X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 25 maja 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Zuza, oczywiście - strach, mieszane uczucia, etc. To wszystko rozumiem - nie jestem ignorantka...ale nie o to chodzi. Po prostu, mimo wszystko, nie moge zrozumieć "ulgi", po tum, jak z dwoch zarodków zostaje jeden. Ja ciagle myślałabym, patrząc na to jedno dziecko, jak wyglądałoby drugie, etc. I nie chodzi o mizianie, czy przyklaskiwanie wszystkiemu, propagując macierzyństwo, jako błogostan, bez trudu, leku i wyrzeczeń, ale, decydując sie świadomie na dziecko (a na tum forum znakomita większość z nas sie stara świadomie, raczej nie ma tu dziewczyn, ktore nie chca mieć dzieci- wiec nie pisz o ciążach z zaskoczenia czy niechcianych, bo nie o takich mowa), liczymy sie z tym, ze możemy mieć bliźnięta lub nawet trojaczki, etc., wiec jak czytam o "uldze", jesli jeden zarodek obumiera, zostaje wchłonięty, etc., to mi krew mrozi w żyłach, bo idąc tym tropem można powiedzieć wszystkim dziewczynom, ze nie ma co rozpaczać nad aniołkami do 12. tyg ciazy, bo przecież kazdy wie, ze do tego momentu wszystko moze sie zdarzyć i to "norma".

    A nie mówimy o decyzji usunięcia ciazy z powodu wady płodu - bo to temat rzeka i niezwykle trudny i mysle, ze żadna z nas, a ja w szczególności, nie mam zamiaru oceniać, hejtowac, bo sama nie wiem co bym zrobiła. Rozmowa dotyczy dwoch "zarodków", ktore, na razie przynajmniej, sa zdrowe, biją im serduszka, etc., a z Twojego punktu widzenia problemem jest tylko to, ze sa dwa, a nie jeden...

    PS wiedziałam, ze jak napisze "płód", zaraz zacznie sie wojna o nomenklaturę i dyskusja id kiedy mamy odczynienia z dzieckiem, ale nie o to mi chodziło...
    nie wiem,czy po fakcie czulabym "ulge".pewnie czulabym smutek,pewnie zastanawialabym sie nad tym o czym piszesz. Ja ciagle mowie,ze pisalam o pierwszych odczuciach,po tym jak bym sie dowiedziala o dwoch zarodkach.ciezko mi przewidziec co czulabym potem. kazdy ma swoje racje,ale juz wyczerpalam temat wiec dla mnie eot.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miluszka wrote:
    Dziewczyny byłam u gina, powiedział, ze powątpiewa czy była owulacja ale jeśli @ nie przyjdzie w przeciągu 7 dni to mam powtórzyć test lub iść na betę bo bardziej wiarygodna jest, ale żebym szykowała się raczej na @, w każdym razie żadnego kropka tam nie widzi póki co,także czekam na @ albo na cud;-) i działamy dalej :-)

    Kurcze, niepotrzebnie tym wczorajszym testem narobiłam sobie nadziei...

    ale żeby nie myśleć za dużo to z mężem i naszymi pieskami jedziemy zaraz nad morze :-)

    Daleko masz do morza?
    Jeszcze za wcześnie by USG coś wykryło, odczekaj i zrób bete:)

  • agatekgagatek Autorytet
    Postów: 366 145

    Wysłany: 25 maja 2015, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matleena wrote:
    Agatek, coś poznikałaś z innych wątków. Chodź do nas dać znać co u Ciebie :)

    Eh zniknęłam troszkę bo muszę się skupić na nauce co mi w cale nie wychodzi, a tak na prawdę po prostu cały niemal czas śpię :/ do tego dopadły mnie mdłości więc jak tylko akurat nie śpię i coś zjem to potem przez godzinę nie mam na nic siły i przysięgam już chyba wolałabym zwymiotować niż tak się męczyć :/ a do jestem ogólnie osłabiona.
    No i oczywiście nie to, że mam negatywne myśli ale tyle się naczytałam, że się boję w ogóle zapeszać i nawet o tym myśleć. Jutro mam drugie USG na któym powinno już być więcej widać i z całych sił staram się o tym nie myśleć.

    Ewunia gratulacje! podwójne szczęście! :* mój mąż chyba by się załamał ;)

    da81e5d9f8614d1ea87989037e9ca32f.png
    4b9aynqxuoxf1adr.png
  • asioczek86 Autorytet
    Postów: 998 655

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny, gratuluję zafasolkowania. tym którym się w maju nie uda to zapraszam do czerwcowych testerek :)
    ale bym chciała bliźniaki :) gratuluję ewunia i życzę spokojnych 9mcy :)
    ja po owulce, czekam na testowanie w czerwcu :)

    8.03.2015- mama Aniołka (8/9tc)
    28.04.2016 IGA <3 3400g i 57 cm szczęścia :)
    17.12.2018 ADAM <3

    atdci09ken4tz24o.png

    o148zbmhik1ekq2b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w superpharm bobo test strumieniowy jest za 6,99 jakby ktos chciał ;)

    basiulkaa_89, nadzieja92 lubią tę wiadomość

  • Madzialenaaa Przyjaciółka
    Postów: 98 88

    Wysłany: 25 maja 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulację zafasolkowania :)

    invimed Wrocław
    09.2016 - I IUI - :(
    I procedura IVF
    09.02.2017 r - transfer 2 zarodków
    21.02.2017 r. beta HCG - 363,70 mIU/ml.
    23.02.2017 r. beta HCG - 835,70 mIU/ml
    10.03.2017 r. - USG - biję jedno serduszko
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 maja 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się cieszy, nawet bardzo. Jak to mówi "wreszcie będzę miał powód żeby sobie fajną zafirkę kupić". :) faceci :D

    A co do kwestii płodów, zarodków. Od kiedy zobaczyłam te 2 serduszka na ugs to są moje DZIECI już i tak się nie zmieni :) Kocham bardzo i nie dopuszczam złych myśli. W piątek idę znowu do nich zajrzeć i kompletem badań.

    Summerka, odrobinacheci, Emilia77, Landryneczka, tysiaa93 lubią tę wiadomość

  • miluszka Autorytet
    Postów: 669 863

    Wysłany: 25 maja 2015, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Abra wrote:
    Niemyślenie ważna sprawa, ale ja na Twoim miejscu zrobiła test lub betę jutro, bo na co tu czekać?
    A na USG to chyba za wcześnie, żeby było widać jakiegokolwiek kropka.
    Także poczekaj na @ albo dla pewności zrób jutro test - koniecznie rano.

    Tak zrobię bo dziś rano kupiłam 2 testy przed wizytą u gina żeby mieć na jutro, betę zrobię w środę :-)

    Ignaś 03.06.2016 r . ❤

    3jgxhqvkjjzt497d.png
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    w superpharm bobo test strumieniowy jest za 6,99 jakby ktos chciał ;)

    dzieki za informacje, przydadza sie "zapasy" ;) na kolejne testowanie

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 25 maja 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewunia87 wrote:
    Mój się cieszy, nawet bardzo. Jak to mówi "wreszcie będzę miał powód żeby sobie fajną zafirkę kupić". :) faceci :D

    A co do kwestii płodów, zarodków. Od kiedy zobaczyłam te 2 serduszka na ugs to są moje DZIECI już i tak się nie zmieni :) Kocham bardzo i nie dopuszczam złych myśli. W piątek idę znowu do nich zajrzeć i kompletem badań.

    Kiedys koniecznie chcialam za "jednym strzalem" miec jedno dzieciatko ale teraz wcale bym sie nie gniewala gdyby trafiy nam sie blizniaki . Wszystkiego dobrego kochana.

    ewunia87 lubi tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Alex88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 25 maja 2015, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wpisuje sie aczkolwiek moj aktualny cykl jest tak dziwny ze raczej juz nic z tego .



    22.09.2014 [*]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 maja 2015, 21:59

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 26 maja 2015, 05:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mozna wpisac mi @

    p19us65glzzsn3k4.png
  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie niestety chyba nici z majowego sukcesu, bo już czuję PMS :(
    I tak się nie nastawiałam, ale jakoś tak mi nie w smak to :/

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 26 maja 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kolejnym zafasolkowanym :-) U mnie negatyw, @ dalej nie ma więc czekam do niedzieli. Może coś mi się przesunęło przez stres związany z przeprowadzką. Nie udzielam się bo neta mam tylko w tel na razie. Trzymam kciuki za pozostałe

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Alex88 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Landryneczka wrote:
    Zawsze masz takie długie cykle? Długo się staracie?Badałaś hormony?



    Zawsze miałam cykle ok 40 dniowe, po poronieniu zaczeło mi sie stabilizowac doszłam nawet w kwietniu do 31 a teraz znowu cos nie tak. Byłam u gina to powiedział, że mi sie obsunął cykl bo jak mnie badał to jajo jeszcze nie pekło....czyli nast. @ powinnam dostać za jakiś tydzień zobaczymy

  • mirka14 Autorytet
    Postów: 842 817

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie negatyw :|

    Aniołeczek 08.05.2013
    jwzh2b5.png
    mbm7spn.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oki,a u mnie od wczoraj plamienie, ide dziś do giną, ale mam złe przeczucia...

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 26 maja 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka będzie dobrze nic się nie martw !

    Summerka lubi tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Oki,a u mnie od wczoraj plamienie, ide dziś do giną, ale mam złe przeczucia...

    Pamiętaj, że przy plamieniu ważny jest kolor. Brązowe plamienie na początku ciąży nie musi być groźne

    Summerka lubi tę wiadomość

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 26 maja 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Oki,a u mnie od wczoraj plamienie, ide dziś do giną, ale mam złe przeczucia...


    Nie martw się Kochana - ważne, że szybko reagujesz i idziesz sprawdzić co się dzieje, to masz duże szanse na "sukces" :)
    Trzymam kciuki;)



    Mirka - przykro mi bardzo :(
    Ale masz jeszcze szanse wg mnie, bo to dopiero 10dpo, więc może nawet mimo ciąży wyszedłby negatyw.
    Poczekaj kilka dni i np w nd racem ze mną zatestuj ;)

    Summerka lubi tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ