X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Majowe starania
Odpowiedz

Majowe starania

Oceń ten wątek:
  • HOPE83 Autorytet
    Postów: 433 412

    Wysłany: 19 maja 2013, 14:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuleska i diabilica-gratulacje!!!

    Ja właśnie się dowiedziałam,że moja szwagierka, która też bardzo się długo starała o dzieciątko ( ponad rok) jest w ciąży w 6tc!Będziemy więc rodzić prawie razem :)))

    Gośśśka, mamuleska, diablica1985, basiulkaa_89 lubią tę wiadomość

    82doi09kxiyf6x26.png
  • sylwia1808 Przyjaciółka
    Postów: 86 26

    Wysłany: 19 maja 2013, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję rownież trzymam za resztę i za siebie kciuki;)

    ;oniqa, diablica1985 lubią tę wiadomość

    sylwia1808
  • ecencia Autorytet
    Postów: 440 459

    Wysłany: 19 maja 2013, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    deJzi wrote:
    no to jeszcze wkleje na pocieszenia
    <3 - basiulkaa_89
    <3 - anika
    <3 - Iwka
    <3 - jooo
    <3 - AnMi
    <3 - deJzi
    <3 - ecencia
    <3 - ann21
    <3 - Emilka WSK
    <3 - oliwia
    <3 - Fedra
    <3 - HOPE83
    <3 - kasiaks
    <3 - Asi
    <3 - diablica1985
    <3 - mamuleska

    mnie niestety trzeba z tej listy skreślić, takie to życie płata figle ale walczymy dalej w nowym cyklu

    0034e1d86d.png
    km5szbmhrutvp4cd.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 19 maja 2013, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tak przysiadłam przy komputerze i tęsknie sobie za stanem styczniowym. co prawda to było tylko 7tygodni ale szczęście rozpierało niesamowicie

    Gośśśka lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    a ja tak przysiadłam przy komputerze i tęsknie sobie za stanem styczniowym. co prawda to było tylko 7tygodni ale szczęście rozpierało niesamowicie

    kochana będzie dobrze,ważne jest by się nie załamywać ......trzymam kciuki by ten miesiąc okazał się dla Ciebie szczęśliwy

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 19 maja 2013, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie nie załamuję się;) wiadomo prędzej czy później się uda;);) mój mąż mnie opierdzielił dziś. tak sobie tylko powiedziałam ale bym się zimnego piwka napiła.. a on jak na mnie naskoczył że mi nie wolno że nie wiadomo itd jednak się przejmuje troche

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • Gośśśka Autorytet
    Postów: 745 764

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia123 wrote:
    nie nie załamuję się;) wiadomo prędzej czy później się uda;);) mój mąż mnie opierdzielił dziś. tak sobie tylko powiedziałam ale bym się zimnego piwka napiła.. a on jak na mnie naskoczył że mi nie wolno że nie wiadomo itd jednak się przejmuje troche

    hmmm piwko narobiłaś mi smaka :P ...... dobrze że myślisz pozytywnie i że macie siebie :) :) trzymam kciuki za zieloną kropeczkę w tym miesiącu

    relgl6d8fxp9gav7.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    Dziewczyny ssssssuuuuuuuuuuuuuuuupppper GRATULUJĘ :) ale fajowo :) naprawdę się cieszę ,że ta zaraza dopada coraz więcej babeczek

    Ej ty to miałaś nosa. Jednak się ktoś u mnie zadomowił. Ale brzuch przestał mnie tak mega boleć dopiero wczoraj a plecy ulżyły mi dziś. To było jak kompletny kataklizm. Ale i tak jestem przekonana, że mam szansę, ponieważ biorę duphaston. U mnie problem chyba tutaj leży, w niedoborach progesteronu. Więc z duphastonem nie rozstaniemy się raczej prędko.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam kochane :) wrociłam z biwakowania
    co tam słychac bo Was nie czytałam bo duzo tego.
    ktos nowy dołączył do grona szczesliwych mamuś :)

  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nusia wrote:
    mamuleska a TY jak się czujesz? który masz dzisiaij dzien po owulacji?

    Dziś już ok, dzień 25c, 12-sty po owulacji. Ale tydzień miałam ciężki. Z okropnym bólem brzucha, jak na okres tylko razy 4 takim, bólem pleców jakbym miała zapalenie nerek. Bolą mnie też piersi, a tak tylko raz miałam kiedy zaczęła mi się w poprzedniej ciąży laktacja. Ogólnie tak jakoś inaczej się czułam. A dziś wieczór już normalnie i ciężko mi w cokolwiek uwierzyć. Jak dostanę wynik bety na piśmie, uwierzę.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • madzia123 Autorytet
    Postów: 669 398

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam biwakowanie?? udało się Mamuleska i diabilica :) wiec mamy nowe mamuski

    kaarolaa lubi tę wiadomość

    relg3e5ejwatx9hx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o to super kochane bardzo gratuluje :) no majnaprawde zaowocował a do konca jeszcze troche zostało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a po biwaku fajnie, zmeczona jestem i spalona, wygladam jak rak, skora boli i piecze, masakra :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze 3 dni i sie dowiem czy sie udało czy jeszcze sobie poczekam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    diablica1985 wrote:
    są II krechy....AAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    gratulacje kochana :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He Karoooola wiem coś o tym .... ja po wycieczce rowerowej połączonej z piknikiem na słonku ... oj piecze piecze i czerwona jestem od słonka ... ale niedziela super ....
    teraz tylko mleczko po opalaniu wklepuję :)

    kaarolaa, Gośśśka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 maja 2013, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maximka84 wrote:
    He Karoooola wiem coś o tym .... ja po wycieczce rowerowej połączonej z piknikiem na słonku ... oj piecze piecze i czerwona jestem od słonka ... ale niedziela super ....
    teraz tylko mleczko po opalaniu wklepuję :)

    nom ja jutro gonie po krem po opalaniu bo skora zejdzie napewno :( ale wazne ze wyjazd udany :)tak miło troche sie oderwac od codziennosci...

    mamuleska, maximka84 lubią tę wiadomość

  • Asi Autorytet
    Postów: 594 377

    Wysłany: 19 maja 2013, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamuleska wrote:
    Nusia wrote:
    mamuleska a TY jak się czujesz? który masz dzisiaij dzien po owulacji?

    Dziś już ok, dzień 25c, 12-sty po owulacji. Ale tydzień miałam ciężki. Z okropnym bólem brzucha, jak na okres tylko razy 4 takim, bólem pleców jakbym miała zapalenie nerek. Bolą mnie też piersi, a tak tylko raz miałam kiedy zaczęła mi się w poprzedniej ciąży laktacja. Ogólnie tak jakoś inaczej się czułam. A dziś wieczór już normalnie i ciężko mi w cokolwiek uwierzyć. Jak dostanę wynik bety na piśmie, uwierzę.

    Ciekawe jest to ,że wiele z nas odczuwa ten ból brzucha pleców,piersi itd zanim jeszcze przyjdzie dzień spodziewanej @ a wszędzie książkowo piszą ,że za wczesnie na objawy,że te pojawiają się póżniej .

    2fwa43r8en2liwr1.png
    jox6krhmbw4p5s4c.png
  • mamuleska Autorytet
    Postów: 381 198

    Wysłany: 19 maja 2013, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asi wrote:
    mamuleska wrote:
    Nusia wrote:
    mamuleska a TY jak się czujesz? który masz dzisiaij dzien po owulacji?

    Dziś już ok, dzień 25c, 12-sty po owulacji. Ale tydzień miałam ciężki. Z okropnym bólem brzucha, jak na okres tylko razy 4 takim, bólem pleców jakbym miała zapalenie nerek. Bolą mnie też piersi, a tak tylko raz miałam kiedy zaczęła mi się w poprzedniej ciąży laktacja. Ogólnie tak jakoś inaczej się czułam. A dziś wieczór już normalnie i ciężko mi w cokolwiek uwierzyć. Jak dostanę wynik bety na piśmie, uwierzę.

    Ciekawe jest to ,że wiele z nas odczuwa ten ból brzucha pleców,piersi itd zanim jeszcze przyjdzie dzień spodziewanej @ a wszędzie książkowo piszą ,że za wczesnie na objawy,że te pojawiają się póżniej .

    No mnie nikt tego nie wmówił dziewczyny. Ale w poprzedniej ciąży tak nie miałam. Zero objawów.

    f2w3vfxm0sn54roj.png
    mjvywn155d3dwl35.png
  • ;oniqa Autorytet
    Postów: 2609 2640

    Wysłany: 19 maja 2013, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam ponownie :) mi jest jakoś niedobrze źle się czuje temperatura skoczyła do góry na 37,1 i strasznie mnie muli, dzisiaj ostatni dzień brałam wiesiołka i zobaczymy czy coś pomógł, a na dodatek mój mężuś jedzie na 2 dni na delegacje i znów sama będę :(

    ibm2io4pkxnx632u.png

    3jgx3e3kb044oxco.png
‹‹ 156 157 158 159 160 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ