X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi - masz rację ...

    Kochaniutka, ale wykresik masz ładny ... ;) cichoszaaaa.... ;) nie zapeszamy ale kciukasamy ... :)

    Asi lubi tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zobaczymy co wykresik przyniesie i jak się ten cykl zakończy albo może się nie zakończy tylko zazieleni :) Pożyjemy zobaczymy :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam i ja właśnie wstałam po południowej drzemce jutro już tak kolorowo nie będzie bo idę 1 dzień do pracy na staż a strasznie nie chce mi się dobrze że do biura mam nadzieje że nie będę musiała brać zwolnienia jak narazie chce się czegoś nauczyć.

    U mnie w porządku postanowiłam udać się do lekarza w przyszłym tyg. chciałam dzisiaj ale po dłuższym namyśle stwierdziłam że może być za wcześnie (gdzieś 5 tydz.) i może nie widać pęcherzyka a nie chce sobie robić stresa beta jest dość wysoko wszystko narazie jest ok. także nie zamartwiam się ;-)

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    mamuleska wrote:
    mamuleska wrote:
    Emilka WSK wrote:
    deJzi wrote:
    Emilka WSK wrote:
    Oto normy : u mnie brak ciąży -poniżej 5.3
    4 tydzień- 5.8-71.2
    5 tydzień - 9.5-750
    6 tydzień- 217-7138
    7 tydzień- 158-31795 i reszta to kosmiczne cyfry jakieś... zobaczcie jak się zamykają dziwnie..podawać resztę?

    po co wiecej...

    tylko ja tego troche nie rozumie 4 tydz ciazy tzn.. od zaplodnienia chyba co???

    no wlaśnie nie wiem... tu mi babka mówi że ja już 5 tydzień ale spojrz na koniec 5 a poczatek 6 tyg...tam konczy się na 750 a tu zaczyna od 217... dziwne te normy..

    Doczytałam.
    A od kiedy nie pracujesz? Bo ciągle o tobie myślę...

    Jeśli nie doczytałaś, to powielam. Jeśli nie masz ochoty odpowiedzieć, napisz, żebym się odczepiła, hi hi.
    Pozdrawiam
    Buźki
    Zmykam
    Jadę z młodym do poradni

    mamuleska- do mnie to pytanie? Jezu jeśli tak to wybacz, ja caly czas śpię i tak dorywczo tu wpadam, obiecuję poprawę :) nie pracuję od listopada, potem do lutego ciągnęlam l4 i od 20.02 na zasiłku :)

    A to przepraszam, że pannę obudziłam, hi hi
    Myślałam, że może z tą pracą to jakaś świeża sprawa i może da się coś zrobić, żeby cię np pracodawca przywrócił do pracy... Szkoda

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ann21 wrote:
    witam i ja właśnie wstałam po południowej drzemce jutro już tak kolorowo nie będzie bo idę 1 dzień do pracy na staż a strasznie nie chce mi się dobrze że do biura mam nadzieje że nie będę musiała brać zwolnienia jak narazie chce się czegoś nauczyć.

    U mnie w porządku postanowiłam udać się do lekarza w przyszłym tyg. chciałam dzisiaj ale po dłuższym namyśle stwierdziłam że może być za wcześnie (gdzieś 5 tydz.) i może nie widać pęcherzyka a nie chce sobie robić stresa beta jest dość wysoko wszystko narazie jest ok. także nie zamartwiam się ;-)

    z tego co mi mówiła ginka na wizycie pęchrzyk widać przy becie ponad 1000.
    Ja też mam dziś leniwca, nawet nie chce mi się obiadu robić. Jak tak będę siedzieć całą ciążę w domu to zwariuje :D

  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    ann21 wrote:
    witam i ja właśnie wstałam po południowej drzemce jutro już tak kolorowo nie będzie bo idę 1 dzień do pracy na staż a strasznie nie chce mi się dobrze że do biura mam nadzieje że nie będę musiała brać zwolnienia jak narazie chce się czegoś nauczyć.

    U mnie w porządku postanowiłam udać się do lekarza w przyszłym tyg. chciałam dzisiaj ale po dłuższym namyśle stwierdziłam że może być za wcześnie (gdzieś 5 tydz.) i może nie widać pęcherzyka a nie chce sobie robić stresa beta jest dość wysoko wszystko narazie jest ok. także nie zamartwiam się ;-)

    z tego co mi mówiła ginka na wizycie pęchrzyk widać przy becie ponad 1000.
    Ja też mam dziś leniwca, nawet nie chce mi się obiadu robić. Jak tak będę siedzieć całą ciążę w domu to zwariuje :D

    no właśnie a ja mam bete 701,400 czyli za mało żeby widać kasiak a Ty już byłaś u lekarza bo widze że też masz 5tydz. ;-) mi to spać się chce na okrągło

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie wróciłam.
    Mam chyba niedobory białka. W sklepie naszła mnie ochota na soczewicę. Wpadłam do domu, ugotowałam i wpierniczam solo. Coś mi już odbija...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann21 byłam w zeszłym tygodniu u lekarza bo mi się kończyły tabletki, u mnie już było wtedy widać pęcherzyk ciążowy 7mm. Teraz na wizytę idę w poniedziałek z nadzieją na serduszko.
    Ja też śpię w dzień co mi się nigdy nie zdarzało

  • ann21 Autorytet
    Postów: 254 160

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    Ann21 byłam w zeszłym tygodniu u lekarza bo mi się kończyły tabletki, u mnie już było wtedy widać pęcherzyk ciążowy 7mm. Teraz na wizytę idę w poniedziałek z nadzieją na serduszko.
    Ja też śpię w dzień co mi się nigdy nie zdarzało

    aha dzięki ja też tak mówie żeby w przyszłym tyg. iść to serduszko usłysze a jakie tabletki bierzesz luteine czy co?

    relgh371so6h0sbh.png
    90a75cce97132d97.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    biorę duphaston

  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka dziewczyny! ja caly czas tak jak maximka podczytuje ale cichaczem siedze bo jak duzo pisze to sie nakrecam a nie chce tego!!! u mnie dni plodne wiec staranka staranka staranka! :D
    wczoraj po raz pierwszy zrobilam test owulacyjny- wyszedl pozytywby bo testowa kreska ciemniejsza od tej kontrolnej. tempka nadal w dole... po pracy znowu zrobie ten test i zobaczymy co wyjdzie :)
    Buziaki i pozdrowionka!
    PS u mnie tez markotny dzien...

    maximka84 lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Brava Ekspertka
    Postów: 166 178

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z obserwacji sluzu i bolu owulacyjnego powiedzialabym ze owu byla 2 dni temu ale test owu wczoraj pozytywny a temp w dole wiec chyba jeszcze jej nie bylo.. sama juz nie wiem! od dwoch dni bola mnie piersi ze masakra-tak ja na okres :/ a owu jeszcze chyba nie bylo! nie wiem co jest grane ale staram sie nie myslec o tym zbyt duzo bo zwariuje.
    teraz poprostu sex sex sex a potem to dluuuuuuuuuuugie czekanie do 27 maja!!!

    Klif lubi tę wiadomość

    km5scwa1ghavzzd2.png
    uwo93e3ktb237qer.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekanie jest najgorsze... dni się dłużą milion myśli w ciągu minuty nawiedza głowę aż do zwariowania...

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanko do ciężarowek :) Czy przeczuwałyscie,że ten dany miesiąc będzie tym szczęsliwym? czy czułyscie się jakoś inaczej, że bedzie ciąża a nie @ ??:) Ciekawa jestem bo ja póki co czuje się bardziej okresowo :(

    atdc8iikup31msj2.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czasem piszę, ale naprawdę w tym miesiącu dałam na luz. Mam dni płodne i przytulanko co drugi dzień, ale nie myślę wciąż, że muszę być w ciąży. Kiedyś będę na pewno, tak jak wszystkie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 13:34

    Asi, ash, maximka84, mikusia, Brava lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • ash Autorytet
    Postów: 1326 1092

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klif to tak jak ja! Tempki nie mierzę, podchodzę do tego na luzie.

    ug3715nmrb0zdbvc.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Mam pytanko do ciężarowek :) Czy przeczuwałyscie,że ten dany miesiąc będzie tym szczęsliwym? czy czułyscie się jakoś inaczej, że bedzie ciąża a nie @ ??:) Ciekawa jestem bo ja póki co czuje się bardziej okresowo :(

    ja tak miałam juz tak 5,6 dni po owu cos podejrzewałam bo zaczeły sie bole i zawroty głowy , ale to zwaliłam na pogode bo wtedy okropna była a i jeszcze ciagle przez 5 dni meczyła mnie zgaga co u mnie sie nie zdarza i to dało mi do myslenia. tylko tyle ze ciaza skonczyła sie poronieniem, ale walcze dalej :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ash wrote:
    Klif to tak jak ja! Tempki nie mierzę, podchodzę do tego na luzie.

    ja tez tego nie robie, wole tak na luziku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ... nie ma co się nakręcać ;) luzik i do przodu , sexik :D

    Asi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jedyne co u siebie zaobserwowałam to bardzo mi się pogorszyła cera, mam dużo zaskórników i licznych zmian na twarzy a także suche plamy tzw. liszaje... ciekawe....

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ