X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzisiaj podwójne święto bo Walentynki i równo pół roku od ślubu :-) Biłam się z myślami czy by nie zrobić bety (bo na test to chyba za wcześnie) ale postanowiłam nie psuć sobie humoru ;-)

    Nie wiem ale jakoś w tym cyklu w ogóle nie korci mnie do testowania... To chyba przez ostatni cykl, gdzie wykres był obiecujący, czas serduszkowania tak samo a mimo to kolejna porażka... Pewnie niedługo jutro lub pojutrze tempka u mnie będzie spadać więc wolę się nie nastawiać :-/

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Mi lejdi ;) zrob test to od razu przybedzie bobasow


    Nie tym razem Lady ;)

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao,dziękuję za opisanie swojej historii. każdy taki happy-end przy fatalnym nasileniu daje trochę wiary. Spokojnej ciąży!:)

    Annie1981, Mamao lubią tę wiadomość

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, wiem, ze byl juz ten temat, ale nie moge znalezc wpisow i w zwiazku z tym mam pytanie: czym suplementujecie swoich facetow ? Annie- kiedys pisalas, ze Twoj mąz cos przyjmowal- co to byli? Czy myslicie ,ze dlugie kąpiele w goracej wodzie mogą znacząco wpłynąc na jakosc nasienia?

  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao wrote:
    Cześć dziewczyny, byłam z częścią z Was na grudniowym testowaniu, potem załamałam się gdy się nie udało i tuż przed Świętami dostałam okres :( Postanowiliśmy z mężem że w nowym roku zrobimy wszystko co w naszej mocy i umówiliśmy się do kliniki niepłodności w sprawie in vitro. Jak może pamiętacie wyniki nasienia mojego męża były bardzo złe :( Na wizycie byliśmy tydzień temu w poniedziałek, to był mój 21dc, dostałam w nim clo i pregnyl, a lekarz podczas badania usg powiedział mi że pęcherzyk nie pękł :( kolejny cios... Zrobiliśmy w ten dzień sporo badań do ivf, przy okazji dowiedzieliśmy się że wyniki męża troszkę się poprawiły :) w czwartek wzięłam ostatniego dupka przed @, a w piątek coś mnie podkusiło i zrobiłam test, tak dla zasady, a tam .... II.... :) cud, szok, niedowierzanie!!!! W 11cs udało się :) Życzę Wam wszystkim kochane wszystkiego naj, naj w tym roku i jeśli przyjdą łzy to żebyście płakały ze szczęścia :*


    Mamao gratulacje!!!! Parę stron temu pisałam, że to usg monitoringowe jest czasem jak wróżenie z fusów. Fajnie jak wszystko widać, ale niestety oko ludzkie jest zawodne. W Twoim przypadku na szczęście :) To się nazywa niespodzianka.

    Mamao lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao- bardzo, bardzo sie ciesze ze dzidzius pojawil sie przed in vitro ☺ gratuluje i spokojnej ciązy zycze

    Mamao lubi tę wiadomość

  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao-gratulacje! Cudownie się czyta takie historie i pokrzepiają serce :-)

    evve-zdecydowanie gorące kąpiele i wszystko co ociepla tamte rejony naszych mężczyzn (np.podgrzewane siedzenia w aucie) są niewskazane. Ja mojemu kupiłam kompleks witamin Bodymax plus oraz L-karnityme bo czytałam że jest wskazana w staraniach Generalnie chciałam mu kupić Fertilman plus ale akurat nie było w aptece i farmaceuta poleciła właśnie bodymax.

    Mamao lubi tę wiadomość

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina jestes pewna ze te bakterie powodują poronienia??
    W weekend byliśmy po znajomsci prywatnie u pewnego urologa, nie robiliśmy jeszcze badań na bakterie i pytaliśmy go o to, powiedział żeby nie robić tych badań bo jak ma się udać to ludziom nie z takimi bakteriami sie udaje i z grzybkami, a jak coś innego przeszkadza to wyleczenie bakterii nie pomoże. Ponadto powiedział ze nawet gdyby sie okazalo ze ma bakterie to czeka nas kilka miesiecy antybiotyków co z kolei oznacza odsunięcie staran w czasie a w dalszym etapie wyjalowienie organizmu a więc narażenie go na wszelakiego rodzaju grzybice i infekcje które do rozrodu również nie zachęcają. Pytanie więc czy warto? Przyznam ze nie czytałam żadnych badań na ten temat ile par zaszlo po wybiciu bakterii a ile nie

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I oczywiście MAMAO ! gratulacje ! Dajecie nadzieję, oby teraz wszystko gładko szło !

    Mamao lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aicha zakazenie ureaplasma to powazne zakazenie. Troche juz o tym poczytalam. To nie jakies tam zakazenie "grzybkiem", ktore faktycznie moze nie miec wplywu na plodnosc czy poronienia. Ta bakteria moze nie dawac zadnych objawow u obojga plci. Mnie dalo do myslenia to, ze u mezczyzn powoduje pogorszenie ruchliwosci plemnikow a moj maz ma to stwierdzone. Wiec co, teraz jego suplementacja moze nic nie dac, bo ma bakterie. Wszedzie czytalam, ze takie zakazenia koniecznie trzeba leczyc, zeby nie bylo komplikacji i zeby dziecko sie z nia nie urodzilo-tego przeciez nie chcemy. Czytalam, ze ok.70% wspolzyjacych kobiet ma te bakterie :O mega duzo

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evve dla męskiego nasienia dobre jest chłodne i luźne srodowisko, nie powinien nosić obcislych majtek, moj nosi bokserki ale jak ma do wyboru mocno przylegające i lekko luźne to wybiera te drugie (oczywiście na tyle zeby mu z tyłka nie leciały :-P ), nie powinien spać w pizamie czy majtkach, chodzic do sauny częściej niz raz w miesiącu, to są informacje potwierdzone przez lekarzy.
    Co do supli najważniejsze dla męskich nasionek są cynk, selen i witamina E, najlepiej selen przyjmować jednocześnie z wit e poniewaz lepiej sie wchlania, cynk nie lubi innych supli i pożywienia więc lepiej chyba na noc osobno. Jeśli ma problem z libido spróbujcie korzeń maki (maca)
    Wsrod innych substancji majacych pozytywny wplyw wymienia sie tez kwas foliowy, wit C, Q10, l karnityne, l glutation, arginina,fosfor, żelazo, chrom ale z tych chyba tylko Q10 bym skomentowała bo reszty w pożywieniu moim zdaniem jest wystarczająco a tez szkoda kasy i żołądka tak dochodze do wniosku. Żeby przyjmowac czyste suplementy trzeba by kupowac te najdrozsze z solgara. Ewentuualnie swanson, ale ta reszta jest niepewna niestety.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2017, 19:58

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 14 lutego 2017, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój używa fertilman plus

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 14 lutego 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina. Co za przykre wiadomosci. Na innym watku jest dziewczyna, ktora wykryla dokladnie to samo i tez robi dluzsza przerwe. Strasznie Wam wspolczuje, ja tez bym sie zalamala. Jednak po czasie trzeba wziac sie w garsc i wrocic do pozytywnego myslenia. Mozesz nawet wizualizowac, ze bakterii juz nie ma. Moj wizualizowal silne plemniki i w nastepnym cyklu zaskoczylo ;)

    Evve. Zdecydowanie przegrzewanie plemnikow nie wplywa na nie dobrze. Ani gorace kompiele, ani laptop na kolanach czy ciasne bokserki nie sa polecane.
    Moj bral kwas foliowy, wit C, omega3, Q10 cynk i mace.

    Selina lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 14 lutego 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny za miłe słowa :*
    Dopiero wróciłam do domu, byłam w pracy a potem u lekarza, bo odebrałam wyniki progesteronu i spadł mi od ostatniego badania :( bardzo się wystraszyłam, ale uspokoił mnie, najważniejsze że beta pięknie przyrasta, zrobił mi też usg bo bardzo chciałam i pokazał miejsce w którym może już w piątek pojawi się pęcherzyk :)
    Jeśli chodzi o nasienie, to przyznam szczerze, że nie oszczędzałam mojego męża ;) Dzięki temu zestawowi ruch zwiększył się dwukrotnie: profertil, maca(tabletki + starty korzeń do koktajli), salfazin, Wit A,B,C,D,E, kwas foliowy, koenzym Q10, czasem też częstowałam go ovarinem :)
    W grudniu dostał też bromergon, bo miał za wysoką prolaktynę, a jej nadmiar obniża libido.

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • mi_lejdi Autorytet
    Postów: 859 836

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję @

    <3 14.04.2018 Théo <3
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przykro mi

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuję kochane za odpowiedzi macie wielką wiedze i jestem wdzieczna ze sie nią ze mną dzielicie :) wprowadze je w zycie jak tylko przestane byc wsciekla na męza bo teraz bardziej mam ochote dac mu w zeby niz plodzic z nim dziecko. Mi_lejdy- bardzo mi przykro :(

    Mamao, mi_lejdi lubią tę wiadomość

  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lejdi :'( :-( :-(

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • aria40 Autorytet
    Postów: 1180 652

    Wysłany: 14 lutego 2017, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi_lejdi wrote:
    Melduję @
    tulę

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    p19udqk3fe2fd0qp.png
    Maja 15
    Julia 12
    Emilia 7
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 14 lutego 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi lejdi a tak trzymalam kciuki by tobie sie wctum miechu udalo

    mi_lejdi lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ