X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurde dziwne a dopiero masz 12dpo więc troszku za szybko na test.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki daisy moze cos sie uda ja juz mialam schiz ze to torbiel na janiku ktora zaraz mi peknie ahaha wyobraznia

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    kurde dziwne a dopiero masz 12dpo więc troszku za szybko na test.
    nie mogłam się powstrzymać...teraz już czekam do 17 na @

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też mam schizy.. bo tempka jest a minusy same.. paranoja :D a wyobraźnia już chodzi :D

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny:)

    ja podziwiam cierpliwość każdej tutaj ale hmm...moja już dobiega końca :P mam 47dc, @ spóźnia się 5 dni a testy nadal negatywne ... jutro w końcu idę do gin, myślicie że jak coś jest to wyykryje? Dodam że tempka ponad 37 i dużo śluzu...

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    nie mogłam się powstrzymać...teraz już czekam do 17 na @
    ja też .. także cię rozumiem.. a ciekawe czy to reguła że max 17 dni czy mogą występować odstępstwa, niby według NPR nie, ale sama ciekawa jestem.. ja mam teraz 16dpo..

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    hej dziewczyny:)

    ja podziwiam cierpliwość każdej tutaj ale hmm...moja już dobiega końca :P mam 47dc, @ spóźnia się 5 dni a testy nadal negatywne ... jutro w końcu idę do gin, myślicie że jak coś jest to wyykryje? Dodam że tempka ponad 37 i dużo śluzu...
    a betę robiłaś??

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    hej dziewczyny:)

    ja podziwiam cierpliwość każdej tutaj ale hmm...moja już dobiega końca :P mam 47dc, @ spóźnia się 5 dni a testy nadal negatywne ... jutro w końcu idę do gin, myślicie że jak coś jest to wyykryje? Dodam że tempka ponad 37 i dużo śluzu...
    powinien być jakiś pęcherzyk :) w razie co :))))
    albo pozna czy byla owulka czy nie :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka na Twoim miejscu leciałabym na betę jutro..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi, Dziewczyny!!

    Po co Wy robicie testy 10, 12 dpo! Ja rozumiem, ze Wami miota i macie ogromna ochote juz, od razu wiedziec o ciazy! Ale no kurcze dajcie sobie spokoj z tymi testami..bo albo potem placzecie, ze czekacie na @ (nie ma to byc obrazliwe, bron boze), albo, ze macie za jasna kreske i co teraz. Jasne ze jest jasna kreska lub w ogole jej nie ma, skoro robicie testy tak wczesnie! Co jest napisane na ulotce? Czytacie? Kiedy nalezy robic test i z jakiego moczu?? Kazda z nas ma w organizmie inny poziom hcg i jest on u jednej wykrywalny szybciej, u drugiej pozniej, u trzeciej w ogole w 18 lub pozniej dpo. Dziewczyny błagam Was, no.

    Czekajcie spokojnie na @, bo te negatywne testy tak wczesnie tylko zle na Was wplywają i wtedy dopiero stres i rozpacz moze pokrzyzowac Wam ciazowe plany, nawet jesli mialaby ona sie tam zagniezdzic. Same napedzacie sie w niepotrzebne nerwy.

    Nie badzcie na mnie zle, ale powiedzcie, czy nie mam racji? <3

    julita, Tamka, lulu_ovufriend lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi bete robiłam w dzień @ i wyszła 0,10.. moje cykle to 42 dni...
    Daisy ja twardo czekałam do dnia @, ale już mam prawie 20dpo i nadal nic więc się martwię trochę...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no masz masz :D Ale w moim przypadku nigdy nie wiadomo kiedy ta małpa przylezie :D a jak patrzymy na testy ze ladnie wychodzą 13dpo, to aż korci żeby spróbować.. i myśli a może mi się uda...

    rubi jutro lecę :) ale czuje troszkę że nici bo bol na @ wraca i cyki mniej wrażliwe...

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    Rubi, Dziewczyny!!

    Po co Wy robicie testy 10, 12 dpo! Ja rozumiem, ze Wami miota i macie ogromna ochote juz, od razu wiedziec o ciazy! Ale no kurcze dajcie sobie spokoj z tymi testami..bo albo potem placzecie, ze czekacie na @ (nie ma to byc obrazliwe, bron boze), albo, ze macie za jasna kreske i co teraz. Jasne ze jest jasna kreska lub w ogole jej nie ma, skoro robicie testy tak wczesnie! Co jest napisane na ulotce? Czytacie? Kiedy nalezy robic test i z jakiego moczu?? Kazda z nas ma w organizmie inny poziom hcg i jest on u jednej wykrywalny szybciej, u drugiej pozniej, u trzeciej w ogole w 18 lub pozniej dpo. Dziewczyny błagam Was, no.

    Czekajcie spokojnie na @, bo te negatywne testy tak wczesnie tylko zle na Was wplywają i wtedy dopiero stres i rozpacz moze pokrzyzowac Wam ciazowe plany, nawet jesli mialaby ona sie tam zagniezdzic. Same napedzacie sie w niepotrzebne nerwy.

    Nie badzcie na mnie zle, ale powiedzcie, czy nie mam racji? <3
    Daisy, spokojnie : ) ja nie płaczę ani się nie stresuje...mnie martwią moje plamienia i wymyśliłam, że skoro mam już 3 dzień to jeśli to zagnieżdżenie to beta już powinna w organizmie być...pewnie masz racje, że za szybko, ale nic nie poradzę na to...teraz już czekam na @ ale dziś musiałam zrobić sikańca..oczywiście nie jestem zła, bo chcesz nas sprowadzić do pionu, ale nie byłabym sobą gdbybym dziś nie zatestowała : P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy racje masz..
    ale wiesz, że rozum swoje a serce swoje?

    mizzelka lubi tę wiadomość

    f2w39n736jv6l5uy.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka będę trzymać kciuki za Twoją betę...: )

    mizzelka lubi tę wiadomość

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rozumiem kochane Was bardzo dobrze i wcale nie chcialam Wam dopiec, ale mam wrazenie czasem, ze Wami trzeba troche potrząsać :p
    Sluchajcie, jak juz ktoras pisala pare dni temu. Jak ta ciaza ma byc, to bedzie, nie ucieknie Wam! Dlatego nalezy robic testy w dniu spodziewanej @, zeby potem uniknac rozczarowania, np. gdy ciaza okaze sie biochemiczną. Ile razy nawet nie wiemy o ciazy, a byc moze w niej jestesmy, a organizm decyduje za nas..Nie wiem, moze jak ja bede juz dochodzic do terminu spodziewanej @ to tez zaczne swirowac..ale jeszcze mi sie nie zdarzylo, poki co (tfu tfu). Strasznie mocno Wam kibicuje i byc moze ton wypowiedzi nie brzmial zbyt sympatycznie, bo bez minek, usmieszkow, itp. Ale nie mialam na mysli nic zlego wobec Was. <3

    mizzelka lubi tę wiadomość

  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy jak już mówiłam, spokojnie...ogarnij się nikt się nie gniewa: P

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka, a skąd wiesz, że owu była akurat wtedy? może Ci się przesunęła mocno, przecież to się zdarza i stąd negatywny test

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy święta prawda, ale jak ja mam cykle ponad 40 dniowe to jasna cholera mnie strzela ile jest z tym czekania... :(

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Izuniaa89 Autorytet
    Postów: 451 197

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, właśnie;) Nikt tu nie ma do Ciebie żalu:) każdy rozumie co masz na mysli:)

    f2w39n736jv6l5uy.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ