X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ejjjj co to za smutki od rana. Proszę nie myśleć o przyszłości tylko o teraz. :)
    Po co martwić się problemami których jeszcze nie ma :D

    Mi na razie nie wykrywa owulki ale cóż, można się było tego spodziewać. Faktycznie pechowy tej maj. Ale kto wie, może jeszcze owulacja wyskoczy i mnie zaskoczy :PPP

    "Taaaaadaaaammmm to ja! Twoja owulacja!!! Ołłłł jeee"

    Gwiazdeczka27, kasiatoja lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    90 % ZMARTWIEŃ W OGÓLE NIE DOCHODZI DO SKUTKU :)

    Krokodylica, Anutka lubią tę wiadomość

  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Tak i co miałaś na to stosowane?
    Bo mi już lepiej i nie wiem czy mogę coś działać czy nie?
    W poniedziałek dopiero wizyta na usg.
    Dostałam leki ( ale nazwy niestety nie pamiętam ) i granulki .. przeszło szybciutko także głowa do góry :) Trzymam kciukasy za dobre wyniki :)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica wrote:
    Ejjjj co to za smutki od rana. Proszę nie myśleć o przyszłości tylko o teraz. :)
    Po co martwić się problemami których jeszcze nie ma :D

    Ja właśnie nie wiem co się tutaj dzisiaj dzieje.. Dziewczyny maj jest piękny :D wiosna pełną gębą to i może u nas wiosennie się zazieleni - czego sobie i Wam życzę z całego serca ;)

    Krokodylica, kasiatoja lubią tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 o to to! Albo to co wydawało się mega problemem nagle jest mniej ważne. :)

    Lila84 hmmm no to zobaczymy, bo mi już praktycznie przeszło ale dla świętego spokoju pójdę do lekarza na usg.
    Tylko że jak przeszło to dorwałam z powrotem męża i nie chcę jakiś antybiotyków czy coś.

  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miłego dnia <3 956906baa28auhic.gif

    Lila84 lubi tę wiadomość

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • Agnieszka GreenApple Autorytet
    Postów: 311 157

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    90 % ZMARTWIEŃ W OGÓLE NIE DOCHODZI DO SKUTKU :)

    powiedziałabym nawet, że 99% :)

    od początku 2014 starania z pomocą med
    23.04.16 IUI/18.06.16 IUI/12.07.16 IUI/ 07.09.16 IUI
    09.17 IVF 9tc [*]
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra dziewczynki, obudziłam się dziś rano i stwierdziłam, że chyba mi jaja urosły :) Dziś mam 6dc, wszystko się może zdarzyć przecież i nie zamierzam zaprzestać starań :) Wczoraj mężuś powiedział, że on wierzy, że przyjdzie dla nas ten czas, że to gdzieś tam w gwiazdach jest nam zapisane :) Jego wiara, miłość i optymizm pomogły mi się pozbierać po tych jego kiepskich wynikach. Wszystko jest przecież możliwe - tylko trzeba bardzo chcieć i iść do przodu!!!! Tak więc robimy małą Natalkę :D Nie poddajemy się!!!

    Nenaaa, Krokodylica, kasiatoja, rotaszek lubią tę wiadomość

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • Nenaaa Autorytet
    Postów: 3262 4227

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Chmureczka za nastawienie! Z takim nie może się nie udać :D ;)

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    bl9c3e5e4b0vy8er.png
    ******* Gang 18+ *******
    ES
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie może a uda się :))


    co do tych zmartwień to tak jest czymś się strasznie martwię, zaprzątam sobie czymś głowę a potem za jakis czas uswiadamiam sobie z dawno o tym zapomnialam i w cale sie t nie wydarzyło :)

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny...Ja też z maja na 99% rezygnuję,ech,a miało być tak pięknie...Jestem pokłócona z mężem-a o co?chyba padniecie.Jak zwykle o sex...Mam już tego serdecznie dosyć,młody facet,32 lata,a potrzeby jak u starego dziadka,już mnie to nuży,naprawdę.A dziś przegiął,bo gdy tylko synek zasnął w dzień,to ja szybciutko się przygotowałam i byłam gotowa do działania..na co mój mąż odmówił,bo jest zmęczony.Wszystko fajnie,tylko że on jest zmęczony co do seksu przez prawie cały miesiąc...Ja już mam dosyć tego upokarzania,to nie moja wina,że mam takie potrzeby a nie inne..To jedna sprawa,a druga,że dla niego to wszystko jedno kiedy zajdę w ciążę-czy za miesiąc,czy za rok,czy za 2 lata
    ja nie wiem jakim cudem zaszłam w 2 ciąże z seksem raz na miesiąc,naprawdę. Ale wow,teraz mąż jest chętny od 2 miesięcy aż 3 razy w miesiącu...normalnie szaleństwo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2014, 12:59

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmureczka to my robimy Igorka albo Patryczka a co mi tam może już zrobiliśmy :D

    chmurreczkaa lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka84 ja jestem 6 dni po ślubie i mi już mój powiedział że tylko mi seks po głowie chodzi. :PPP

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co w tych facetach teraz jest? Mój ma 28 lat a potrzeby jakby miał 60 :/

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba to faktycznie zmęczenie. Ciągle praca praca, wszystko szybko. Może to stąd.

  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :-) My braliśmy ślub jak Tymek miał 6 miesięcy i to chyba była najgorsza decyzja w moim życiu...mój mąż jest świetnym ojcem,świetnym pracownikiem i świetnym człowiekiem,tyle,że mężem świetnym to już niestety nie jest...
    Od 2 lat (a mieszkamy ze sobą 5 lat)sypia ze mną średnio 2 razy w miesiącu,czasami są miesiące że w ogóle ze mną nie śpi tylko mi wprost odmawia..Powiem szczerze,że jest to upokarzające.
    Nie wiem czemu tu o tym napisałam,chyba coś we mnie pękło :-( Tak liczyłam na ten cykl,a tu jak zwykle pod górkę :-(

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka84 przykro mi, rozumiem jak się czujesz. Ale nie mam pojęcia co Ci poradzić, naprawdę.

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawurka w tym cyklu udało sie nam 6 razy <3 ale ten ostatni byl jedna wielka porazka i gdyby nie starania too bym w polowie <3 odpuscila. Tak go zniecheconego nie widzialam nigdy. Ja teraz jakos przestawiłam sie i jak wiem ze trzeba to umiem sie nakrecic ze mi sie chce. Ale zdaje sobie sprawe z tego, ze mowiac wprost jak ja nie dojde to ok ale on musi. Wiec jezeli nie ma ochoty na to to nie dziwie sie ze meczy go to. Ale kiedys mogl non stop ale w zasadzie sama nauczylam go wstrzemiezliwosci. Ja kiedys moglam i nawet ze 2 msc nie <3 Nie wiem czy to wina hormonów czy niskiej samooceny. Ale chyba jedno i drugie. Niestety. Teraz on juz mnie rozumie a ja sie wkurzam jak trzeba sie starac a on nie chce. I tak w kolko.

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Brawurka84 Autorytet
    Postów: 279 206

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krokodylica: mi to można już tylko współczuć :-) Cóż,z taką częstotliwością serduszkowania to może kiedyś uda mi się zajść w ciążę ;-)
    W każdym razie życzę Wam wszystkim dużo szczęścia i zielonych kropeczek w maju :-)
    A ja tu być może jeszcze zajrzę w maju,może coś się u mnie poprawi,chociaż nie liczę na to-w końcu sama sobie dziecka nie spłodzę...
    Dziś 10dc,za chwilę owulacja,a mój mąż się wypiął...

    f2w36vgcw27bl5wp.png
    Tymek- mój trzyletni Skarb
    Aniołek Matylda - 06.10.2013 (13tc)
    Aniołek - 20.07.2014 (6tc)
  • isabelle Autorytet
    Postów: 2399 2736

    Wysłany: 27 kwietnia 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kryzys męskości?

    Brawurka84 lubi tę wiadomość

    0d1yskjom1pl8rx5.png
    mhsvrl68zjjdct5d.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ