X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie w Nowym Roku :)

    Nowy Rok - nowe postanowienia :)

    u mnie dietka bo po tej ciąży i po świętach przybyło 6-7 kilo :(

    jutro rozmowa w sprawie pracy - pracuję na stałe i prowadziłam do tej pory działalność gospodarczą przy N ZOZ, w grudniu poinformowałam o ciąży i zawiesiłam działalność, po poronieniu nawet nie zapytali czy chcę wrócić :(

    tak więc nowa praca, nowe wyzwania

    caro na październikowe mamusie się nie zapiszę, boję się powtórki z rozrywki więc nie chcę zaczynać jeszcze starań, czekam minimum dwa cykle a w trzecim się staram - jeśli dobrze pójdzie to może grudniowe mamusie mnie przyjmą :)

    swoją drogą pierwsze dziecko rodziłam też w grudniu ;)

    ja dalej walczę z infekcją ucha - teraz mam już problem z obydwoma, na prawe już nie słyszę, a w lewym tez zaczyna się coś dziać i przytyka mi je też, już dwa tygodnie brałam antybiotyk i nic nie pomógł :( niestety teraz wizyta dopiero 12 stycznia więc sobie poczekam :(

    kaka do ciebie pewnie @ niedługo zawita, u osób z regularnymi cyklami jak czytałam pojawiała się mniej więcej o czasie, więc życzę Ci oby szybko przyszła :)

    obserwujecie jakoś swój cykl?? wspomagacie się jakoś witaminami?? co robicie by zwiększyć szansę zajścia w ciążę :)


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie kobietki.Co prawda termin @w styczniu jeszcze przede mną,ale to pierwszy cykl po tabsachvanty wiec mysle, ze.nic z tego nie bedzie dlatego chcialabym sie zapisac na 9.02 :-)

    Jestem mamą 1,5 rocznego, cudownego synka i aniolka...

    Licze, ze styczeń-luty bedzie dla nas szczęśliwym czasem na drugie dziecko.
    Za was wszystkie trzymam kciuki!!! Powodzenia

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świnka Minka też wychodzę z założenia Nowy Rok nowe nadzieje , ja już praktycznie po @ więc nowy zaczynam cykl , teraz muszę znów powtórzyć tsh i prolaktynę mam nadzieję że cały czas maleje!!!!!! i muszę po odebraniu wyników odezwać się do mojego lekarza i liczę że zaczniemy już działać

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek Witam !!!!! i z miłą chęcią zapisuję cię na 9 i życzę oby był to szczęśliwy cykl

    Zgredek lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się chyba zapiszę :) Jestem po poronieniu. 15.11 miałam zabieg łyżeczkowania, za tydzień idę do lekarza i liczę na to, że dostaniemy zielone światło i w kolejnym cyklu w lutym mam zamiar zobaczyć dwie kreseczki na teście! :)

    27 lutego będę testować!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 stycznia 2017, 09:44

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah bardzo mi przykro :-( Życzę z całego serca aby cykl w lutym był szczęśliwy

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka470 wrote:
    Nesairah bardzo mi przykro :-( Życzę z całego serca aby cykl w lutym był szczęśliwy

    też mam taką nadzieję... u mnie nie było problemu z zajściem w ciążę, udało się za pierwszym razem.

    i dlatego myślę, że problem jest we mnie, a badania jak na złość wychodzą w normie :(

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nesairah wrote:
    też mam taką nadzieję... u mnie nie było problemu z zajściem w ciążę, udało się za pierwszym razem.

    i dlatego myślę, że problem jest we mnie, a badania jak na złość wychodzą w normie :(


    Jak ja poronilam to tez nie mialam problemu z zajsciem. za pierwszym razem sie udalo, po jakims czadie chcielismy znów sie starac ale okazalo sie ze mam endonetrioze i 7cm torbiel... keczenue nie dalo skutku i na tydzien przed moim sludem decyzja o operacji bo byla obawa, ze peknie.... mialo byc laparo a skonczylo sie cięciem jak do cc.... wtedy tez uslyszalam, ze usuniecie torbiela nie da mi pewnosci, ze zajde i utrzymam ciaze... po leczeniu hormonami zaszlam od razu:-) poczatek ciazy lezenie bo plamilam ze wzgl na odklejajace sie lozysko. Ale po 4 tyg moja ciaza do konca byla ksiazkowa :-)

  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    Jak ja poronilam to tez nie mialam problemu z zajsciem. za pierwszym razem sie udalo, po jakims czadie chcielismy znów sie starac ale okazalo sie ze mam endonetrioze i 7cm torbiel... keczenue nie dalo skutku i na tydzien przed moim sludem decyzja o operacji bo byla obawa, ze peknie.... mialo byc laparo a skonczylo sie cięciem jak do cc.... wtedy tez uslyszalam, ze usuniecie torbiela nie da mi pewnosci, ze zajde i utrzymam ciaze... po leczeniu hormonami zaszlam od razu:-) poczatek ciazy lezenie bo plamilam ze wzgl na odklejajace sie lozysko. Ale po 4 tyg moja ciaza do konca byla ksiazkowa :-)


    Współczuję :( Dla mnie każda wizyta w szpitalu to ogromna trauma. U mnie na kontroli lekarz na USG zobaczył jajniki z cechami PCO, jednak badania póki co nie potwierdziły jego diagnozy. Za tydzień kolejna wizyta, zobaczymy co tym razem...

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj nesairah

    broń boże nie myśl, że wina leży w tobie, każdej kobiecie może się to przydarzyć z przyczyn zupełnie od niej nie zależnych - może przechodziłaś infekcję, a może zarodek był nieprawidłowy (wada genetyczna) a Twoje ciało po prostu się przed tym obroniło, skoro piszesz że badania wychodzą w normie to był najprawdopodobniej nieszczęśliwy przypadek :( nie wmawiaj sobie winy, a wyniki badań histopatologicznych masz? coś wyjaśniły?

    Witaj Zgredek - życzę nam wszystkim by luty okazał się szczęśliwy


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • nesairah Autorytet
    Postów: 2322 2169

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Witaj nesairah

    broń boże nie myśl, że wina leży w tobie, każdej kobiecie może się to przydarzyć z przyczyn zupełnie od niej nie zależnych - może przechodziłaś infekcję, a może zarodek był nieprawidłowy (wada genetyczna) a Twoje ciało po prostu się przed tym obroniło, skoro piszesz że badania wychodzą w normie to był najprawdopodobniej nieszczęśliwy przypadek :( nie wmawiaj sobie winy, a wyniki badań histopatologicznych masz? coś wyjaśniły?

    Witaj Zgredek - życzę nam wszystkim by luty okazał się szczęśliwy


    Z wyniku hist-pat nic nie wynika :( nie było zapalenia, potwierdziły, że ciąża obumarła w 6tc... mam już dość tych badań, które nie dają odpowiedzi.

    Ehh... trzeba się zabrać ponownie do roboty! za 3 dni owulacja

    preg.png

    2017 - 👦, 2021 - 👶

    2016 - [*] 6tc 👼
    2019 - [*] 6tc 👼
    2022 - cb💔
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zamówiłam dziś żel Conceive Plus - może się uda

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nesairah brak złych wiadomości to dobre wiadomości :) zacznij myśleć że to był przypadek, działanie matki natury, nie ma nic wspólnego z Tobą i ze spokojem rozpoczynaj starania :) kiedy po poronieniu dostałaś pierwszy okres?

    ja wyniki histo-pato będę miała do odbioru w przyszłym tygodniu i też się zastanawiam co w nich zobaczę




    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 3 stycznia 2017, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaka pomyliłam się w poprzednim wpisie - życzyłam Ci szybko okresu, a myślałam o Kate88

    kate88 @ przyszła ?? czy jeszcze czekasz?? ja już z pewnością jestem po owu, śluz już kremowy i lepki, jeśli @ przyjdzie na czas to powinnam mieć go 7 stycznia


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was dziewczyny... Z wątku styczniowego wskakuję na lutowe testowanie. Niestety @ dzisiaj przyszła.
    Proszę o wpisanie mnie na 2 lutego :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Doma90 Autorytet
    Postów: 724 222

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, to i ja się zapiszę. Na 4.02 :)

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja się przywitam :) ten cykl mnie robi w bambuko. Coś czuje ze zaliczyłam biochem w ostatnim miesiącu albo się zwyczajnie zepsulam.
    Nie wiem jeszcze kiedy będzie @ ale DZIEŃ DOBER powiedzieć można :)

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • ŚwinkaMinka Autorytet
    Postów: 505 339

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    Hopeless a nie robiłaś testów w poprzednim cyklu, patrzyłam na twój wykres i to długie plamienie i temperaturka rzeczywiście mogą wskazywać że coś było na rzeczy
    może nie doczekasz do testowania w lutym :) czego ci szczerze życzę

    a mi chyba rozkręca się okres - szyjka już niżej, otwiera się, podczas sprawdzania zauważyłam już śluz podbarwiony krwią, ból podbrzusza jak na okres, tak więc pewnie pod wieczór lub jutro rozkręci się pełną parą
    jeśli się to potwierdzi to znaczy że od poronienie do pierwszego okresu minie 26-27 dni, co mniej więcej pokrywa się z długością moich cykli (od 25/26 do 29 dni)

    a jak tam u Ciebie Kate88?


    3jvzx1hp5ghrc9im.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ŚwinkaMinka wrote:
    Witam nowe dziewczyny :)

    Hopeless a nie robiłaś testów w poprzednim cyklu, patrzyłam na twój wykres i to długie plamienie i temperaturka rzeczywiście mogą wskazywać że coś było na rzeczy
    może nie doczekasz do testowania w lutym :) czego ci szczerze życzę

    a mi chyba rozkręca się okres - szyjka już niżej, otwiera się, podczas sprawdzania zauważyłam już śluz podbarwiony krwią, ból podbrzusza jak na okres, tak więc pewnie pod wieczór lub jutro rozkręci się pełną parą
    jeśli się to potwierdzi to znaczy że od poronienie do pierwszego okresu minie 26-27 dni, co mniej więcej pokrywa się z długością moich cykli (od 25/26 do 29 dni)

    a jak tam u Ciebie Kate88?
    Robiłam i to jest drugi cykl z rzędu kiedy kolo 9-10 dpo wychodzą mi jakieś cienie a potem @. Ze dwa dni temu też robiłam ale jest negatyw.

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 5 stycznia 2017, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie , Anulka i Doma zapisuje na listę: -)

    Hopeless daj znać co u Ciebie ?

    Ja też coś się psuje @ jak nigdy trwał w tym cyklu dłużej o kilka dni ale to nie problem , druga faza się skraca w zeszłym miesiącu trwała 9 dni a dwa miesiące 8 czasami zdarzy się 10 dni a jak już jest 11 , 13 to już szok

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ