Forum Starając się - ogólne Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU
Odpowiedz

Majowe Love - czyli lista testujących w MAJU

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej przeskakuję na maj :) proszę o dopisanie mnie na 18.05

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiek85 wrote:
    Trzymam kciuki :) za nas wszystkie. Za to u mnie 11 cykl staran w maju... Zobaczymy...

Moja siostra też miała problem z hashimoto, bardzo dłuuuugo nie mogła zajść w ciążę, ale w lipcu rodzi, uda się wreszcie, zobaczysz :)

gusiek85 lubi tę wiadomość

• katarynka07 Przyjaciółka

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ile nas na 18tego!!

kasia
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    I cieszę się bardzo, że wróciłam po pół roku na forum, a prawie nikogo tu już nie kojarzę! Wszystkie znajome już prawie na fioletowej stronie, więc w przeciągu kolejnego pół roku 95% z nas też będzie już w ciąży ;)

Oby tak bylo!! :):) wiem ze wiele dziewczyn stara sie dluzej, ale mnie ten nasz prawie rok i nic nie napawa optymizmem.

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    Moja siostra też miała problem z hashimoto, bardzo dłuuuugo nie mogła zajść w ciążę, ale w lipcu rodzi, uda się wreszcie, zobaczysz :)

Mam nadzieje :) u mnie tarczyca jeszcze dziala ok, sa tylko obecne przeciwciala i stad diagnoza. Teoretycznie jest ok a praktycznie pewnie jakis wplyw to ma... Pocieszam sie ze moja przyjaciolka z hashi ma 3 wspanialych synow :)

Toxey lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiek85 wrote:
    Mam nadzieje :) u mnie tarczyca jeszcze dziala ok, sa tylko obecne przeciwciala i stad diagnoza. Teoretycznie jest ok a praktycznie pewnie jakis wplyw to ma... Pocieszam sie ze moja przyjaciolka z hashi ma 3 wspanialych synow :)

A jak z owulacją? Wszystko oki i regularnie? Ja się obawiam, że u mnie teraz może być bezowulacyjny, taką mam nerwówkę ostatnio i tyle na głowie, że organizm może się zbuntować...

gusiek85 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owulacja raz jest 3 razy nie ma co może byc powodem? Hormony w normie, PCOS też nie mam.

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    U mnie owulacja raz jest 3 razy nie ma co może byc powodem? Hormony w normie, PCOS też nie mam.
    A skad wiesz ze nie ma owu? Na 100% pokaze Ci to tylko usg u gina..

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    A jak z owulacją? Wszystko oki i regularnie? Ja się obawiam, że u mnie teraz może być bezowulacyjny, taką mam nerwówkę ostatnio i tyle na głowie, że organizm może się zbuntować...

Z @ moge zegarek nastawiac, co 29 dni z malymi odchyleniami pare razy w roku. Bylam tez na monitoringu, pecherzyk byl, rosl i pekl wzorowo.

• nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z monitoringu u gina wiem :)

• Doti87 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo Dość sporo na tego 18 wypada chociaż nic nie przebije 1 maja z tego co widzę hihi

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    gusiek85 wrote:
    Z @ moge zegarek nastawiac, co 29 dni z malymi odchyleniami pare razy w roku. Bylam tez na monitoringu, pecherzyk byl, rosl i pekl wzorowo.

A Twój luby? Robiliście już jakieś badania?

• Doti87 Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey przykro mi ze straciłas swojego bobaska, przesyłam buziaki.. Nawet nie chce sobie wyobrazić jak to boli mocno.. Ale z innej strony wiecie że możecie zajść w ciążę, a tak jak ja od pół roku się staramy i nic.. Boje się ze wyjdzie ze któryś z nas nie może:-(

f2w3s65g6ss24352.png

f2wli09k74bg1ma0.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen wrote:
    No z monitoringu u gina wiem :)
    Aha... A on nie ma madrego pomyslu na to? Jezeli nie badalas tarczycy to bym to sprawdzila jeszcze. I moze po prostu tez na wszelki wypadek takie podstawowe badania morfologia, glukoza, kreatynina, ast, alt. Na wszelki wypadek ;)

Toxey luby ok ma wyniki. Na szcczescie bo niechetnie sie badal :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 20:27

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest mój nowy gin i "bada teren" ma wprowadzić teraz stymulacje:)

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doti... Niby możemy, tylko co z tego jak teraz będzie strach, że znowu stanie się to samo... A wiele dziewczyn w 1 ciąże zaszło bez problemów, a po zabiegu już nie... Więc, nie jest powiedziane, że znowu się uda.

gusiek nieraz potrzeba po prostu czasu, uda się wreszcie, zobaczysz :)

Summerka, gusiek85 lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maialen rozumiem :) upewnij sie jeszcze ze hormony mialas badane w odpowiedniej fazie cyklu bo czasem to duzo zmnienia. Czasem tez pojedyncze oznaczenie nie wystarcza, ale nie znam sie na tym za dobrze tylko tak "ze slyszenia"

Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 kwietnia 2015, 20:35

• Abra Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Toxey wrote:
    I cieszę się bardzo, że wróciłam po pół roku na forum, a prawie nikogo tu już nie kojarzę! Wszystkie znajome już prawie na fioletowej stronie, więc w przeciągu kolejnego pół roku 95% z nas też będzie już w ciąży ;)

To jest to czego powinnyśmy się trzymać dziewczyny!!!

Toxey, Summerka, Gabi. lubią tę wiadomość

Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
    Zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
    Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia - byłam gotowa za Ciebie umrzeć...
  • Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    agatekgagatek wrote:
    Ja nienawidzę chodzić do dentysty i na szczęście nie muszę za często. Odkąd mam stałe zęby nie miałam ani jednej dziury w zębie !:) a mam już prawie 30. na karku :)

Ja się chyba zapiszę od razu na sierpniowe testowanie (moje urodzin); wyniki badań (niski progesteron) nie napawają optymistycznie :(

A jaki masz progesteron i w którym dc?

• Zuz_anna Autorytet

Wysłany: 24 kwietnia 2015, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Wiecie co, olewam mierzenie, bo śpię nieregularnie, testy tez, bo nie raz mnie oszukały, przez to prowadzenie wykresu i to, ze ten program nr wyznaczył owulki, tylko sie spinam i na pewno nie zajdę. W poprzedniej ciazy mierzylam tempke na komputerku, pokazał dni płodne - bzykalismy sie około 13 i 14 dnia, niczego nie obserwowałam, nie latałam w panice co chwila do łazienki, zeby oblookac śluz, test ovu był negatywny a mam Zuzię;)

też chyba zacznę olewać to wszystko, bo to za bardzo nakręca.
    Tak czy siak korzystamy z bzykania bez zabezpieczenia, tak czy siak robilibyśmy to codziennie lub co drugi dzień, więc w sumie a co mi to...
    Do tej pory to była też w dużej mierze ciekawość własnego ciała, ale już przestaje mi się chcieć;)

Summerka lubi tę wiadomość

‹‹ 30 31 32 33 34 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego