X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie
Odpowiedz

Majowe fasolki, majowe groszki, majowe testowanie

Oceń ten wątek:
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj nie chcial mi wydluzac cyklu,zwykle mam 27-28 dni i dlatego biore do 25 czyli tak jakby 2 dni przed terminem @


    u5cvp2.png
  • zielarka Autorytet
    Postów: 2092 3375

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może u mnie kwestia jest taka, że jesli bedzie + będę brała lutkę przez całą ciążę, jestem po poronieniu i mam problemy z szyjką, więc nie ma za bardzo znaczenia czy fl wydłuży się o 1-2 dni.

    FITop1.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    byc moze,chociaz ja mam plan zeby zrobic test 26dc,27dc i 28dc,moze ktorys bedzie pozytywny i wrocic do lutka a jesli negatywne beda to na pewno przyjdzie @


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przywiozlam nam serduszka na maj,prosze brac;)
    433967wefn0qprle.gif

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 maja 2014, 18:57

    kwiatuszek789, Gwiazdeczka27, kasiatoja, rastafanka, Brawurka84, sylwiaśta159, szpilka, Nenaaa, potforzasta, Tamka, słoneczna 85, Lila84, Krokodylica, kapturnica, Monifah, Izuniaa89 lubią tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • kasiatoja Ekspertka
    Postów: 200 251

    Wysłany: 1 maja 2014, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biere! ;) :D

    211042976e.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bier bier:)
    odgrzebalam swoj stary wynik usg sprzed 2 lat i sie troche przerazilam bo tam mialam podejrzenie andenomiozy ktore lekarz olal... kurde chyba czas powtorzyc usg :(


    u5cvp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 maja 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak ja chciałabym wytzymać do terminu @... :) chyba ze i tak mnie wyprzedzi pan okres.

    i tak nie wiem czy nie przesune sie z 15 na blizszy termin z testowaniem bo albo nie bede miala wcale owulki albo mialam ją już wczoraj-dziś. (moje odczucia)

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 1 maja 2014, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    przywiozlam nam serduszka na maj,prosze brac;)
    433967wefn0qprle.gif
    To ja się częstuję :)

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforku a czemu Ty tak pozno testujesz? moze juz za 5 dni bedzie zielono?:)


    u5cvp2.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przypomniałyście mi, że mam zrobić test owu! ;) także zaraz lecę do łazienki

    i też , jak Nenie, nie było mi dane testowanie, @ zawsze przyłazi na czas albo wcześniej

    a różowe testy z allegro mam wrażenie, że się spóźniają z pokazywaniem owulacji, mnie wyszedł pozytywny dzień lub nawet dwa po owu :/

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dziwne byloby zeby testy pokazywaly skok LH po owulacji zamiast przed,moze robilas je o roznych porach dnia?


    u5cvp2.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze robię tak samo, koło 16-17, ale było tak, że w zeszłym cyklu zaskoczyła mnie wczesna owulka, bardzo bolał mnie jajnik i kwietniówki przekonały mnie, że to niekoniecznie zapalenie przydatków tylko właśnie może owulacja, więc zrobiłam test i druga kreska wyszła nieco bledsza ale bardzo mocna, dziewczyny zaklasyfikowały test jako pozytywny, ja osobiście byłam pewna, że owulka dopiero nadejdzie ale jak pokazała faza lutealna, było wtedy już dzień dwa po owu! taki psikus

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • Kasia79 Ekspertka
    Postów: 230 122

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak myślicie wczoraj byłam na monitoringuo 12:30 11 dzien cyklu pęcherzyk 16mm, wczoraj zrobiłam test owulacyjny był pozytywny, zastrzyk miałam wziąć dziś o 21, jeszcze nie wzięłam, bo dziś zrobiłam test owulacyjny i druga kreska była słabsza. Jak myślicie wziąć ten zastrzyk? Czy nie jest za wcześnie?

  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tamka wrote:
    zawsze robię tak samo, koło 16-17, ale było tak, że w zeszłym cyklu zaskoczyła mnie wczesna owulka, bardzo bolał mnie jajnik i kwietniówki przekonały mnie, że to niekoniecznie zapalenie przydatków tylko właśnie może owulacja, więc zrobiłam test i druga kreska wyszła nieco bledsza ale bardzo mocna, dziewczyny zaklasyfikowały test jako pozytywny, ja osobiście byłam pewna, że owulka dopiero nadejdzie ale jak pokazała faza lutealna, było wtedy już dzień dwa po owu! taki psikus
    hmm,a dzien wczesniej nie bylo drugiej kreski na tescie?


    u5cvp2.png
  • A.loth Autorytet
    Postów: 277 480

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki jeszcze raz, strasznie mi miło :)
    Ja tylko napiszę, że w tym cyklu wszystko bolało mnie typowo na @, szczególnie 2 dni temu, dopiero teraz zwracam uwagę, że ten ból, jaki odczuwam jest taki trochę inny niż zazwyczaj jednak. W tym miesiącu odstawiłam wszystkie "wspomagacze" typu wiesiołek, magnez i nawet kwas foliowy, bo stwierdziłam, że i tak to nie ma sensu. Opłakałam już spadek w 12 dniu dpo, przejrzałam wiele cykli ciążowych stwierdzając, że nie ma ciąży z takim spadkiem tak późno. Potem zdziwiło mnie trochę, że tempka jednak rośnie, więc zrobiłam test. Byłam już 2 razy w ciąży w ciągu ostatniego roku i, jak za drugim razem byłam pewna, że się udało już po tygodniu od owulacji, tak teraz odczucia wskazywały na całkiem coś innego :) Więc wszystko się może zdarzyć!

    Bardzo mocno wierzę, że do 3 razy sztuka i teraz się już naprawdę uda :)
    W poniedziałek pójdę jeszcze na betę.

    Cudownie jest tak zacząć miesiąc!

    Tamka, Nenaaa, kasiatoja lubią tę wiadomość

    o14815nmahj2bgg1.png
  • Tamka Autorytet
    Postów: 3359 3280

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień wcześniej nie robiłam, bo nie spodziewałam się owulacji tak wcześnie, zawsze była koło 16 dc więc zaczynałam robić testy koło 13 dc, a wtedy owulacja była 11 dc! chodzi mi o to, że test 12 dc pokazał wyraźną druga kreskę czyli był pozytywny

    nzjds65gs3bzr1jb.png
    *******Gang 18+*******
    PL (WRO)
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    prawopodobnie juz wczesniej byl pozytywny,bo tak naprawde testy owu robi sie do pierwszego pozytywu (potem moga byc kilka dni jeszcze dodatnie),wiec ja mysle ze gdybys zrobila go od 10 dc to nie byloby nieporozumienia:) ale to tylko moja analiza:)

    Tamka lubi tę wiadomość


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 1 maja 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe jaki wyjdzie CI jutro:) ja dzis mialam cien 2 kreski wiec pewnie jutro bedzie pozytyw:)


    u5cvp2.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 1 maja 2014, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A.loth serdecznie Ci gratuluję i trzymam kciuki za bete <3

    Prześlij trochę wirusków ;)

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
  • Lila84 Autorytet
    Postów: 574 247

    Wysłany: 1 maja 2014, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olencja wrote:
    przywiozlam nam serduszka na maj,prosze brac;)
    433967wefn0qprle.gif
    To ja biorę jedno <3

    olencja, julita lubią tę wiadomość

    Lenka <3 35t1d 2522 gramy szczęścia <3

    Czekamy na Ciebie córeczko <3
    d76e967a38.png
‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ