X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiaks wrote:
    maximka84 wrote:
    kasiaks wrote:
    Maximka to trzymam mocno :)

    widzisz Kochana Tobie się udało :) a tak byłas nastawiona z początku sceptycznie ... :) więc i ja się nie nastawiam :P pitole :P bedzie to będzie, nie to nie, kiedyś na pewno . . .

    wiesz tylko mnie się udało z pomocą lekarską, ja mam za sobą kilka lat bezowocnych starań

    wiem wiem, pamiętam i tymbardziej się cieszę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    maximka84 wrote:
    Miło że o mnie pamiętacie ... :)

    ja dziennie Was podczytuję .... ;) więc czuwam .... :*

    Powodzenia Kochana :) oby ten cykl był szczęśliwy ;)

    hehe, równo zaczęłyśmy :D

    powodzenia i Tobie życzę ... :)

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maximko dziękuje :* a teraz idę coś zjeść bo kawka na śniadanie to stanowczo mało teraz :D

  • sylvia Autorytet
    Postów: 400 433

    Wysłany: 14 maja 2013, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i u mnie przyszła @ .... niestety... może w następnym miesiacu sie uda :)

    relgg7rfroacrbi5.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia wrote:
    no i u mnie przyszła @ .... niestety... może w następnym miesiacu sie uda :)

    Sylvia trzeba być dobre myśli! Powodzenia i trzymam kciuki za kolejny cykl :)

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    Asi sie nie zameldowala z rana :) dziwne

    Jestem jestem . Mąż potrzebował komputer w pracy i dopiero teraz się dorwałam do niego :)

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    ecencia wrote:
    Któraś pytała co u tych które miały zielono. U mnie kiepsko bo plamienie już drugi dzień i myślę, że przejdzie w @. Moja słaba krecha na teście najwyraźniej nie do końca zwiastowała ciążę. Za to @ spóźnia się już tydzień i czuję się fatalnie. Jak by hormony nieźle nie mogły się pozbierać i unormować. Martwi mnie już nie sam brak ciąży a długość cyklu. W piątek idę do gina na potwierdzenie, że w brzuchu czysto i może się dowiem co dalej. To trzeci cykl od odstawienia antykoncepcji hormonalnej i wszystko powinno być już unormowane a mam wrażenie, że jest coraz gorzej. Nawet ta długość cyklu najpierw 28 i 27 dni a teraz już mija 35dc. Tak wiec teraz nawet nie wiem czego się spodziewać po kolejnym cyklu jak go wreszcie zacznę...

    nie zwlekaj z ginkiem powinnas zrobic przegald hormonkow i podwozia :) ale po tabsach to sie moze dlugo regulowac... :) ja po tabsach jak odstawilam to plamilam caly czas..
    i wiecie co juz nigdy w zycu nie bede brala tabsow... teraz po ciazy zainstaluje sobie spiralke...
    wiem, wiem ,ze jak kobiety nie rodziły nigdy nie powinny uzywac spiralek...
    ale nie skusze sie na tabsy bo nie masz wogole ochoty na sex... wiec po ciazy czas zamknac to wszystko spiralkom :)

    ja stosowałam nuvaring, niska dawka hormonów i znosiłam rewelacyjnie. Czułam się dobrze, libido nie spadło tylko czasem infekcje mnie męczyły i odstawiłam po 3,5 roku stosowania. Myślałam, że bedzię wszystko ok bo kiedyś przez 2 lata brałam tabletki i po odstawieniu było wszystko normalnie. A dziś dostałam @ a ten cykl miał 36 dni :/ ja do hormonów też raczej nie wróce.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja 2013, 10:05

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jejku Dziewczynki ale mam fatalny dzień :-( jestem bez sił, czuje się jakby ktoś całą energię wypompował, głowa mnie boli, brzuch i uczucie jak na chorobę :-( niech ten dzień się już skończy...

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    jejku Dziewczynki ale mam fatalny dzień :-( jestem bez sił, czuje się jakby ktoś całą energię wypompował, głowa mnie boli, brzuch i uczucie jak na chorobę :-( niech ten dzień się już skończy...

    To nie dobrze :/ a może to nie na chorobę a na dzidzie:) tego się trzymam i tego Ci życzę :)

    Nusia lubi tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • Insidia89 Koleżanka
    Postów: 46 34

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej..Ale dlugo mnie tu nie bylo..ja postawilam karte na monitoring cyklu, mierze tempke, ale juz nie zwracam juz tak uwagi na nia.Jak narazie prawidlowy wzrost pecherzyka wczoraj 10dc pecherzyk 13,7mm a dzis 15,4 jeszcze jutro wizyta..No i wszystko w rekach tego u gory i matki natury:D
    Pozdrawiam goraco i trzymam za Was kciuki:)
    No i gratki dla szczesciar:)

    nzjddqk3gxzyvnum.png
    916axzdv0phl1wge.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    jejku Dziewczynki ale mam fatalny dzień :-( jestem bez sił, czuje się jakby ktoś całą energię wypompował, głowa mnie boli, brzuch i uczucie jak na chorobę :-( niech ten dzień się już skończy...

    też u mnie dziś szału nie ma ...
    w pracy nuda, juz mnie szlak trafia ...

  • Ofelaine Autorytet
    Postów: 2573 2532

    Wysłany: 14 maja 2013, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też nudy w pracy ale własnie przyszła Pani z dzieckiem moze 3 miesięcznym, aż mi łzy stanęly w oczach i geba sama się cieszy.. Tez chce takiee :)

    maximka84, Iwka lubią tę wiadomość

    atdc8iikup31msj2.png
  • Nishi Ekspertka
    Postów: 147 69

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też mam zły dzień :( Brzuch mnie boli i promieniuje mi na kręgosłup. Do tego jeszcze prąd wyłączyli mi o 11 i włączyli dopiero o 3, a w tym upale bez wiatraka można się rozpuścić. Nic mi się nie chce. Niech już ta małpa sobie idzie!!!

    20121213640117.png
    07953602cc36db5aaaab36f9b2feeed9.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Nusia wrote:
    jejku Dziewczynki ale mam fatalny dzień :-( jestem bez sił, czuje się jakby ktoś całą energię wypompował, głowa mnie boli, brzuch i uczucie jak na chorobę :-( niech ten dzień się już skończy...

    To nie dobrze :/ a może to nie na chorobę a na dzidzie:) tego się trzymam i tego Ci życzę :)

    ojjj byłoby super :) ale nie chcę się niepotrzebnie nakręcać ;) czekam cierpliwie do terminu @ i zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Nusia wrote:
    jejku Dziewczynki ale mam fatalny dzień :-( jestem bez sił, czuje się jakby ktoś całą energię wypompował, głowa mnie boli, brzuch i uczucie jak na chorobę :-( niech ten dzień się już skończy...

    też u mnie dziś szału nie ma ...
    w pracy nuda, juz mnie szlak trafia ...

    a u mnie właśnie pełno roboty a ja nie mogę się na niczym skupić, już tu nie mogę wysiedzieć...weny na dzień dzisiejszy brak :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też się nie nakręcam ... to jest najgorsze :(

    Nusia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echhh babeczki babeczki ... jakie to niesprawiedliwe nie ... niektóre wpadają, beczą , świat im się wali ... a my beczymy jak @ przyłazi ...


    echhhh :(


    ale mam dzień .... płaczliwy jakiś :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sia la la la la chciałabym bobaska :)

    co tak cichutko tu ? :) pisac cosik, bo umieram z nudów :P

  • Emilka WSK Autorytet
    Postów: 1184 906

    Wysłany: 14 maja 2013, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    Echhh babeczki babeczki ... jakie to niesprawiedliwe nie ... niektóre wpadają, beczą , świat im się wali ... a my beczymy jak @ przyłazi ...


    echhhh :(


    ale mam dzień .... płaczliwy jakiś :(

    Ile to ja łez wylałam...masakra :D

    Zawsze będziemy Cię kochać !!!
    10 tydz- Maleństwo 6.06.2013 [*]
    002cf1800b.png

    a7dbd8d14944931f43d9602c2b1bc61d.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend

    Św. Dominiku- dopomóż! Wierzymy!
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 14 maja 2013, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to jest straszne. Powiem Wam ,że miałam w szkole koleżankę ,która non stop piła, paliła i była w ciąży. Oczywiście nie przyznawała się do tego. Ja wiedziałam ,że jest w ciąży ...to było widać ...ja się domyśliłam. Ona przyznała się dopiero w 7 miesiącu :( tylko dlatego ,że dłużej nie dało rady ukrywać. To było przykre . Pomyślałam o tym co Wy tu piszecie...życie nie zawsze jest sprawiedliwe...coraz częściej zdarzają się dramaty z maluszkami w roli głównej :( to jest straszne....

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ