X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E.wela. Czasami trafiaja sie trefne testy, ale przewaznie jak nie wychodza, to albo sa zle robione, ale cos nie tak z owulacja. Wiekszosc dziewczyn sie denerwuje, ze testy klamia a jak sie w koncu zabiora za badania to sie okazuje, ze faktycznie cos jest nie tak i trzeba organizm podreperowac.
    Ja testy bardzo polecam, min. dzieki nim jestem w ciazy :)

    Spioch. Kochana jak masz ochote plakac to zrob to. Zaszyj sie w domu i zadbaj o siebie. Okres staran jest bardzo stresujacy i nie mozna udawac, ze nas to nie rusza. Nierozladowane i tlumione emocje wysysaja z nas energie i powoduja jeszcze wiekszy stres, a to w zajsciu nie pomaga.

    wszamanka lubi tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:00

  • TuHa Debiutantka
    Postów: 11 9

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar zobaczyć dwie kreski 22.02.2017 ! Moje urodziny!

    kaka470, Anulka0407, Annie1981, kate88:) lubią tę wiadomość

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TuHa wrote:
    Ja mam zamiar zobaczyć dwie kreski 22.02.2017 ! Moje urodziny!
    Życzę powodzenia , zapisać na 22?????

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie kolejny test owu negatywny. Zaczynam tracić nadzieję.

  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doma90 wrote:
    U mnie kolejny test owu negatywny. Zaczynam tracić nadzieję.

    Kurcze...ja też mam dzisiaj 16dc i testy cały czas negatywne wychodzą :(
    No ale może jeszcze wszystko przed nami :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • wszamanka Autorytet
    Postów: 1750 686

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczyłam swój grafik w pracy na luty, i jeżeli w tym cyklu nie uda mi się z ciąża do końca miesiąca zajść, to w lutym marne mam na to szanse. Będę mieć, uwaga! 3 dni wolne, z 28 dni lutowych. Bo albo w pracy dniówka, albo noc, po nocy, albo zajęcia. Zachciało mi się na stare lata doszkalać... Tak że trzymajcie za mnie kciuki podwójnie, żeby owu była i żeby zaskoczyło :)

    Śpioch, jeżeli potrzebujesz to się wypłacz, Annie dobrze mówi, takie tłumione emocje robią nam wiele złego, a płacz i łzy nie są niczym złym, czasami trzeba sobie popłakać żeby się oczyścić z tych naszych lęków i frustracji żeby na drugi dzień mieć siły do walki i miejsce na uśmiech

    kaka470, Annie1981 lubią tę wiadomość

    d201db57d4.png
    Starania od 10.2015.
    Dzieciątko 20/21.06.2016, 10tc. [*]

    jesień 2017 2x IUI- odwołane, słabe nasienie
    kwiecień 2019- start ivf, krotki protokół
    7.05 transfer blastki 4AA😢
    7.08 crio blastki😢
    30.08 histeroskopia-zrosty (usunięte), mięśniak, dwurożność/przegroda, stan zapalny
    12.2019-histero/laparo (usunięcie przegrody)
    15.09.2020 transfer, beta rosła, pusty pęcherzyk ciążowy😢
    2 ❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja bym prosiła o wpisanie na 1 lutego :) Miałam własnie idealne testy owulacyjne piękną owu w 14 dc (wczoraj) i jestem szczęśliwa, że moje ciało wraca do równowagi :)

    kaka470, Annie1981, kate88:) lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny. Wiem że to źle zazdrościć. Po prostu tyle się nałożyło ostatnio :-( wiem że te osoby też mogły się starać długo i może też przeszły wiele. Ogarnia mnie niemoc i jakoś tak mi źle. Mam nadzieje że sie ogarnę ;-)

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Dziewczyny ja bym prosiła o wpisanie na 1 lutego :) Miałam własnie idealne testy owulacyjne piękną owu w 14 dc (wczoraj) i jestem szczęśliwa, że moje ciało wraca do równowagi :)
    Powodzenia

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Powodzenia
    Przyda sie po tym wszystkim :*

    kaka470 lubi tę wiadomość

  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja wiem jak bardzo jest to stresujące jak testy nie wychodzą i owulacja się spóźnia. Ja zaszłam w ciążę właśnie jak owu mi się spóźniła kilka dni, więc bądźcie cierpliwe :)

    spioch. Zazdrość uczucie jak każde inne i też mamy prawo je czuć, nie wypieraj tego. Ja byłam zazdrosna o każdy pozytywny test ciążowy na forum przez 6 cykli. W końcu pozytyw zobaczyłam u siebie i z Wami też tak będzie :)

    e.wela. Wydaje mi się, że testy owu też nie wychodzą jak pęcherzyk nie pęka. Druga sytuacja to taka, że pęcherzyk jest mało wartościowy, niezdolny do zapłodnienia, ale chyba pęka. Ostatnio jedna forumowiczka miała taką sytuację, ale nie pamiętam szczegółów. Zdaje się, że progesteron wtedy też słabo wychodził.

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie1981 wrote:
    Dziewczyny, ja wiem jak bardzo jest to stresujące jak testy nie wychodzą i owulacja się spóźnia. Ja zaszłam w ciążę właśnie jak owu mi się spóźniła kilka dni, więc bądźcie cierpliwe :)

    spioch. Zazdrość uczucie jak każde inne i też mamy prawo je czuć, nie wypieraj tego. Ja byłam zazdrosna o każdy pozytywny test ciążowy na forum przez 6 cykli. W końcu pozytyw zobaczyłam u siebie i z Wami też tak będzie :)

    e.wela. Wydaje mi się, że testy owu też nie wychodzą jak pęcherzyk nie pęka. Druga sytuacja to taka, że pęcherzyk jest mało wartościowy, niezdolny do zapłodnienia, ale chyba pęka. Ostatnio jedna forumowiczka miała taką sytuację, ale nie pamiętam szczegółów. Zdaje się, że progesteron wtedy też słabo wychodził.
    Ja tak miałam na początku starań, testy owu nie w kij ni w oko wychodziły, potem miałam monitoringi i długo się zbierało do owu, więc miała informację zwrotną, że może być słaba owu bo późna a raczej za długo się zbierała u mnie...potem poeksperymentowałam z dong quai i zaszłam a owu wtedy szybciej było 15 dc teraz jeszcze lepiej mam nadzieję, że była wartościowa bo testy jak tra lala

    Annie1981 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Annie1981 w tym miesiacu pilnuje sie zeby robic dobrze te testy, tzn do 13 normalnie pije pozniej nawet lyka, po 16 wracam do domu i robie test. Jak narazie, dzis 12dc nic, tzn dzis ledwo zauwazalna 2 krecha. Zobaczymy co bedzie dalej. Wg ostatniego cyklu owu byla w 13 dc ale w przedostatnim w 18, takze narazie cierpliwie robie testy i czekam ;-) tym cyklu mam tez zamiar sprawdzic progesteron. Zobacze czy z owulacja jest wszystko ok. Bo co mozna jeszcze sprawdzic co moze miec wplyw na to ze testy owulacyjne nie wychodza?
    Spioch doskonale Cie rozumiem, to ze dookola, nagle wszystkie kolezanki sa w ciazy wcale nie pomaga, ale musimy byc silne, nie mozemy sie poddawac
    Tak jak napisałam, miałam też tak że te testy nie wychodziły, niby mi rósł pęcherzyk ale bardzo słabo po 0,5 mm na dzień tak jakby zatrzymał się w rozwoju na 14 dc i potem do 17 dc tak lekko drgał aż pękał, wiem, że to niedobrze i dwie lekarki gdzieś mi to sugerowały. Wiedziałam wtedy, że samo się nie uda... dlatego zdobywałam wiedzę i padło na dong quai który w 1 cyklu stosowania zaowocował ciążą (niestety straconą) ale uwierzyłam w to ziółko i teraz zażywam 2gi cykl i teraz owu miałam 14 dc i testy owu idealne wręcz :)

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 20 stycznia 2017, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:00

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wyczytałam tu na forum, że testy z allegro te z niebieską końcówką to jakaś wadliwa partia i praktycznie nikomu nie wychodzą. Chyba to przez to. U mnie dziś spadek temperatury. Objawy owulki są, oby jutro był piękny skok!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Testy owu też mogą być trefne, mi się trafiły te z różową końcówką i były bardzo dobre :) Wcześniej u mnie nie mogło być mowy o wadliwości bo robiłam za każdym razem inne, bo kupowałam na bieżąco w aptece

  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:00

  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Ja wczoraj tak dla sprawdzenia zrobiłam test paskowy z allegro i facelle (ten z rossmana), na tym z allegro ledwo zauważalny cień a na tym z rossmana widoczna kreska, nie tak ciemna jak kontrolna ale była widoczna. ciekawe jak wyjdzie dzisiejszy test...
    Doma90 trzymam kciuki za skok i 2 krechy w lutym :-)
    O, no widzisz, zastanawiam się czy nie podskoczyć dziś do rossmana, bo robię testy wieczorem i nie kupić sobie opakowania dla porównania właśnie.
    Dobrze, że nie kupiłam 100 sztuk tych allegrowych.
    Trzymam kciuki za Ciebie! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2017, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e.wela wrote:
    Ja wczoraj tak dla sprawdzenia zrobiłam test paskowy z allegro i facelle (ten z rossmana), na tym z allegro ledwo zauważalny cień a na tym z rossmana widoczna kreska, nie tak ciemna jak kontrolna ale była widoczna. ciekawe jak wyjdzie dzisiejszy test...
    Doma90 trzymam kciuki za skok i 2 krechy w lutym :-)
    Test owu? Daj zdjęcie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 stycznia 2017, 10:07

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ