X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kara93 wrote:
    Kaka, bardzo mi przykro, nie powiem, że wiem co czujesz, bo nie wiem, nigdy nie byłam w takiej sytuacji, ale mogę to sobie wyobrazić...

    Nie wiem czy wypada po ostatnich wydarzeniach, chciałam jednak czymś pozytywnym zakończyć ten smutny miesiąc, mój narzeczony dzisiaj nie wytrzymał (dzień testowania był na poniedziałek), kazał mi zrobić test, bo oszaleje z nerwów i pojawiły się dwie kreseczki. Wszystkim Wam tego z całego serca życzę.

    Kara, w końcu jakaś pozytywna wiadomość :) Gratuluję :)

    Dziewczyny byłam wczoraj u gin na usg, moja beta z wczoraj wynosiła 1647,00 a nic nie było jeszcze widać w macicy :( Gin się trochę zaniepokoił i szukał w jajowodach, tam na szczęście nie było nic podejrzanego. Idę na kolejną wizytę we wtorek i umieram ze strachu :( Czytałam że pęcherzyk powinien być widoczny, gdy beta przekroczy 1000, inne źródła podają 2000. Niestety mam też torbiel na jajniku, ma 4,5cm :( Urosła od wtorku o 3mm :( Znacie może przypadki gdzie przy tak wysokiej becie pęcherzyk nie był jeszcze widoczny a potem się pokazał? Beta mi bardzo ładnie przyrasta, we wtorek będzie już pewnie ponad 6000...

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie przy ponad 3000 drugi lekarz znalazl ciaze, pierwszy mnie wysmial ze ciaze to mam chyba w innej macicy - takze moze idz na USG jeszcze do innego gin.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ jakos nie moze sie rozkrecic, wczoraj powinnam dostac okres, a do tej pory mam tylko zarozowiony sluz przy szyjce, bielizna czysta. Szyjka wydaje sie zamknieta, niestety dzisiaj nie mam mozliwosci zrobic testu. Nie cierpie takich sytuacji.

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao. Z tego co słyszałam, to w tak wczesnej ciąży, w jakiej Ty jesteś często nic na USG nie widać. Dlatego poleca się chodzenie do gina znacznie później, aby uniknąć takiego stresu jaki teraz Ty przeżywasz.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem że to mi nie służy, ale myślałam że coś wczoraj będzie widać jak odebrałam wynik bety, więc poszłam. Chcę powiedzieć jutro rodzicom o ciąży, bo mam L4 i zaraz i tak się rozniesie, a w tej sytuacji nie wiem co zrobić... :( Trzymajcie kciuki żeby we wtorek było dobrze.

    AiCha4811 lubi tę wiadomość

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Skoro są chętne to może faktycznie założę, najwyżej będę sama ze sobą pisać hehe ;)
    Macie pomysł na tytuł tego wątku? Ja się ciągle na tym zastanawiam i nic mi nie pasuje.
    Hmmm no nie wiem jak nazwać, cos z sercem ciśnie mi sie na język, serce na dłoni, albo serce pod sercem :-)

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao na Twoim etapie ciąży nie będzie widać, dlatego na pierwszą wizytę zaleca się umawianie w 6=7 tyg dopiero.

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I myślę że to po części zależy od sprzętu, moja ginekolog miała bardzo kiepski sprzęt, wszystkie laski na forum już w 16 tyg wiedziały co urodzą , ja się dowiedziłam w 21 tyg, i nie dlatego że coś było nie tak, albo ginekolog zły, sprzęt nie dawał takich możliwości. Wiec nie denerwuj się :). Ciąża to nauka cierpliwości :)

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, z tym że ja muszę chodzić co kilka dni dziewczyny żeby pilnować mojej torbieli. Co do sprzętu to nie mam pojęcia jaki mój ma, ale to bardzo dobry ginekolog, przyjmuje tylko prywatnie i gabinet ma bardzo dobrze wyposażony. Muszę niestety czekać :/

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve wrote:
    U mnie przy ponad 3000 drugi lekarz znalazl ciaze, pierwszy mnie wysmial ze ciaze to mam chyba w innej macicy - takze moze idz na USG jeszcze do innego gin.

    A byłaś w tym samym dniu u tych lekarzy? Pierwszy wyśmiał Cię przy becie 3000? Dobrze zrozumiałam?

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao- bete zrobilam rano nastepnego dnia takze dnia i bylo prawie 4000 wiec tak w zaokrogleniu przyjelam ze dzien wczesniej wieczorem moglo byc ok 3000. Mialam USG w szpitalu gdzie pojechalam z powodu lekkiego krwawienia ( kilka dni wczesbiej zrobilam test i stad wiedzialam ze jestem w ciazy). Na izbie pierwszy lekarz po zrobieniu USG stwiwrdzil ze ciazy nie ma i test sie widocznie mylil ale pozniej zawolal lekarke ktora jednak ciaze znalazla. Wiem ze moja historia jest troche zaplatana. Trzymam kciuki!

    Mamao lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao wrote:
    Kara, w końcu jakaś pozytywna wiadomość :) Gratuluję :)

    Dziewczyny byłam wczoraj u gin na usg, moja beta z wczoraj wynosiła 1647,00 a nic nie było jeszcze widać w macicy :( Gin się trochę zaniepokoił i szukał w jajowodach, tam na szczęście nie było nic podejrzanego. Idę na kolejną wizytę we wtorek i umieram ze strachu :( Czytałam że pęcherzyk powinien być widoczny, gdy beta przekroczy 1000, inne źródła podają 2000. Niestety mam też torbiel na jajniku, ma 4,5cm :( Urosła od wtorku o 3mm :( Znacie może przypadki gdzie przy tak wysokiej becie pęcherzyk nie był jeszcze widoczny a potem się pokazał? Beta mi bardzo ładnie przyrasta, we wtorek będzie już pewnie ponad 6000...
    O becie i pecherzyku nic nie wiem niestety. Za to torbiela się nic a nic nie martw. Ja mialam giganta 7 cm i po 30 tc nie było po niej śladu :)

    Mamao lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 18 lutego 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AiCha4811 wrote:
    Hmmm no nie wiem jak nazwać, cos z sercem ciśnie mi sie na język, serce na dłoni, albo serce pod sercem :-)
    Ładnie :) Tylko ja myślałam, żeby tytuł odnosił się do tego, że są na nim i staraczki i zafasolkowane i jeszcze, żeby było wiadomo, że dziewczyny z tego wątku :)

    Jedna_z_Wielu lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boziu.. meczy mnie katar i mam zatkany nos. Niby kropel do nosa nie powinno sie stosowac ale ja nie daje rady bez tego :-/
    Co do watku nowego to ja bede sie udzielac wiec Annie sama na pewno nie bedziesz ;-)
    Widze Annie ze bedziesz miala 7 marca wizyte u poloznej. A kiedy masz usg? :-)

    Annie1981 lubi tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 18 lutego 2017, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska spróbuj wapno. Być moze to uczulenie.

    Fruska lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Ładnie :) Tylko ja myślałam, żeby tytuł odnosił się do tego, że są na nim i staraczki i zafasolkowane i jeszcze, żeby było wiadomo, że dziewczyny z tego wątku :)
    E ja to wolę nazwy z jajem ;) zrób jakieś waleczne miesiecznice albo staraczki 21 wieku :D co się będziemy do jednego roku ograniczać :D
    A ze w wątku mają byc i ciężarne i nie to w pierwszym poście możesz napisać ;) w formie powitania ;)

    Fuksiary stulecia - tak żeby zaklinac szczęście ;)

    Fasolowe pole rośnie wokół mnie - stara jestem i lady punk Lubie :D

    Ahoj przygodo
    - jak się któraś zalamie albo wqrwi będzie mogła napisać achoooy z taką przygodą :P

    Happy end - żebyśmy go wszystkie doswiadczyly ;)




    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2017, 18:46

    Fruska, wszamanka, Pikselka, Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • qosia Przyjaciółka
    Postów: 116 70

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamao-gratulacje :-)

    U mnie tempka cały czas wysoko i tylko czekam, kiedy spadnie...

    Dzisiaj byliśmy na badaniu nasienia i niestety wyniki są złe (przynajmniej wiadomo już co jest nie tak). Bardzo mała liczba plemników (norma powyżej 15 mln u nas jest raptem 3) oraz mała ruchliwość (norma powyżej 32% a jest 14.6%). Nie wiem czy będzie dla nas jakakolwiek szansa na naturalne poczęcie...

    mhsv2n0avtn4fkhw.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia wrote:
    Mamao-gratulacje :-)

    U mnie tempka cały czas wysoko i tylko czekam, kiedy spadnie...

    Dzisiaj byliśmy na badaniu nasienia i niestety wyniki są złe (przynajmniej wiadomo już co jest nie tak). Bardzo mała liczba plemników (norma powyżej 15 mln u nas jest raptem 3) oraz mała ruchliwość (norma powyżej 32% a jest 14.6%). Nie wiem czy będzie dla nas jakakolwiek szansa na naturalne poczęcie...
    Pewnie ze tak. Leczenie nasienia trochę trwa ale jest masa leków i supli na jego poprawę. A teraz chłop coś łyka?

    qosia lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia, Fertilman Plus mu kup :) albo Profertil. Już niejedna mówiła że wzrosła bardzo liczba plemników po tym suplemencie. A na ruchliwość to witamina C ( zwróć uwagę żeby jak największa dawkę kupic )dobrze działa :)
    Gorzej jakby miał coś nie tak z morfologią, która jest ciężko poprawić :) To z czym Wy macie problem to suplementami podgonicie.

    qosia lubi tę wiadomość

  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 18 lutego 2017, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia wrote:
    Mamao-gratulacje :-)

    U mnie tempka cały czas wysoko i tylko czekam, kiedy spadnie...

    Dzisiaj byliśmy na badaniu nasienia i niestety wyniki są złe (przynajmniej wiadomo już co jest nie tak). Bardzo mała liczba plemników (norma powyżej 15 mln u nas jest raptem 3) oraz mała ruchliwość (norma powyżej 32% a jest 14.6%). Nie wiem czy będzie dla nas jakakolwiek szansa na naturalne poczęcie...


    gosia, a jak z morfologią? Jeśli morfologia jest w miarę ok to te parametry są do podniesienia i wcale nie oznaczają braku możliwości naturalnego poczęcia. Głowa do góry!

    qosia lubi tę wiadomość

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ