Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    64142415_img_9542.jpg

    GRATULUJE !!!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie zły wysyp w MAJU :) gratuluje dziewczynki :)

    diablica1985 lubi tę wiadomość

  • diablica1985 Przyjaciółka
    Postów: 82 33

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska gratulacje krecha jak sie patrzy hehe.....

    dziękuję dziewczyny..dla mnie to szok bo o młoda staraliśmy sie 12 cykli a tu bach za pierwszym razem....szok szok i niedowierzanie.

    Porażka że męzowi za szybko nie powiem...nie ma go jutro wraca a ja jutro wyjeżdżam i spotkamy sie za 3 tyg gdzieś wrrrrrrr a to nie nius na telefon...ja chce zobaczyć jego minę

    nie wiem jak wygladają e-fluidki ale ślę w milionowej ilośći&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    bo miłość to bezinteresowna radość z czyjegoś istnienia...


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gratulacje:)

    diablica1985 lubi tę wiadomość

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi
    Troszkę musiałam się wyciszyć przez ostatnie dni. Ale was podczytywałam, mimo zakazu, który miałam.
    A kreseczka jest taka jeszcze bardzo "nieśmiała". Zobaczymy co dalej. Jestem dobrej myśli.
    pozdrawiam

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a moj mezus sie za wczoraj zrekompensował za moje nerwy i wiecie co mam zmywarkę w domu :) trzeba ja teraz zainstalowac i bedzie git :)

    mamuleska, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    deJzi
    Troszkę musiałam się wyciszyć przez ostatnie dni. Ale was podczytywałam, mimo zakazu, który miałam.
    A kreseczka jest taka jeszcze bardzo "nieśmiała". Zobaczymy co dalej. Jestem dobrej myśli.
    pozdrawiam

    wiedzialam ze zaciazysz mialam takie przeczucie :) zrób sobie sikanego za dwa dni albo lec na betke. trzymaj sie kochana i duzo spokoju zycze :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jeszcze wkleje na pocieszenia
    <3 - basiulkaa_89
    <3 - anika
    <3 - Iwka
    <3 - jooo
    <3 - AnMi
    <3 - deJzi
    <3 - ecencia
    <3 - ann21
    <3 - Emilka WSK
    <3 - oliwia
    <3 - Fedra
    <3 - HOPE83
    <3 - kasiaks
    <3 - Asi
    <3 - diablica1985
    <3 - mamuleska

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablica powiedz mi jak się czujesz? czy tak typowo jak na okres? boli Cię brzuch? coś jeszcze???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska gratuluję!!!! :) ślij wiruski bo my też tak chcemy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    smacznego sloneczka i zycze udanej niedzieli :) wpadne później

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    mamuleska wrote:
    deJzi
    Troszkę musiałam się wyciszyć przez ostatnie dni. Ale was podczytywałam, mimo zakazu, który miałam.
    A kreseczka jest taka jeszcze bardzo "nieśmiała". Zobaczymy co dalej. Jestem dobrej myśli.
    pozdrawiam

    wiedzialam ze zaciazysz mialam takie przeczucie :) zrób sobie sikanego za dwa dni albo lec na betke. trzymaj sie kochana i duzo spokoju zycze :)

    Jutro rano zrobię bHCG z krwi. Muszę mieć to na piśmie.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    mamuleska gratuluję!!!! :) ślij wiruski bo my też tak chcemy :)

    Spokojnie, to tylko jasna kreseczka.
    Gdybym tylko umiała, już byś je dostała. Ale tak bardzo mocno trzymam kciuki i dobrze myślę o was, niektórzy to zwą modlitwą, że musi się wszystkim udać! Pozdrawiam
    Buźki

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska a TY jak się czujesz? który masz dzisiaij dzien po owulacji?

  • Klif Autorytet
    Postów: 1053 848

    Wysłany: 19 maja 2013, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diablica i Mamuleska gratulacje :)

    mamuleska, diablica1985 lubią tę wiadomość

    ug37px9iyhvbmwqv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablica, mamuleska gratuluje dziewczyny :)

    mamuleska, diablica1985 lubią tę wiadomość

  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka jak tam dzionek mija?widzę,że ten maj szczęśliwy :) :) gratuluję wszystkim zafasolkowanym dziewczyną i trzymam kciuki za resztę :) :) kto testuję następny?

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • eunika Autorytet
    Postów: 586 477

    Wysłany: 19 maja 2013, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablica i mamuleska GRATULUJĘ!!!!!!!!!!!!
    bardzo się cieszę, że się udało
    ja nadal czekam, jeszcze kilka dni do testowania jeśli @ nie przyjdzie...może ten maj się zazieleni :)

    Gośśśka, mamuleska, diablica1985 lubią tę wiadomość

    1ed36c1806ded9898bf633c15336ce49.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolejne zafasolkowane moje gratulacje :) u mnie dzisiaj skok temeratury oby pioł się w góre :)

    diablica1985 lubi tę wiadomość

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
  • Asi Autorytet
    Postów: 594 378

    Wysłany: 19 maja 2013, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ssssssuuuuuuuuuuuuuuuupppper GRATULUJĘ :) ale fajowo :) naprawdę się cieszę ,że ta zaraza dopada coraz więcej babeczek

    mamuleska, diablica1985 lubią tę wiadomość

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ