X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka super wieści :) Wiem że może być ciężko ale poczekaj spokojnie do jutra :)

    miluszka lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka, Kochana tak bradzo bym chciała :-) Poza tym mocno wierzę w moc Twoich wirusków, ananasa i wiesiołka ;-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze czekam na dobre wieści :)

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia kochana !!! Gratulacje :D sama bym chciala miec blizniaki :) Teraz potrzebujesz 2razy wiecej sily wiec jedz duzo,odpoczywaj jeszcze wiecej i miej usmiech od ucha do ucha :D :D :D

    Reszcie testerek gratuluje a tym co nie wyszlo w tym miesiacu zycze powodzenia w przyszlym :)

    Emilia77 lubi tę wiadomość

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 24 maja 2015, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz sie ciaza. Odpoczywaj sporo bo dwojka na raz to wyzwanie. W sumie nie wazne czy ciaza mnoga czy nie. Najwazniejsze zeby sie prawidlowo rozwijala. Rosnij duza i ciesz sie pieknym stanem ;)

    a55a0765ad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Spoko nie ma złości :D
    Ewka a Ty badałas sobie tsh? Widzialam kiedys ze w innych postach pisalas ze masz powyzje 3 chyba.. ale nie pamietam czy to Ty ;) ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak to ja miałam takie :) gin zalecił orzechy brazylijskie i samo spadło do 1,7. Ma tak zostać na razie. Z odpoczynkiem będzie pewnie ciężka sprawa. Muszę w przedszkolu zostać przynajmniej do czerwca, grupę do końca doprowadzić i w domu 2,5-latek. Ale musi się jakoś dać :D

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogóle wiecie, że cyganka mi to wywróżyła 2 m-ce temu :) Powiedziała, że oprócz syna będę miała jeszcze 2 córki, które urodzą się tego samego dnia.
    Wtedy myślałam, że może rok po roku tego samego dnia hehehe teraz nabrało nowego znaczenia to :)

    przyszła mama 2, bacha8709, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • kata89 Ekspertka
    Postów: 228 190

    Wysłany: 24 maja 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to juz wiesz ze bylo Ci to pisane :) ja pamietam wrozbe dotyczaca imienia meza. Sprawdzilo sie :) jeszcze raz gratuluje podwojnego szczescia :*

    a55a0765ad.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 24 maja 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia mi mama wywróżyła kiedyś parkę bliźniaki mam nadzieję że ta wróżba się spełni ! ;)

    ewunia87, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miluszka, trzymam kciuki. Bardzo, bardzo, bardzo... :-)

    miluszka, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 24 maja 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    A wogóle wiecie, że cyganka mi to wywróżyła 2 m-ce temu :) Powiedziała, że oprócz syna będę miała jeszcze 2 córki, które urodzą się tego samego dnia.
    Wtedy myślałam, że może rok po roku tego samego dnia hehehe teraz nabrało nowego znaczenia to :)

    U jakiej wróżki byłaś bo chętnie też do niej pójdę :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 maja 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Gdańsku na ulicy mnie dorwała. Odczepić się nie chciała. Szybka wróżba za 5 zł. Szłam z Michałem i potraktowałam to jako żart. Mały skakał i wołał mamo to "Ameryki" nie odkryła że mam już synka :) zobaczymy czy płeć maluchów się sprawdzi ;)

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 24 maja 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewunia - podwójne gratulacje i podwójnie spokojnej ciąży życzę :)
    Ja marzę o bliźniakach, ale póki co będę się cieszyła jak się chociaż jedno uda "zrobić"....
    Za tydzień testuję, a już wiem wewnętrznie, że chyba nic z tego :/

    basiulkaa_89 lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Tynka1990 Autorytet
    Postów: 1068 783

    Wysłany: 24 maja 2015, 23:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wpiszcie mi @

    1cb90e9c99.png
    a9013fc3de.png
    Aniołek 8tc
    06cf3d1f83.png
    fe7c1817d8.png
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 25 maja 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Zuza, nikt się nie złości;)

    PS znów padłam, jak przeczytałam, ze obumarcie jednego z płodów byłoby dla Ciebie pocieszeniem, bo nie chcesz blizniat...sorki, ale dla mnie to szok...[/QUOTE

    Nie obumarcie płodu,a podobna informacja w następnych dniach po dowiedzeniu się o ciąży bliźniaczej.

    Nie wiem jakie ty masz doświadczenia, ale znam sporo kobiet, które np. zaszły w ciążę, której nie chciały. Wtedy jest szok, wyparcie, potrzebują więcej czasu na oswojenie się z wiadomością.


    Więc nie ukrywam,że taka informacja spowodowałaby u mnie podobne odczucia, nie spałabym po nocach myśląc, jak to wszystko ogarnę,że trzeba teraz kupić większy dom, większy samochód itp.
    Dla mnie taka informacja to nie jest wybuch radości, ale z pewnością po jakimś czasie przyzwyczaiłabym się do tej myśli i zaczęła cieszyć.

    Co do obumarcia zarodka, nie płodu- jak dla mnie natura jest mądra i wie co robi. Ale ja zawsze przygotowuję się na każdą ewentualność, taka już moja pesymistyczna mentalność.

    No cóż, jak wiadomo na forach tego typu często jest atmosfera słodkiego miziania, a za wypowiedzenie kontrowersyjnej opinii jest się zjeżdżanym.
    A to jeszcze nic, znam kobiety, które musiały się poddać terminacji ciąży ze względu na wady płodów- na te to już w ogóle jest faja hejtów...

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny byłam u gina, powiedział, ze powątpiewa czy była owulacja ale jeśli @ nie przyjdzie w przeciągu 7 dni to mam powtórzyć test lub iść na betę bo bardziej wiarygodna jest, ale żebym szykowała się raczej na @, w każdym razie żadnego kropka tam nie widzi póki co,także czekam na @ albo na cud;-) i działamy dalej :-)

    Kurcze, niepotrzebnie tym wczorajszym testem narobiłam sobie nadziei...

    ale żeby nie myśleć za dużo to z mężem i naszymi pieskami jedziemy zaraz nad morze :-)



    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza, oczywiście - strach, mieszane uczucia, etc. To wszystko rozumiem - nie jestem ignorantka...ale nie o to chodzi. Po prostu, mimo wszystko, nie moge zrozumieć "ulgi", po tum, jak z dwoch zarodków zostaje jeden. Ja ciagle myślałabym, patrząc na to jedno dziecko, jak wyglądałoby drugie, etc. I nie chodzi o mizianie, czy przyklaskiwanie wszystkiemu, propagując macierzyństwo, jako błogostan, bez trudu, leku i wyrzeczeń, ale, decydując sie świadomie na dziecko (a na tum forum znakomita większość z nas sie stara świadomie, raczej nie ma tu dziewczyn, ktore nie chca mieć dzieci- wiec nie pisz o ciążach z zaskoczenia czy niechcianych, bo nie o takich mowa), liczymy sie z tym, ze możemy mieć bliźnięta lub nawet trojaczki, etc., wiec jak czytam o "uldze", jesli jeden zarodek obumiera, zostaje wchłonięty, etc., to mi krew mrozi w żyłach, bo idąc tym tropem można powiedzieć wszystkim dziewczynom, ze nie ma co rozpaczać nad aniołkami do 12. tyg ciazy, bo przecież kazdy wie, ze do tego momentu wszystko moze sie zdarzyć i to "norma".

    A nie mówimy o decyzji usunięcia ciazy z powodu wady płodu - bo to temat rzeka i niezwykle trudny i mysle, ze żadna z nas, a ja w szczególności, nie mam zamiaru oceniać, hejtowac, bo sama nie wiem co bym zrobiła. Rozmowa dotyczy dwoch "zarodków", ktore, na razie przynajmniej, sa zdrowe, biją im serduszka, etc., a z Twojego punktu widzenia problemem jest tylko to, ze sa dwa, a nie jeden...

    PS wiedziałam, ze jak napisze "płód", zaraz zacznie sie wojna o nomenklaturę i dyskusja id kiedy mamy odczynienia z dzieckiem, ale nie o to mi chodziło...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 09:28

    monika_89, tysiaa93 lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Dziewczyny byłam u gina, powiedział, ze powątpiewa czy była owulacja ale jeśli @ nie przyjdzie w przeciągu 7 dni to mam powtórzyć test lub iść na betę bo bardziej wiarygodna jest, ale żebym szykowała się raczej na @, w każdym razie żadnego kropka tam nie widzi póki co,także czekam na @ albo na cud;-) i działamy dalej :-)

    Kurcze, niepotrzebnie tym wczorajszym testem narobiłam sobie nadziei...

    ale żeby nie myśleć za dużo to z mężem i naszymi pieskami jedziemy zaraz nad morze :-)


    Niemyślenie ważna sprawa, ale ja na Twoim miejscu zrobiła test lub betę jutro, bo na co tu czekać?
    A na USG to chyba za wcześnie, żeby było widać jakiegokolwiek kropka.
    Także poczekaj na @ albo dla pewności zrób jutro test - koniecznie rano.

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • zaba25 Przyjaciółka
    Postów: 179 49

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja bym byla przeszczesliwa z blizniat, nawet jak by byly trojaczki pewnie bym sie bala ale radosc byla by ogromna.

    Julia 24.02.2010 Dla ciebie zyje
    aniolek [*] 20/06/2012 6tc
    aniolek [*] 02/08/2014 4/5tc
    aniolki [*] 23/10/2014 8tc
‹‹ 136 137 138 139 140 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ