X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej przeskakuję na maj :) proszę o dopisanie mnie na 18.05

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiek85 wrote:
    Trzymam kciuki :) za nas wszystkie. Za to u mnie 11 cykl staran w maju... Zobaczymy...

    Moja siostra też miała problem z hashimoto, bardzo dłuuuugo nie mogła zajść w ciążę, ale w lipcu rodzi, uda się wreszcie, zobaczysz :)

    gusiek85 lubi tę wiadomość

  • katarynka07 Przyjaciółka
    Postów: 184 38

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile nas na 18tego!!

    kasia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    I cieszę się bardzo, że wróciłam po pół roku na forum, a prawie nikogo tu już nie kojarzę! Wszystkie znajome już prawie na fioletowej stronie, więc w przeciągu kolejnego pół roku 95% z nas też będzie już w ciąży ;)


    Oby tak bylo!! :):) wiem ze wiele dziewczyn stara sie dluzej, ale mnie ten nasz prawie rok i nic nie napawa optymizmem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Moja siostra też miała problem z hashimoto, bardzo dłuuuugo nie mogła zajść w ciążę, ale w lipcu rodzi, uda się wreszcie, zobaczysz :)

    Mam nadzieje :) u mnie tarczyca jeszcze dziala ok, sa tylko obecne przeciwciala i stad diagnoza. Teoretycznie jest ok a praktycznie pewnie jakis wplyw to ma... Pocieszam sie ze moja przyjaciolka z hashi ma 3 wspanialych synow :)

    Toxey lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiek85 wrote:
    Mam nadzieje :) u mnie tarczyca jeszcze dziala ok, sa tylko obecne przeciwciala i stad diagnoza. Teoretycznie jest ok a praktycznie pewnie jakis wplyw to ma... Pocieszam sie ze moja przyjaciolka z hashi ma 3 wspanialych synow :)

    A jak z owulacją? Wszystko oki i regularnie? Ja się obawiam, że u mnie teraz może być bezowulacyjny, taką mam nerwówkę ostatnio i tyle na głowie, że organizm może się zbuntować...

    gusiek85 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja raz jest 3 razy nie ma co może byc powodem? Hormony w normie, PCOS też nie mam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    U mnie owulacja raz jest 3 razy nie ma co może byc powodem? Hormony w normie, PCOS też nie mam.
    A skad wiesz ze nie ma owu? Na 100% pokaze Ci to tylko usg u gina..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    A jak z owulacją? Wszystko oki i regularnie? Ja się obawiam, że u mnie teraz może być bezowulacyjny, taką mam nerwówkę ostatnio i tyle na głowie, że organizm może się zbuntować...

    Z @ moge zegarek nastawiac, co 29 dni z malymi odchyleniami pare razy w roku. Bylam tez na monitoringu, pecherzyk byl, rosl i pekl wzorowo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z monitoringu u gina wiem :)

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo Dość sporo na tego 18 wypada chociaż nic nie przebije 1 maja z tego co widzę hihi

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiek85 wrote:
    Z @ moge zegarek nastawiac, co 29 dni z malymi odchyleniami pare razy w roku. Bylam tez na monitoringu, pecherzyk byl, rosl i pekl wzorowo.

    A Twój luby? Robiliście już jakieś badania?

  • Doti87 Autorytet
    Postów: 2470 1307

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey przykro mi ze straciłas swojego bobaska, przesyłam buziaki.. Nawet nie chce sobie wyobrazić jak to boli mocno.. Ale z innej strony wiecie że możecie zajść w ciążę, a tak jak ja od pół roku się staramy i nic.. Boje się ze wyjdzie ze któryś z nas nie może:-(

    f2w3s65g6ss24352.png

    f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    No z monitoringu u gina wiem :)
    Aha... A on nie ma madrego pomyslu na to? Jezeli nie badalas tarczycy to bym to sprawdzila jeszcze. I moze po prostu tez na wszelki wypadek takie podstawowe badania morfologia, glukoza, kreatynina, ast, alt. Na wszelki wypadek ;)

    Toxey luby ok ma wyniki. Na szcczescie bo niechetnie sie badal :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 20:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój nowy gin i "bada teren" ma wprowadzić teraz stymulacje:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti... Niby możemy, tylko co z tego jak teraz będzie strach, że znowu stanie się to samo... A wiele dziewczyn w 1 ciąże zaszło bez problemów, a po zabiegu już nie... Więc, nie jest powiedziane, że znowu się uda.

    gusiek nieraz potrzeba po prostu czasu, uda się wreszcie, zobaczysz :)

    Summerka, gusiek85 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen rozumiem :) upewnij sie jeszcze ze hormony mialas badane w odpowiedniej fazie cyklu bo czasem to duzo zmnienia. Czasem tez pojedyncze oznaczenie nie wystarcza, ale nie znam sie na tym za dobrze tylko tak "ze slyszenia"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 20:35

  • Abra Autorytet
    Postów: 658 348

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    I cieszę się bardzo, że wróciłam po pół roku na forum, a prawie nikogo tu już nie kojarzę! Wszystkie znajome już prawie na fioletowej stronie, więc w przeciągu kolejnego pół roku 95% z nas też będzie już w ciąży ;)


    To jest to czego powinnyśmy się trzymać dziewczyny!!!

    Toxey, Summerka, Gabi. lubią tę wiadomość

    Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    Ja nienawidzę chodzić do dentysty i na szczęście nie muszę za często. Odkąd mam stałe zęby nie miałam ani jednej dziury w zębie !:) a mam już prawie 30. na karku :)

    Ja się chyba zapiszę od razu na sierpniowe testowanie (moje urodzin); wyniki badań (niski progesteron) nie napawają optymistycznie :(

    A jaki masz progesteron i w którym dc?

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Wiecie co, olewam mierzenie, bo śpię nieregularnie, testy tez, bo nie raz mnie oszukały, przez to prowadzenie wykresu i to, ze ten program nr wyznaczył owulki, tylko sie spinam i na pewno nie zajdę. W poprzedniej ciazy mierzylam tempke na komputerku, pokazał dni płodne - bzykalismy sie około 13 i 14 dnia, niczego nie obserwowałam, nie latałam w panice co chwila do łazienki, zeby oblookac śluz, test ovu był negatywny a mam Zuzię;)

    też chyba zacznę olewać to wszystko, bo to za bardzo nakręca.
    Tak czy siak korzystamy z bzykania bez zabezpieczenia, tak czy siak robilibyśmy to codziennie lub co drugi dzień, więc w sumie a co mi to...
    Do tej pory to była też w dużej mierze ciekawość własnego ciała, ale już przestaje mi się chcieć;)

    Summerka lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ