Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    mamuleska ja jem duphaston już dość długo i nigdy nie miałam takich objawów przy jego braniu.
    Podobnie za to bolał mnie brzuch przed @ która nie nadeszła :) Życzę aby ten ból był właśnie dlatego :)

    marzę o tym nieśmiało...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie :)
    z góry przepraszam że sie mało udzielam ale postanowiłam odpuścić i sie nie nakręcać co będzie to będzie dlatego mało piszę. Obiecuję poprawie się chyba za dyżo czasu poświęcam pracy no i to też przez to. A tak po za tym co u Was kochane ?? :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    z góry przepraszam że sie mało udzielam ale postanowiłam odpuścić i sie nie nakręcać co będzie to będzie dlatego mało piszę. Obiecuję poprawie się chyba za dyżo czasu poświęcam pracy no i to też przez to. A tak po za tym co u Was kochane ?? :)

    hej u mnie narazie lipa , zrobiłam test no za wczesnie oczywiście i jedna krechaaa w ,sobotę powtórka

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 14 maja 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    juicca wrote:
    ;oniqa wrote:
    Witam wszystkie :)
    z góry przepraszam że sie mało udzielam ale postanowiłam odpuścić i sie nie nakręcać co będzie to będzie dlatego mało piszę. Obiecuję poprawie się chyba za dyżo czasu poświęcam pracy no i to też przez to. A tak po za tym co u Was kochane ?? :)

    hej u mnie narazie lipa , zrobiłam test no za wczesnie oczywiście i jedna krechaaa w ,sobotę powtórka

    powodzenia :) uzbroj sie w cierpliwośc może rzeczywiście za wczesnie zrobiłaś

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Makak Ekspertka
    Postów: 229 199

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka WSK wrote:
    hej ponownie, ja nie wiem co dzisiaj wyprawiam, wszystko mnie wkur... aż się m schował i nie odzywa, zabilabym go chyba.. nie ma rzeczy ktora by mnie nie zlościla :/

    Hihi, Emilko, ja mam tak prawie codziennie. Mój dzisiaj dostał OPR za to, że zapytałam czy chce herbatkę, a on powiedział, że tak. Więc dostało mu się za to, że robi ze mnie służącą :) Strach się bać co to będzie jak nam się w końcu uda ;)

    mamuleska, carolina84 lubią tę wiadomość

    20110812580114.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    beta <0.100 mozliwe ze za wczesnie? @ brak

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a jakie są normy laboratorium?

    82doi09kxiyf6x26.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    beta <0.100 mozliwe ze za wczesnie? @ brak

    kurcze tak to wyglada ze ciazy nie ma :(

  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wieem bo zgubilam

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • gosia28:( Przyjaciółka
    Postów: 173 49

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaarolaa wrote:
    gosia28:( wrote:
    beta <0.100 mozliwe ze za wczesnie? @ brak

    kurcze tak to wyglada ze ciazy nie ma :(

    moze byc za wczesnie

    35300098465d87410706fe8bea3855e3.png
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim zdaniem,jeśli owulacja jest dobrze wyznaczona to beta powinna już wyjść jeśli byłabyś w ciąży, tak mi się wydaje..być może to zależy też od norm w danym laboratorium..jutro zadzwoń i zapytaj jakie są..

    82doi09kxiyf6x26.png
  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 14 maja 2013, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wydaje mi się, że beta wyszłaby Ci pozytywnie gdybyś była w ciąży

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia28:( wrote:
    beta <0.100 mozliwe ze za wczesnie? @ brak

    Raczej nastaw się na @. Też taką niską miałam kiedyś... Okres spóźnił mi się kilka dni...

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 14 maja 2013, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc kotki. Śpijcie i nie stukajcie tu za wiele. Zabraniam. Potem przy porannej kawie mam do nadrobienia z dziesięć stron, bo niektóre spać od świtu nie mogą. A za prasowanie się wziąść, mężowi do pracy kanapki zrobić!!! Buźki

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 15 maja 2013, 02:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maj nie jest chyba moim miesiącem :( Tescio negatywy czekam na @

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • juicca Autorytet
    Postów: 2289 2480

    Wysłany: 15 maja 2013, 03:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja zaraz do pracy , kurcze temp mi spadła więc @ na progu ;( głupia wredna @

    do zobaczenia za ok 9 godzin ;)

    Dominika 11.04 2012(18tyg) Aniołek 11.02 2013(7tyg)


    3jvz3e5ek8iil2ca.png

    https://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5ek8iil2ca.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 15 maja 2013, 04:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zmykam do pracy :) wracam do Was zaraz po powrocie

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2013, 04:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie z rana :) u mnie tempka wzrosla na całe szczęście, ale to jeszcze kilka dni...miłego dnia Kochane! :)

  • Koza Autorytet
    Postów: 395 222

    Wysłany: 15 maja 2013, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kobietki :) Ale ten maj owocny dla was-super!
    U mnie jakoś dziwnie ten miesiąc przebiega, wczoraj i przedwczoraj miałam jakieś brązowe nawet nie mogę nazwać tego plamieniami bo malutko tego było brązowy śluz.
    Jakaś infekcja czy jak ? Niby był to 12 i 13 dzień cyklu.

    https://www.maluchy.pl/li-68999.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 15 maja 2013, 05:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 21 dzień cyklu a szyjka nisko i twarda a raczej powinna być wysoko na ciążę chyba:(

    relg3e5ejwatx9hx.png
‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ