X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwaga będzie kolejne pytanie: czyyyyyy jakbym wzięła luteinę to coś mi może ona zaszkodzić...gdyż kiedyś została mi ona przepisana na wywołanie @ i zostały mi jeszcze tabletki...a nóż może trzeba sobie dopomóc tylko ja się na tych lekach nie bardzo znam...DAISY NIE KRZYCZ : D

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Rubi prosze Cie nie pisz tak, no. Wcale nie krzyczalam..

    Sluchaj jezeli juz kiedys bralas lutke to wiesz jak to dziala. Mozesz sie wspomoc 2x1 pod jezyk (czy masz dopochwowe?)
    Kto wie moze masz jak Qrczaczek plamienie implantacyjne tylko troche dluzsze i Ci progesteron nie daje rady? Ja bym wziela. Kto wie co tam sie dzieje. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2014, 12:56

    mizzelka, Rubi, Tamka lubią tę wiadomość

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rubi nie bierz bo bd miala dezorient jak ja.. biorę teraz i potem zmniejszylam dawkę bo tabletek by mi zabrakło na wizytę. i podwyższa tempkę i mogą pojawić się objawy jak na ciążę.
    ale ma dobre korzyści, dzięki niej zarodek moze się ładnie zagnieździć, i podtrzymuje ciążę.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No Rubi prosze Cie nie pisz tak, no. Wcale nie krzyczalam..

    Sluchaj jezeli juz kiedys bralas lutke to wiesz jak to dziala. Mozesz sie wspomoc 2x1 pod jezyk (czy masz dopochwowe?)
    Kto wie moze masz jak Qrczaczek plamienie implantacyjne tylko troche dluzsze i Ci progesteron nie daje rady? Ja bym wziela. Kto wie co tam sie dzieje. :)
    w sumie taka mniejsza dawka... ja teraz taką biorę..
    i dziś tempka w ciągu dnia przekroczyła próg. 37,6 :O a konczyny zimne jak lód, cycki mniej wrażliwe, więc @ nadchodzi :D niech ta małpa szybciej przylezie to bd na sercu lżej i wkoncu zrobie porządne zakupy i na nowo przygotowanko :)

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Rubi Autorytet
    Postów: 2197 2052

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy wrote:
    No Rubi prosze Cie nie pisz tak, no. Wcale nie krzyczalam..

    Sluchaj jezeli juz kiedys bralas lutke to wiesz jak to dziala. Mozesz sie wspomoc 2x1 pod jezyk (czy masz dopochwowe?)
    Kto wie moze masz jak Qrczaczek plamienie implantacyjne tylko troche dluzsze i Ci progesteron nie daje rady? Ja bym wziela. Kto wie co tam sie dzieje. :)
    hehee daisy no żatruje sobie nie bierz do siebie..a jak to brać? tzn. do samego okresu czy jak? bo wezme pewnie nie więcej niż 1 dziennie..

    Styczeń 2014 [*] 9t
    Marzec 2015 ♡ moja mała wielka miłość
    Grudzień 2016 [*] 11t
    Marzec 2018 ❤️
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 maja 2014, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę jak Daisy - weź lutkę, poczekaj do terminu @ biorąc ją, zrób BETĘ, nie test i jak wyjdzie negat to odstawisz lutkę

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wszystkie objawy wskazują na ten dzień- i zawsze w tym dniu miałam... później już susza i szyjka niska...

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziwne że ci się taaak strasznie przedłuża kurde..

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez mam luteine ale dopoch.... trzymam ja i jak sieokąze ze ci,aza to od razu biore bo moj progesteron ma wszytko w d.... i sie nie podniesie bo tak mu sie podoba rubi jak wezmiesz teraz progesteron a w ciazy nie jetes mozesz sobie wydłuzyc cykl bo podniesiesz poziom niepotrzebnie nie rob tak nawywijasz sobie

  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rubi wrote:
    hehee daisy no żatruje sobie nie bierz do siebie..a jak to brać? tzn. do samego okresu czy jak? bo wezme pewnie nie więcej niż 1 dziennie..

    Rubi ja Ci proponuje jedną pod jezyk, szkoda ze nie masz wiecej zeby brac 2 x tzn rano i wieczorem. Wez powiedzmy do poniedzialku (rano ostatnia) jesli masz tyle tabsow, wtedy machnij bete i jak bedzie negatywna to odstawiasz. Jesli pozytywna to lecisz pedem do gina po wiecej lutki.

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Tamka wszystkie objawy wskazują na ten dzień- i zawsze w tym dniu miałam... później już susza i szyjka niska...

    no to kochana, taki dowód to żaden dowód ;) ja w poprzednim cyklu miałam owulkę w 11 dc, w tym - w 19 dc, także mogło być tak, że organizm szykował się do owu, rozmyślił się i przesunął jej termin

    a z tym śluzem to bywa bardzo różnie, ostatnio jak byłam u gina to pytam czy jest śluz bo ja mam odczucie suchości i żadnego nie czuję, a on potwierdził, że jest

    także bądź dobrej myśli i czekaj cierpliwie ;)

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to pewnie i u mnie tak jest Kasia :D to sobie dopomogłam hahah :D ale @ jak ma przyjść to pewnie i tak przyjdzie podczas brania.

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze lepiej sobie przedluzyc cykl, nawet jesli sie okaze ze to nie ciaza, niz ew. ciaze stracic przez plamienie. Plamienie przed @ to nic innego jak niedomoga cialka zoltego, ktore wytrwarza progesteron - hormon utrzymujacy ciaze. Nie ma prg - ciaza sie nie utrzyma.

  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę w czwartek na betę jak @ nie przyjdzie, ale to ani ciąża, ani @. Mam tyle energii w sobie, a do tego mokro+ ciągnie mnie w pochwę i jajniki bolą. Ech, dużo czekania.

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musisz zbadac poziomprogesteronu zeby wiedziec czy plamienia sa powodem niskiego progesteronu moje sa bo robilam w poprzedniej ciązy ja bym nie brala na twoim miejscu po tescie pozytywnym ok ale teraz nie wiesz co sie dzieje a co do biochemicznej daisy ma racje i dajmy działać naturze jej nie oszukasz jak ma byc biochemiczna to bedzie chocbys sie bardzo starała jak organizm nie che zarodka bo jest uszkodzony to itak sie go pozbedzie chocbys tego bardzo nie chciała

  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny, a lutka działa inaczej niż duphaston? bo ja dostaję @ nawet biorąc duphaston, nie muszę go odstawiać... czy to zależy od dawki po prostu?

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie tak dużo, aby do jutra :)))

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
  • julita Autorytet
    Postów: 3182 4326

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mizzelka wrote:
    w sumie taka mniejsza dawka... ja teraz taką biorę..
    i dziś tempka w ciągu dnia przekroczyła próg. 37,6 :O a konczyny zimne jak lód, cycki mniej wrażliwe, więc @ nadchodzi :D niech ta małpa szybciej przylezie to bd na sercu lżej i wkoncu zrobie porządne zakupy i na nowo przygotowanko :)


    mizzelka, jeśli przyjdzie @ to się zaopatrzysz pewnie w karton testów owu i ciążowych, tak aby już nigdy nie zabrakło :D

    mam jednak nadzieje, że @ ominie Cię szerokim łukiem, zresztą was wszystkie dziewczyny! :)

    mizzelka lubi tę wiadomość

    tb73e6ydt52f9usr.png
    5b09e6ydos8pxq3s.png
    h44es65g5xhwh8nn.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    la wrote:
    Idę w czwartek na betę jak @ nie przyjdzie, ale to ani ciąża, ani @. Mam tyle energii w sobie, a do tego mokro+ ciągnie mnie w pochwę i jajniki bolą. Ech, dużo czekania.


    Jak mokro to zajebiscie! Wiele dziewczyn pisze, ze mają mokro i co chwile lataja do wc zeby sprawdzic czy @ przyszla a tu klops i ciaza! :)
    A poza tym co z Twoim testesm? Wklejalas nam tu w koncu wczorajsza fotke??? :)

  • mizzelka Autorytet
    Postów: 11096 5350

    Wysłany: 14 maja 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    julita wrote:
    mizzelka, jeśli przyjdzie @ to się zaopatrzysz pewnie w karton testów owu i ciążowych, tak aby już nigdy nie zabrakło :D

    mam jednak nadzieje, że @ ominie Cię szerokim łukiem, zresztą was wszystkie dziewczyny! :)
    o kochana zrobię takie zakupy... że rabat zaraz się zrobi za następnym zakupem :D
    jak na razie nastawiam się na @ :D bo te objawy są dzikie, raz tak, raz inaczej, oszaleć można, szkoda że każda kobieta nie ma tak samo i ten sam cykl, od razu by bylo wiadomo co i jak :))

    julita lubi tę wiadomość

    kxslp2.png2PEOp1.png1l5xp2.png
‹‹ 208 209 210 211 212 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ