X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Luty testowanie
Odpowiedz

Luty testowanie

Oceń ten wątek:
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny POMOCY!!
    Zaczęliśmy starania, owulka za rogiem a ja nabawiłam się chyba zapalenia pęcherza. Proszę wspomóżcie jakąś radą?? Co wziąć aby szybko minęło.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska ale Ci pozytywnie zazdroszczę. Masz racje, ja zakładałam jutro negatyw, bo dla mnie te dwie kreski to jakaś abstrakcja. Ciagle mi się wydaje, że to nie może mnie dotyczyć. Dziwne uczucie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Olciuska ale Ci pozytywnie zazdroszczę. Masz racje, ja zakładałam jutro negatyw, bo dla mnie te dwie kreski to jakaś abstrakcja. Ciagle mi się wydaje, że to nie może mnie dotyczyć. Dziwne uczucie.
    Mialam dokladnie to samo! wiec to jest bardzo dobry znak! postaraj sie troszeczke wyluzowac a gorszek wpadnie w momencie kiedy nie bedziesz sie tego spodziewac, zagladam tu bo Ci bardzo kibicuje! i tez nie moge sie doczekac twoich 2 kresek, jednak wiem ,ze to juz niedluugo! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 12:47

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Dziewczyny POMOCY!!
    Zaczęliśmy starania, owulka za rogiem a ja nabawiłam się chyba zapalenia pęcherza. Proszę wspomóżcie jakąś radą?? Co wziąć aby szybko minęło.
    Pij duzo wody, kup urofuragine powinno pomoc jak nie przjdzie to lec do lekarza po leki, ale powinno byc lepiej jesli dasz rade sie przytlac to do dziela! :)

    aciulka lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Pij duzo wody, kup urofuragine powinno pomoc jak nie przjdzie to lec do lekarza po leki, ale powinno byc lepiej jesli dasz rade sie przytlac to do dziela! :)
    Czy to chodzi o uroFuraginum? Czy to mi nie zaszkodzi? I czy przy zapaleniu pęcherza można się starać?

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Mialam dokladnie to samo! wiec to jest bardzo dobry znak! postaraj sie troszeczke wyluzowac a gorszek wpadnie w momencie kiedy nie bedziesz sie tego spodziewac, zagladam tu bo Ci bardzo kibicuje! i tez nie moge sie doczekac twoich 2 kresek, jednak wiem ,ze to juz niedluugo! <3
    No nic, byle do jutra! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Czy to chodzi o uroFuraginum? Czy to mi nie zaszkodzi? I czy przy zapaleniu pęcherza można się starać?
    Tak przepraszam, chodzi o uroFuraginum, nic nie zaszkodzi :) Jesli nie bedzie Ci to sprawiac bolu lub jakiegos dyskomfortu to oczywiscie ,ze mozna :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lutego 2017, 12:59

    aciulka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    No nic, byle do jutra! :)
    Zaciskamy kciuki z groszkiem <3!!!
    I GLOWA DO GORY!

    dobuska lubi tę wiadomość

  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Zaciskamy kciuki z groszkiem <3!!!
    I GLOWA DO GORY!
    Nie jestem jakaś załamana, po prostu jestem nastawiona, że się nie uda. Jutro sie wszystko wyjaśni. :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olciuska wrote:
    Tak przepraszam, chodzi o uroFuraginum, nic nie zaszkodzi :) Jesli nie bedzie Ci to sprawiac bolu lub jakiegos dyskomfortu to oczywiscie ,ze mozna :)
    Bardzo Ci kochana dziękuję za odpowiedź.
    Również trzymam kciuki za Ciebie ;-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobuska wrote:
    Nie jestem jakaś załamana, po prostu jestem nastawiona, że się nie uda. Jutro sie wszystko wyjaśni. :)
    Mialam dokladnie tak samo ,a wiec to bardzo dobry znak <3 :) czekamy do jutra

    dobuska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Bardzo Ci kochana dziękuję za odpowiedź.
    Również trzymam kciuki za Ciebie ;-)
    Nmzc <3 :) Zdrowka!

    aciulka lubi tę wiadomość

  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej mam troche czasu to napisze, we wtorek byłam na usg 12 dc pęcherzyk 23mm w czwartek-wczoraj zastrzyk z pregnylu na pęknięcie i wogóle mówi że może coś ruszy w organiźmie bo nie wiem czy wszystkie wiecie że ten zastrzyk to hormon HCG- naturalny ludzki pozyskany od kobiet w ciąży. Strasznie się zdziwiłam... no ale jakby miało pomóc. Dawka 10 000 miała któraś to?

    hchypc0zgq8syrex.png
  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek 12 wrote:
    hehehe :) rozumiem :P zdziwiłam się po prostu :P

    A ja nawet nie wiem o co chodzi zaraz wykasuje

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
  • Lady Savage Autorytet
    Postów: 10105 7869

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aciulka pij jeszcze i jedz żurawinę, chociaż to drugie ponoć lepiej, bo mi dietetyczka mówiła by ograniczyć a raczej wyeliminować słodkie napoje ( w tym soki) jak się starasz bo za dużo cukru coś tam coś tam XD nie pamiętam, ale pewnie to tylko w moim przypadku, bo ja taka duuuuża babka jestem XD

    aciulka lubi tę wiadomość

    3 cykl :) Zuzanna Zofia, 20.08.2015, 3180, 56 cm
    relgcwa1lijp26p7.png
    mhsvanli8fgm8ue4.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    srebrzysta wrote:
    hej mam troche czasu to napisze, we wtorek byłam na usg 12 dc pęcherzyk 23mm w czwartek-wczoraj zastrzyk z pregnylu na pęknięcie i wogóle mówi że może coś ruszy w organiźmie bo nie wiem czy wszystkie wiecie że ten zastrzyk to hormon HCG- naturalny ludzki pozyskany od kobiet w ciąży. Strasznie się zdziwiłam... no ale jakby miało pomóc. Dawka 10 000 miała któraś to?
    wiele dziewczyn to dostaje, dlatego nie powinno sie po tym zastrzyku testowac przez dwa tygodnie, bo wychodzi fałszywie pozytywny. Trzymam mocno kciuki!

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lady Savage wrote:
    Aciulka pij jeszcze i jedz żurawinę, chociaż to drugie ponoć lepiej, bo mi dietetyczka mówiła by ograniczyć a raczej wyeliminować słodkie napoje ( w tym soki) jak się starasz bo za dużo cukru coś tam coś tam XD nie pamiętam, ale pewnie to tylko w moim przypadku, bo ja taka duuuuża babka jestem XD
    Biorę żurawine w tabletkach ale póki co nie pomagają

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • srebrzysta Autorytet
    Postów: 1965 1080

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiem,wiem że wiele ale nie podejrzewałam że to HCG troche mnie to szokło. Ciekawe jak się bede czuła pod wpływem tego hormonu ciążowego hehee :)czyli nie ma co sie sugerowac objawami.bo to taka niby ciąża... już czuje te jazdy z testowaniem za 2 tyg....

    hchypc0zgq8syrex.png
  • dobuska Autorytet
    Postów: 7840 10274

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Biorę żurawine w tabletkach ale póki co nie pomagają
    Mi zawsze pomaga kwaśny sok pomarańczowy i do tego wyciskam jeszcze cytrynę. Piję tego bardzo dużo.

    aciulka lubi tę wiadomość

  • Margolciak Ekspertka
    Postów: 153 123

    Wysłany: 3 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny :)
    U mnie dziś 11dpo. Zrobiłam test dla formalności bo wiedziałam że się nie udało i test oczywiście negatywny, także odstawiam dupka i czekam na @. Możecie mi już wpisać :)
    Reszcie życzę powodzenia i niedozobaczenia na marcowym wątku :) buziaki :*

    Zosia (TGA) 2014 :) Aniołek 2016 :(
    Po ponad dwóch latach jesteś :)
    oreflqxwq9456be8.png
    relgqtkfu3if1gae.png
‹‹ 77 78 79 80 81 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ