X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zawsze mierzę temperaturę dwa razy pod rząd bo nie ufam mojemu elektr. termometrowi : ) i jak się różni to wpisuję tę wyższą temp. bo stwierdzam, że jeśli udało się nabić większą to poprawnie, a niższa zawsze mogła być przez nieprawidłowe trzymanie termometru.

    lulu_ovufriend lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy widać miniaturkę mego wykresu?
    zaznaczyłam udostępnienie wykresu, ale wydaje mi się, że go nie widać

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to uwas kosmos, ale po 3 opakowaniu pewnie bedzie super:) juz nie bedziem,y sprawdzac:)

    balam sie ze bedzie 0 prawidlowych!!!;)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku ile czytania, przeczytalam wszystko, ale nie dam rady odniesc sie do kazdej z Was z osobna, za co najmocniej przepraszam. <3

    Ktoras pytala o wstawianie fotki..
    Na zapodaj.net wrzucisz za darmo fotke, wyjdzie Ci link i tu go wklejasz i sobie obejrzymy :) Tak zeby normalnie foto bylo tu widoczne to ja nie pomoge, bo nie robilam nigdy tak.

    Ja mam zagwozdkę tez dzisiaj, bo kurcze robilam test owu i mialam wrazenie ze znowu testowa mocniejsza od kontrolnej, jak wczoraj. Ale po 10 min (tak jest napisane zeby sprawdzac dopiero..) juz byly obie w sumie takie same.
    Chodzi o to, ze mial pecherzyk peknac wczoraj i teraz nie wiem czy moze nie peklo czy jednak lh spada. A test wczorajszy glupia wyrzucilam wiec eh!

    Wczorajsze starania zaznaczylam jednak jako poranne, bo byly przed 1 w nocy, wiec to juz nie wieczor..dzis tez byly nad ranem w koncu, a nie wieczorem, wiec tez wpisalam rano.
    Mam nadzieje ze to wystarczy i ze cos tam sie napłodzi.. ale szczerze nie wiem.
    Rozbita jestem, dzis znow juz rano plakalam - 3ci dzien z rzedu. To kompletnie nie w moim stylu. :D

  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    dziewczyny czy widać miniaturkę mego wykresu?
    zaznaczyłam udostępnienie wykresu, ale wydaje mi się, że go nie widać

    nie widac

    atdcqtkf2affvuei.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Jejku ile czytania, przeczytalam wszystko, ale nie dam rady odniesc sie do kazdej z Was z osobna, za co najmocniej przepraszam. <3

    Ktoras pytala o wstawianie fotki..
    Na zapodaj.net wrzucisz za darmo fotke, wyjdzie Ci link i tu go wklejasz i sobie obejrzymy :) Tak zeby normalnie foto bylo tu widoczne to ja nie pomoge, bo nie robilam nigdy tak.

    Ja mam zagwozdkę tez dzisiaj, bo kurcze robilam test owu i mialam wrazenie ze znowu testowa mocniejsza od kontrolnej, jak wczoraj. Ale po 10 min (tak jest napisane zeby sprawdzac dopiero..) juz byly obie w sumie takie same.
    Chodzi o to, ze mial pecherzyk peknac wczoraj i teraz nie wiem czy moze nie peklo czy jednak lh spada. A test wczorajszy glupia wyrzucilam wiec eh!

    Wczorajsze starania zaznaczylam jednak jako poranne, bo byly przed 1 w nocy, wiec to juz nie wieczor..dzis tez byly nad ranem w koncu, a nie wieczorem, wiec tez wpisalam rano.
    Mam nadzieje ze to wystarczy i ze cos tam sie napłodzi.. ale szczerze nie wiem.
    Rozbita jestem, dzis znow juz rano plakalam - 3ci dzien z rzedu. To kompletnie nie w moim stylu. :D


    bedzie wszytsko dobrze, nie placz:)

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    bedzie wszytsko dobrze, nie placz:)

    Wiesz dzisiaj plakalam, bo kot pod moja nieobecnosc zrzucil mielone ktore sie rozmrazalo na obiad..talerz potluczony, mielone pol kg poszlo się.. nie wiem usiadlam i sie poplakalam :D :D :D

    Kochana a Ty co za spadek na wykresie, tlumacz sie!! <3

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    nie widac

    już widać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 12:24

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • katarzynnn Autorytet
    Postów: 588 174

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co myslicie o moim wykesie?

    w57v3e3kp7087rpf.png Rocznik 92 starajacy sie o mlucha. .
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Co myslicie o moim wykesie?

    nie widzę twego wykresu

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • słoneczna 85 Autorytet
    Postów: 6477 4096

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Co myslicie o moim wykesie?

    BOze ile serduszek!!!!!!!! nie mierzysz temp?przynajmniej ja jej nie widze

    atdcqtkf2affvuei.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Co myslicie o moim wykesie?

    Kasiu nie masz zadnego wykresu, tylko jedna tempka w 17dc.

  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    już widać :)

    Musisz wejść w ustawienia, potem w społeczność i w miejscu "podpis na forum" wkleić link do swojego wykresu :)

    julita lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katarzynnn wrote:
    Co myslicie o moim wykesie?

    Ja myślę, że daliście czadu! ;) :D

    211042976e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w ustawieniach masz taką opcję podpis chyba czy jakoś tak i tak możesz wkleić link twojego wykresu i bedzie miniaturka :)

    julita lubi tę wiadomość

  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    BOze ile serduszek!!!!!!!! nie mierzysz temp?przynajmniej ja jej nie widze


    jak króliczki :D

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIIEEEEEEE..... AOD WCZORAJ CIAGNIE MNIE W BRZUCHU NA @
    tylko niiee toooooo O.o

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaaaaaaa cieeeeee, katarzynn to więcej serduszek niż u mnie w ciągu 4 m-cy : D

    kasiatoja, julita lubią tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    to dobrze, bo pierwszy cykl mierzę tempkę i gdzieś czytałam że wzrost powinien być co 0,2 a jeśli wzrasta np. co 0,1 to może być to c. pozamaciczna...tak się jej boję jak nie wiem...
    Wiem też że nie powinnam za dużo czytać bo temperatura jest takim wyznacznikiem, że nie nie ma na nią reguły...


    Dokładnie, nie trzeba za dużo czytać, bo od natłoku informacji styki się w mózgu przepalają ;)
    Każda z nas jest inna... Popatrz sobie w galerii na wykresy zakończone ciążą. Tam widać jak na dłoni jaka może być rozbieżność... :)

    Rubi lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 9 maja 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Dziewczyny,krew mnie dziś zalała...U mnie dopiero 7dpo,ale pewnie znowu nic z bobo...
    Ale do rzeczy:dziś mam dzień rozmyślań czemu już nam się nie udaje itp.i jadę sobie autem z małym,a tu na przystanku stoi kobieta w ciąży (już bardzo zaawansowana ciąża),pełno ludzi na przystanku,a ta sobie pali papierosa w najlepsze...Krew mnie zalała,bo my tu wszystkie na ovufriend chcemy mieć dziecko,o które byśmy dbały,a taka ma i już jest na finishu,a jeszcze truje tego biednego dzieciaczka :-(
    Drugą taką agentkę widziałam jak byłam w szpitalu na zabiegu.Jej 6 ciąża (2 z invitro),bo tyle razy poroniła,że już ma problem z jajowodami itp.6 ciąża bliźniacza też zagrożona,a ta w najlepsze codziennie papierosek..No gdzie tu jest sprawiedliwość?ja tak chuchałam i dmuchałam na moją córcię,a i tak odeszła,a takiej co nie dba to pewnie się uda echh
    p.s żeby nie było,że ja taka święta czy anty jestem,bo wiem co to jest nałóg palenia papierosów,ale po pierwsze ja przed 1 ciążą paliłam kilka dziennie,w momencie testu rzuciłam od razu po zobaczeniu testu.A potem już nie wróciłam do palenia aż po poronieniu sięgnęłam po papierosy,ale wiem,że jak zobaczę dwie kreseczki to nawet nie ma dyskusji i wiem,że da się rzucić z dnia na dzień jak się chce

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 12:38

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ