X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    Hej dziewczyny ;) z góry przepraszam, że piszę tutaj, ale pisałam już na innych wątkach, ale trochę chyba obumarłych. Jakie mogą być przyczyny plamień w 8dpo? Wykluczam implantacje! Powiem od początku wczoraj po godzinie 16 dostałam takich jasno różowych plamień. Ogólnie dużo tego nie było. Po godzinie 18 była już cisza tzn nadal jest. Zbadałam sobie szyjkę (chociaż dokładnie nie umiem, ale czuję twardość) no i na palcu był brązowy śluz. Ogólnie brzuch mnie pobolewa jak na okres (chociaż to pewnie bardziej wymysł mojej wyobraźni) jak myślicie jest szansa, że to jednak okres i za moment się rozwinie?
    Nigdy takich plamień nie miałam. Ogólnie możecie powiedzieć że jestem wariatką, że chce okres w 8dpo ale jestem trzeci cykl na luteinie i już cykl temu mnie okres zaskoczył na długo wcześniej przed terminem.
    Jeszcze raz przepraszam, że tu pytam, ale wiem, że trochę więcej Was się tu udziela :)
    Pierwsze co to pomyślałam o za małym progesteronie.

    wszamanka lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Annie Twój pomysł na osobny wątek dla nas cięzarnych jest genialny! Jestem na tak!

    spioch, kaka470, Lola83, Annie1981 lubią tę wiadomość

  • Paula. Autorytet
    Postów: 1034 1192

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Pierwsze co to pomyślałam o za małym progesteronie.
    no tak niski progesteron. ale jak byłam na luteinie to nie powinno chyba to mieć znaczenia teraz? na hormon się kompletnie nie znam więc może i te moje pytanie wyda Wam się głupie ;)

    akacjowa lubi tę wiadomość

    Moj wczesniaczek z 33tc klz9mg7yctlaon6z.png
    9wZYp2.png
    Aniołki: 02.2015 & 06.2016
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska kiedy testujesz?

    dobuska lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobuska jeśli moje przeczucia sie sprawdza to będziesz mamą. Kurcze trzymam kciuki za jutro :*

    Paula niestety plamienia są mi obce. Ale slyszałam ze są one związane z niskim progiem.

    Paula., dobuska, Lady Savage lubią tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro planuję testować jak się nic nie pojawi wstrętnego. Ale tak sie boję, że najchętniej bym nie testowała.:P

    Lady Savage lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Jutro planuję testować jak się nic nie pojawi wstrętnego. Ale tak sie boję, że najchętniej bym nie testowała.:P
    3ymam mocno kciuuuki! <3 <3

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska kochanie jak się czujesz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mi krew źle pobrała dziś :/ krwiak mi się rozlała na 14 cm średnicy. I jeszcze taki bąbel jak pół wiśni... Kto ma podobnie i wie kiedy ten bąbel zniknie?

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula. wrote:
    no tak niski progesteron. ale jak byłam na luteinie to nie powinno chyba to mieć znaczenia teraz? na hormon się kompletnie nie znam więc może i te moje pytanie wyda Wam się głupie ;)
    niestety nie umiem Ci odpowiedzieć, chyba powinnaś skontaktować się z lekarzem, może za mała dawka luteiny.

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nici, teściową wygoniłam, ale mój się zagrał w Obcego, i nie dałam rady go odciągnąć :( no trudno, może po pracy mi się uda go zbałamucić

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Gagarek Koleżanka
    Postów: 94 19

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny!
    OVF wyznaczył @ na 08.02, obecnie 10dpo i zastanawiam się jak wytrwać i nie testować już dzisiaj. Chyba zajmę się sprzątaniem po remoncie ;D

    Trzymam kciuki za Was!

  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miśka1987 wrote:
    Ale mi krew źle pobrała dziś :/ krwiak mi się rozlała na 14 cm średnicy. I jeszcze taki bąbel jak pół wiśni... Kto ma podobnie i wie kiedy ten bąbel zniknie?

    mi zniknął w ciągu 2 dni, tam miałam raz w czasie ciąży, paskudnie mi wtedy pobrała krew ;/

    miśka1987 lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 3 lutego 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja dziś po dzisiejsze wyniki a baba w laboratorium zw w poniedziałek . Tak czekalam

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Existenz dlaczego masz mój wykres w stopce?? :P

    Existenz lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    Existenz dlaczego masz mój wykres w stopce?? :P
    to nie Twój:P bo każda jak wejdzie to tam zobaczy swój;p

    Zgredek 12 lubi tę wiadomość

  • Zgredek 12 Autorytet
    Postów: 573 645

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    to nie Twój:P bo każda jak wejdzie to tam zobaczy swój;p
    hehehe :) rozumiem :P zdziwiłam się po prostu :P

    dobuska lubi tę wiadomość

    Synek <3
    Mój blog: www.doilurazysztuka.wordpress.com

    0d1y3e3k63eguvgh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Olciuska kochanie jak się czujesz?
    Dziekuje slonce, czuje sie bardzo dobrze do tej pory zero objawow wiec chyba mam wymarzona ciaze :), suwaczek troszke sie myli hihi to 12 tydz nie 13 , wedlug usg dziecko jest troche mniejsze niz wedlug ostatniej OM, we wtroek mam scan i badania prenatalne, czas mi sie dluzy hihi ,ale to chyba normalne choc teraz jestem bardziej spokojniesza z kazdym tyg. Tobie wroze ciazunie! mi w miesiacu kiedy sie balam i nie chcialam testowac no bo pewnie nic z tego... wyszly 2 kreseczki! wiec Tobie i reszcie zycze tego z calego sercaaaa!! JESTEM Z WAMI! Bo czy sie uda czy nie to zawsze sie czegos boimy... <3

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana moja jak ja sie cieszę! najgorsze tygodnie za Tobą. Brzuszek rosnie już?:D <3 <3 <3 dziękuje za wsparcie, ale tak sie boję rozczarowania...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Kochana moja jak ja sie cieszę! najgorsze tygodnie za Tobą. Brzuszek rosnie już?:D <3 <3 <3 dziękuje za wsparcie, ale tak sie boję rozczarowania...
    <3. Tak juz rosnie, na pewno sie zaokraglil, ja zawsze mialam brzuch dosc plaski wiec prawie wszyscy juz wiedza hihi nie da sie ukryc. Wiem! rozczarowanie jest najgorsze, ale na pewno sie uda! nie ma takiej opcji ,ze nie zostaniesz mama! jednym sie udaje od razu jednym w 5 a jednym w 9 tego nigdy nie wiesz! ,ale Ci sie uda! ja tez myslalm ,ze sie nigdy nie uda a jadnak! wiec mimio ,ze Ciezko Ci w to uwierzyc to bedziesz mama!!!! <3

    dobuska lubi tę wiadomość

‹‹ 76 77 78 79 80 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ