X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • justta Autorytet
    Postów: 3185 3564

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie sobie przypomniałam że mam czerwone wino od taty robił z porzeczek czerwonych, nada się ?

    Igusia *+ 26.11.2012
    259v26j.png
    ht1npi6.png
    PL*Gang 18+
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bezalkoholowe, raczej odpada, bo to głównie alkohol sprawia te cuda ;)

    Oczywiście w rozsądnych ilościach ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 12:45

    Gwiazdeczka27 lubi tę wiadomość

    211042976e.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepsze jest półwytrawne lub wytrawne... słodkie są "ciężkie"

    211042976e.png
  • Gwiazdeczka27 Autorytet
    Postów: 1843 2263

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lila84 wrote:
    Gwiazdeczka mam ten sam problem.. parapetówka u przyjaciółki.. no nic zawsze zostaje piwko bezalkoholowe :)


    ja to sobie obmyśliłam plan, że kupimy z mężem liptona i on wypije piwko w pokoju albo się zmarnuję i wyleje do kibelka i dolejemy liptona do puszki po piwku. Bo gdybym nie piła to od razu były by podejrzenia, że w ciąży jestem , że nawet jednego kufelka odmawiam . Na antybiotyk nie mam co zwalać bo na chorą nie wyglądam :) a znajomych mam bardzo cwanych :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 12:47

    Lila84 lubi tę wiadomość

    mhsvp07w3ex0n696.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak,im mniej cukru tym lepiej,ale jesli chodzi o alko to chyba tylko wino jest w miare wartsciowe


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdka,zawsze mozna brac antybiotyk na zapalenie pechera albo na tasiemca:D tez robi wrazenie:D


    u5cvp2.png
  • Magda_lena88 Autorytet
    Postów: 1837 3255

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justta wrote:
    Właśnie sobie przypomniałam że mam czerwone wino od taty robił z porzeczek czerwonych, nada się ?
    nie wiem ile w tym prawdy ale ponoć domowe wino zakwasza organizm a to nie sprzyja w staraniach o dziecko..ale ile ludzi tyle opinie :)

    relghdgecegtmzr9.png

    P6dtp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mysle ze poki nie ma terminu @ to jedno piwo nie zaszkodzi,wtedy i tak zarodek odzywia sie z cialka zoltego czyli nie ma polaczenia z naszym cialem

    Tamka, kasiatoja lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest z Bromocornem? Wiecie coś? Bo ja wczoraj przeczytałam, że żadnego alkoholu podczas kuracji... i się załamałam z deka ;) , bo tu się sezon grillowy zaczyna, a ja co? Nic? Nawet piwka? :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 13:10

    211042976e.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gwiazdeczka27 to jest plan ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    Ja mysle ze poki nie ma terminu @ to jedno piwo nie zaszkodzi,wtedy i tak zarodek odzywia sie z cialka zoltego czyli nie ma polaczenia z naszym cialem


    Dokładnie. Do momentu zagnieżdżenia zarodek nie ma kontaktu z krwią matki. Także jedno piwko, czy lampka wina, nie zaszkodzą ;) Psychicznie wręcz pomogą ;)
    Nie dajmy się zwariować :)

    Tamka, Krokodylica lubią tę wiadomość

    211042976e.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiatoja - tez sie prrzerazilam nie piciem alko, mimo ze nie jestem jego zwolenniczka ale teraz juz na to nie patrze. Bromek ma to do siebie ze trzeba sie do niego przyzwyczaic. Nie wiem czy napisalas jakie masz dawkowanie bo pisze z tel i nie wracam na nim do poprzednich stron ale zaleca sie stopniowe zwiekszenie dawki. Jakby sie wzielo od razu 1tabl to chyba by sie zeszlo. Ale to zalezy od organizmu. Ja zwoekszalam o cwierc tabl co 3 dni i prrzy 3/4 tabl wymiotowalam po nim i to w pracy. Teraz prztzwyczailam organizm i biore 1 tabl na noc bo wtedy nie czuje mdlosci. Ale "zatyka" mi nos i uzaaaleznilam sie przez to od kropelek do nosa zeby moc przespac jakos noc.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 kwietnia 2014, 13:28

    kasiatoja lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • aisza Autorytet
    Postów: 354 113

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Wam :) ja tez czytałam gdzieś że winko dobrze działa na endo i tez mam zamiar się nim raczyć ;) gdzies wyczytałam jeszcze że na endo dobre są też migdały... i chyba tez sprobuje, bede zagryzać przed tv :P

    M4DZI4 lubi tę wiadomość

    27.03.2014 [*]
    udało się :) czekamy na Ciebie Skarbie :* <3

    10 sierpień 2016 r. godz: 8:30 - córcia Oliwia
  • Krokodylica Autorytet
    Postów: 11653 9784

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiatoja wrote:
    Dokładnie. Do momentu zagnieżdżenia zarodek nie ma kontaktu z krwią matki. Także jedno piwko, czy lampka wina, nie zaszkodzą ;) Psychicznie wręcz pomogą ;)
    Nie dajmy się zwariować :)

    Dokładnie. Właśnie miałam pisać że dziewczyny trochę za bardzo świrują. :)
    A ja mam pojutrze mega imprezę i tez się nie napiję bo antybiotyk. Cóż, przypadnie mi w udziale wykwintna rola kierowcy. :PPP

  • Monifah Ekspertka
    Postów: 250 116

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słuchajcie nie wpadajcie w paranoje :P, dopóki test ciążowy nie wyjdzie pozytywny nie ma co się tak bac. Mam przypadek w rodzinie, że dopiero w 9-10 tygodniu wyszło, że jest w ciąży, tzn. miała nie regularne cykle i nie starali się tak szczerze powiedziawszy. Ale lubili sobie wieczorkiem winko trzsnąc zimą na rozdgrzanie przy wieczornym filmie i nic nie zaszkodziło. Pamietam, że była wtedy niezła komedia, bo ledwo załapała się na becikowe :D



  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ó kierowca to dobra wymowka!


    u5cvp2.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kwiatuszek789 wrote:
    Kasiatoja - tez sie prrzerazilam nie piciem alko, mimo ze nie jestem jego zwolenniczka ale teraz juz na to nie patrze. Bromek ma to do siebie ze trzeba sie do niego przyzwyczaic. Nie wiem czy napisalas jakie masz dawkowanie bo pisze z tel i nie wracam na nim do poprzednich stron ale zaleca sie stopniowe zwiekszenie dawki. Jakby sie wzielo od razu 1tabl to chyba by sie zeszlo. Ale to zalezy od organizmu. Ja zwoekszalam o cwierc tabl co 3 dni i prrzy 3/4 tabl wymiotowalam po nim i to w pracy. Teraz prztzwyczailam organizm i biore 1 tabl na noc bo wtedy nie czuje mdlosci. Ale "zatyka" mi nos i uzaaaleznilam sie przez to od kropelek do nosa zeby moc przespac jakos noc.


    Tak, też mam tak brać... po malutku ;)
    Ale jestem przerażona skutkami ubocznymi :/
    Mam nadzieję, że jednak nie będę tego spożywać, a piwka, czy winka nie będę popijać z innego powodu ;)

    211042976e.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w razie fasoli mam odstawic bromka. Bierz sobie na noc.mnie ginka pochwalila ze zawzielam sie na cala tabl a moglam brac tylko cwierc bo moglam sama ustawic sobie dawkowanie. Ale szybko zbilam PRL :-)

    Musze nadrobic zaleglosci o winku bo tez mam ochote :-)

    kasiatoja lubi tę wiadomość

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile dni po owulacji najlepiej zrobić test ciążowy? Macie jakiś godny polecenia? Serduszkowanie miałam 10 temu i tak sobie mysle czy już się nie machnąć na test;)

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 30 kwietnia 2014, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym cyklu zaczynam lutke,tylko boje sie ze 25dc nie wyjdzie mi jeszce tst,a mam brac do 25dc:/


    u5cvp2.png
‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ