X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2017, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduje małpe. Dziewczynki, musze odpoczac od forum, kazda wolna chwile spedzam tutaj, nakrecam aie 1000% wiecej niz bez niego. Kazdej z Was zycze malenstwa pod sercem i spokojnej ciązy. Zycze Wam aby dzidziusie przychodzily do Was naturalnie z uniknięciem in vitro, bez dramatow zamrozonych w cieklym azocie istnien ( ja bym oszalala gdyby z mojego wyboru mialo to dotyczyc ktoregos z moich dzieci). Trzymam kciuki, niech Bóg wam błogosławi.

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziwewczyny!
    nie wiem co to za czasy, że tak dużo facetów ma słabe nasienie. kiedyś norma przy morfologii była chyba 15%, dziś jest 4% a i tak trudno to osiągnąć :( mój też nie ma najlepszych wyników, ruchliwość taka sobie, ilość w miarę w normie a morfologia 2%... ale mam już córkę i jedną ciążę biochemiczną zaliczyłam, lekarz powiedział, że wyniku u facetów mogą się bardzo zmieniać co chwilę, także nie łamcie się! za 3 miesiące wyniki mogą wyjść super :) mój bierze profertil, salfazin, dokupiłam jeszcze mace, lkarnityne, witamine e i c, kwas foliowy i jeszcze chyba dokupię koenzym Q10.

    ja miałam wczoraj monitoring 13dc po clo i nic :( jeden pęcherzyk wygląda na większy od reszty ale i tak ma 11 mm, gdzie mu do pęknięcia... dostałam zastrzyki na 5 dni z pregnylu jeszcze na stymulację i w piątek znowu będę podglądać... ahh ;/

    kaka bardzo mi przykro! ale nie łam się dziewczyno! wypłacz wszystko i wykrzycz i wracaj, nie poddawaj się!

    wszystkie z @ tulę.

    agulineczka lubi tę wiadomość

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hopeless wrote:
    E ja to wolę nazwy z jajem ;) zrób jakieś waleczne miesiecznice albo staraczki 21 wieku :D co się będziemy do jednego roku ograniczać :D
    A ze w wątku mają byc i ciężarne i nie to w pierwszym poście możesz napisać ;) w formie powitania ;)

    Fuksiary stulecia - tak żeby zaklinac szczęście ;)

    Fasolowe pole rośnie wokół mnie - stara jestem i lady punk Lubie :D

    Ahoj przygodo
    - jak się któraś zalamie albo wqrwi będzie mogła napisać achoooy z taką przygodą :P

    Happy end - żebyśmy go wszystkie doswiadczyly ;)
    Tez bomba, głosuje na fuksiary stulecia lub ahoj :-D :-D :-D

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 19 lutego 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja również melduje @ :-(

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia wrote:
    Ania_84 - czy proponujesz zbadanie jeszcze jakiś hormonów? Mój mąż nienawidzi igieł, więc wolę żeby na pobranie krwi poszedł raz a porządnie ;)
    jesli chodzi o hormony to taki pakiet meżczyzn
    FSH,LH, Testosteron, Estradiol, TSH prolaktyna

    jesli chodzi o posiew jesli już robicie dopytaj i za jednym razem ssprawdzcie posiew na bakterie beztlenowe i tlenowe choc widze ze w opisie badana nasienia jest bakterii brak ale warto powtórzyc plus ureoplste, mychoplaste i chlamydie bo to te trzy najbardziej mieszają w nasieniu ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evve. Przykro mi. Oby przerwa zaowocowała pozytywem :)

    AiCha4811. Też mi się fuksiary stulecia najbardziej podobają i chyba tak zostanie :) Dziś będę miała więcej czasu to może uda mi się założyć wątek :)

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 19 lutego 2017, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    evve. Przykro mi. Oby przerwa zaowocowała pozytywem :)

    AiCha4811. Też mi się fuksiary stulecia najbardziej podobają i chyba tak zostanie :) Dziś będę miała więcej czasu to może uda mi się założyć wątek :)
    Mi chyba tez :) to Ty będziesz matką założycielka a ja matka chrzestna wątku :D

    Annie1981, AiCha4811 lubią tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • Mamao Ekspertka
    Postów: 160 123

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia wrote:
    Pikselka - na pewno zrobimy posiew. Najgorsze, że tych wszystkich badań nie możemy zrobić na miejscu, tylko musimy jeździć dalej. Badanie nasienia robiliśmy w Klinice Bocian i po zastanowieniu chyba powiem mężowie, żebyśmy skorzystali z opieki tamtejszych lekarzy. Znam wile koleżanek, które wydały masę pieniędzy, straciły czas i nerwy u naszych lokalnych specjalistów, a wystarczyło tylko parę wizyt właśnie w Bocianie i przynajmniej wiedziały na czym stoją (często też kończyło się szczęśliwie ciążą).

    Mamao - czy mogłabym Ciebie prosić o podanie konkretnych nazw i firm, sposobu dawkowania tych wszystkich specyfików? Chcę zamówić mężowi Profertil ale mam problem z wyborem suplementów z Twojej listy. Skoro mieliście tak dobre wyniki zakończone dodatkowo sukcesem, to chciałabym spróbować z tym wszystkim, co Twój mężczyzna zażywał.

    Ania_84 - czy proponujesz zbadanie jeszcze jakiś hormonów? Mój mąż nienawidzi igieł, więc wolę żeby na pobranie krwi poszedł raz a porządnie ;)

    Swan - gratulacje :) Trzymam kciuki.


    Powiem szczerze, że teraz w głowie mam tylko taki pomysł by poprawić nasienie męża na tyle by udało się z próbą inseminacji, bo czytając jakie trzeba mieć parametry, to nawet na to się nie kwalifikujemy. Zobaczymy jak będzie. Na dzień dzisiejszy nawet nie wierzę, że uda nam się naturalnie, bo niestety do poprawy nie mamy tylko paru % czy paru ml ...

    Profertil-2 kapsułki
    Salfazin(Nutro Pharma)-1 kapsułka
    Maca(AZ Medica)-1kapsułka
    Kwas foliowy(Folik)-1 tabletka
    Koenzym Q10 z witamną E-1 kapsułka
    Vitaminum B Colfarm-1 tabletka
    Witamina A Hasco-1 kapsułka
    ovarin-1 tabletka
    Vitaminum E Medana-1 kapsułka
    Solevitum D3 2000j.m.-1 kapsułka
    Witamina C(nie pamiętam jaka konkretnie ;)
    olej z wiesiołka-1 kapsułka
    Kupiłam też sproszkowaną Macę od Anny Lewandowskiej i dodawałam łyżeczkę do koktajli :)
    Jadł też nasioka chia, np. z jogurtami, to nie stricte na płodność, tylko na żołądek
    Czasem, gdy pamiętał, brał tabletkę osłonową na żołądek-Sanprobi :)

    W 11cs udało się !!! :)
    aligoastenoteratozoospermia:(
    Teraz już tylko teratozoospermia, ale chłopacy dali radę :)
    thgfflw1344684dz.png
  • Fruska Ekspertka
    Postów: 223 320

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fuksiary stulecia super :-)

    Swan gratuluje teraz kciuki aby ciemniala krecha:-)

    Evve i aciulka tule z powodu @ no i nadal kibicuje.

    Annie to teraz juz na usg bedziesz widziala mini czlowieczka skaczacego :-) ja ide 2 marca na usg takze juz malenstwo powinno hasac.

    aciulka lubi tę wiadomość



    4c3tgov3htj00qv5.png

    mhsv20mmqsk09uwr.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fruska wrote:
    Annie to teraz juz na usg bedziesz widziala mini czlowieczka skaczacego :-) ja ide 2 marca na usg takze juz malenstwo powinno hasac.
    Tak właśnie czytam, że to już człowieczek, który się rusza, ale dalej ciężko mi sobie to uświadomić :)
    Fajnie, że już niedługo będziesz miała USG, koniecznie wrzuć fotkę (już na nowym wątku mam nadzieję).

    Fruska, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 lutego 2017, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, nowy, świeżutki wątek już jest :)

    https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/fuksiary-stulecia,12373.html

    Zapraszam do dołączania staraczki i zafasolkowane, szczególnie matkę chrzestną ;)
    Tutaj możemy zostać razem do końca bez konieczności rozdzielania się na różne wątki, kiedy jednym uda się szybciej a innym później :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2017, 14:50

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Gigi Autorytet
    Postów: 645 272

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja z chęcią też dołącze

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    881429f8d9ff9f1c7b0ddbb15cc4cdcd.png
    1cs - cb, Niedoczynność tarczycy
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 lutego 2017, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigi. Zapraszam :)

    Gigi lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja też się z wielką przyjemnością dołączę :)

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 19 lutego 2017, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Swan po cichutku gratuluję :)
    Dobrze pamiętam, że w ostatnim lub przedostatnim cyklu miałaś jakieś dziwne akcje :/ beta, plamienia...???

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro dziewczyny z @ tule Was kobitki, kompletnie nie lezy mi ten miesiac jakas wredna, rozbita i smutna chodze.

    aciulka lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Swan Autorytet
    Postów: 472 129

    Wysłany: 19 lutego 2017, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka mialam. Teraz mysle, ze juz bedzie ok. Cykl w miare normalny wiec jest szansa, ze bedzie dobrze. Ale oficjalnie zanotuje to na wykresie dopiero 16 dpo. Zeby jakichs cyrkow nie bylo znowu...

    2010 - synio, 2011 - synio, 2014 - córcia
    Czekamy na Maleństwo
    w4sq3e3kr5poxo4l.png
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 19 lutego 2017, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage. Wiosna idzie, na pewno niedługo humor się poprawi :)

    Lady Savage lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Pikselka Ekspertka
    Postów: 180 130

    Wysłany: 19 lutego 2017, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qosia wrote:
    Pikselka - na pewno zrobimy posiew. Najgorsze, że tych wszystkich badań nie możemy zrobić na miejscu, tylko musimy jeździć dalej. Badanie nasienia robiliśmy w Klinice Bocian i po zastanowieniu chyba powiem mężowie, żebyśmy skorzystali z opieki tamtejszych lekarzy. Znam wile koleżanek, które wydały masę pieniędzy, straciły czas i nerwy u naszych lokalnych specjalistów, a wystarczyło tylko parę wizyt właśnie w Bocianie i przynajmniej wiedziały na czym stoją (często też kończyło się szczęśliwie ciążą).

    Mamao - czy mogłabym Ciebie prosić o podanie konkretnych nazw i firm, sposobu dawkowania tych wszystkich specyfików? Chcę zamówić mężowi Profertil ale mam problem z wyborem suplementów z Twojej listy. Skoro mieliście tak dobre wyniki zakończone dodatkowo sukcesem, to chciałabym spróbować z tym wszystkim, co Twój mężczyzna zażywał.

    Ania_84 - czy proponujesz zbadanie jeszcze jakiś hormonów? Mój mąż nienawidzi igieł, więc wolę żeby na pobranie krwi poszedł raz a porządnie ;)

    Swan - gratulacje :) Trzymam kciuki.


    Powiem szczerze, że teraz w głowie mam tylko taki pomysł by poprawić nasienie męża na tyle by udało się z próbą inseminacji, bo czytając jakie trzeba mieć parametry, to nawet na to się nie kwalifikujemy. Zobaczymy jak będzie. Na dzień dzisiejszy nawet nie wierzę, że uda nam się naturalnie, bo niestety do poprawy nie mamy tylko paru % czy paru ml ...

    My też się nie kwalifikujemy do inseminacji póki co. Tak naprawdę to wolałabym żebyśmy mieli do poprawy inne parametry niż morfologię, ale cóż...nie mam na to wpływu. Bardzo chciałabym żeby udało się naturalnie, ale jeśli nie będzie nam to dane to nie wiem czy w ogóle będę decydować się na inseminację. Podobno realnie rzecz ujmując zwiększa ona szansę o 5%, nie wiem czy nie odkładać tych pieniędzy na grubsze sprawy :(

    p19uugpjlk06t2es.png

    wrzesień 2017, teratozoospermia, lewy jajowód niedrożny, pierwsza IUI. -> SYN! 06.2018r.
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 19 lutego 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaka 470 przykro mi. , ściskam cie .
    Swan gratulacje
    wątek na belly super sprawa tez bym chętnie dołączyła ale nie wiem czy będzie mi dane. Mój miał morfologie 7 i lekarz mówił z nie za dobra. Jest jakiś sposób żeby choć trochę ja poprawić ? Tylko suplementy ?

    hchypc0zgq8syrex.png
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ