X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak :) serduszkować ile wlezie i czekać na efekty :D

    maximka84 lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nom ja teraz czekam na efekty :) ale dla przyjemnosci dzisiaj szykuje sie romantyczny wieczorek, kupiłam winko, beda swiece i po prostu bedzie miło :) polecam...

    Asi, Nusia lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nieźle kaarolaa :) w takim razie trzeba trzymać kciukasy za Ciebie :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Mam pytanko do ciężarowek :) Czy przeczuwałyscie,że ten dany miesiąc będzie tym szczęsliwym? czy czułyscie się jakoś inaczej, że bedzie ciąża a nie @ ??:) Ciekawa jestem bo ja póki co czuje się bardziej okresowo :(

    mnie bolały na maksa piersi, zresztą cały czas mnie bolą i żyłki były widoczne już przed @, po drugie smak w ustach a po trzecie zwroty i bóle głowy

  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie też bolały piersi z boku i sutki..no i miałam bóle podbrzusza..teraz doszła senność,nudności

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HOPE83 wrote:
    mnie też bolały piersi z boku i sutki..no i miałam bóle podbrzusza..teraz doszła senność,nudności

    to ja mam identycznie teraz

    Asi lubi tę wiadomość

  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sobie tak myślę, że jak skończę brać antybiotyki i dostanę zielone światło od ginekolog, to namówię męża żebyśmy pojechali gdzieś się odstresować na parę dni. Odstresujemy się i wtedy na bank załapie.

    maximka84, Asi lubią tę wiadomość

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie ,że tak. W pierwszą ciązę zaszłam jak zwolniłam się z pracy byłam tak wyluzowana , to był lipiec , cieplutko jeziorko ,plaża wycieczki do lasu a wieczorkiem saaaaaaaame serduszka....

    Konwalia lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nishi - na bank :D

    Kochane nie gadajcie o objawach bo zas się człowiek zacznie nakręcać
    :P każdą zaczną boleć sutki i głowa :P

    mamuleska lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    nom ja teraz czekam na efekty :) ale dla przyjemnosci dzisiaj szykuje sie romantyczny wieczorek, kupiłam winko, beda swiece i po prostu bedzie miło :) polecam...

    toooo super pomysł :) relax & sex :)

    kaarolaa lubi tę wiadomość

  • madzianka Autorytet
    Postów: 1064 538

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziwczynki co u Was slychac? dawno mnie nie bylo bo pracuje na nocki teraz. wczoraj w nocy okropni mnie mdlilo i prawie zmndlalam dziwne... a poza tym jstem tydzien przed @ i nawet piersi mnie nie bola ani plecy co jest jeszcze dziwniejsze.

    p19us65glzzsn3k4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    kaarolaa wrote:
    nom ja teraz czekam na efekty :) ale dla przyjemnosci dzisiaj szykuje sie romantyczny wieczorek, kupiłam winko, beda swiece i po prostu bedzie miło :) polecam...

    toooo super pomysł :) relax & sex :)

    tak tak :)

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 maja 2013, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ofelaine wrote:
    Mam pytanko do ciężarowek :) Czy przeczuwałyscie,że ten dany miesiąc będzie tym szczęsliwym? czy czułyscie się jakoś inaczej, że bedzie ciąża a nie @ ??:) Ciekawa jestem bo ja póki co czuje się bardziej okresowo :(

    Tak jak już dziewczyny pisały, cycuszki bolały, sutki zwłaszcza, i dziwny bol, niby na @ ale jednak troszke inny, i mimo że lekarz spisal ten miesiąc u mnie na straty i ja po nim również to i tak cos czułam, że to nie koniec wrażeń w maju..i po wizycie test :)

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 14 maja 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w ciąży niestety nie jestem ale dużo dziewczyn właśnie w tym cyklu czuło się "inaczej"... ja staram się myśleć, że wszystko jest jak zwykle a jak się w końcu uda to będzie super niespodzianka :)

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się czuję dziś tak niekomfortowo, jak nigdy. Dziś mój 20dc i prawdopodobnie 8d po owulacji. Jak to tak ma dalej wyglądać, wysiadam. Nie wiem, czy mój organizm zwariował, czy to skutki duphastonu. Chociaż ten ostatni miał łagodzić skutki napięcia przedmiesiączkowego a nie potęgować.
    Moje pytanko do dziewczyn, które biorą duphaston w drugiej połowie cyklu. odczuwacie jakieś zmiany po nim?
    Ja nawet w nocy się budzę i czuję ból w podbrzuszu. Bolą mnie plecy. Ciągnie okropnie w pachwinach. Kłuje w okolicy jajników. Czuję tam skurcze. Chyba oszaleję. Wczoraj przy kichnięciu, myślałam że nie dam rady. Jakby mi ktoś nóż w brzuch wbił, taki ból. Dziś ledwie objechałam do poradni. 30km za kierownicą razy dwie strony. Na światłach, naciskając sprzęgło, myślałam, że nie dam rady. Aż mały zapytał się co się dzieje. Chodzę tylko w getrach albo rajstopach. Nie ma szans na dżinsy.
    Mogłabym już dostać tą wredną @...
    A lekarz twierdzi, żem zdrowa jak ryba...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 15:46

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ktoś się urządza ....? I będzie milusia niespodzianka :) Powodzenia

    mamuleska lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    A może ktoś się urządza ....? I będzie milusia niespodzianka :) Powodzenia

    Byłoby cudownie ale równie dobrze może być @, tylko dlaczego tak bolesna?

    Mój syn właśnie, widząc, że zwijam się z bólu w kuchni, podszedł i pyta co mi jest. Więc tłumaczę, że mnie brzuch boli a on na to, że może mam tam dzidziusia. Ja oczywiście, że jeszcze nie wiadomo. Więc co zrobił. Szybkie zastanowienie i podał mi, stojącą na blacie, szklankę wody ze słowami, żebym się napiła, to mi pomoże.
    I właśnie po to się ma dzieci, żeby ci na starość miał kto szklankę wody podać... hi hi

    juicca, Asi, HOPE83, kaarolaa, Konwalia lubią tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak ....Też mam w domku taką małą opiekunkę :) Dzieciaki są cudowne... trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że niebawem Twój synek będzie rozmawiał do brzuszka i czekał na rodzeństwo :) POWODZENIA

    mamuleska lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 14 maja 2013, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej , u mnie jedna krecha no ale test miała robić w sobotę , ale postanowiłam zrobić bo cały czas (od owulki kłuje mnie w jajniku i ból jak na @ jak @ nie przyjdzie w sobote jeszcze raz

    pozdrawiam ;)

    Co się odwlecze to nie uciecze ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Tak ....Też mam w domku taką małą opiekunkę :) Dzieciaki są cudowne... trzymam za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że niebawem Twój synek będzie rozmawiał do brzuszka i czekał na rodzeństwo :) POWODZENIA

    Dziękuję ci bardzo.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ