X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Monifah / Daisy - też się właśnie zastanawiam nad zakupem tego termometru. Wydaje mi się, że mój oszukuje. Nie wydaje mi się, że mój pokręcony wykres to wina tylko termometru ale pewnie trochę też. Tyle, że ja znalazłam na ebayu za prawie 80 zł.


    katarzynnn- co za ilość serduszek!? :) Ja tyle to zaliczyłam tylko w czasie podróży poślubnej... :D ale wtedy się o dzidzię nie starałam .
    A tak swoją drogą zastanawiam się czy aby na pewno to dobre... Moja ginka mówiła, że najlepiej to nie częściej niż dwa dni żeby plemniki trochę dojrzały a poza tym jak jest aż tak dużo <3 to potem resztki spermy się tam wszędzie oblepiają i utrudniają drogę nowym plemnikom.
    No ale może się mylimy :D
    no ponoć co drugi dzien lepiej... ja tak robiłam albo codziennie ale po jednym razie.. nie chciałabym cały czas bo bym sie chyba wykonczyla :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W nawiązaniu do waszych opowieści dotyczących przyszłych "matek" - choć nie wiem czy tak powinno się te kobiety nazywać oraz mojej dzisiejszej rozmowy kwalifikacyjnej, z której przed chwilą wróciłam to jedno jest pewne: Na tym świecie nie należy szukać sprawiedliwości, bo jej poprostu nie ma !!! :/
    Wyobraźcie sobie, że do konkursu na etat asystenta rodziny (bo na takim konkursie byłam )startowała dziewczyna, która właśnie kończy tam staż na stanowisku .... asystenta rodziny! Wkur ... mnie takie ustawione sytuacje, człowiek poci się i robi przed szanowną komisją z siebie debila, a wyniki naboru są już dawno znane :/ grrrrrrrrrr piękny początek weekendu.

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    mizzelka- mnie się też wydaje, że coś tam jest...
    w poniedziałek jest 14dpo, chyba że poczekać do 15 dpo.. ale za te trzy dni powinna juz wyjsc wyraźniejsza :) oby.. cholera oby...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    W nawiązaniu do waszych opowieści dotyczących przyszłych "matek" - choć nie wiem czy tak powinno się te kobiety nazywać oraz mojej dzisiejszej rozmowy kwalifikacyjnej, z której przed chwilą wróciłam to jedno jest pewne: Na tym świecie nie należy szukać sprawiedliwości, bo jej poprostu nie ma !!! :/
    Wyobraźcie sobie, że do konkursu na etat asystenta rodziny (bo na takim konkursie byłam )startowała dziewczyna, która właśnie kończy tam staż na stanowisku .... asystenta rodziny! Wkur ... mnie takie ustawione sytuacje, człowiek poci się i robi przed szanowną komisją z siebie debila, a wyniki naboru są już dawno znane :/ grrrrrrrrrr piękny początek weekendu.
    mogę jeszcze obstawić że jakaś ciotka ją wsadziła albo wujaszek, norma..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://zapodaj.net/e4c4084f778c8.jpg.html

    luknijcie na zdjęcie. test owulacyjny jest pozytywny?

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamilaaa_88 wrote:
    W nawiązaniu do waszych opowieści dotyczących przyszłych "matek" - choć nie wiem czy tak powinno się te kobiety nazywać oraz mojej dzisiejszej rozmowy kwalifikacyjnej, z której przed chwilą wróciłam to jedno jest pewne: Na tym świecie nie należy szukać sprawiedliwości, bo jej poprostu nie ma !!! :/
    Wyobraźcie sobie, że do konkursu na etat asystenta rodziny (bo na takim konkursie byłam )startowała dziewczyna, która właśnie kończy tam staż na stanowisku .... asystenta rodziny! Wkur ... mnie takie ustawione sytuacje, człowiek poci się i robi przed szanowną komisją z siebie debila, a wyniki naboru są już dawno znane :/ grrrrrrrrrr piękny początek weekendu.


    Kamila strasznie mi przykro..niestety sa takie sytuacje ze no za diabla nie masz na nie wplywu. Moze nie wszystko przesadzone, jak myslisz?

  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wiem, że tak jest - to się nazywa życie, niemniej jednak stan w jaki mnie takie sytuacje wprowadzają, jest ciężko opisać bez użycia wulgaryzmów. Ale nic czekam na oficjalne wyniki

    julita jak dla mnie wygląda jak pozytywny, kreseczki są jednakowego koloru :)

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słoneczna 85 wrote:
    dzziewczyny pamietacie mowilam ze idziemy badac nasienie:

    czy 46 000 000 plemnikow w 1 ml to dobrze?:) chyba bardzo dobrze nie?:)

    po 30 min 70% o ruchach zywych:)
    po 3 godz o ruchach zywych
    po 24 godz 20% o ruchach drgajacych


    hmmm ja nie bardzo wiem o co w tym chodzi, ale zapytuję się Was jak to możliwe, że plemniki dożywają nawet do 5 dni skoro w tych badaniach wychodzi, że po 24h pozostaje tylko 20% drgajacyh?? Czyli wychodzi na to, że trzeba to robić codziennie, a nie jak zaleca ginekolog co dwa dni bo są świeższe

  • kamilaaa_88 Autorytet
    Postów: 395 502

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wypadłam w mojej opinii najlepiej jak mogłam, po zakończonej rozmowie usłyszałam, że moja ocena jest bardzo dobra, ale wydaje mi się, że inne kandydatki usłyszały na pocieszenie podobne słowa. Oficjalnych wyników jeszcze nie ma, więc czekam.

    relg8iikn5mn7s8i.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita zdecydowanie pozytywny.

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    http://zapodaj.net/2c58730dc1970.jpg.html nie widać go za dobrze, cień cienia normalnie.. Tracę nadzieję, czekam do poniedziałku..

    jak ktoś chce to niech sb zmniejszy zdjęcie ctr prawe i jednocześnie - obok cyferek na samym koncu klawiatury po prawej stronie.


    Identyczny cień cienia miałam, poszłam na betę- ciąża, po 2 dniach powtórka bety i spadek... diagnoza ciąża biochemiczna;(

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Belldandy kochana patrze na Twoj wykres i wierzyc mi sie nie chce ze masz nadal pozytywne testy owu..to bardzo czesto swiadczy o pcos.

  • Mua Przyjaciółka
    Postów: 69 71

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka - ja takich "cień cienia" widziałam wiele i w większości przypadków były to dobre nowiny także głowa do góry!!

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mua wrote:
    słoneczna 85 wrote:

    hmmm ja nie bardzo wiem o co w tym chodzi, ale zapytuję się Was jak to możliwe, że plemniki dożywają nawet do 5 dni skoro w tych badaniach wychodzi, że po 24h pozostaje tylko 20% drgajacyh?? Czyli wychodzi na to, że trzeba to robić codziennie, a nie jak zaleca ginekolog co dwa dni bo są świeższe


    Mua to ze plemniki moga przezyc do 5 dni (ponoc nawet do 7) to sie tyczy mega zajebistego plodnego sluzu i plemnikow jak u 18 latka, to samo tyczy sie zdrowia u obojga.
    Ale przypominam, ze na kwietniowkach byla dziewczyna, u ktorej nasienie przetrwalo tydzien i na koniec bylo zielono :D Byla w niezlym szoku :)

    Ja po 8 h mam 60% ruszajacych sie zywych.
    Nie robilam badania po 24h, nawet nie wiedzialam ze cos takiego jest.
    W invikcie 2 msc temu po 4 h mialam 10 %, a teraz az po 8 60%. Jest to dla mnie zastanawiajace, no ale juz nie wnikam poki co.

    A mi gin powiedziala zeby uprawiac seks nie czesciej niz 1x dziennie, najlepiej co 2gi dzien bo maja czas plemniki sie zregenerowac. Jak tak codziennie czy czesciej to coraz slabsze one są, nie zdaza sie tam ubrac i przygotowac do dzialania, poza tym tez zgodze sie z tym, ze one sie tam zalepiają i stanowią dodatkowa bariere dla nówek.

    No i ślina pamiętajcie ze slina zabija plemniki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2014, 13:38

  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Belldandy kochana patrze na Twoj wykres i wierzyc mi sie nie chce ze masz nadal pozytywne testy owu..to bardzo czesto swiadczy o pcos.

    hmm stwierdzonego nie mam i obym nie miała...
    przy pcos podobno trudno zajść w ciąże? a ja już w pierwszym cyklu zaszłam, co prawda nie utrzymała się, ale jednak

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    Identyczny cień cienia miałam, poszłam na betę- ciąża, po 2 dniach powtórka bety i spadek... diagnoza ciąża biochemiczna;(
    dlatego może warto poczekać do 14dpo ...ehh

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • belldandy Autorytet
    Postów: 4889 2379

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    dlatego może warto poczekać do 14dpo ...ehh

    to, że u mnie tak się skończyło nie znaczy, że u Ciebie także;)

    Antoś 15.01.2015, 11:25 3850 g i 55 cm
    Leoś 29.05.2017, 8:54 - 3940 g i 58 cm
    Aleks 31.03.2021, 9:25 3520 g i 55 cm
    Wincent 30.08.2023, 10:46 3930 g i 54 cm



    [*] 2014 i 2016
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    hmm stwierdzonego nie mam i obym nie miała...
    przy pcos podobno trudno zajść w ciąże? a ja już w pierwszym cyklu zaszłam, co prawda nie utrzymała się, ale jednak
    pcos to taka głupia choroba że dla każdego jest indywidualna, ale skoro zaszłaś w ciąże to masz większą szansę. ja mam pcos, a owulacje mam naturalne.. a niby nie powinny byc, choć właśnie bywają takie kobiety co mają naturalną owulację.. naprawdę idnywidualna sprawa, tyle ze cykle masz długie albo po prostu bez owulki..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belldandy wrote:
    to, że u mnie tak się skończyło nie znaczy, że u Ciebie także;)
    kochana.. ja ostatnio tak mialam że test pozytyw, dwie krechy jak nic. za dwa dni wizyta u gina i beta negatywna..... jakie to było rozczarowanie......

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 9 maja 2014, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 czerwca 2014, 08:32

    Daisy lubi tę wiadomość

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
‹‹ 134 135 136 137 138 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ