X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka i tak trzynaj... jestem naprawde ciekawa reakcji twoich tesciow... hehe pewnie im szczeny opadna jak zobacza jak brzuszek rosnie :) albo z kad ten brzuszek nagle wyskoczyl... a nich dowiedza sie ostatni :) ale to bedzie zaskoczenie dla nich... hehe

    :D będą kazali mi się odchudzać, bo te kg będą tyciem tłumaczyć :P

    na pewno :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eunika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Idę się podmalować Kochane, Mama prosila mnie wczoraj o zrobienie listy rzeczy dla maluszka, wiem, wiem, że to stanowczo za wcześnie ale wypiszę jej, żeby orientacyjnie mogła snuć plany :) plany w neutralnych kolorach narazie :)

    zazdroszczę :) też bym tak chciała już... ale u nas to będzie chyba mieszanka kolorów bo mężuś marzy o synku a ja o córeczce. Ciekawe które będzie miało rację, oczywiście tak się tylko droczymy, jak już maleństwo będzie to przestanie być ważna płeć :)

    Mama z tej niecierpliwości zacznie biegać po sklepach i kupować, a z racji oczekiwania na płeć muszą to być neutrale, ale ja i tak bym kupowała jasne :) bo mieszkanie mamy w stylu : dżungla :) Białe ściany w całym domu, meble w pokoju ciemna grusza, w kuchni mahoń :D ciemniutki, łazienka na biało z meblami, wszędzie rośliny, i brąz oraz zieleń w każdym odcieniu, od mocnego soczystego, po ciemny, głęboki ( dodatki, poduszki, pudła, materialowe donice, wszystko, kazdy detal)... To i małemu albo w bieli, brazie lub zielonym zrobimy kącik :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiecie co wstalam wyspana, a teraz mnie zmeczenie dopadlo ide sie polozyc.. na razie
    a jak nagle podnioslam mlodego z podlogi to mialam gwiazdki przed oczami... chyba zaczynaja sie dolegliwosci.

  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dejzi a to nawet mąż nie wie?;p u mnie to bardzo szybko było po mnie widać ponoć.ja jeszcze sama nie wiedziałam a siostra sie mnie zaptała czy czasem w ciąży nie jestem.ale też będe miała plan mówić żę za dużo jjem.

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć Dziewczyny :)

    Maximka jak w tym miesiącu Kochana?

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://cdn12.se.smcloud.net/t/pics/thumbnails/2009/04/06/tropik_640x480.jpg

    taki styl lub taki http://img-pl1.b-dn.net/upl/t_xl/trendy_5981_zestaw_mebli_do_malej_lazienki_braz_biel_i_zielen.jpg


    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ6dCXrOGpTV8Wxo_ed562A6olgyPfqPZXQex4uYJl-7NnhVoOALw

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    eunika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Idę się podmalować Kochane, Mama prosila mnie wczoraj o zrobienie listy rzeczy dla maluszka, wiem, wiem, że to stanowczo za wcześnie ale wypiszę jej, żeby orientacyjnie mogła snuć plany :) plany w neutralnych kolorach narazie :)

    zazdroszczę :) też bym tak chciała już... ale u nas to będzie chyba mieszanka kolorów bo mężuś marzy o synku a ja o córeczce. Ciekawe które będzie miało rację, oczywiście tak się tylko droczymy, jak już maleństwo będzie to przestanie być ważna płeć :)

    Mama z tej niecierpliwości zacznie biegać po sklepach i kupować, a z racji oczekiwania na płeć muszą to być neutrale, ale ja i tak bym kupowała jasne :) bo mieszkanie mamy w stylu : dżungla :) Białe ściany w całym domu, meble w pokoju ciemna grusza, w kuchni mahoń :D ciemniutki, łazienka na biało z meblami, wszędzie rośliny, i brąz oraz zieleń w każdym odcieniu, od mocnego soczystego, po ciemny, głęboki ( dodatki, poduszki, pudła, materialowe donice, wszystko, kazdy detal)... To i małemu albo w bieli, brazie lub zielonym zrobimy kącik :)

    ja jak bylam w ciazy snulam tylko plany od 6 miesiaca zaczelam przygotowania łóżeczko kupilam na ostatni dzwonek :)
    jestem zdania zeby nie szalec jeszcze bo jak by co.. tfu tfu.... bedzie bardziej bolec

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    eunika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Idę się podmalować Kochane, Mama prosila mnie wczoraj o zrobienie listy rzeczy dla maluszka, wiem, wiem, że to stanowczo za wcześnie ale wypiszę jej, żeby orientacyjnie mogła snuć plany :) plany w neutralnych kolorach narazie :)

    zazdroszczę :) też bym tak chciała już... ale u nas to będzie chyba mieszanka kolorów bo mężuś marzy o synku a ja o córeczce. Ciekawe które będzie miało rację, oczywiście tak się tylko droczymy, jak już maleństwo będzie to przestanie być ważna płeć :)

    Mama z tej niecierpliwości zacznie biegać po sklepach i kupować, a z racji oczekiwania na płeć muszą to być neutrale, ale ja i tak bym kupowała jasne :) bo mieszkanie mamy w stylu : dżungla :) Białe ściany w całym domu, meble w pokoju ciemna grusza, w kuchni mahoń :D ciemniutki, łazienka na biało z meblami, wszędzie rośliny, i brąz oraz zieleń w każdym odcieniu, od mocnego soczystego, po ciemny, głęboki ( dodatki, poduszki, pudła, materialowe donice, wszystko, kazdy detal)... To i małemu albo w bieli, brazie lub zielonym zrobimy kącik :)

    ja jak bylam w ciazy snulam tylko plany od 6 miesiaca zaczelam przygotowania łóżeczko kupilam na ostatni dzwonek :)
    jestem zdania zeby nie szalec jeszcze bo jak by co.. tfu tfu.... bedzie bardziej bolec

    Zgadzam się z tym w razie....ale wiesz...ciężko sie opanować :) aha dejzi napiszę ci priv zaraz :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    eunika wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Idę się podmalować Kochane, Mama prosila mnie wczoraj o zrobienie listy rzeczy dla maluszka, wiem, wiem, że to stanowczo za wcześnie ale wypiszę jej, żeby orientacyjnie mogła snuć plany :) plany w neutralnych kolorach narazie :)

    zazdroszczę :) też bym tak chciała już... ale u nas to będzie chyba mieszanka kolorów bo mężuś marzy o synku a ja o córeczce. Ciekawe które będzie miało rację, oczywiście tak się tylko droczymy, jak już maleństwo będzie to przestanie być ważna płeć :)

    Mama z tej niecierpliwości zacznie biegać po sklepach i kupować, a z racji oczekiwania na płeć muszą to być neutrale, ale ja i tak bym kupowała jasne :) bo mieszkanie mamy w stylu : dżungla :) Białe ściany w całym domu, meble w pokoju ciemna grusza, w kuchni mahoń :D ciemniutki, łazienka na biało z meblami, wszędzie rośliny, i brąz oraz zieleń w każdym odcieniu, od mocnego soczystego, po ciemny, głęboki ( dodatki, poduszki, pudła, materialowe donice, wszystko, kazdy detal)... To i małemu albo w bieli, brazie lub zielonym zrobimy kącik :)

    ja jak bylam w ciazy snulam tylko plany od 6 miesiaca zaczelam przygotowania łóżeczko kupilam na ostatni dzwonek :)
    jestem zdania zeby nie szalec jeszcze bo jak by co.. tfu tfu.... bedzie bardziej bolec

    no ja z pewnością zrobię tak samo, ja się tak boję czy wszystko będzie ok, że nie odważyłabym się wcześniej na zakupy

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 9 dni i testuję :-) Czasie, przyspieszaj :-D

    Nusia, Iwka lubią tę wiadomość

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Jeszcze 9 dni i testuję :-) Czasie, przyspieszaj :-D

    Powodzenia Matylda :)
    ja chyba zrobię test już w piątek, chyba że @ przyjdzie wcześniej, bo dzisiaj miałam dziwny spadek temperatury.
    Jestem strasznie słaba i rozkojarzona, niech już będzie weekend!!!!

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Nusia :-) Tobie też życzę powodzenia. Ja nie robię testu wcześniej, bo mi nigdy pozytywne przed spodziewaną @ nie wychodziły. Dopiero po, dlatego odczekam 2 dni i dopiero zatestuję.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    maximka84 wrote:
    Dzień doberek :)

    Rzadko piszę, ale Was czytam ... ;) gratulacje zafasolkowanym :)

    maximka szkoda ze tak malo sie udzielasz w tym miesiacu brakuje cie tu... ale wazne zebys sie odprezyla :)

    własnie to czynię ... odprężam się :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    cześć Dziewczyny :)

    Maximka jak w tym miesiącu Kochana?

    w tym miesiącu ... bzykanko było dziennie jak był śluz ... tempki nie mierzę .... luzik ... termin spodziewanej @ w okolicach 26go ...

    mamuleska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximka to trzymam mocno :)

    maximka84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miło że o mnie pamiętacie ... :)

    ja dziennie Was podczytuję .... ;) więc czuwam .... :*

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Maximka to trzymam mocno :)

    widzisz Kochana Tobie się udało :) a tak byłas nastawiona z początku sceptycznie ... :) więc i ja się nie nastawiam :P pitole :P bedzie to będzie, nie to nie, kiedyś na pewno . . .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Miło że o mnie pamiętacie ... :)

    ja dziennie Was podczytuję .... ;) więc czuwam .... :*

    Powodzenia Kochana :) oby ten cykl był szczęśliwy ;)

    Iwka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    kasiaks wrote:
    Maximka to trzymam mocno :)

    widzisz Kochana Tobie się udało :) a tak byłas nastawiona z początku sceptycznie ... :) więc i ja się nie nastawiam :P pitole :P bedzie to będzie, nie to nie, kiedyś na pewno . . .

    wiesz tylko mnie się udało z pomocą lekarską, ja mam za sobą kilka lat bezowocnych starań

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matylda36 wrote:
    Dzięki Nusia :-) Tobie też życzę powodzenia. Ja nie robię testu wcześniej, bo mi nigdy pozytywne przed spodziewaną @ nie wychodziły. Dopiero po, dlatego odczekam 2 dni i dopiero zatestuję.

    Dzięki :) te ostatnie dni są najgorsze, to czekanie :)

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ