X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • Annie1981 Autorytet
    Postów: 7034 6662

    Wysłany: 2 lutego 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klaudiia87. Zawsze proś o wydrukowanie wyników. Ja już dwa razy się na tym przejechałam, że powiedzieli, że jest ok a jak spojrzałam na wydruk to nie było.
    Pierwszy raz kiedy robiłam posiew z pochwy (profilaktycznie przy staraniu się). Powiedziała, że jest ok, nawet jak spojrzałam na wydruk to też tak myślałam, bo jakoś nie mogłam tego odczytać. Po tygodniu dostałam list, że posiew wykrył bakterie i w recepcji czeka na mnie recepta n antybiotyk. To jak ona mogła mi powiedzieć, że jest ok?!
    Starałam się o dziecko, więc wybłagałam kolejny posiew po skończonej antybiotykoterapii, żeby sprawdzić czy wszystkie bakterie wyginęły. Kiedy przyszłam po odbiór to recepcjonistka mi mówi, że wszystko w normie. Jak poprosiłam o wydruk badania to się okazało, że oni mi zrobili badanie na choroby weneryczne a nie na bakterie! I musiałam znowu robić. Takim sposobem już dwa tygodnie czekam na ten wynik a w ciąże udało się zajść i się martwię co z tymi bakteriami.
    Także lepiej prosić o wyniki nawet jak mówią, ze wszystko w porządku. A ta babka w recepcji to przecież się nie zna i nie może Ci powiedzieć, że takie TSH jest dobre. Z lekarzem musisz porozmawiać. Trzymam kciuki :)

    KarolaFasola. Ja się zapisałam na pierwsze USG na 6+6 co będzie w tą sobotę i mam nadzieję zobaczyć serduszko. Belly pokazuje, że serduszko można już oglądać od 6+4.

    Fruska. Gratuluję. Na pewno strasznie się cieszysz i odczułaś ulgę :)

    Dobuska. Fruska. Spioch. Dziękuję kochane :*

    Dziewczyny, my w ogóle musimy sobie założyć wspólny wątek jako ciężarówki ;) Ja na Was czekam, na te dwie kreseczki i fajnie by było znaleźć się we wspólnym a nie tak każda gdzieś rozstrzelona ;) Ja tam na trześniówkach nikogo nie znam a z Wami czuję się fajnie :)

    Lady Savage, Dag_Mara, Fruska, evve, spioch, dobuska lubią tę wiadomość

    mnNAp0.png
    80wKp0.png

    💔Aniołek 03.03.2020 - 7 tc💔
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 2 lutego 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje 2 kreseczek, dobuska kciukam ;)

    dobuska lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 2 lutego 2017, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję II kreseczek :)

    Dobuska trzymam kciuki :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 00:11

    dobuska lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 2 lutego 2017, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska, wiesz że kibicuje***

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OFICJALNIE OGŁASZAM
    z godziną 00:00 obudził mnie przeogromny ból miesiączkowy, dostałam okres. Nie przyszykowałam się na taki. :-( Miałam tylko metafen, nadal czekam aż ból ucichnie.

    Termofor chyba tabletek nie przebije w trzy godziny wywołał okres. JeeeeJ :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 09:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margolciak testujesz dzisiaj?

    Trzymam kciuki ;-)

    Monika Tule cie mocno. Mnie w tamtym cyklu nawiedziła bardzo bolesna @. Wiec wiem co czujesz. Trzymam kciuki za nowy cykl :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 09:23

  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- kochana tulę mocno :*
    Nie ma jak termofor... Oby ból szybko poszedł <3

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • e.wela Autorytet
    Postów: 1091 604

    Wysłany: 3 lutego 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2019, 23:07

  • kaka470 Autorytet
    Postów: 1210 959

    Wysłany: 3 lutego 2017, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika tule
    Kochane no dalej sikać mi tu II kreseczki :*
    Powodzenia dziewczyny oby jak najmniej nawiedzała ta wredna !!!!

    spioch, e.wela lubią tę wiadomość

    30.11.2015 <3 Laurka ,16.02.2017 Anołek 6tc[*], 01.01.2018<3 Tomuś

    201511304980.png

    201801011678.png
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze jakoś nie mam czasu ostatnio pisac, ale cały czas Was podczytuje;) Madzikk testujesz w moje urodziny :)musi być pozytywnie!!!!
    Malwa gratulacje ;)
    dobruśka trzymam mocno kciuki:)
    kaka40 co to za pesymistyczne mysli!!! a sioooo!!!! odganiamy! wszystko jest w porzadku :)
    śpioch trzymam kciuki :)
    Tule dziewczyny z @
    Lady Savage jak tam sex z podsłuchująca tesciówką?!!! hahaa
    jak znajde chwile to Wam napisze jak mnie gin wkurrr..... na usg. potrzebuje waszej rady

    spioch lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja krew pobrałam na progestron. Wynik o 17, trzymajcie kciuki :)

    Lady Savage, wszamanka, kaka470, spioch, kate88:) lubią tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie jak tam dotarło do cibie że bedziesz mamusią czy dalej w szoku?

    Annie1981 lubi tę wiadomość

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malwa88 wrote:
    Hej dziewczyny,

    Beta zrobiona-wynik 85!

    Ovufriend zmienił mi dzień owulacji z 13dc na 18dc, ale jak się okazuje owulacja jednak była w 13 dc :) Zresztą moim zdaniem to nawet wynika z wykresu.

    My generalnie staraliśmy się od maja zeszłego roku, wiem, że to nie jakoś strasznie długo, ale zaczynałam już mieć gorsze myśli w związku z tym. Zwłaszcza, że zawsze miałam cykle jak z zegarku 28 dni a jak podjęliśmy decyzje o staraniach zaczęły się schody i potrafiłam nie mieść miesiączki 2 miesiące.

    Trzymam za wszystkie Was kciuki! :)

    Gratuluję! :)

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, a dziekuje dobrze xD. Dzis musze bzyknac r nie wiem czy sie uda, chyba wygonie tesciowa na spacer z mala xD i bzykne r

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moni tule i mocno kciukam za ciebie za ten nowy cykl

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Anulka0407 Autorytet
    Postów: 649 541

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z @ baaardzo tule :(

    Dla mnie dzisiaj dzień pełen emocji ;) Zaraz jadę na pierwszy zabieg akupunktury :) Czytałam, że relaksuje... mi się chwilka przyda ;) A po południu na badanie nasienia z M. Nie wiem kto się bardziej stresuje... on samym badaniem czy ja wynikami ;) Wieczorem będą wyniki

    Miłego dnia :)

    spioch, Annie1981 lubią tę wiadomość

    Mama 3 dziewczynek: Iza 15 lat, Iga 12 lat i Maja
    Maja ur.31.10.2017r (CC)waga: 3150g dł:53cm
    201710314965.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka to przed toba ważny dzień dzisiaj. Powodzenia ❤️ podziel sie potem wrażeniami po akupunkturze ;-) ja kiedyś byłam na tym ale na zupełnie inne schorzenie i mi nie pomogło ale babka mi mówiła kiedyś ze jakbym sie starała o dzidzie to akupunktura pomaga :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 09:28

    Anulka0407 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Gratuluję tym które już zobaczyły dwie kreseczki - na razie ich malutko, ale to dopiero początek miesiąca - i trzymam kciuki za testujące w tym miesiącu. MOje nastroje mają charakter sinusoidalny i po załamce w tamtym miesiącu teraz nadzieje odżyły na nowo. Najprawdopodobniej wczoraj miałam ovu i zaczął się okres odliczania. Kaka - dopisz mnie proszę na 14.02 (nie wiem czy wytrzymam do 12 dpo). W końcu lekarz zdiagnozował moje problemy i zasiał nadzieję.
    Monika - współczuję @, ale z drugiej strony długi bezowulacyjny cykl potrafi zmęczyć. Teraz przynajmniej psychicznie możesz odpocząć. Annie - trzymam kciuki za jutrzejsze USG (czuję, że wszystko jest ok). Do mnie dotarło, że jestem/będę mamą dopiero po urodzeniu dziecka, wcześniej kompletnie do mnie to nie docierało . Wszystko przychodzi z czasem i nie ma się co denerwować. Jeszcze raz - za wszystkie trzymam kciuki, Dobuska, Lady Savage, Mi_lejdi, srebrzysta, spioch, Aria - to nasz miesiąc !

    kaka470, aria40, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 lutego 2017, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ;) z góry przepraszam, że piszę tutaj, ale pisałam już na innych wątkach, ale trochę chyba obumarłych. Jakie mogą być przyczyny plamień w 8dpo? Wykluczam implantacje! Powiem od początku wczoraj po godzinie 16 dostałam takich jasno różowych plamień. Ogólnie dużo tego nie było. Po godzinie 18 była już cisza tzn nadal jest. Zbadałam sobie szyjkę (chociaż dokładnie nie umiem, ale czuję twardość) no i na palcu był brązowy śluz. Ogólnie brzuch mnie pobolewa jak na okres (chociaż to pewnie bardziej wymysł mojej wyobraźni) jak myślicie jest szansa, że to jednak okres i za moment się rozwinie?
    Nigdy takich plamień nie miałam. Ogólnie możecie powiedzieć że jestem wariatką, że chce okres w 8dpo ale jestem trzeci cykl na luteinie i już cykl temu mnie okres zaskoczył na długo wcześniej przed terminem.
    Jeszcze raz przepraszam, że tu pytam, ale wiem, że trochę więcej Was się tu udziela :)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2021, 15:01

‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ