złe humory i wiadomości !!!!!!!!
    Ja też w sumie coś dzisiaj kiepsko się czuje cały dzień mnie bolą jajniki i brzuch promieniuje na plecy nigdy takiego bólu nie odczuwałam uciążliwe straszne, o 5 tak mnie obudziło że spać nie szło :-( dziś według owu 4 dzień po choć mi się wydaje że raczej 5 jest , no zobaczymy .

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja się nie znam, te dwa pęcherzyki to źle tak, za mało?
    Czy okej?

    Przełożę te badania na luty, wtedy będę lepiej stała z kasą. Szkoda mi możliwości zobaczenia czy jest owulacja, ale czy dobrze myślę, że jeśli pęcherzyk pęknie, to temperatura mi to pokaże skokiem?

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:59

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Doma90 to nieprawda ze gin nie może dac skierowania na hormony. Chyba po prostu źle trafiłaś. Ja od gin dostalam skierowanie na badania hormonalne w których zrobili mi wszystkie podstawowe, sprawdzili glukoze, tsh, ft3, ft4, prolaktyne, progesteron, testosteron i wiele innych i to wszystko na nfz. Dopiero później z wynikiem do endo musialam isc prywatnie bo na kase nie bylo miejsc na najblizsze pol roku
    Ano też tak mi się wydawało, bo skoro teoretycznie przychodzę z problemem z zajściem, to przecież problem ginekologiczny, a nie endokrynologiczny. Cóż, może czas poszukać innego gina. Mam fajnego, ale prywatnie. Więc nic mi to nie daje :/

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 22:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska co się dzieje?

    e.wela witamy! :)

    kurde Doma w sprawch porad lekarzy niestety jestem mało obiektywna. z ginekologiem nie miałam jeszcze do czynienia odnośnie starań wiec sama sie boje co moj wymyśli.Ja chyba zaczęłabym szukać namiarów na kogoś innego...

‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ